Pereiti prie turinio

typhoon

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    168
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

typhoon Pranešimai

  1. Ateity būtų galima daryti taip:

    Surenki įrodymus, pagrasini kad rašysi pareiškimą jei neapsiramins gražiuoju bei paaiškini kaip viskas vyks, jei neapsiramina rašai pareiškimą, ikiteisminio tyrimo metu susitaikot už atlygį.

    Greičiausiai apsiramint užtektų vien gerų argumentų kad jam gresia BK, o net jei ir parašysi pareiškimą, susitaikyt galit bet kada, net ir teisme, išsskyrus tuos atvejus jei minėtas asmuo yra recidyvistas arba su kažkuo jau yra susitaikęs tokiu būdu ir nuo susitaikymo dienos nepraėjo 4 metai.

    Net nežinau kaip dar efektyviau spręst tokias problemas galima, jei matai kad gražiuoju nesutarsit :)

     

    Pamiršot pridėti, kad atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės yra teismo teisė, bet ne pareiga. Todėl manau negalima kategoriškai tvirtinti, kad teismas pasielgs būtent taip kaip sakot.

  2. Jeigu kalbant teisiškai, Dėl TERORIZAVIMO BK 145 straipsnio 2 dalies taikymo

     

    Pagal BK 145 straipsnio 2 dalį atsako tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti arba padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą. Žodis sistemingai reiškia, kad tam tirą laiko tarpą, kadangi asmuo tau rašė tik vieną dieną, tai nebus terorizavimas.

     

    Dėl grasinimo. Grasinimo vienas svarbiausių požymių yra tai kad jis turi būti realus ir konkretus, turi būti pakankamas pagrindas manyti, kad jis bus realizuotas. Iš tavo situacijos asmeniškai aš jokio grasinimo nematau, tuo labiau nėra konkretumo.

     

    Norint realiai pamokyti tą pilietį, siūlyčiau galvoti apie BK 155 str 2 d. o gal būt ir galima pritempti prie 1 dalies (juk sankcija didesnė), bet čia jau rimčiau panagrinėt reikėtų.

     

    Taigi, atsakant į tavo temą. Veiksmų seka kaip elgčiausi aš.

    1. Pareiškimas policijai, ikiteisminis, nubaustu pilietį baudžiamuoju įsakymų. Po šio proceso eitų ieškinys į apylinkės teismą dėl juridinio asmens dalykinės reputacijos ginimo. Prašydamas paneigti šiuos duomenis, o taip pat atlyginti dėl tokių duomenų paskleidimo tau padarytą turtinę ir neturtinę žalą. Aišku tos žalos neprisiteisi kažin kiek, neturtinės realiai ne daugiau kaip 1000 Lt. O turtine jau galėsi įrodinėti.

    Tik dar prieš atliekant šiuos veiksmus, informuočiau tą pilietį, kad jis mano puslapyje turi galimybę apsipirkti tarkim XXXX Lt ir taip parodyti susitaikymo gražų gestą.

  3. 2 Bilietai visoms dienoms. Be patekimo į palapinių miestelį. Palapinių miestelį galima išsipirkti festivalio vietoje, +15 Lt/žmogui.

     

    Kaina po 110 Lt/vnt. Bilietai buvo pirkti iš "antrų rankų". Tačiau turiu žmogaus kontaktus ir tt...

    Bilietai atspausdinti, todėl geriausiai, kad pasiimtumėt iš rankų Vilniuje, Antakalnis.

     

    PARDUOTA

  4. teko su šita problema susidurti Ispanijoje, keliaujant pėsčiomis 850 km ir kas naktį miegant vis kitoje vietoje. Viską į skalbimo mašiną (VISKĄ KAS SKALBIASI), tada ant saulės karštos visą dieną palikti. Mums padėjo. Kiek teko girdėti patarimų iš vietinių, kad grįžus namo miegmaišius, kuprines, rūbus ir daiktus apie mėn. laikyti šaldymo kameroje. Tą ir padariau, blakių neliko :D

  5. Ačiū už patarimus. Pardavimu per ebay domėjausi, bet labai jau sunkiai pavyksta rasti pirkėja, o ir pardavimo kiekiai juokingi. Pardavėjų ten tikrai netrūksta.

    Nėra ten ką rūšiuoti, viskas tvarkingai pagal modelius sudėta :) į klausimą dėl mokėjimo neatsakysiu :)

  6. Sveiki.

     

    Turiu pilną sandėlį sagų. Pirktos prieš 17 metų. Kaip ir parašyta temos pavadinime, apie 10 milijonų vienetų. Naujos, tvarkingai supakuotos. Metalinės, medinės plastmasinės ir tt...

    Gal kas turit idėjų kur jas panaudoti, ar realizuoti?

