Pereiti prie turinio

Miskai

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    51
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Miskai Pranešimai

  1. 2 mln lt. reikia, o po 300 m3 parduotos produkcijos jau atsiperka.

    Kažkaip nelabai įtikinama atrodo. Taip išeina, kad 6666.66 Lt/m3 pelno jau duoda. Tai kokia tada tokių blokelių m3 kaina pardavimui ir kuo jie geresni už kitų medžiagų blokelius?

  2. Mano patarimas būtų daryti realią parduotuvę, o e-shop tik kaip tos parduotuvės priedą, nes nors dabar turbūt ir atrodo, kad e-shop būtų geresnė mintis ir ją būtų lengviau pakelti į pelningą projektą, tačiau taip dažniausiai neatsitinka. Faktorių tam yra daug, bet pagrindinis turbūt būtų, kad lietuviams dar gana nepriimtinas toks apsipirkinėjimo būdas. Taip pat, ne paslaptis, kad dauguma internete perka dėl mažesnių kainų, todėl tokie žmonės ieškodami bei įdėdami pakankamai laiko dažniausiai ras pigiau trečiosiose šalyse įsigyti analogiškų ar panašių prekių, nors prekių gavimas užtruks ir daug ilgiau.

  3. 1. Tokio softo naudojimas, kaip suprantu, yra nelegalus

    2. Sukurti būtų technologiškai labai sudėtinga (ar bent jau nuskaityti handą (iš ekrano?) ir "laiku" viską apskaičiuoti)

    3. Čia tu kaip verslą nori daryti ar sau for fun?

    1. Dėl legalumo pats irgi abejoju, tačiau truputį keičiant programos kryptį, manau, būtų įmanoma tai sulegalinti.

    2. Dėl suprogramavimo taip pat labai nesigilinau, tačiau juk kažkaip galima būtų susieti su pvz tam tikro programos kambario failais?

    3.Šiuo metu idėja tik apsvartymo lygyje, bet viskas turėtų sukttis apie plačiąją rinką, nes daugelį, taip vadinamųjų, teisingų veiksmų, jei labai nori gali išmokti pats, nes literatūros šiuo klausimu yra nemažai. Čia turėtų būti labiau kaip padėjimas pradedantiesiems ir vidutiniokams.

     

    Anksciau buvo, gal ir yra, veikdavo tik tam tikruose pokerio roomuose, zinau kas naudojo, bet buvo savo parasytas,

    bet juos dabar labai aktyviai gaudo. pokerstars kartais parodo capcha info lange, nesuvesi uzblokuos.

     

    jeigu zaidi kaip robotas ir neteikia malonumo nezaisk, arba didink bankrola ir lipk y aukstesnius stake.

     

    Aš omenyje turėjau, kad čia būtų ne roboto sukūrimas, kuris žaistų už tave pokerį, o pats žaistum, tiesiog ta programa parodytų ką tu teoriškai turėtum daryti(kiek reisinti, kiek rereisinti ir pan., kad išspaustum bent teoriškai didžiausią value), o pats nuspręstum ar taip daryti ar ne.

     

    Na, o dėl patarimo, tai nelabai jo supratau, nes nesakiau, kad tai man neteikia malonumo. Buvo tiesiog pastebėjimas, kad nemažai situacijų ilgainiui būna panašios, to pasakoje irveiksmai pradeda būti gana panašūs (ypač prie cash stalų, nes ten nekyla blind'ų dydis todėl nestandartinių situacijų būna, manau, gerokai mažiau nei žaidžiant SNG ar MTT).

     

    Nemanau, kad tai įmanoma sukurti, kadangi negalime tiksliai žinoti savo hand'o vertės prieš oponenta. Ir tai yra todėl, kad mes nežinome konkrečios priešininko rankos, o žinome tik range. O hando vertė prieš range skaičiuoja daug programų ir kas yra legalu visur.

     

    Nemanau, kad tokia programa kažkada išvis egzistavo, tu čia kažką maišai.

     

    Konkrečios priešininko rankos žinoti neįmanoma, bet galima ją apytiksliai nuspėti, todėl būtų galima range rinktis kiekvienu atskiru atveju, panašiai kaip kiekvieną kartą renkamės kiek statyti, nuo minimalios suomos iki all in. Panašiai galima būtų padaryti ir su kortų range.

     

    Be to, aš labiau turėjau omenyje ne kortų spėliojimą, o panašių situacijų kaip: turi tarkim AKo, vienas pacallina kiti išsimeta, tu esi prieš SB ir BB, teoriškai turėtum dėti 4BB + 1BB ir pan. (Jei perdaug nesigilinant).

