Pereiti prie turinio

COZ

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

COZ Pranešimai

  1. Manau tavęs C kalba neužkabino, nes kitaip neklaustum čia patarimo ką mokytis, todėl reiktų daryti išvadas.

     

    Negaliu daug pasakyti apie C, JAVA ar kitas panašias kalbas kadangi su jomis nedirbu, bet gana ilgą laiką dirbau su WEB technologijomis, iš savo pusės siūliau mokytis WEB kalbas, nežinau kurią tau pasirinkti, sunku išrinkti kalbą kitam žmogui, tau pačiam reiktų pasigilinti į tokius dalykus ir pasirinkti patinkančią kalbą.

    Turbūt C ar JAVA kalbą ar kalbas mokantis žmogus susitikęs kitą žmogų kuris dirba su WEB technologijomis pasakytu jam "kam tu tuos šūdus mokaisi, nebūk lūzeris mokykis C ar JAVA", juk tikrai yra tokių žmonių ar ne? kurie nuvertina tas kitas (negalėčiau pasakyti paprastesnes) kalbas, bet nuvertinti jų nėra dėl ko.

     

    Patarti galiu viena, jei tu nori (pabrėžiu NORI) kurti kažkokias sakykim windows'ines aplikacijas ar panašiai tai mokykis C ar JAVA kalbų, jei nori programuoti internetinius puslapius, sistemas ir panašiai mokykis WEB technologijų (PHP, ROR, PYTHON, HTML, JS ar kt.) viskas priklauso nuo tavo norų, nekreipk perdaug dėmesio į kitų žmonių kalbas.

  2. Hmm viską suvedus į vieną kažkaip nelabai įsivaizduoju kas gali būti, nes tau apache veikia, port'ai veikia, kadangi html'a rodo, nustatymų nekeitei tai realiai galvojant turi viskas veikti, kitaip būti negali, nes aš kai leidžiu standartinį xampp'a pvz. tai viskas iškart veikia ir kitaip būt negali, tikrai neįsivaizduoju kas ten pas tave ką blokuoja ar neleidžia.

  3. Apache bent įsijungia? jei ne gal skype blokuoja 80 port'a, pabandyk išjungti skype'je 80 port'o naudojimą. Asmeniškai naudoju xampp nepirmus metus ir nė karto neturėjau su juo bėdų.

     

    p.s xampp valdymo panelėje gali paspausti "Port-Check" mygtuką ir pamatysi kokie port'ai užimti, o kokie laisvi.

  4. Na apie patentus esu šiek tiek girdėjas, bet juk jie mokami, nemokamų išeičių nėra turbūt? kaip dėl nemokamų licenzijų (pvz. gnu) ar jos realiai kažką saugo? nesu susipažinęs su licenzijomis, nes nesu teisininkas ir sunku man ten viską iki galo suprasti, gal kažkas gali trumpai apšviesti apie tas nemokamas licenzijas, kam jos skirtos? kam naudojamas? kokia iš jų nauda?

  5. Sveiki, iškart atleiskit jei temą sukūriau ne ten kur jai vieta.

     

    Jei yra nusimanančių žmonių apie autorines teises būtų malonu išgirsti iš jų nuomonę šiuo reikalu, o reikalas toks: Įsivaizduokime jog yra programa, open source tipo, kodą gali matyti ir redaguoti betkas, bet pačią programą kuria, tobulina, vysto tik vienas žmogus, kaip tam žmogui įrodyti kažkam kitam jog ta programa yra būtent jo? juk neįrodinėsi, kad programa tavo, aiškindamas kiekvieną kodo atkarpą arba prirašydamas programoje "Autorinės teisės priklauso tam ir anam".

     

    Esu girdėjas apie mokamus variantus, kai autorines teises kažkas saugo ir už tą apsaugą reikia mokėti, plačiau susipažinęs nesu, mokami variantai nelabai domina, kadangi programa open source, nesinori už tai mokėti pinigų.

     

    Ačiū.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...