Pereiti prie turinio

Gediminas8

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    463
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    87.5%

Gediminas8 Pranešimai

  1. Ką reiškia "skystokas" pasiūlymas? Norit 70-80% nuo kliento sumos? Pasvajokit, infrastruktūra brangiau kainuoja :))))

     

    AŽ su info, kokie klientai, gal ir aš ką nors įdomaus pasiūlysiu

     

    50% nuo pirmo užsakymo (kiti nebesiskaito) ir visas uždarbis eina į IV sąskaitą, t. y. juos gali naudoti tik atsiskaitinėjant už IV paslaugas.

  2. Neapsimoka, kadangi supportą vistiek reikės teikti ir tai kainuos nemažai. Jei jau lįsti į šį verslą, tai tik rimtai, o kad būtų rimtai - bent jau 50k biudžetą artimiausiam pusmečiui reiktų turėti

     

    Esmė tokia, kad galiu atvesti 100-300 klientų į mėn., kurie pirktų domeną ir hostingą svetainei. Ką man geriau daryti? Pačiam pirkti paslaugas ir po to jas perparduoti ar tartis dėl komisinių su kuo nors? IV.LT pastaruoju klausimu parašiau, tai pasiūlymai iš jų, švelniai tariant, skystoki.

  3. Domenų registracijomis pradėti reikia nemažų investicijų, o pelno čia visai nėra. Pagrindinis domenų registracijų tikslas tas, kad pritraukti klientų ir tikėtis papildomų paslaugų užsakymų iš jų pusės.

     

    .LT domenų registracijai galima tapti akredituotu tiekėju www.domreg.lt

    Kitų akreditacijos net nesakysiu, nes pvz tapti .com akredituotum reikia €100.000 garantinio įnašo ir dar yra daug papildomų sąlygų, todėl čia geriau per reseller dirbti jei yra galimybė ir geros kainos

     

     

    Hostingas - priklauso ką norima teikti, shared hosting ar serverių nuoma? Jei serverių nuoma - dedikuoti, virtualūs? Jei virtualūs - paprasta virtualizacija ar HA (Cloud)?

     

    Labai daug klausimų, kad būtų galima tiesiog imti ir atsakyti į tavo klausimą.

     

    Lengviausias būdas, nuomotis VPC (Virtual Private Cloud) ir teikti paslaugas, taip sutaupant nemažai finansų infrastruktūros kūrimui, darbuotojams, priežiūrai, serverių kolokacijai ir t.t.

     

     

    P.S. Galiu suteikti VPC

     

    Hostingo paslauga būtų tokia, kad tiesiog siūloma patalpinti svetainę. Apsimoka tokiu atveju ką nors pačiam daryt, ar geriau nuomotis?

  4. Sveiki,

     

    noriu teikti domenų registravimo ir hostingo paslaugas. Kaip tai padaryti? Iškart ačiū už pranešimus apie didelę konkurenciją ir pan., bet laikysiu jus nemokančiais skaityti, kadangi tema kitokia. Dėkui ir už nuorodas į google, bet temą jau vis tiek parašiau - atsakymas iš patirties turinčio, manau, vertingesnis.

  5. Pirmas variantas. Labai stipriai nesigilinau, bet ką gali padaryti, tai prašyti pakeisti baudą į viešuosius darbus (1 MGL lygus 6 val. viešųjų darbų).

     

    Antras variantas. Savanoriškai, nustatytais terminais neįvykdai bausmės (baudos sumokėjimo) ir ji nukeliauja pas antstolį. Iš antstolio gauni raginimą ir sužinai kas yra išieškotojas (turėtų būti VMI, bet esmės nekeičia jei ir kita institucija). Tada gali bandyti kontaktuoti su išieškotoju ir tartis, kad mokėsi dalimis (derini vykdymo sąlygas). Jeigu pavyksta susitarti, sudarot taikos sutartį vykdymo byloje ir moki pagal sutartį. Jei nepavyks, antstolis tiesiog atliks vykdymo veiksmus ir išieškos priverstinai, žinoma, jei bus iš ko.