     

    Programa, kuri tiesiog parodytų %? O kuo tai skiriasi nuo 888Poker Coach arba Tony G MAgic Holdem kur rodo outus, %, ir pan. Ar tu nori kad dar už tave padarytų?

     

    Tokių programų nesu naudojęs. Gal tai ir yra kažkas panašaus į pateiktą įdėją - nežinau. Tai turėtų būti ne tik out'ų parodymas, o konkrečių veiksmų atlikimo rekomendavimas su visais bet saizingas ir t.t.

     

     

    Jis ne apie outus kalba. Jis nesupranta, kad neįmanoma konkrentaus oponento hando žinot, nebent jo range. Kažkokius biesus čia rašo.

     

    Nekompetetinga teigti, kas ką supranta ir kas ko nesupranta, pačiam nežinant ar jis tai supranta ar ne.

    Puikiai suprantu, kad konkretaus hando negalima žinot, tačiau tai dažnai ir nebūtina. Visiškai užtenka range, kad pridėti dar bent kelius procentus prie profit'o building'o long run'e.

  4. Sveiki, turbūt jau visi žino, kad pokeris yra tikimybių ir įgūdžių žaidimas, o sėkmė jame sudaro tik iki 30%.

     

    Taigi, žaisdamas pokerį ir skaičiuodamas tikimybes pastebėjau, kad dauguma mano veiksmų tampa robotiški (bet, rebet, call norint išspausti didžiausią value ir procentą laimėti), todėl pamąsčiau, kad turbūt būtų pelninga sukurti tokią programą, kuri pagal kortas ir įvairius kitus faktorius rodytų kokį veiksmą reiktų atlikti norint išspausti didžiausią value iš hando, laimėjimo procento padidinimą ir t.t.

     

    Suprantu, kad tai truputį bus jau "botiška", tačiau žaidžiantys pokerį nuo senesnių laikų pritars, kad pokeris internete dėl visokių programų (Poker Tracker, Hold em Manager ir pan.)jau nėra toks, koks seniau.

     

    P.S. Gali būti, kad kažkas panašaus į tokią programą yra tik aš to nežinau.

     

    Prašau pasidalinti savo nuomone, patarimais ir apsvartymais šia tema.

  5. Kaip įtraukti į išlaidas ilgalaikį turtą, naudojamą individualioje veikloje, tačiau pirktą prieš daugiau nei pusmetį (2012 mokestiniais metais)ir tuo metu nepriskirtą individualiai veiklai?

    Ir koks skirtumas, jei, tarkim, spausdintuvo kainą iškart visą įrašai į išlaidas, o ne kaip ilgalaikį turtą su nusidėvejimu? Ar iš viso galima taip?

    Iki kokios sumos galima daiktus, naudojamus individualioje veikloje, traukti į leidžiamas išlaidas visą sumą iš karto?

    Bei kokiais atvejais būtina tam tikrus daiktus priskirti ilgalaikiui turtui ir skaičiuoti jų nusidėvėjimą?

     

    Nežinau ar tinkamai suformalavau klausimus, bet tikiuosi, kad suprasite ir pagelbėsite. :)

  6. Deja, reikia pranešti prieš pradedant naudoti

     

    Lietuvos gyventojas, pradėjęs vykdyti kokios nors rūšies individualią veiklą ir apie tai informavęs savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinę mokesčių inspekciją (toliau – AVMI), prieš pradėdamas individualioje veikloje naudoti ilgalaikį materialųjį turtą ir kompiuterių programas, privalo tai pačiai AVMI pateikti užpildytą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2002 m. gruodžio 24 d. įsakymu Nr. 372 ,,Dėl Individualioje veikloje naudojamo ilgalaikio materialiojo turto deklaracijos FR0457 formos ir jos užpildymo taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 1-30) patvirtintos FR0457 formos deklaraciją (toliau – Deklaracija FR0457). Deklaracija FR0457 pateikiama kiekvieną kartą prieš pradedant naudoti kitą (anksčiau nedeklaruotą) ilgalaikį turtą.

     

     

     

    Taip netraukite. Paprastai tokias atvejais prekių pardavėjai dar išrašo ir kreditines sąskaitas. Tai dokumentas pažymintis, kad vienokia ar kitokia sąskaita netenka galios.

     

     

    Vėl ta pati FR0457 forma.

     

    Ir šie jūsų visk paklausimai labiau tiktų temoje apie individualią veiklą.

    Ačiū už atsakymus.

