Pereiti prie turinio

gabber

Nariai
  • Pranešimai

    136
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

gabber Pranešimai

  1. Pas mane stovi Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Edition, kainavo gal 20 euru, tai pigiau jau turbut nerasi gigabitinio masrutizatoriaus.

    TP Link Archer C20 turi tik 100Mbps LAN portus.

    Siuo metu kas geresnio prekyboje yra tai jau siulyciau imti su Wifi 6 ir 1Gbps LAN portais:

    32.59€ https://www.skytech.lt/mr60x-mercusys-mr60x-ax1500-wifi-marsrutizatorius-router-80211ax-1201300-mbits-2-p-654715.html

  2. prieš 5 valandas, Keturkampis parašė:

    Iš patirties siūlau pabandyti www.erksa.lt

    Jo, puslapis bus lyg nusikėlus į 90's laikus, bet chebra išgalvoja sprendimų net kebliausioj situacijoj. 

     

    prieš 4 valandas, hm7 parašė:

    +1 superiniai jie. Offtopic, puslapis sakė tyčia toks, nori anteną nusipirk gali iš kiniečių, o jie nori kad kai perki jie žinotų detaliai situaciją kad tau tiks ką perki. Ir kad žinai ką perki.

    Paklauskit gal nori atsinaujinti nevykusi dizaina.

  3. 2023-03-20 22:36, Hennesy parašė:

    Dirbau pastolininkų pries 1,5 metu pagrinde Belgija,Vokietija alga asmeniškai pas mane buvo 2,2k,jeigu pasiruošęs dirbti po 12-15val 6d ir tik sekmadieni išeiginė alga gali siekti iki 3,5-4k kelione nekainuoja, chata nekainuoja, tik maistas jeigu šeimos neturi tai bandyk

    Dar reikejo prideti kad vazineti i darba trukdavo nuo valandos iki dvieju i viena puse, apgyvendinimas prastas, pastoviai metomas, virsvalandziai - neprimokomi, darbas savaitgaliais ir svenciu dienomis - neprimokomas ir nemokamos 2 sav. atostogos po 6-8 darbo sav. i staza neprisiskaiciuoja. Taip pat mokesciai skaiciuojami nuo LT MMA. Komentaras geras, parodantis realias salygas, uzskaitau.

  4. 2018-07-11 13:34, dreamX parašė:

    2 metai dirbu jau pastolininku, darbas juodas, purvinas, fizinis kai pripranti prie kruvio tai nieko tokio, lietuvoj mazai moka, uzsienyje trigubai daugiau. Kas dirba po 10 metu ir daugiau skundziasi sanariu problemomis, nugaros problemos. Komandiruotes maziausiai 6-8 sav uzsienyje - 2sav atostogu lietuvoje. Gyvenimo salygos nevisad geriausios budavo tekdavo su pijokais gyventi, tekdavo gyventi kempingo namely dvivieciame po 3 na cia nuo imones priklauso, planuoju keisti darba pabodo vazinetis po kamandiruotes nei mergos ner kada susirast o jau greit tracokas :))

    Pastebejus, kad paskyra "Pastoliai" greiciausiai bus sukurta pacios imones Globalita, taves noreciau paklausti apie kitas sio darbo subtilybes. Pvz, visur minimas menesinis atlyginimas, bet neaisku kiek valandu reikia isdirbti, kiek buna virsvalandziu, ar buna laisvi savaitgaliai, ar yra papildomas primokejimas uz juos. Kiek zinau nera. Prastas apgyvendinimas, pastovus metymas is vienos vietos i kita ir vazinejimas iki darbo vietos 1-2 val. kur nera net kur nusiplauti rankas, pasisildyti maisto.

  5. 2024-01-13 02:07, MartynasKu parašė:

    Tele2 mažina oficialias kainas ir matyt yra rimtai pasiruošusi perimti nemažą dalį Bitės klientų: https://madeinvilnius.lt/verslas/vilniaus-rinka/tele2-skelbia-mazinantis-planu-kainas/

    Nes kaip ten bebūtų 25 GB už 12,50 € su pokalbiais ir SMS kaip viešas pasiūlymas lyginant su Bitės kainom gaunasi beveik dvigubai pigiau. 🙂

    Screenshot_2024-01-13-02-10-17-773_com.android.chrome-edit.jpg

    Screenshot_2024-01-13-02-09-57-686_com.android.chrome-edit.jpg

    Screenshot_2024-01-13-02-09-19-535_com.android.chrome-edit.jpg

    IMG_20240113_021325.jpg

    Koks dvigubai pigiau vaikeli :D

  6. Reikia, bet konkurencija darbo rinkoje jau visai kitokio lygio nei buvo pries 10 ar 20 metu (aciu Delfiui ir Infobalt uz propaganda ant kurios daug kas pasimove), ko pasekoje dabartinis Junior lygio specialistas prilygsta Mid arba Senior lygio specialistui pries 10 metu. Neturi realios darbo patirties - nesi Junior, daugiausiai Intern. Prie viso to siuo metu stebimas ekonomikos nuosmukis, karo ir covido pasekme, kas dar suletima nauju darbuotoju, ypac Junior lygio, samdymo procesus.

