Pereiti prie turinio

Dreigas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.280
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    96.2%

Dreigas Pranešimai

  1. 2023-12-27 06:21, nerka010 parašė:

    Sveiki. Noras suprantamas, bet taip C++, ar kokios kitos programavimo kalbos mokymasis iš senų knygų nevyksta. Mokymasis vyksta praktikos būdu, todėl jeigu turite planšete, išmanųjį telefoną su android galite ir per Google Store rasti appsų, ir kompiliatorių C++, ar C kalbai. Taigi, iš esmės, viskas ko reik gali buti rasta telefonu. O jeigu norite angliškos lietratūros, galite rasti didelių paketų knygų torrentuose, o torrent appsų taip pat yra Google Store. Bet jeigu skaitymas telefone ar planšetėje svetimas, tai panašiai galima elgtis ir su kompiuteriu, atsisiunčiat ir skaitot. Tačiau, iš esmės knygų siustis nereik, nes yra svetainės, kur viskas ką reikia žinoti. Tik reik į Google įvest "C++ reference" ar "C++ manual"  ar "C++ tutorial" ir panašiai ir informacijos bus apstu. Per Google ieškoti knygų paprasta tarkim "C++ reference filetype:pdf" filetype:pdf reiškia kad ieškoti PDF dokumentų, su "C++ reference" reikšmėmis... OK bet jeigu labai norisi LT C++ knygų, jų reik ieškoti knygos.lt ktu leidyklose, ar kokiame kitame universitete ar kolegijoje, ir tiesiog pirkti, nereikia būti tos mokyklos mokiniu kad pirkti knygas, ieškai, randi, perki....

    Aciu uz pamokele, kaip susirasti informacija, dabar jau zinosiu, kad internete galima rasti ivairiu skirtingu tutorialu ir pns.

    O gryztant prie temos, gal vis del to atsiras, kas skaite mano posta iki galo ir galetu is savo patirties rekomenduoti kokia lietuviska, rankomis apciuopema literatura? 🙂 

    Dekui

  2. Sveiki,

    Gal kas is patirties galetu rekomenduoti kokios padoresnes literaturos C++ (is dalies domintu ir C#), geriausiai butu lietuviu kalba ir popierinis variantas (t.y. knyga), bet is bedos tiktu ir elektronine versija. Nezinau ant kiek situacija pasikeitus su literatura, bet savo laikais (pries koki 15+ metu) gera knyga programavimo tematika rasti budavo rimtas issukis, realiai jas stampuodavo vien is reikalo...

    Esu gan gerai susipazines su Java, PHP, Python kalbomis, bet paskutiniu metu kaip hobi atradau elektronika ir mikrokontrolerius, kur daznai prireikia C++ ar C#, kadangi C++ ir Java gan panasios kalbos, tai nera sunku susigaudyti kas ir kaip, bet vistiek kiekviena kalba turi savo tam tikru subtilybiu ir niuansu, tad noreciau labiau pasigilinti i sia kalba realiai nuo paciu pradmenu.

    P.S. Puikiai suprantu, kad internetas pilnas puikios informacijos anglu kalba, bet noretusi prisiminti senus laikus ir paimti knyga i rankas gimtaja kalba. 🙂

    Dekui uz rekomendacijas.

  3. Sveiki,

    Gal kas is cia esanciu pades uzvesti ant kelio, siuo metu bandau suprasti PDF dokumentu struktura, viskas einasi gerai, bet strigau vieno vietoje...

    Noriu su Java kalba apdoroti tam tikra kieki PDF dokumentu, tai naudoju PDFBox v2 biblioteka.

    Bet kai kurie PDF kurie dokumentai yra suzymeti nebegzistuojanciomis svetainemis. (prisegu pavyzdi apacioje). Bandziau pasitelkti ir ChatGPT i pagalba, bet jis man siulo surinkti visa teksta is dokumeno, tuomet standartinemis teksto funkcijomis ieskoti nuorodu ir jas pasalinti, tuomet kurti nauja PDF dokumenta su pakoreguotu tekstu, bet tokio atvejo net nebandziau, nes suprantu, kad visos elektronines schemos issikraipys, jei isvis persikels(ko greiciausiai ir nebus)... (Bandziau ir dar kelis chatGPT pasiulytus variantus, bet nieko nepesiau...)

