Pereiti prie turinio

Julykaz

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    552
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Julykaz Pranešimai

  1. na tikrai ne menesio atlyginimas. Tai uz 31d. trunkanti darba prasot 1mln. atlygio? ^_^ .

     

    Valandinis patirties turinčių laisvai samdomų programuotojų įkainis vidutiniškai veikiausiai yra apie 20-25 €. Įmonės įkainiai dažniausiai šiek tiek didesni (žinoma gali būti ir išimčių). Būtų puiku, jeigu nelygintumėte savo gaunamo atlyginimo su už jums reikalingą paslaugą prašomu užmokesčiu. :)

     

    Į jūsų poreikius šiuo konkrečiu atveju nesu įsigilinęs, tad čia tiesiog toks bazinis komentaras apie potencialių klientų nuostabą gavus kainos pasiūlymą. Galbūt visgi iš tiesų esate teisus ir minėta įmonė tiesiog neįsigilino į jūsų poreikius ir paskubėjo su kainos pasiūlymu.

  2. Sveiki

     

    Darbinuosi dabar ir sakė einant rašytis sutartį reikia turėti socialinio draudimo pažymėjimą. Bet dabar kai skaitau tai parašyta jog jau jų neišduoda ir tipo pats darbdavys turi susizinot ten kažkokį numerį. Tai taip ištikrųjų yra, ar kažko nesuprantu????

     

    Pakanka darbdaviui pateikti savo socialinio draudimo numerį.

  3. Bent vienas kuris nepeikia AMD.. o dėl maitinimo bloko tai aš jį turiu dabartiniame PC, dabartinis PC su AMD procesoriumi irgi, tik aišku žymiai senesniu ir vaizdo korta yra Radeon tik irgi sena gan. Tai nežinau ar bus pakankamai galingas dabartinis maitinimo blokas, o kokio reikėtu?

     

    500W turbūt bus pats tas.

  4. Sveiki, forumo dalyviai,

     

    prašau jūsų pagalbos dalyvaujant mano baigiamojo magistro darbo tyrime.

     

    Skirkite laiko atlikti bent vieną, o dar geriau keletą apklausų adresu http://preview.morkunas.net/mbd/ (yra ir angliška versija: http://preview.morkunas.net/mbd/en/).

     

    Apklausos labai trumpos ir truks ne ilgiau kaip 2 minutes.

     

    Jeigu turite galimybę, pasidalinkite šia žinute.

     

    Iš anksto dėkoju. :)

  5. Framework'o pliusas, kad sutaupo laiko, būna apie viską pagalvota už tave. Jei esi front-end'eris, turi daugiau žinoti, gal ateity kažkada savo framework'ą kurt sugalvosi. Bet susipažinti ir juos išbandyti, yra gera praktika, tikrai turi žinoti, kas tai yra. Mano galva, būdamas front-end'eriu turi mokėti dirbti bent su vienu CSS karkasu, bet tuo pačiu ir žinoti, kokiu principu jie veikia.

     

    Kuo dar gali pasidomėti - JS frameworkai. Pala, ne. :) tau iš pradžiu reik javascript'o išmokti tiek, kad galėtum praktikoj taikyti. Tai čia būtų 1st step. 2nd step - Jquery lib'as. Aišku čia pasirinktinis dalykas, bet aš manau, kad šiuo metu nepabėgsi nuo jo, nes plačiai visur naudojamas. 3rd step - įvairūs JS framework'ai, kūriems ir pats nerandu laiko mokytis, nors ir norėčiau. Tai, pvz.: AngularJs(Nesimokyk dabar, atrodo išeis šiais metai antra versija, kuri bus visai kitokia, nei pirma), ReactJs(šiuo metu geriausias JS framework'as, jei neklystu), BackboneJs, UnderscoreJS(įvardina kaip library, atrodo, o ne framework'ą). Daug lib'ų galima vardinti, bet užtenka mokėti kokius du. N(th) step - įvairių canvas lib'ų naudojimai, WebGL naudojimas, bet čia jau advance, prie viso to, puikiai priliptų ir Node.js (server side javascript), tai nėra framework'as ar biblioteka, taip pat gal ir netinka prie front-end'o, bet mokėti dirbt su juo ir front-end'eriui būtų puiku.

     

    Žinoma, front-end'eris turi mokėti dirbti su grafikos redaktoriais ir žinoti back-end'o pagrindus.

     

    Pasidalinsiu dar vienu resursu su tavimi, nors jau buvau šitam forume skelbęs - http://www.ugnis.com/modernjs

     

    Viską suapibendrinus, JS gali būti pain for your brains, bet neturi alternatyvų.

     

    Patariu pristabdyti komentarus pilnus buzzword'ų, apie kuriuos esate tik nugirdęs. Nenoriu įžeisti, tačiau vadinamas resursas yra visiškai useless, kadangi "things I had no time to talk about" sąrašas yra ilgesnis už dalykus, kurie aptarti.

