Pereiti prie turinio

Depro

Nariai
  • Pranešimai

    25
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Depro Pranešimai

  1. Fizikos minejai gavai 7, o praktikos skola. Tai, ka per praktika darot?

     

    Man asmeniškai Tų praktinių paskaitų neužtenka, tuolab kad su fizika ilgai neteko susidurt. Praktinių paskaitų , vienai temai būna vos kelios. Puse paskaitos aškina teoriją, kokias formules taikysim ir pnš. Išsprendžiam kokius 2-3 uždavinius ir laisvi. Kitą kartą atėję imam visai kitą temą. Jokių papildomu užduočių, net ir prašydamas negavau. Nežinau gal nevisi tokie dėstytojai, bet kiek teko susidurt per šita trumpą laiką ir pasakius, kad noriu pasisprest papildomai, tarkim matkės, kitą paskaitą jau būna paruošus krūva uždavinių. Fizikoj man atsikirto, kad tam yra tutoriai ir e-books, prie kurios prisijungimas net negalioja :)

  2. Ir kaip sekasi antrasis semestras? Nes man tai jau po fizikos svyra po biški rankos (mokinaus A lygiu).

    Teoriją išlaikiau ant septynių, praktikos skola :D Mokykloj nuo 10 klasės neturėjau :D Kaip Novikienė sakė, jei ištempsit 2 semestrą išempsit ir visa kitą :D skaitmenkė gąsdina dar šiek tiek

  3. KTU I semestras

    Būdamas abiturientas labai daug svarsčiau kokią informatikos sritį man pasirinkti. Daug naršiau, ieškojau, tačiau jokių pažystamų studentų neturėjau, todėl realaus vaizdo apie studijas susidaryti negalėjau. Šioje situacijoje man labai padėjo forume rastas vieno KTU studento/ės straipsnis apie jo patirtį Informatikos Inžinerijoje. Tai man padėjo suprast, kokia tvarka vyksta universitete. Taigi, dabar jau kaip Informatikos Inžinerijos studentas, taip pat noriu papasakot kaip mokymasis KTU atrodo iš mano perspektyvos. Galbūt kam nors tai padės apsispręsti.

     

    Pradžioje tikriausiai gausit mentorių, kuris sudės jus visus i fb grupę, suplanuos susitikimus, papasakos apie viską ir šiaip padės kuo galės( na bent jau musu taip dare).

     

    Išviso bus 6 moduliai: Kompiuterinė Grafika, Objektinio programavimo pagrindai 1, Matematika 1, Informacines Technologijos 1, Komunikavimo pagrindai, Asmens sveikatos ugdymas.

    Vyksta teorines ir praktines paskaitos.

     

    Kompiuterine Grafika : Praktinėse paskaitose braižysit įvairias dvimatęs, o poto ir trimatęs figuras. Paskutiniuose laboruose netgi teks šiek tiek paprogramuoti AutoLisp'u. Laborai tikrai lengvi. Labai norint galima atsiskaityti kelis į priekį ir į praktines išvis nevaikšciot. Žinoma, nebent kolis. 1 kolį reikėjo perbraižyt 2mate figurą. 2kolį davė trimatę ir reikėjo nubraižyt jos projekcijas. Visai kas kita yra teorinės paskaitos. Jos, bent jau man, buvo begalo nuobodžios. Į jas vaikšciojo mažiausiai studentų. Laikui bėgant jums papasakos apie AutoCad'o licenziją ir jeigu jūsų galutinis pažymys bus 8>= jūs ją galėsit įsigyt ir blablabla... Bėda tame, kad grafikos egzas ( kuris yra vien iš teorijos) sudaro 50proc. galutinio pažymio. Stengtis dėl jos ar ne spresti tik jums.

     

    Matematika 1: O vat šitų paskaitų geriau nepraleidinėt. Nemažai kas paleido, mane bet kada pasivys ir gavo skolų iš labai lengvų temu. Pradžioj mokysitės matricas, skaičiusit determinantus, vėliau įvairias plokštumas, vektorius, vektorines sandaugas ir išvestines, kurios nebus tokios jau ir lengvos.

     

    Objektinio programavimo pagrindai 1: Mokysitės programuoti su C#. Pagrinde reikės mokėt klases, konteinerius, įvairius algoritmus, kaip kad rikiavimo, iterpimo, šalinimo, min/max radimo, užklotus operatorius, bei visa kitą kas susiję su tekstu. Laborai: Iš pačio laboro max galima gaut 5 , 1 balą už savarankiškus, 1 už ataskaitą ir kitus 3 iš gynimo testo. Kurį sudaro tik 3klausimai. Čia nemažai kas susikerta ir negauna nei taško, kas reiškia, kad laboro max pažymys bus 7. Būkit atsargūs ir atidžiai darykit testus, nes perlaikyt jų nebus galima.