    Man realiai reiktu kazkokiu budu koreguoti esanti dokumenta. Tai seka manau turetu buti tokia

    1. Praskanuoti puslapi po puslapio ir ieskoti nuorodu

    2. Jas radus, tai tik jas pasalinti is dokumento nelieciant nieko daugiau

    Kiek suprantu, kad nors cia realiai tekstas su nuoroda jame, bet PDF ji supranta, kaip kazkoki objekta, kuriame yra tekstas su nuoroda.

    Tai kaip galeciau is puslapio istraukti visus esamus objektus ir svarbiausiai is to objekto istraukti esama teksta, tada sulyginti teksta ir jei jis atitinkama mano kriterijus, tai galiu salinti aplamai visa objekta.

    Gal atsilieps kokie patyre programuotojai? Ar iseitu tai padaryti su PDFBox v2 biblioteka? Arba gal pasiulysit kokia kita biblioteka, kuri tai galetu padaryti?

     

    Dekui uz Jusu laika.

     

     

    image.thumb.png.0711f5e2619317841db083d7a699509b.png

  4. prieš 21 valandą, Tmaster parašė:

    jei yra prekė, yra ir jos specifikacija.

    specifikacijas suteikia tiekėjas, bei jas automatiškai atnaujina, jei neturi tiekėjo, ją turi susirinkti pats, nes tiekėjas neapsikraus atsitiktiniais prekeiviais kurie nėra jo klientai.

    Apie viešus datasheetus internete - ar scrapinsi web automatiškai, ar pats susirankiosi, ar samdysi žmogų, čia jau tavo reikalas.

    Statinių duombazių sudarinėti nelabai yra prasmės, nes aktuali informacija keičiasi turbūt vos ne kas mėnesi. Vieni komponentai ateina, kiti išeina ir tampa neaktualūs.

    Dėl pvz mob telefonų yra tokie portalai kaip gsmarena com, visa info pasiekiama laisvai, su kokiu auto botu manau viską nusirankiotum ką tau reikia.

    Supratau ka turi omenyje, asmeniskai web scrapinimas man nesvetimas, pats tuo uzsiimdavau anksciau sudarynedamas duomenu bazes. Bet problema ta, kad ir pamineta gsmarena svetaine, tai pateikia tik telefonu specifikacijas, o man pagrinde juos nera butinos, svarbu tik du pagrindiniai parametrai, tai telefono/kompiuterio modelis ir joje naudojama motinines plokstes modelis(idealiausiai butu, kad ir kitu naudojamu komponentu modeliai butu itraukti), o visa kita info, tai tik papildoma butu. Niekur nerandu tokios svetaines, kuri pateiktu sia info, nu dar reiks perzvelgt visokiu benchmarku svetaines, jie ten gali buti sukaupe ta info. bet pries scrapinant webus galvoju pasiteirausiu cia, gal kas suteiks daugiau kokiu minciu ar net atsiras zmogus, kuris zino is kur gauti tokia duomenu baze.

  5. Sveiki forumieciai,

    Norejau biski su Jumis pasikonsultuoti ir gal kas tures kokios info mane dominancia tema. 🙂

    Realiai ieskau duomenu bazes, kuria pagrinde sudarytu kompiuterio ar telefono modelio numeris ir joje naudojama motinine plokste (plokstes modelis), taip pat nepamaisytu ir kiti naudojami komponentai ar pacio kompiuterio/telefono specifikacijos. Bet pagrinde uztektu kompiuterio/telefono modelio ir motinines plokstes modelis. Gal kokios svetaines, kuriuos atlieka benchamarkus yra sukaupusios reikiama info ir viesai prieinamos? Nebutinai turi buti pateikiama visa duomenu baze parsisiuntimui, uztektu, kad pati svetaine kazkokiu budu atvaizduotu ta info.