    Paprasčiausias variantas atiduoti į žaliavų supirkimą, tačiau gal kas galėtų pasiūlyti šiek tiek pelningesnį variantą jas realizuojant kitais būdais?

    Gal atsirastų uždarbiečių turinčių savo galanterijos verslą, kuriuos sudomintų šios prekės?

    Kažkur turiu katalogus su pavyzdžiais. Poreikiui esant, vėliau galėsiu atsiųsti turimų modelių nuotraukas.

  7. turi sunkinančią aplinkybę - lygiai toks pats pažeidimas. Vadinasi nepasimokei, garantas bus maximali bausmė.

    Gailėjimasis ne lengvinanti aplinkybė.

    Man buvo, kad gailėjaus, su viskuo sutikau, bet vistiek parašo "Lengvinančių aplinkybių nenustatyta"

     

    Gailėjimasis ne lengvinanti aplinkybė? nuo kada? ar bent vieną bylą esi perskaitęs? ar apie šias aplinkybes nors ką nors nutuoki? iš pastaro atsakymo matau kad nieko nenutuoki, o su savo praktika teisme galėtum nesigirti. Kiek suprantu "išdūrė" patį ir pareigūnas kuris surašė protokolą ir teismas, o tu net neteisingo nutarimo neapskundei, dabar pagal savo praktiką bandai paaiškint žmogui kiek jis baudos gaus.

    Maksimalios baudos tikrai neturėtų gauti. Turėtų skirti apie vidurkį, 1250 Lt ir 1,5 - 2 mėn teisių atėmimą. Jeigu skirs didesnę, būtinai apskusk apygardai. Užvilkinsi procesą, apeliacinis teismas užsivertęs bylomis, todėl galėsi dar šiek tiek pasivažinėti su laikinu vairuotojo pažymėjimu.

    Taip pat jeigu sunku iš karto sumokėti baudą, paprašyk teismo taikyti ATPK 313 str. 3 d. dėl baudos išdėstymo dalimis dvejų metų laikotarpiui. Tik argumentų sugalvok kodėl negali sumokėti iš karto. (Sunki materialinė padėtis ir pan...)

    Dėl teisių atėmimo. Teises išsaugoti įmanoma, bet priklauso nuo to kokie tavo argumentai. Na, kad dirbi vairuotoju, tai tikrai nepadės ne vienoje byloje teismai pasisakė, kad tai nėra pagrindas skirti švelnesnę bausmę. Čia labiau turėtų susidėti aplinkybių visumą. Pavyzdžiui, žmona laukiasi, gyvenat kaimo vietovėje, ji neturi vairuotojo pažymėjimo, tenka važiuoti į gydymo įstaigas ir pan... bet visa tai negarantuoja teisių išsaugojimo. Ir galiausiai teisėjas mato VISAS tavo turėtas administracines (ir ne tik) nuobaudas ir sprendžia pagal savo vidinį įsitikinimą. Jeigu nori bandyt dėl teisių apeliuoti, ieškok teisininko.

    Jeigu ką gali rašyt PM, atsiųsiu porą skundų pavyzdžių.

  8. LIETUVOS RESPUBLIKOS PINIGŲ PLOVIMO IR TERORISTŲ FINANSAVIMO PREVENCIJOS Į S T A T Y M A S

     

    17 straipsnis. Informacijos pateikimas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai

    1. Finansų įstaigos, atliekančios piniginę operaciją, privalo kliento tapatybę patvirtinančius duomenis ir informaciją apie atliktą piniginę operaciją pateikti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, jeigu kliento vienkartinės operacijos su grynaisiais pinigais arba kelių tarpusavyje susijusių operacijų su grynaisiais pinigais suma lygi arba viršija 15 000 eurų ar ją atitinkančią sumą užsienio valiuta. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai pateikiamoje informacijoje nurodomi kliento tapatybę patvirtinantys duomenys, o jeigu piniginė operacija atliekama per atstovą, – ir atstovo tapatybę patvirtinantys duomenys, piniginės operacijos suma, valiuta, kuria atlikta piniginė operacija, piniginės operacijos atlikimo data, piniginės operacijos atlikimo būdas, subjektas, kurio naudai atlikta piniginė operacija.

     

    Čia kalbama apie įstaigos prievolę, tačiau bankui įtartina gali pasirodyti ir mažesnė pinigų suma ir jis apie tai gali pranešti FNTT. Pavyzdžiui esi bedarbis ir kas mėnesį iš sodros gauni į banko sąskaitą pašalpą. Ir še tau, 30 000 tūks. sąskaitoje atsirado. Negi neįtartina, iš kur ir kaip?

