Pereiti prie turinio

gintariux

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Pagarba
  gintariux sureagavo į Julykaz Nemokamai mokau programuoti   
  Pirmoje pamokoje praverstų paaiškinti, jog HTML (hyper text markup language) ir CSS (cascading style sheets) iš esmės nėra programavimo kalbos.
  Taip pat būtų puiku sužinoti mokytojo kompetencijas bei peržvelgti geriausius pastarųjų dviejų metų darbus. Mokiniams nebus jokios naudos, jeigu jie nemokamai išmoks blogų praktikų.
 2. Patinka
  gintariux gavo reakciją nuo KyCaS Siūlau, gal kam reikėtų WP svetainių, eshopų redagavimo paslaugų ar pan...   
  Sveiki, man atrodo šioje svetainėje jau buvo ne vienas skelbimas apie tai kad pradedantieji ar truputį nusimanantys siūlo savo paslaugas, tai siūlysiu ir aš, vienas iš pradedančiųjų turbūt😀
  Kadangi laisvu laiku, o ypač šiuo metu kai esu bedarbis ir ieškau darbo, tai kartas nuo karto užsiimu wp svetainių koregavimu, didelių darbų kol kas neteko daryti, tik tam tikrais turinio koregavimais, naujų puslapių kūrimais, formų dėjimais ir pan.. Yra tekę daryti ir eshopą (payment'o neteko dėti), nors ne su wp, o su prestashop, tai sugebu kažką ir toje vietoje. Tuos dalykėlius kol kas darau už gana simbolinį 15-20 mokestį, nors galėčiau padaryti ir už kavos/arbatos puodelį (alaus? kam tas alkoholis?🙂 ) ar nemokamai, nors laikas visiems vienaip ar kitaip kainuoja... Bet iš visko ką pavyksta padaryti, įgytos žinios yra gera patirtis į ateitį,  nes turiu tikslą kažkada dirbti puslapių programuotoju ar su duombazėm, tad gal tuo pačiu bus man ir į portfolio puslapiui įsidėti, kuris kol kas labai kuklus.
  Tai jeigu kam nors reikėtų pagalbos, rašykite, tikiuosi rasti bendrą sutarimą ir išspręsti iškilusias problemas. Jeigu ko nepavyktų padaryti, informuočiau apie tai. Gerų darbų🙂
 3. Patinka
  gintariux gavo reakciją nuo wwwutglt Kokia platformą naudoti internetiniai parduotuvei?   
  Mano nuomone Prestashop neturi tiek daug nemokamų dalykų kaip woocommerce. Paprastai parduotuvei turėtų pilnai užtekti ir aukščiau minėtos platformos.
 4. Patinka
  gintariux sureagavo į Kernius Kaip keliauti pigiai   
  Galvos nepalikti namie.
×
×
 • Sukurti naują...