     

    Prie to pacio pasiteirausiu, nes nesu susidures su tuom, bet tarkim paimkimk kokia el.parduotuve, kaip lemona. Ji uzsiema elektroniniu prekiu prekyba ir kiek suprantu visa reikiama info apie parduodamus elektroninius komponentus gauna is tiekeju? Tai visa ta info is tiekeju prieinama tik sudarius sutartis su jais? (Kalbu ne apie kokius likucius, bet tarkim apie komponentu parametrus, datasheet ir pns)

    Dekui uz Jusu laika.

  6. prieš 8 valandas, venom parašė:

    Šitas dalykas neigiamai veikia, kai užblokuoja visiškai srautą, turėjau tokio tipo "apsaugą" tai davė daugiau neigiamo, nei teigiamo.

    Apie ka ir sneku, siaip contabo paslaugu kokybe net nera bloga ir kaina nedidele, bet kas liecia DDOS, tai konkreti tragedija, nei supporto, nei ko, srauta nutraukia iki serverio ir tiek ziniu.

    Cia dar pamenu su serveriais.lt ir balt.net (berots jie kiek pamenu), bet cia pries koki 10metu nuomojantis serverius, o  pries tai  dar ju uzsiklausiau, kad turiu tokia problema ir ar apsaugosit nuo DDOS ataku, tai sako viskas ok, be problemu padesim, tai persikeliau pas juos, o kai prasidejo DDOS atakos, tai gavau zinute, kad pinigus grazinam ir kraustykis is cia 😄Del idomumo reiks is serveriai.lt pasiimt koki viena vps ir pasikurt proxy kanala pas juos, paziuresim kokia dabar situacija su jais, nes skelbiasi, kad apsaugo nuo DDOS 🙂

  7. prieš 7 valandas, android parašė:

    Pasijunk i ju discord serva, supportas per discorda labai noriai bendrauja, pasiklausinesi. Siaip matau kad l2java.com kogero cia hostinsi, pats paskutini karta leidau servus pries mazdaug metus ant hyperfilterio VDS (pasiemes ta game protectiona) tai tik 1 zmogus nuddosindavo tai toks rusas (Jack), daugiau nieks kitas nesugebejo nuddosint, tai hyperfilteri labai stipriai rekomenduoju.

    Kitas variantas butu pasidaryt savo apsauga, t.y. leisti jungtis i l2 serva tik ip adresams kurie yra whitelistinti tavo firewalle. Tada ikisti socketu clienta i l2.exe. Ideja butu tokia jog zaideju ipai whitelistinsis kai jie paleis l2.exe, o visas kitas trafficas bus rejectinamas ir tiek. Bet sita nera lengva padaryt, nes reikia dealint su ipv4, ipv6 ip adresais ir windows apribojimais ir visokiais siurprizais. 

    Siaip ideja gera, reiks apgalvot, bet vel yra tam tikras niuansas, kad sulaukiu tikria dideliu DDOS ataku, tarkim OVH juos prafiltruoja, bet nepilnai, bet tu praleistu paketu uztenka, kad uzkistu konkreciai pacio serverio kanala, nuo ko kyla lagas, bet ir tai jau issprendes sia problema. Webas stovi and cloudflare, o pats GS and modifikuotu ir pritaikytu proxiu ismetytu po visa pasauli, tad realiai tikrasis GS IP yra pasleptas, bet lieka pazeidziamas Login serveris, bet cia jau nebe tokia didele beda, nes tik jungiantis prie GS gali kazkiek palagint, o prisijungus lago nebelieka, bet norisi viska iki galo dabaigt, kad nebutu kokiu netiketu siurprizu. 🙂 Dabar proxiu prisikures ant ivairiu tiekeju vien del pratestavimo, tad per laika atsirinksiu kas labiausiai man tinka ir kiek realios ju ten tos DDOS apsaugos. O siaip, kad neuzkistu man serverio kanalo, tai su tais DDOS ipais susitvarkyciau vien iptable pagalba, bet kai uzkisa, cia jau reikia ir pacio tiekejo issikisimo, kad pakankamai gerai srautas butu filtruojamas iki pacio serverio.