  6. wtf? investavai, nepaėjo investicija, ko tu dar nori? Duodamas paskyrą 100% tikėjai, kad kažkoks čiuvas tau laimės pinigus ir dar kažką duos? :D kažin ar būtų tau bent centą numetęs, net jei ir būtų kažką išlošęs

    Nu ir kas? Negalim mes susitart, kad pralošimo atveju grąžinsi pradinę sumą? Jeigu "statytojas" toks kvailas, tai tegu. Niekur neparašyta, kad toks susitarimas nėra galimas, o jeigu yra, būtų įdomu sužinoti kur.

     

    Negalima dalintis lazybu saskaita , gali pabandyt i statymai.com parasyt , bet nemanau , kad cia imanoma ka nors atgauti. O siaip yra pora patikimesniu statymai.com zmoniu kuriais galima pasitiketi , o facebooke didelis procentas apgaviku.

    Ką keičia vien tai, kad negalima?

  7. Paaiškinu: Lažybų kortelėje buvo keli šimtai eurų. Buvo sutarta, kad laimėjus dalinamasi pelnu, o pralaimėjus, tas lažybininkas grąžina tuos kelis šimtus eurų, kuriuos pralošė. Paprasčiau: Jis žaidė ne iš savų pinigų, o iš pinigų žmogaus, kuriam priklausė anketa.

    Pirmai pradžiai įkelk bent screenus, kurie patvirtintų tai, ką sakai. Antra, asmens kodą ir adresą bent žinot, nes jei ne, ką duosit į teismą?

  8. aš aiškiai parašiau, 3 metus tau regitroje durys bus uždarytos, po 1,5metų galėsi apeliuoti, ir jei itikinsi teismą, jog tau teisės tikrai reikalingos, sutrumpins iki 2metų.

    Šaltinį galima? Prieš tai Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą paskaityk, jame rašo, kad vairuojant be teisių (girtumas nėra teisiškai reikšminga aplinkybė), teisių įgyti negalima metus laiko nuo pažeidimo.

  9. Sveiki,

     

    manau, kad vienas verslo modelis galėtų daryti pardavimus, kurie duotų neblogas pajamas. Šiai dienai tas verslas tokių pardavimų nedaro. Norėčiau jiems pasiūlyti apsiimti tokių pardavimų darymu, tačiau noriu gauti procentą.

     

    Kažin kaip turėčiau elgtis, kad nelikčiau papasakojęs, galbūt, naudingos informacijos ir iš to nebūčiau gavęs jokios naudos. Būtų labai "abydna". Vakaruose, manau, išdirbtas jau tas dalykas. Sutartys rašomos ar pan.

     

    Dėkui už mintis.

  10. Paspaudimo kaina skirtinga kiekvienam raktažodžiui, priklausomai, nuo konkurencijos, konversijų skaičiaus. Raktinių žodžių kiekis neribotas ir už jų pridėjimą mokėti nereikia.

     

    Jeigu dienos biudžetas 10 eurų, o per parą išnaudojama tik 4 eurai (likę 6 eurai nebus nuskaičiuoti), kitą dieną iš naujo vėl prasidės skaičiavimas nuo 10 eurų.

     

    Tik jeigu apskritai turi įmetęs 10 Eur, tai realiai kitai dienai bebus 6 Eur.

  11. Sveiki,

     

    kažkaip seniau dažniau matydavau visokius skelbimus, kad daromi užsakymai iš everything5punds, sportsdirect ir t. t. Tai norėjau paklausti, ar dar populiarus tas reikalas? Jei taip, kokie pagrindiniai saitai, iš kurių daromi užsakymai? Tie patys e5p ar SD populiarūs dar? Dėkui :)

  12. Praktinėužduotis „Trumpa ekskursija"

    Tikslas: Ištirti naudojamas pardavimo skatinimo priemones.