  9. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=454167

     

    28 straipsnis. Alkoholinių gėrimų pardavimo skatinimo ribojimas

     

    1. Teisę prekiauti alkoholiniais gėrimais turinčioms įmonėms, Europos juridiniams asmenims ir jų filialams draudžiama naudoti tokius alkoholinių gėrimų pardavimo skatinimo būdus:

     

    1) alkoholinius gėrimus duoti kaip premiją, kaip prekės priedą arba dovanoti;

     

    2) taikyti fiksuotas nuolaidas visuomenės informavimo priemonėse išspausdintų kuponų savininkams;

     

    3) organizuoti alkoholinių gėrimų pavyzdžių platinimą nemokamai, išskyrus degustacijas parodose ir mugėse;

     

    4) organizuoti mažmeninės prekybos subjektų konkursus alkoholinių gėrimų pardavimui skatinti;

     

    5) parduoti Lietuvos Respublikoje ar užsienio šalyse išspausdintus, įvežtus į Lietuvos Respubliką specializuotus reklaminius leidinius, skirtus alkoholinių gėrimų pardavimui skatinti.

     

    2. Draudžiama skatinimo veiklai pasitelkti asmenis iki 18 metų.

  10. Na kad kazka priteis, tai tikrai. Bet klausimas ar del sumos verta... :) galima link tos puses vartyt, kad visi suzinojo, jog ji sulaike, apkaltino, to pasekoje krito jo autoritetas pries draugus giminaicius, isgyveno dvasini sielvarta, daktarai israse vaistu del to, vaikai issigando blablabla. Aisku advokatas geriau cia issuktu viska, bet nepamirs kad cia bylinesies su valstybine istaiga, ir jeigu neklistu siuo atveju negalesi prasyt priteist advokato islaidu. Tai tegu ziuri ar apsimoka samdyt advokata...

     

    Drambliuko svajonės :rolleyes: Apie kokį Jūs čia bylinėjimąsį kalbat? Remiantis PBK, prašau įvardinti veiksmus kurios NETEISĖTAI IR NEPAGRĮSTAI atliko tyrėjai, pareigūnai? tada galėsim pradėt diskutuot rimtai, o dabar šneka vyksta apie vėją. Deja, pilnos kelnės po apklausos komisariate, nėra pakankamas pagrindas bylinėtis teisme.

  11. Kažkada turėjau ir aš panašią situaciją. Savo iniciatyva suradau kitą nuomininką ir pinigai man buvo grąžinti. Kažin ar tą moteriškę išgąsdinsi su civilinės teisės žiniom, reik bandyt tartis gražiuoju. Dėl VMI irgi didelis klausimas, ji yra įpareigota mokesčius susimokėti iki gegužės 1 d.

  12. 97 straipsnis. Teistumas

     

    1. Turinčiais teistumą laikomi už nusikaltimo padarymą nuteisti asmenys, kuriems įsiteisėjo Lietuvos Respublikos teismo priimtas apkaltinamasis nuosprendis. Į teistumą teismas atsižvelgia skirdamas bausmę už naujos nusikalstamos veikos padarymą, spręsdamas dėl kaltininko atleidimo nuo bausmės ar baudžiamosios atsakomybės, lygtinio atleidimo nuo bausmės prieš terminą ar bausmės pakeitimo švelnesne bausme, taip pat pripažindamas asmenį pavojingu recidyvistu.

    2. Atsižvelgiant į teistumą, gali būti varžomos tik tos piliečių teisės ir laisvės, kurių apribojimą numato Lietuvos Respublikos įstatymai.

     

    3. Turinčiais teistumą laikomi:

    1) asmenys, kuriems bausmės vykdymas buvo atidėtas, – laikotarpiu, kuriam buvo atidėtas bausmės vykdymas;

    2) asmenys, nuteisti už neatsargius nusikaltimus, – bausmės atlikimo laikotarpiu;

    3) asmenys, nuteisti už tyčinius nusikaltimus ir realiai atlikę paskirtą bausmę, – bausmės atlikimo laikotarpiu ir po bausmės atlikimo arba atleidimo nuo bausmės atlikimo:

    a) trejus metus, jeigu jie nuteisti už nesunkų ar apysunkį nusikaltimą;

    b) penkerius metus, jeigu jie nuteisti už sunkų nusikaltimą;

    c) aštuonerius metus, jeigu jie nuteisti už labai sunkų nusikaltimą;

    d) dešimt metų, jeigu jie yra pavojingi recidyvistai.

    4. Nepilnamečiams, nuteistiems už šio straipsnio 3 dalies 3 punkte numatytus nusikaltimus, teistumo terminai po bausmės atlikimo ar atleidimo nuo bausmės atlikimo mažinami per pusę.

    5. Šio straipsnio 3 dalies 3 punkte ir 4 dalyje nustatyti terminai skaičiuojami nuo paskirtos bausmės atlikimo arba atleidimo nuo bausmės atlikimo.