  8. prieš 11 valandų, mantas666 parašė:

    Jo, aš rekomenduoju Contabo, nes jis mano profilio signature. Suprantu, kad tau tai netinka... Tiesą sakant man px kur tu hostinsi savo aplikacijas.

    Pašnekėt nori?- forume tai vadinama diskusija.

    Aš čia kažko nesuprantu.  OK gal tada paaiškink man: pvz kam jungtis SSH per Cloudflare? Kuo tai saugiau nei turint savo private/public keys?

    Kaip ir minejau, kad tu net nepagauni esmes apie ka eina kalba, tik dergt kitus tesugebi 😄 

    Pabandysiu paaiskinti kaip mazam vaikui.

    1. Man nereikalinga ddos apsauga svetainems (http/https), tad ta cloudflare man kisi visai ne i tema.

    2. Yra custom aplikacija, kuri naudoja savo porta ir TCP paketus, jam reikalinga apsauga. (jei mokesi tikrai daugiau, nei 200 USD/men uz Enterprise plana, tai tada ir cloudflare pades, bet tuomet eina rasti ir pigesniu alternatyvu)

    3. Contabo anti ddos apsauga nieko verta, realiai isbandyta, nes kai prasideda ataka, tai jie blokuoja konkreciai visa iveinanti srauta, juo net nefiltruojant. Nors kainos ir kokybes santykis ten tikrai geras, bet del DDOS apsaugos ten konkretu suda mala jie, o tu dar cia sneki, kad blogai kazkas sukonfiguruota, kai su contabo net neturi galimybes konfiguruoti isorinio firewall, o visokie vidiniai ufw, iptables tau nieko nepades, kad ir ka prirasysi, nes ddos atveju visiskai joks srautas iki serverio tau nedaeina, blokuoja kiaurai visa srauta.

    Zodziu baigiu ta diskusija su tavim, nes vapse nepagauni esmes apie ka eina kalba tik laiko svaistymas cia su tavim...

  9. prieš 5 valandas, mantas666 parašė:

    Nežinau koks tavo serverio setup'as, bet dėl port'ų Cloudflare man niekada nereikėjo atsisiųst papildomo kliento.

    Jei naudoji nemokama cloudflare plana, tai tau leidziami tik http/https portai, tu net prie SSH neprisijungsi per cloudflare tinkla prie savo serverio, jei turi pasiemes pro (uz 20USD/men) arba Business (200 USD/men) plana, tai gali jau pasileist koki minecraft serveri, prisijungt prie SSH per ju tinkla, o jei nori apsaugoti koki apsa, kuris iprastai naudoja custom porta ir TCP paketus, tai pasiruosk tustint kisene, nes reik Enterprise plano... https://developers.cloudflare.com/spectrum/protocols-per-plan/
    Toks ispudis, kad bandai kazka mandro pasakyt, kitus durnesniais laikai, nors pats nepagauni esmes apie ka isvis eina kalba, bet pasneket nori... kai rekomenduoji tokius, kaip contabo, kuriame net nera galimybes koreguoti isorinio firewall... ar kartu su contabo naudoti cloudflare, kai kalba eina visai ne apie svetaines...

  10. 2023-04-14 20:00, mantas666 parašė:

    VPS provideriai nuomoja kompiuterio resursus, tavo pačio reikalas kaip tu susikonfigūruosi. Jei pats nesugebi, tai pasamdyk specialistą, kad padarytų už tave.

    Contabo, Linode, hetzner,- koks skirtumas? Gali routint visą srautą per Cloudflare jei tave pastoviai taip atakuoja.