    Objektas: Lietuvoje populiarios internetinės parduotuvės.

    Uždaviniai:

    1. Išanalizuoti pardavimo skatinimo priemones.

    2. Paaiškinti pardavimo skatinimo priemonių naudą prekybos įmonėms.

     

    Pigu.lt

    Apsilankius šioje virtualioje parduotuvėje pamačiau tokias pardavimo skatinimo priemones:

     

    1. Pirkėjo pasitikėjimo skatinimas.Nurodant informaciją apie tai, kad prekės yra originalios, pristatomos visoje Lietuvoje, suteikiama 30 dienų pinigų gražinimo garantija. Siūloma mokėti grynais kai gausime prekes. Manau tai labai reikalinga informacija, nes šiais laikais, ne visi žmonės pasitiki internetinėmis parduotuvėmis.

     

    2. Nemokamas atsiėmimas specializuotoje parduotuvėje. Įdomi skatinimo priemonė kurią pastebėjau. Tai pirkėjo skatinimas ieškoti „prekė sandėlyje" ženklu pažymėtas prekes. Nes šias prekesjis gali atsiimti specializuotoje parduotuvėje savo mieste tą pačią užsakymo dieną.

     

    3. Akcijos laikas. Praktiškai priekiekvienos prekės, matau pritaikytą nuolaidą ir laiką iki kada ta akcijagalios. Tai skatina pirkėją, kurį domina tos prekės greičiau priimti sprendimą.

     

    Vyriskipapuosalai.lt

    1. Klientų atsiliepimai pasitikėjimui skatinti. Apsilankius šioje parduotuvėje, tituliniame puslapyje galima pamatyti pirkusių klientų atsiliepimus. Tai didina būsimų,pirmą kartą apsilankiusių klientų pasitikėjimą.

     

    2. Nemokamas pristatymas. Klientui tituliniame puslapyje, pateikiama informacija apie pasiūlymą, nemokėti už pristatymo išlaidas, jeigu prekių krepšelio suma sieks 49 EUR ir daugiau. Tais katina klientą apsipirkti būtent už šią sumą, tai padidinamos apyvartos, o taip pat ir klientas lieka patenkintas, kai jam nemokamai į namus prekės pristatomos nors ir brangiausiu būdu, kurjeriu į namus.

     

    3. Išsamūs ir įdomūs prekių kategorijųaprašymai. Paspaudus ant kategorijos (nuorodos) „apyrankės", atsidaropuslapis su prekėmis ir įdomiu aprašymu. Trumpa ištrauka: „Odinės apyrankės – tai aksesuaras, be kurio stilingi vyrai negalėtų apsieiti."Tai klientui sukelia gerų emocijų, manau skatina pirkti. O taip pat tokiosinformacijos užpildyta svetainė geriau reitinguojama google paieškos sistemos.O tai reiškia, kad per google ieškant informacijos apie apyrankės didesnėtikimybė šiai įmonei būti viršutinėse pozicijose.

     

    Varle.lt

    1. Mažos kainos garantija. Apsilankius tituliniamematome užrašą: „Raskite mažesnę kainą irmes sumažinsime savo" Tai gana drąsus ėjimas, kuris parodo, jog įmonė laikosave rinkos lyderę. Tai skatina pasitikėjimą, lojalumą. Taip pat jei klientasranda geresnę kainą pas konkurentus ir informuoją šią įmonę, tai ji gaunanaudingą informaciją apie situaciją rinkoje ir savo konkurentus.

     

    2. Išsamūsprekių apibūdinimai. Beveik prie kiekvienos prekės galima rasti ne tik ilgąaprašymą, bet taip pat ir gražias prekės nuotraukas bei filmuotą vaizdomedžiagą. Tai nuotoliniu būdu fiziškai nematant prekės vartotojui suteikiagalimybę geriau pažinti dominančias prekes. Taip pat tai saktina ir labiaupirkti tas prekes, kadangi ta vaizdinė medžiaga ir akį traukinti, o tekstinėmedžiaga lengva, malonu ir įdomu skaityti, nes pabrėžiama nauda kurią gausime.