  7. Turbūt čia nevisiškai į deklaravimo temą, tačiau daugiau ar mažiau susiję:

     

    Kaip pasielgti dėl nusidėvėjimo, jei daiktas (pvz.: fotoaparatas, spausdintuvas) pirktas anksčiau (bet ne anksčiau, nei pradėta vykdyti veikla), visi pirkimo dokumentai yra, tačiau nepildyta jokia forma dėl to daikto naudojimo veikloje? Kokią formą reiktų užpildyti ir ar įmanoma, kad nusidėvėjimas ir jo traukimas į leidžiamas išlaidas būtų skaičiuojamas nuo daikto pirkimo datos, o ne nuo užpildytos formos pateikimo?

     

    Kaip pasielgti su sąskaitomis už kurias buvo vėliau grąžinti pinigai, nes prekės taip ir nebuvo gautos? Tiesiog netraukti į pajamų - išlaidų žurnalą?

     

    Taip pat dėl telefono sąskaitų: jei atskiras telefono numeris buvo naudotas daugiausiai individualiai veiklai, tai ar galima tas telefono sąskaitas (tam tikrą procentą) priskirti prie leidžiamų išlaidų, ar norint tai padaryti, reikėjo numerį priskirti veiklai anksčiau, užpildant tam tikrą formą?

  8. Pinigų principas:

    išrašote sąskaitą, bet jos jums pirkėjas neapmoka, kol neapmoka, į pajamas netraukiate.

    turite išlaidas patvirtinantį dokumentą, kol jo neapmokate į išlaidas netraukiate.

     

    Kaupimo principas:

    išrašote sąskaita, iš karto traukiate į pajamas

    turite išlaidų dokumetą, nors jo ir neapmokėjote, traukiate į išlaidas.

     

    Tai pagrindinis skirtumas.

     

    Taikydami pinigų principą, negalite turėti ilgalaikio turto.

     

    5. Gyventojo, kuris verčiasi individualia veikla ir yra įregistruotas pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju arba savo individualiai veiklai priskiria ir joje naudoja ilgalaikį turtą, individualios veiklos pajamos pripažįstamos pagal kaupimo apskaitos principą. Kaupimo apskaitos principas pradedamas taikyti tuo mokestiniu laikotarpiu, kurį individualia veikla besiverčiantis gyventojas įregistruojamas pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju arba priskiria turtą individualiai veiklai. Individualia veikla besiverčiantys gyventojai, kurie vietoj pinigų apskaitos principo pradeda taikyti kaupimo apskaitos principą, į šio apskaitos principo taikymo metus pereinančias pirkėjų skolas į pajamas įtraukia po šių skolų apmokėjimo, tačiau ne vėliau kaip per 3 metus nuo mokestinio laikotarpio, kurį buvo pereita prie kaupimo apskaitos principo, pradžios. Individualia veikla besiverčiantys gyventojai, pradėję taikyti kaupimo apskaitos principą, jį taiko iki veiklos pabaigos.

     

     

    http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=438039

    Ačiū.

  9. Kokį apskaitos principą pasirenkate reikia nurodyti deklaruojant pajamas, GPM308 deklaracijoje.

     

     

     

    Užtenka tik pateikti.

    jei turite el.parašą, tada užregistravus jį, galite teikti dokumentus ir pasirašytus el.parašu.

    Ačiū už atsakymą.

     

    O kokie būtų pagrindiniai abiejų principų pliusai ir minusai bei pagrindiniai skirtumai?

  10. Individualią veiklą pagal pažymą pradėjau vykdyti 2012 metų paskutiniame ketvirtyje, tad, manau, kad natūralu, kad išlaidos (daugiausiai prekėms) buvo ženkliai didesnės už pajamas. Jei noriu patirtas išlaidas perkelti iš 2012 metų į 2013 metus, buhalterinę apskaitą turiu vesti pagal kaupimo, o ne pinigų principą. Ar taip?

    Bėda tame, kad individualią veiklą pagal pažymą įforminau internetu ir, jei gerai pamenu, ten nereikėjo pasirinkti kokiu principu nori vesti buhalterinę apskaitą, todėl nežinau, koks principas pas mane yra nustatytas (individualios veiklos pažymos atspausdinto lapo iš VMI neturiu pasiėmęs, nes nebūnu tame mieste, kur yra deklaruota mano gyvenamoji, VMI darbo valandomis).