    Contabo isbandytas toks dalykas, kad prasidejus atakai, tai jie blokuoja visiskai visa srauta iki pacio serverio prisijungus per VNC nematyti visiskai jokio ateinancio srauto, tai tokia ju ir ta DDOS apsauga... Del cloudflare, tai norint ne vien naudoti 80 ir 443 portus, tai berots klientui dar papildomai reikia atsisiusti ju kazkoki klienta, bent kiek anksciau domejaus....

  11. Sveiki,

    Gal kas turit issinuomave koki rimtesni VPS ar dedikuota serveri, kuris turi rimtesnes DDOS apsaugas? Tokios kaip OVH anti-ddos nelabai gelbeja (Contabo isvis parodija gaunasi, kad kai pradeda ddosint, tai ju ten routeris uzlusta ar kas, kad praktiskai serveris visiskai nepasiekiamas, bet prisijungus per VNC jokio iveinancio srauto net nera i ji 😄 ). Jei taip, gal uz koki mokesti iseitu priglausti viena JAVA aplikacija, kuri nei srauto, nei resursu daug nerys (~100MB RAM). (naudojami tik TCP paketai)

    Paskutiniu metu nelabai domiuosi kas ka gali pasiulyti is VPS nuomotoju, gal kas ka patartu, kurie tarkim stovi po kokia rimtesne DDOS apsauga, nes praktiskai daugelis skelbiasi, kad jas turi, bet isbandzius naudos is ju mazai. Nu nebent ten simtais menesini mokesti uz rimta anti ddos moketi, bet tuomet nelabai ir man apsimoka taip islaidauti. 🙂

    Arba gal atsirastu koks zmogelis, kuris gaudosi su ivairiais firewall, nes pas mane tik bazinios zinios, nes apie viena is variantu mastau apie google cloud serveriuka, manau tinkamai paruosius firewall viskas ok gautusi su ju infrastuktura. 🙂

     

    Dekui uz jusu laika.

     

  12. Sveiki,

    Anksciau (cia jau pries kokius 7 metus) buvau susirades taletinga studenta, kuris padedavo man su tokiais dalykais ir nemazai ka buvo atlikes(tarp ju ir web dizainu), nereikedavo nei per daug destyt ko tikiuosi, nes vienas kita puikiai suprasdavom, naudojom skype kontaktuodami, bet kelis metus nereikejo paslaugu ir nusimete kontaktai, prie didelio noro manau dar rasciau kaip susisiekti, bet jau manau zmogelis uzsimineja rimtesniais darbais. 🙂

    Einam prie esmes, kad ieskau zmogelio, kuris pradziai galetu sukurti kokius 5 judancius banerius ivairiu dydziu zaidimo serveriui (kazka panasaus, kaip screenshote, kuri patalpinu zemiau). Dabartine stiliaus mada ne daug keitesi, myrgu margu, tai gal tures kokiu nauju ideju, kad taip nemirgetu, bet kristu i aki tarp kitu myrgu margu. Uzsienio forumuose visokie graikai uzsiema tuom (10-15eur uz baneri, priklausant nuo ideto darbo), tai jei tenkintu toks uzdarbis, tai mieliau vel uzmokeciau kokiam studentui, o ateityje tureciau ir daugiau uzsakymu, manau ir rimtesniu.

    Esme, kad reiktu susikurt kaip ir viena baneri, o veliau ji tiesiog pritaikyt prie ivairiu dydziu, nereikia, kad skirtingi baneriu dydziai skirtusi pagal dizaina vienas nuo kito, tiesiog tas pats stilius tik ant skirtingu ismatavimu.

    Jei ka domina parasykit zinute.

     

    image.thumb.png.11af54d9d25a412b70bfd23719270015.png

  13. Sveiki,

    Gal kas is forumo nariu gerai gaudosi firewall konfiguravime? Noreciau pasikonsultuoti del OVH firewall sukonfiguravimo (realiai ten leidzia pridieti iki 20 taisykliu). Savaitgali sedejau po ddosu, esme, kad realiai isnaudojo visa iveinanti srauta. Su iptables susitvarkiau, kad neatsakinetu i tas uzklausas ir neisnaudotu iseinancio srauto, bet vistiek visas iveinantis kanalas buvo uzkistas.

