Pereiti prie turinio

gedas1

Nariai
  • Pranešimai

    9
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

gedas1 Pranešimai

  1. Mokytis tikrai galima, manau bent pirmam kurse gyvenimas barake yra netgi pliusas, susipažįsti su grupiokais , kursiokais, su vyresniais savo specialybės studentais. Jei yra noras gali gauti patarimų, papildomos informacijos, darbų padarytų ir t.t. O dėl balių, tai labai priklauso su kuo pakliūsi gyventi, bet jei nepatiks kambarys, gali pereiti i kitą ir tų balių nebūna tikrai tiek daug, kaip galvoji, rugsėjis ir sesija, daugiau nebent pavieniai sukrutimai. Na žodžiu patarčiau bent metus pagyventi barake. Aš jau ketvirti metai "barakinis" ir tuo esu visiškai patenkintas :)

  2. Sveiki, studijuoju KTU, ketvirtame kurse, automatikos ir valdymo inžineriją. Nuo kitų metų vasario mėnesio man prasideda profesinė, 3 mėnesių praktika savo pasirinktoje įmonėje. Manau, kad tai yra svarbus gyvenimo žingsnis ir norėčiau pasirinkti tinkamą vietą pasipraktikuoti,gal pasisektų susirasti darbą pasibaigus studijoms . Kuriu šią temą, norėdamas gauti kokių nors patarimų, žinių iš galbūt kažką panašaus atlikusių buvusių studentų. Pvz. Kaip tinkamai pasirinkti? Kur kreiptis(pas kokius įmonės atstovus) ? Gal ką nors rekomenduojat Kauno mieste? Beto būtų galimybė pradėti darbą ir ankščiau (lengvas semestras). Dėkui už atsakymus.

  3. gal čia ir buvo klaida, nes bent aš skaitydamas tikrai dar rūkiau :( perskaitęs dar parūkiau ir nuėjau gult, ryte atsikeliu - ogi jokio noro niekam, kas susiję su rukymu :D

     

     

     

    na, dėl skrandžio tada patarsiu nueiti pas savo šeimos gydytoją, nes aš, pvz, ir rūkiau stipriai ir kavos daug gerdavau, bet kai perskaičiau knygą, su rūkalu ir kavos gėrimą mečiau, kitaip sakant, vienu šūviu du zuikius nukepiau :lol: bet skrandžio skausmai išlindo, su šeimos gydytoja pasitarę nusprendėm, kad tai bus rūkymo, kavos ir sunkaus darbo pasekmės, taigi, kardinaliai absoliučiai viską teko keist, plius skrandžiui vaistų skyrė, kurių prireikia tik retkarčiais

     

    Aš taippat lyg irgi antrą zuikį pašoviau, mėkdavau alų labai, o dabar, pvz buvo balius ir reikėjo net PRISIVERST išgert vieną bokalą, dra plius

    už pusantros valandos krepšinis, o šaldytuve dar nėra pakuotės alaus, keistas jausmas, bet gal taippat i naudą. :)

  4. o gleives tikriausiai teks spjaudyt dar ilgai, bent aš dar iki šiol spjaudau, aišku, vis rečiau ir mažiau, bet vis dar primena apie prarūkytus metus, ir jei atmintis nepaveda, plaučiai valosi apie 5 metus

     

    o pats kartais ne stiprios kavos mėgėjas?

     

    negeriu kavos išviso beveik :)

  5. Medikamentiniai metodai

     

    Siekiant palengvinti abstinencijos sindromą, skiriama nikotino pakaitos terapija: vartojami nikotino pakaitalai, tokie kaip kramtomoji guma su nikotinu, pleistras su nikotinu, tabletės, inhaliatoriai. Geriausiu atveju, dėl taip vadinamos nikotino pakaitos terapijos, atprantama nuo rūkymo, tačiau atsiranda tapati priklausomybė pakaitalams. Farmacijos kompanijos konkuruoja su tabako pramone, dėl rinkos dalies, kadangi jos, kaip ir visos bendrovės, yra suinteresuotos gauti pelną, tad žmonės nustoję visiškai vartoti nikotiną traktuojami kaip prarasti klientai. Todėl sprendžiant nikotino priklausomybės problemą šis būdas yra neefektyvus. Taip pat naudojami medikamentai be nikotino, tokie kaip Bupropionas (Zyban), Citizinas (Tabex).

     

    Psichologiniai metodai

     

    Siekiama išvaduoti rūkančiuosius nuo psichologinės priklausomybės (metusiųjų rūkyti grupės, pagalbos telefonai, savipagalbos knygos ir pan.).

    Žinomas metodas, kurio dėka metus rūkyti nekyla vidinių prieštaravimų ir buvęs rūkorius gali akimirksniu mėgautis gyvenimu, yra Allen Carr metodas (pagal knygos autoriaus pavardę (www.allencarr.lt/apie-metoda)) – pasak jo, rūkančiajam būtina suprasti, kad jis yra priklausomas nuo nikotino, ir rūkymas tiesiog palengvina nikotino abstinencijos simptomus. Tai įsisąmoninus, atsiskleidžia visų su rūkymu susijusių mitų (esą, rūkymas gerina koncentraciją, didina pasitikėjimą savimi, palengvina nuobodulį, skanu) beprasmiškumas, ir noro rūkyti nebelieka. Metodo efektyvumas (deklaruojamas metodo autoriaus) – 95 %.

     

    Kiti metodai

     

    Taip pat naudojami ir kiti metodai (kurių veiksmingumas nėra mediciniškai įrodytas), tokie kaip akupunktūra, hipnozė, homeopatija ir kiti.

     

     

     

    Gumos, pleistrai visiškai nieko gero, tikrai nepadės. "Lengvas būdas" manau geriausias būdas, tik reikia tinkamai suprasti autoriaus mintis ir vykdyti nurodymus. Pats skaičiau ją kokius tris kartus, gal daugiau net, pirmieji kartai nepasiteisino, nes paprasčiausiai pradėdavau skaityt knygą, pirmieji skyriai man asmeniškai buvo labai nuobodūs, todėl nebaigdavau skaityti, poto nesisekdavo, nes skaitydavau ir laukdavau knygos tik galo, nesigilindamas i turinį ir dar viena problema, kad nevykdžiau nurodymų, vienas iš jų ,kad skaitydamas iškart nerūkiau ( Karas liepė nemažint rūkomų cigarečių kiekio, o tai yra dėl to, kad kai skaitai ir rūkai, rūkydamas vartai skaitytas mintis galvoj ir tuomet supranti visą to būdo esmę ). Nenoriu išsiplėsti , bet kas nori mesti, tai pabandykit, tikrai įmanoma.

  6. Sveiki, gal tarp jūsų yra žmonių kurie metė rūkyti? Rūkiau 5 metus, šį pavasarį nutariau, kad tam reikalui reikia padėti tašką. Po kelių nesėkmingų bandymų rodos jau susitvarkiau su problema (nerūkau savaitę laiko, ištvėriau nerūkęs nemažą tūsą, pokerio turnyrą, per kuriuos rūkymas būdavo neatsiejama vakaro dalis, nekyla pavydas ,kai rūko kasnors šalia). Bet problema yra ta, kad metus rūkyti rytais maudžia galvą, pykina šiektiektiek, skauda skrandį, naktimis dažnai sapnuojasi košmarai, kamuoja prabudimai ir t.t. Norėčiau paklausti gal žinot kaip palengvinti šiuos simtomus ir kiek laiko jie gali trukti? Dėkui iškarto už ats. :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...