     

    Informacines Technologijos 1: Dirbsit su MathCad'u, Word'u ir WordPress'u. Pastarąjam reikės sukurt paprastą savo web'a. Bus šioks toks gynimas, paprašys sukurt papildomą puslapį, kažką pakeist, pakoreguot. Kaip keista, bet nemažai kas skolu prisirinko ir čia. Taip pat reikės daryt projektinį darbą pasirinkta tema. Jis susidaro iš referato, web'o ir žodinio pristatymo. Atsargiai rinkitės komandą, nes vieni viso darbo padaryt tikrai nenorėsit, tuolab, kad pakankamai griežtai visąa vertina. Kai atsiskaitysit praktinius darbus prasidės teorinės paskaitos, pas Čeponį, kurios buvo tikrai įdomios. Pasakos apie tai, kas ta informatika, informacines technologijos iki operacinių sistemų, printerių ar televizorių.

     

    Alternatyvinis dalykas: Buvo galima rinktis iš Psichologijos, Karjeros kūrimo ir Komunikavimo pagrindų. Mentorė taip nuteikė, kad komunikavimas lengviausias tai jį ir pasirinkau. Kiek girdėjau psichologijoj tikra ##### buvo, o karjėros kūrime orientavosi įCV rašymus. Taigi, komunikavimo pagrindas buvo projektinis darbas. Reikejo paruošt reportažą ar kokį nors kitą informacijos perdavimo produktą pasirinkta tema. Mes internetinį plakatą darėm. Taip pat reikejo pristatyt tą darbą prieš auditoriją. Paskaitos būna ir teorinės. Jose pasakoja, kaip šnekėti auditorijoms, būna kviestinių svečių, duoda nemažai patarimų projekto tema. Nedaug jose buvau tai daug ir nepapasakosiu.

     

    Asmens sveikatos ugdymas: Galima rinktis kaip sportuojančių arba kaip paprastą. Sportuojančių, kiek žinau reikės atlikinėt daug visokiu testų, begiojimų, šuolių ir pnš. ves rezultatus į žurnalą ir t.t. Daug sunkiau nei paprastas sveikatos ugdymas. Jame tiesiog dalyvauji pratybose, renki parašus. Patartina turėt visus, nes už juos gale semestro gauni pažymi. Pratybų bus įvairių, vienose reiks pajudėt, kitose ir pamąstyt. Namų darbams teko susidaryt mitybos planą pagal savo svorį ir pnš. Teorinėse paskaitose pasakos apie žalą sveikatai, būdus, kaip ją saugoti.

     

    Sesija vyksta sausio mėnesi. KTU teigiamas ivertinimas yra 5. Taigi tiek iš laborų, tiek iš egzų, ar galutinio pažymio privalu turėt bent 5.

     

    Atėjus iš mokyklos sunkiausia yra priprast prie naujos tvarkos ir jei esi ne vietinis - prie gyvenimo be mamos kotletų :)

     

    Taigi, atsiprašau dėl gramatinių klaidų ar nerišlių sakinių. Tai ka dabar parašiau nebūtinai bus ir jums, tvarką mėgsta keist. Tai gali kažkas šiek tiek pakist :)

  4. #include <fstream>
    #include <iostream>
    
    using namespace std;
    
    main()
    {
    
    int p,n, gali_nusipirkti=0;
    
    freopen("lentynos.in", "r",stdin	);
    
    scanf("%d%d", &p,&n);
    
    for(int x = 0; x < n; x++)
    {
    
    	int prekiu_kiekis;
    
    	scanf("%d", &prekiu_kiekis);
    
    	int max_kaina = 0;
    
    	for(int x = 0; x < prekiu_kiekis; x++)
    	{
    
    		int kaina;
    
    		scanf("%d", &kaina);
    
    		if(max_kaina < kaina && p-kaina >= 0)
    		{
    
    			max_kaina = kaina;
    
    
    		}
    
    	}
    
    	if(p-max_kaina >= 0 && max_kaina != 0)
    	{
    
    		p-=max_kaina;
    
    		gali_nusipirkti++;
    
    	}
    
    }
    
    cout << "Gali nusipirkti " << gali_nusipirkti << endl;
    
    cout << "Pinigu liks " << p << endl;
    
    system("pause");
    
    return 0;
    }

    lentynos.in >

    1000 4
    3 15 360 8
    5 2 1 145 99 300
    4 700 600 900 800
    2 8 1
    

    Dėkoju :)