    Kreipiausi i OVH support, bet ten ju atsakymas lakoniskas, tipo galejau susikonfiguruoti firewall taip, kad neisnaudotu man to srauto ir nukreipe i ju basic info kas tai per dalykas.

    Zodziu, ieskau kas galetu pakonsultuoti asmeniskai daugiau ismanancio ir gal but padeti su situom dalyku, sutarsim uz pagalba.

  14. Sveiki,

    Gal kas gali pakonsultuoti trumpai, kas pasikeite perkant is aliexpress, kai preke siunciama is Kinijos ar Lenkijos sandelio i lietuva ir virsija 150eur(o gal ta suma padidejo?) suma, kaip pavyzdi pateiksiu si mikroskopa: https://www.aliexpress.com/item/1005003437194945.html

    Prekes verte 157, galima siusti is lenkijos sandelio uz 7eur, tai grubiai 165 eur. Del PVM, tai kaip ir viskas aisku, jau sumoku as ji, bet speju, kad muitine dar paskaiciuos kazkokius muito mokescius, nes verte virsija 150eur.

  15. Sveiki,

    Planuoju uzsipirkt biski elektronines irangos uz kelis simtus euru(ne vienas daiktas), bet palyginus kainas aliexpress su lietuviskomis parduotuvemis, tai kiek ziuriu ne ka labai jau besiskiria kainos (jei perkami kiek brangesni daiktai, tarkim po 60+ eur ir tu paciu kinu gamintoju). Cia kalba eina apie tokias prekes, kaip elektroniniai mikroskopai, litavimo stoteles ir pns. Tad perkant tiesiogiai is Kinu nebelabai eina ka ir besutaupyt, tai jau geriau dasimest keleta euru ir turet 2 metu garantija tam paciam daiktui Lietuvoje...

    Tad klausimas ar cia Lietuvos prekybininkai tiesiogiai pradejo perpardavineti tarkim is kinu sandeliu EU Lietuvoje ar po to +PVM ivedimo ant tiek kainos susilygino?

    Gal zinot kokiu alternatyvu, kaip galeciau budamas Lietuvoje tiesiogiai isigyti is kinu sandeliu EU? Tarkim kokia Lenku parduotuve, kuri pristatinetu i Lietuva ir pns.

     

    Aisku vis dar apsimoka uzsisakinet is aliexpress visokias smulkmenas iki 10eur, nes cia ant tu smulkmenu daznai uzsimeta antkaini 2x ar daugiau, bet dabar padiskutuokim apie brangesnias prekes. 🙂

  16. Prieš 18 minučių, QQQ parašė:

    Labas, skandinavuose yra elektronikos srotai kur zmones lenda ir vagia.

    Taip pat daug Lietuviu, ne karta net pats esu mates kai sustoji prie konteineriu meti siuksles ir ziuri tvora prakirpta, o pro konteinerius matosi kojos. 🙂

    Turiu ir pazistamu kas yra sedeje uz tokius dalykus, is kart sroka ten duoda uz tai. 

    legaliai nupirkti manau be sancu, bet nesu isitkines.

    Esme, kad parsiveza ir 2-3 metu senumo veikiancius laptopus, manau, kad net patys skandinavai ju neatiduotu taip masiskai i srotus. 🙂 Bet cia toks labiau spejimas. Dekui uz info, idomi ir kitu nuomone. 🙂

  17. 2022-12-27 18:54, S05 parašė:

    Sutartis vienašališkai pratęsiama ir be netesybų nėra galimybės nutraukti? Baikit, namanau. 😄

    Kokie dabar variantai namų internetui 4G? Nes dabartinis Interselo (Bitės) už 6Eur tai nei tų 6 nevertas, kai vargiai 1 MBps pasiekia, o vakarais tai ir 300KBps ne visada būna.  Reikėtų dar pasitikrinti gal kartais Ežio OHO pavyktų naudoti, tai už 8 su kažkiek visai variantas būtų. Jei kas taip naudojat, ar nepradeda stabdyti, nes SIM ne telefone, o modeme?