    Vienintelis patarimas front-ender'iui - bendrai domėtis front-end technologijomis bei atsakingai rinktis naudojamus įrankius.

  6. Kalbant šiaip apskritai apie Git, aš asmeniškai perėjau prie SourceTree naudojimo. Kiek palengvina darbus, kad nebūtų netyčiukai po "git add ." :)

    Ką dar kas naudoja? :)

     

    Naudoju PhpStorm bei WebStorm IDE, kuriuose esantys versijavimo įrankiai leidžia viską atlikti neperjunginėjant langų. Rekomenduoju, dirbantiems su PHP ar JS.

  7. kas del pacios idejos, tai ji yra niekur ji nedingo, ir nepersigalvojau - turetu zmonems tikti. siuo metu laiko nelabai turiu ja uzsiimti, taciau jei pilnai uzteks opencart arba prestashop. na keletas pluginu - pakoreguotu. galbut net nereiktu koreguot, nustatymuose butu tokios funkcijos. kas liecia mobilias aplikacijas, tai irgi paprasciausiai turetu atvaizduoti eshopa ir tiek. svarbus dalykas - paieska. kad nepasiklysti prekiu gausoje ir lengvai rasti butent ta preke kurios ieskai.

     

    Galbūt moksleiviai arba 1 ar 2 kurso studentai susidomės tokiu projektu ir padės jį įgyvendinti mokymosi tikslais. Nei vienam patyrusiam specialistui jūsų slaptos jums pačiam iki galo nežinomos idėjos greičiausiai nebus įdomios. Sėkmės.

  8. Rekomenduoju WordPress dėl gan greito išmokstamumo naudotis bei išplėtimo ir modifikavimo ateityje galimybių. Dizaino temų galima pasidairyti čia: http://themeforest.net/category/wordpress

     

    mokama ir gan brangiai.

     

    Jeigu gailite pinigų įvaizdžiui internete, geriau svetainės visiškai nekurkite, nes prasta svetainė suteiks daugiau žalos nei naudos.

    Tokiu atveju geriau apsiriboti Facebook fanų puslapiu. Jeigu komunikacija Facebook tinkle taip pat atrodo per brangi investicija laiko atžvilgiu, mėginkite skelbimus laikraščiuose. :)

  9. Dėkui už atsakymus, bet gal galit labiau pakomentuot klausimus?

     

    Nemažai informacijos apie KTU IF studijų programas galima rasti čia http://archive.ktu.l...alauro-studijos

     

    Perspektyvu yra viskas, kas patinka asmeniškai. Jeigu nebus noro tobulėti ir gilinti žinias, abejoju, kad verta sieti ateitį su IT, nes tobulintis teks nuolat. Baigus universitetą ir dirbant tai daryti teks žymiai intensyviau.

     

    Kas dėl fizikos, KTU IF yra du fizikos moduliai, kaip ir visur (mechanika ir optika). Bent jau taip buvo prieš keletą metų ir labai abejoju, kad kažkas pasikeitė.

     

    Renkantis studijuoti IT srityje rekomenduoju KTU, bet taip gali būti dėl to, kad pats rinkausi šį universitetą. Apie kitus du universitetus papasakoti iš patirties negaliu, nes ten studijuoti neteko.

  10. Šiaip HTML pažaisdavau jau prieš kokius gerus 5-7 metus, bet taip ir užsibaigdavo viskas. Na galiu sakyti HTML moku, bet va su CSS žalias, tik pradedu, anglu kalba moku sakyčiau labai gerai, problemu dėl to neturėtu kilti. :) Ačiū už patarimus, nes jie labai naudingi. O kaip http://stackoverflow.com/ ar naudingas, gal kas naudojates? Šiaip dabar tiesiog rašau į sasiuvinį ranka visas elementus kas ką reiškia ir išbandau kiekvieną atskirai, neketinu visko atsiminti tiesiog manau geriau į atmintį įstrigs. :)

    Ir dar vienas klausimėlis, gal kas žinot ar būna kokios grupelės pradžiamokslių ir ne tik, ar skype ar pan, na kad kartu mokintis, ta prasme juk taip manau lengviau.

     

    Stackoverflow bene pirmasis šaltinis, kuriame ieškoma susidūrus su problemomis programuojant. Mokytis visgi patarčiau įprasti savarankiškai jau dabar, nes ilgainiui visgi tik taip ir reiks mokytis.

  11. galimas ir toks variantas :)

     

    Ar už 9 € per mėnesį įdiegsite ir sukonfigūruosite tą pačią OpenCart TVS, talpinsite internetinę parduotuvę savo serveryje bei apmokysite klientą dirbti su sistema? Jeigu jūsų paslaugos brangesnės, ką išskirtinio pasiūlysite klientui, kuriam svarbu greitai paleisti veikiančią parduotuvės versiją, kad jis pasirinktų būtent jus? :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...