     

     

    3. Socialinėreputacija. Šalia įmonės logotipo nurodyta informacija: „Mus mėgsta112 701 žmonių facebook" Įmonė savo klientams gerai matomoje vietoje supasididžiavimu demonstruoja savo socialinę reputaciją. Ji turi nemažai fanųsocialiniuose tinkluose, kurie paspaudė „patinka" ant jų socialinio fanųpuslapio. Tai rodo žmonių pasitikėjimą šia įmone, o taip pat tam tikrą pripažinimąLietuvoje tarp vartotojų.

     

    Leidžiu kopijuoti info studijoms. Dalinuosi savo nudirbtais darbais studijuojant verslo vadyba :) susimalė tekstas ne daug, nera kada taisyt nepykit.

    Temos pavadinimas visiškai neatitinka turinio ir tyrimo objekto.

  13. ....

    Kitą kartą, kai atsidursi panašioje situacijoje, sakyk atsiprašau labai, nepasiėmiau tiek pinigų, tarėmės tik dėl šarnyro - važiuoju išsigryninti. Turėsi laiko. Tuo metu jau galėsi klausinėti ir nebus per vėlu, nes šio atveju jau nieko nebe padarysi. Nors galėjai.

     

    Sutartys teisėje gali būti ir žodinės. Nuvažiavus į servisą ir susitarus dėl tam tikro darbo, tu, kaip paprastas žmogelis, buitiniams tikslams naudojantis remontuotiną auto, t. y. vartotojas, sudarei su servisu, t. y. verslininku, vartojimo rangos sutartį. Tai reiškia, kad susitarėte dėl tam tikro darbo atlikimo.

     

    Man, kaip žmogui iš šalies, iš tavo pasakymo aišku, kad užsakei šarnyro remontą. Verslininkas sakys, kad užsakei viską, ką jis padarė. Kokiu būdu įrodysi priešingai?

     

    Vienas narys rašė, kad servisai dabar turi pildyti popierius dėl užsakymo. Visa tai yra įrodinėjimo priemonė ir šiuo atveju ji būtų suveikusi kaip įrodymas kokius darbus užsakei. Įrodimų gali būti ir kitokių - garso įrašas ir pan. Kitą kartą kai važiuosi į servisą, pagalvok apie įrodymus, kurie atspindėtų konkretų tavo užsakymą, nes jie yra geras daiktas.

     

    Geras daiktas todėl, kad "Užsakovas turi teisę atsisakyti apmokėti darbus ar paslaugas, kurie nebuvo numatyti sutartyje." (CK 6.673 str. 1 d.). Kaip ir sakiau, esmė remiantis šia norma yra įrodyti užsakymo apimtį/struktūrą. Jei ji nesutampa su faktiškai atliktais darbais, už papildomus nemoki. Beje, servisas neturi teisės reikalauti, kad būtų atlikti papildomi darbai (CK 6.673 str. 1 d.), jis turi teisę tik pasiūlyti juos.

     

    Taigi, vakar didžiosios dalies pinigų sumos galėjai ir nemokėti. Žinoma, naujų dalių nepasiliksi - auto būtų pasiėmę ir dalys išmonatvę, sudėję senas.

  14. Jo, mieste "Elija". Calsbergas 1,25e, heineken irgi virš euro. Pigus tik latviškas alus, bet kad jau nuvažiavau, tau sakai reikia imti ir ragauti. Nusipirkai 4-5 skirtingų rūšių, visų skanūs. Gamintojų neatsimenu, bet tokios rūšis kaip Pilsner, Ekstra. Nei vienas nebuvo neskanus, netgi priešingai, šiek tiek atšaldyti - skanūs tikrai, bet čia jau kiekvienam skirtingai. Kainos - 0.60-0.80. Mokesčio už tarą nėra. Man nuo taško iki taško 18km į vieną galą, tai dvi dėžes perku ir apsimoka. Parduotuvė "TOP" ar kažkas pan.