    Naudoju ezio OHO jau kokius 4-5men ant ZTE modemo, pagal modema isnaudoju 1-2TB per menesi ir jokiu problemu. Greiciai tarp 90-120Mbps, pingas 35-45ms(nu buna, kad sumasto pasokt iki 70ms, bet pagrindas ~40ms). Su kuo turejau problemu, tai su labas.

  18. As asmeniskai naudojuosi ezio planu, kuris buvo paminetas auksciau (OHO uz 9.90eur) jau kokius 4-5 menesius, ji man svetaineje pradejo siulyti iskart, kai mano ezys svetaineje bandziau pasikeisti operatoriu. 🙂

    Kursenuose greitis ir pingas gan stabilus tarp 90-120Mbps(nepastebejau ir nepajauciau, kad suprastetu diena ar vakare), tikrai neturiu del ko skustis, o pagal routerio duomenis, tai per menesi isnaudoju tarp 1-2TB duomenu ir nieko neapriboja. Esu isbandes pildyk, tai greiciai irgi buvo gan stabilus (60-70Mbps), bet pingas 2x didesnis, bet nors nesokineja, naudotis galima, irgi neapriboja.

    o apie labas... Greiciai 2x mazesni, nei pildyk... pingas nestabilus ir dar apriboja (bent pries pusmeti) berots ties 100GB greiti iki 256kb/s 😄 Tai praktiskai koki delfi su reklamom atidaryt teks gerokai palaukt, nekalbant apie kokius youtube 😄

  19. Sveiki,

    Gal kas galetu pasidalinti savo ziniomis ar pastebejimais, mane sudomina tokia tema, kai parvezami deveti (second hand) laptopai is uzsienio pigiau, kad apsimoka juos pardavineti Lietuvoje.

    Kaip pavyzdys, tai Danija ar kitos skandinavijos salys... Kurie pastoviai veza, tai jau turbut turi ten kazkokius taskus, bet man, kaip norinciam kazka isbandyt ta tema, tai gal kas uzvestu ant kelio, kur galeciau pradeti ju ten ieskoti. Domina ir neveikiantys. Tiesiog noriu pasigilinti ta tema del kainu skirtumu ir pns.

    Dekui, jei kas ka patars. 🙂

  20. Sveiki,

    Senai cia jau besirodziau, o pasirodziau su prasymu ? Esme tokia, kad vis dar valdau viena Lineage2 serveri ir jam naudoju papildomai rusiskas apsaugas (is kliento puses ir serverio, bet is serverio puses as jau pats ten su Java susitvarkysiu) (tiksliau pasakius naudojau) ? Nes nebera noro ten juos remti ? Kai buvo licenzija, tai viskas ok, apsaugos veikia, kai pasibaige licenzija apsaugos nebeveikia(tiksliau veikia, bet reik paturbint biski, kad leistu naudotis tuoliau), bet for fun panagrinejus radau buda, kaip viska apeit, ta prasme pasileisti zaidima su apsaugom be licenzijos, bet tas budas ne user friendly. Tad ieskau, kas turi ziniu ir noro ne uz aciu pagelbeti, bet ir svaistytis pinigais negaliu...? O dar ir manau rasciau, kas noretu ta 'cracka' isigyt (tad dar papildomi pinigai jums ir man ) ar net nemokamai zmonems pasharint del karmos! nu cia jau kita tema.

    Labai placiai nenoriu cia plestis, bet reiktu windows programeles, kuria paleidi, tai tuo paciu paleidzia ir l2.exe, perima kelis packetus is l2.exe ir juos pakoreguotus siuncia atgal, cia is lengvesniu variantu, bet yra ir kitu.

    Tikiuosi mane gerai supratot, jei kas PM ?

    EDITED: Pastebejau, kad ne i ta skilti sukuriau tema, jei galit perkelkit ?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...