    Taip pat norėčiau sužinoti ar galima/kaip galima pakeisti buhalterinės apskaitos principą iš pinigų (jei būtent toks būtų pas mane nustatytas)į kaupimo , kokie abiejų principų pliusai ir minusai, kaip reiktų taisyklingai užpildyti pajamų ir išlaidų žurnalą kaupimo principu, užpildyti pačią deklaraciją bei, jei galite, pateikite patarimų, kaip geriau būtų pasielgti šioje situacijoje, kad gauti didesnę naudą ir patirti mažiau žalos finansiniu bei kitais atžvilgiais.

     

    Būsiu labai dėkingas už suteiktą informaciją.

  11. ASU yra bitininkystės paskaita kaip LPD(laisvai pasirenkamasis dalykas), ją galima pasirinkti nuo atro kurso antro semestro (bent jau pernai taip buvo). Dauguma ten susirenka pamalt š... ir lengvai praslyst pro LPD, bet norint galima labai daug ko išmokt apie bitininkystę, nes dėstytojas A.Amšiejus tikrai yra šios srities specas.

    P.S. gali ir būdamas pirmakursiu bandyt susirast jį, pasakyt apie savo planus - manau tikrai turėtų padėt. Be to gali ir su trečiakursiais ar antrakursiais eit neakivaizdžiai į tą paskaitą, nes ten prisirenka labai daug žmonių, tai ten dėl vieno kito žmogaus tikrai niekas galvos nesuka. :)

  12. Sveiki, uždarbiečiai. Rimtai planuoju artimiausiu metu lįsti į internetinę papuošalų rinką Lietuvoje. Dauguma prekių būtų iš UK ir Kinijos. Smagu būtų sužinoti Jūsų nuomones, kodėl to nereiktų daryti arba artvirkščiai - reiktų, taip pat kitus patarimus. Iš anksto ačiū.

  13. Įdomiai jūs čia tikymibes skaičiuojat...

    Tai pagal jus išeina, kad jei aš atsigulsiu skersai bėgių prieš atvažiuojant traukiniui, tai turėsiu 50 proc tikimybę, kad man nieko nebus?

    Čia gi anekdotas yra toks apie 50% tuos, rimtai labai į viską žiūrit. :)

  14. http://uzdarbis.lt/t117962/muitas-ir-pvm-siunciant-prekes-ne-is-es/

    O siaip jei tai bus atskiri paketai, tai muitine neturetu sumuoti ju. Bet vis tiek turetum susimoketi pvm, kuris yra daug didesnis nei muito mokestis :)

    Dekui, na pvm tai teks mokėt, nes paketus padarius iki 75lt gaunasi daug didesni siuntimo kaštai, negu tas 21% PVM.

    O muito mokestis nebūtinai būna daug mažesnis už pvm. Šiuo atveju tai būtų 12%, o tai, manau, yra šis tas norint padaryti kuo mažesnę prekės savikainą. :)

  15. Sveiki ,uždarbiečiai! Noriu užduoti, vieną (gal gan ir kvailą) klausimą : jei siunčiantis gana didelius kiekius prekių, kurių vertė tarkim yra +- 1000USD, jas išskirstant į atskirus mažesnius paketus , kad pakete prekių vertė nesiektų 150Eu (t.y. ~ 207 USD ), galima būtų išvengti muito mokesčio, ar muitinė galėtų tuos paketus susumuoti kartu ir pan.?

    Iš anksto dėkui už atsakymus.

  16. Sveiki, manau, nemažai individų gana puikios idėjos tiesiog "nuplaukia" , nes nėra žmonių, kurie padėtų jas įgyvendinti arba bent jau juos palaikytų . Kartais vienam žmogui savo idėją yra net teoriškai neįmanoma įgyvendinti (dėl laiko stokos ir kitų neigiamų aspektų), todėl reikia ieškoti bendraminčių.

    Dažnai tenka susidurti su gan protingais žmonėmis, tačiau beveik arba visiškai neaktyviais. Tokiais, kurie tikisi, kad kažkas jais pasirūpins arba įvyks stebuklas ir jų gyvenimas pasidarys puikus, beveik neįdedant pastangų (o, naivume!). Tenka susidurti ir su labai aktyviais, tačiau ne itin protingais ir keliančiais pasitikėjimą.

    Taigi norėčiau paklausti, ar Jums tenka susidurti su bendraminčių stygiumi, realizuojant savo idėjas arba nebūtinai jas? Pagal kokius aspektus spendžiate apie jo tinkamumą, patikimumą ir t. t.?

    Nežinau, ar čia labai nuosekliai ir suprantamai išdėsčiau savo mintis, bet esmė turėtų suktis apie bendraminčių, o ne investuotojų (ar panašiai), ieškojimą gan artimoje aplinkoje. Dėkui už pasisakymus.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...