  15. Bet iskur tada istrauktos tos kosmines kainos 50ct uz Calsberga ar Heinekena? Nes tiek cia, tiek kituose foto matau 75-80ct, o tai kdoel kiti sako po 50ct perka :/

    Žinok yra kas su A8 važinėja degindami 4l dyzelio :) Į temą - nuo sienos keliasdešimt km, šį šešt. ketinu važiuoti būtent alaus pirkimo tikslu. Pasidalinsiu įspūdžiais. Beje, kartą jau pirkom kelias dėžes - alus ne calsbergas, bet tikrai skanus. Kaina ~55ct vnt.

  16. Visų pirma prekę paėmė kurjeris, su serviso darbuotojais aš nebendravau ar pardavėjais. Už prekę bus sugražinti pinigai. Naujos prekės neduos. Nes kaip jau sakiau pats kaltas, kad leidau paskersti kaip narys Tmaster sako.

    Tai viskas kaip ir gerai, pinigus atgauni, taip?

  17. Sveiki,

    registruosiu individualią veiklą ir noriu tarpininkauti prekyboje.Man bus pervedami pinigai ir kai sandoris bus baigtas aš juos pervesiu paslaugos pardavėjui. Ar imanoma parodyti ,kad tai ne mano pinigai ir aš realiai turiu ten pora % komisijos pajamų?

    Nes kitaip aš greitai pasieksiu 45000 € ir turėsiu mokėti PVM labai nemažą.

     

    Ebay ,amazon ,aliexpress pirma sau perveda ,o paskui perveda padavėjams, kaip jie išsisuka?

    Sveikas,

     

    kodėl iš kart vadini tai išvengimu, jei pats sakai, kad į sąskaitą įkrintantys pinigai yra realiai ne tavo? :) Juk kas tavo, tai tik komisiniai. Nuo jų ir turėtų būti skaičiuojami mokesčiai, ne tik PVM. Kas liečia patį PVM (ir PVM įstatymą), tai, visų pirma, ne į tą forumą pataikei, nes, mano nuomone, tax.lt yra būtent ta vieta, kur ir turėtum klausti ko klausi (čia ateičiai). Dabar ką pavyko rasti užmetus akį į įstatymą, tai toks dalykas kaip "atsiskleidęs tarpininkas". Įstatyme tai "apmokestinamasis asmuo, kuris tarpininkauja prekių tiekimo arba paslaugų teikimo sandoryje kito vardu ir sąskaita.". Apie jį rašoma dar ir taip "Atsiskleidusio tarpininko teikiamos paslaugos apmokestinamoji vertė yra atlygis už atstovavimą (komisiniai), apskaičiuotas šio Įstatymo 15 straipsnyje nustatyta tvarka.". Taigi, kaip ir rašiau, PVM turėtum mokėti tik nuo komisinių, o ne nuo visų įkritusių sumų. Kas, kada, kur ir kaip tau pasakys VMI. Eik ir (ar) skambinkis jiems ir išsiklausinėk apie tą "atsiskleidusį tarpininką".

  18. Tiesa tokia, kad reikia būti žmogišku ir pripažinti klaidą.. Ir jei pasiseks, gal sutiks serviso darbuotojai parašyti gamintojo broko aktą. Nes jeigu užsako dalis tai atšaukti jau būtų nuostolis, bet jeigu susitarsi, tai gali gauti naują TV. Vienaip ar kitaip pamoka, kad prieš siunčiant reikia pasakyti, kad netaisytų, tiesiog nustatytų gedimą, o taisytų tik tokiu atveju, jeigu gedimas neatitinka sąlygų gauti naują prekę. Viską viršuj Blofeld parašė, tai daug tiesos tame yra.

    Kokie tavo veiksmai šiai dienai yra padaryti? Esi nunešęs prekę į parduotuvę?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...