  5. Sveikas, aš atlikčiau šią užduotį taip:

    Nuskaityčiau p ir n, tada for ciką n kartų. Tame cikle sukurti kintamajį max = 0(Suras brangiausią prekę), tada vėl for ciklą(pirmo viduje) ir ten skenuoti duotus duomenis ir jei jo kaina didesnė už max, tai paversti jį nauju max. Kai baigsis tas ciklas pažiūrėti ar if(p-max >= 0) ir atimti iš p max. Taip pat sukurti kintamąjį, kuris skaičiuos kiek kartų if(p-max >= 0 ) pavyko :)

     

    Taip pat reiktų tikrinti ar max nėra didesnis už p kai tikrini naują sumą(čia antram pvz)

    Bet supranti jei n kartu skaityt, tai nuskaitys pirmus 4 skaitmenis. Jei ieškosiu max, man ras 900 poto 800 ir t.t. Man reikia kiekvienoj lentynoj rasti didžiausią ir paskui jį atimti. Jei pinigų neužtenka, tiesiog praeiti.

  6. Sveiki,

    Reikėtu šiek tiek pagalbos.

    Išspręsti uždaviniui visų pirmą reikėtų susiskirstyti visas kainas į atskiras lentynas t.y kiekvieną kainą suvesti į tam tikrą masyvą(lentyną), bet kaip tai padaryti neįsivaizduoju. Juk kiekvienoj lentynoj skirtingas kiekis prekių. Gal kas pagelbėsit ar bent ant kelio užvesit ?

    post-60150-0-17489100-1451767171_thumb.png

  7. Manau, svarbiausia yra išsikelti sau tikslą ir norėti ji pasiekti. Jei randi laiko tinginiaut, matyt, nedideli tada tavo tikslai.Geras pažymys ar gerai pabaigta mokykla dar ne tikslas, žiūrėk toliau juk užaugęs negalėsi būt toks pat tinginys kaip dabar ,nes tada busi daug atsakingesnis.

    Jei mokslai tau sekasi tikrai lengvai, tai išsikelk tokius tikslus prie kurių reikėtų kaip reikiant paplušėti. Taip pat ,turėtum bent retkarčiais išeit iš komforto zonos ir prisiverst save ką nors padaryt, nieks nesako ,kad per viena dieną tapsi vėl tokiu kokiu buvai. Viskam reikia laiko. Tiesiog atrask priežasčių, dėl kurių vertą stengtis. Gal ir nuskambės juokingai, bet susirask varžovą su kuriuo rungtyniautum dėl geresnių rezultatų, pamatysi tai tikrai tave išjudins.

  8. Bandau išpresti šį uždavinį, bet niekaip nesuprantu kaip padaryti kad rodytų pirmosios eiles kedžių kiekį toks koks jis yra , o ne padidntas 2.

    Uždavinys : "Architektas suprojektavo salę, kurioje bus n eilių. Pirmoje eilėje stovės k kėdžių, o kiekvienoje kitoje eilėje 2 kėdėmis daugiau,negu prieš tai buvusioje. Parašykite programą kuri apskaičiuotų, kiek iš viso kėdžių s reikia užsakyti, kad architekto sumanymas būtų įgyvendintas.(kai n=3, o k=8 tai s=30 kėdžių)"

     

    Sumasčiau tik tiek, bet pirmajai eilei rašo 10 nors turėtu išvest 8.

     

    program kedes;
       var n, k, s, i : integer;
    begin
     Write('Įveskite kiek bus eilių: '); ReadLn(n);
     Write ('Įveskite kiek kėdžių bus pirmoje eilėje: '); ReadLn(k);
     for i:=1 to n do
       begin
           k:=k+2;
           WriteLn (i,' eileje: ', k ,' kedziu');
       end;
    
    
     Readln;
    end.
    
    
    

  9. Kai background spalva buna vienoda funkcija border-radius veikia:

    http://www.part.lt/img/57cf16ab5360379b2c7bca2809cdbb83143.JPG

    <style>
    #dezute {
    	background: red;
    	width: 50px;
    	height: 50px;
    	border-radius: 5px;
    }
    </style>
    <div id="dezute"></div>
    

    Bet kai background paveiksliuka bandau nustatyt siuo:

    http://www.part.lt/img/f77ec52f1353529003d4e7dd39682d30492.jpg

    Gaunasi:

    http://www.part.lt/img/98c44b1169b62a337ac2dc57f9cb86ee652.jpg

    O kodas toks :

    <style>
    #dezute {
    	background: url(images/antraste.jpg) repeat-x;
    	width: 50px;
    	height: 50px;
    	border-radius: 5px;
    }
    </style>
    <div id="dezute"></div>
    

    Susiapvalina tik virsutiniai kampai o apatiniai lieka kokie ir buvo kodel ?Kaip padaryti kad susiapvalintu ir apatiniai?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...