  7. 2023-12-15 22:57, RC100 parašė:

    Straipsnis 11-11

    Turėjo būti gamybos modulio pristatymas , bet atsitiko Force Majore.
    Išleistas Django 5 framework. Tai labai rimta. Jo pagrindu lipdoma visa tinklapio struktūra.
    Django 5 dirba tik su naujausiomis Python versijomis kaip kad Python 3.12.1.
    Atitinkamai naujus Python palaiko tik naujausia AlmaLinux OS 8

    Taigi  reiks formatuoti serverį ir pradėti konfigūravimą nuo nulio. Ir tai yra gerai, nes:
    Galų gale bus atsikratyta seno bagažo, visa programinė įranga bus pati pati pati pažangiausia.

    MInusas - teks vėl pasimokyti Linux bei perdaryti programos kodą. Sunku pasakyti kiek tai užtruks.
    Turint omeny, kad naudojau Django==3.2.20, Python 3.6.8 ir CentOS7 - turėtų pasijausti skirtumai.
    Domenai kol kas neveiks.

    Tiek žinių. Sekanti bus kai užstartuos naujas serveris 🙂 - gal savaitės užteks, o gal ir daugiau.

    Sunku man suprasti siu postu prasme.

  8. Prieš 26 minutes, brogrammer parašė:

    Dėl SQL - lib'o ar frameworko čia tikrai nereikia. PHP su savim kartu turi PHP data objects. Nebent, dėl greičio žinai kokią DB API biblioteką geresnę.

    Templat'ai irgi nėra reikalingi visada(Native PHP užtenka tiesiog visur po du failus pasidarau page.php ir page.view.php atskyręs kodą nuo vaizdo), tai nėra paprastas dalykas, klausimas ant kiek sudėtingas turi būti HTML, jog reikėtų templatinimo? ( Ar gali duot kokio nors websaito pvz, kur tarkim verta naudoti templat'us? )

    Tau truksta patirties, kad suvoktum programuotojo uzduociu masta ir ju kaina. Del manes tai gali kad ir asembleriu viska nuo nulio pasirasyt.

  9. prieš 12 valandų, brogrammer parašė:

    Gal galėtum pasakyt pavyzdžių web page'ų, kuriuos padaryt be frameworkų būtų žymiai sudėtingiau? Nes kaip suprantu yra riba kur jau tikrai geriau imt kodo gabalą, kuris ateity sutaupys nervų ir laiko.

    Galim pradet nuo paprastu dalyku, kaip tu renderinsi html template's? Savo twig arba blade rasysi? Tas pats su db api, irgi savo rasysi? Naudosi sql tiesiogiai, o jeigu veliau reikes pereiti nuo mysql i koki postgre sql? Kiek laiko tada sugaisi? Yra dar daug visokiu lib'u kuriu nepaminejau, tu juos irgi pats pasirasysi?

  10. Ką tik, 0djek parašė:

    Už JavaScript php mažiau dinaminis, nes jau ką jis atidavė į naršykle: nebepakeis. Be JavaScript patogiai nepadarysi, kad paspaudus mygtuką, keli papildomai formos laukai atsiranda. 

    Pametem tema: kuom blogai apsišvietęs buvau, kad php client side rendering yra?

    Is originalaus klausimo buvo galima suprasti, kad ten kazkieno mintis buvo ta, kad svetaine su PHP bus tik su server-side renderingu, tai as ir atsakiau kad nebutinai.

    Apie dinamiskuma. Kazkas pasiklydo savokose. As dabar matau cia kalba buvo ne apie dinamiskuma, o universaluma. Labai skirtingos savokos. Jeigu plestis toliau galiu teigti, kad PHP, ar bet kuri kita kalba, gali renderinti ir client-side per WebAssembly.

  11. prieš 2 valandas, 0djek parašė:

    jeigu Php naudoji, labai abejoju kad client side rendering gausi. Php juk server sided language yra 😄

    Prastai esi apsisvietes. Client-side (reiskia narsykleje) rendering'ui atlikti dazniausiai naudojami tam skirti JS lib'ai: vuejs, react, angular, etc. etc.

    Cia reikes API REST serverio / back-end'o. Kad ir su PHP FW ji gali pasidaryti.

  12. 2023-11-11 23:32, RC100 parašė:

    Šiandien verta dėmesio data: 2023. 11-11.
    Iki idealo 11-11-11 trūksta dar 11. Kad tai pasiekti, reiks parašyti 11 straipsnių, juolab rašyti yra apie ką .

    Straipsnis 11-1

    1. e-shop tinklapio statusas.
    Jei kam įdomu, e-shop projektas beveik baigtas, techninės problemos išspręstos, dabar pradedamas gaminti centrinis puslapis.
    Tai atrodo paprasta, tačiau taip nėra.
    Tenka konkuruoti su firmomis, vartančiomis milijardus, turinčius tūkstančius top programuotojų bei dizainerių.
    Tačiau viskas įmanoma, ypač kai tikslas daryti paprastai ir aiškiai.

    2. Dirbtinis intelektas.
    Trumpuoju laikotarpiu jis stipriai pervertintas, bet kas bus po kelerių ar daugiau metų - sunku nuspėti. Galimai kai kurios profesijos išnyks kaip dūmas,  arba liks merdėti kaip kad kasininkės supermarketuose.

    Pirmam straipsniui užteks, toliau gvildensime nūdienos technologines problemas ir pasiekimus, informuosime skaitytojus apie projekto eigą su pavyzdžiais.
     


     

    Gal jau uzteks apie importa, noretusi ir eksporto :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...