    6. Kai sueina šiame straipsnyje nustatyti terminai, teistumas išnyksta ir asmenys laikomi neteistais.

    7. Kai sueina ne mažiau kaip pusė teistumo termino, teismas nuteistojo prašymu gali sutrumpinti teistumo laiką arba panaikinti teistumą.

    8. Jeigu turintis teistumą asmuo padaro naują nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą, teistumo išnykimo eiga nutrūksta. Šiuo atveju teistumo už ankstesnę nusikalstamą veiką išnykimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo bausmės už naują nusikaltimą ar baudžiamąjį nusižengimą atlikimo. Asmuo laikomas teistu už kiekvieną nusikalstamą veiką tol, kol išnyksta teistumas už sunkiausią iš jų.

     

     

    11 straipsnis. Nusikaltimas

     

    1. Nusikaltimas yra pavojinga ir šiame kodekse uždrausta veika (veikimas ar neveikimas), už kurią numatyta laisvės atėmimo bausmė.

    2. Nusikaltimai yra tyčiniai ir neatsargūs. Tyčiniai nusikaltimai skirstomi į nesunkius, apysunkius, sunkius ir labai sunkius.

    3. Nesunkus nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė neviršija trejų metų laisvės atėmimo.

    4. Apysunkis nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija trejus metus laisvės atėmimo, bet neviršija šešerių metų laisvės atėmimo.

    5. Sunkus nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija šešerius metus laisvės atėmimo, bet neviršija dešimties metų laisvės atėmimo.

    6. Labai sunkus nusikaltimas yra tyčinis nusikaltimas, už kurį baudžiamajame įstatyme numatyta didžiausia bausmė viršija dešimt metų laisvės atėmimo.

  13. Kontrolieriai yra neteisūs. Nežinau, kas ten per teisininkai sėdi tam "Autrolyje" , bet tikrai gali būti, kad jie sakys "jeigu nesutinki su nuobauda galit kreiptis į teismą" . Teisme tikrai įrodytum savo tiesą, peržvelgiau administracinio teismo praktiką, todėl ne be pagrindo galiu taip teigti. O kitas klausimas, kiek esi principingas. 30 Lt tikrai juokinga suma. Šiaip pats gali parašyti skundą ir jame išdėstyti visas aplinkybes.

  14. Nekuriant naujos temos noreciau paklausti. Noriu parduoti automobili, bet ji nori pirkti nepilnametis, ar viskas bus tvarkoje regitroje su isregistravimu jei pirkejas bus nepilnametis. Kaip suprantu, jie net neketina jos registruoti.

     

     

    2.8 straipsnis. Nepilnamečių nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų civilinis veiksnumas

     

    1. Nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų sandorius sudaro, turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą. Sutikimo forma turi atitikti sudaromo sandorio formą. Sandoriai, sudaryti be atstovų pagal įstatymą sutikimo, galioja, jeigu tokį sutikimą atstovas pagal įstatymą duoda po sandorio sudarymo.

     

    Nueinat į regitrą ir išregistruojat automobilį. Tada sėdat ir sudarot sutartį dėl auto pirkimo/pardavimo ir tada jau jis gali daryti ką nori su juo. Asmeniškai aš reikalaučiau, kad pasirašant sutartį dalyvautų vienas iš tėvų ir raštiškai patvirtintų sutartį savo parašu, bei savo asmens duomenimis.

  15. Nelabai suprantu kur cia policija sukciavima mato, jeigu tiesiog nera pasakoma, kad reikes sumoketi muita. Tai jeigu as parduodamas automobili, nepasakau kad jo visos 4 padangos skirtingos, o pirkejas to nepamato, tai man ikiteismini gali pradeti pagal BK 182 str. 1d.?

     

    Aisku kitas reikalas, kai yra brukamas suklastotas dokumentas, neva apie sumoketa muita (dokumentu klastojimas). Bet velgi, kur cia svetimo turto igavimas apgaule? Pirko masina, sumokejo ja ir gavo...

     

    Aisku nebent cia kabinasi link to, kad "pardavejas" isvenge turtines prievoles... Bet velgi pirkejas yra tas, kuris registruoja masina Lietuvoje, tam ir kyla prievole ta muita sumoket. Prie ko cia tas pardavejas, galbut Lietuva jam tik tarpine salis (gal parduos latviui, estui, baltarusiui ar dar kam kitam)....

     

    Jeigu pirkdamas masina nesidomi is kur jin, sumoketi muitai ar ne, cia jau tavo bedos...

     

     

    Interpretuoji įstatymą pagal kažkokius savo keistus įsitikinimus. BK, II komentare yra aiškiai parašyta apie apgaulę ir jos formas.

  16. Mane realiam gyvenime ant 500lt buvo apgave. Turėjau viska ir raštelį asmens kodą viska. Sako kreipkis privataus kaltinimo tvarka, nieko nepadėjo. Bet ten vistiek zyziau zyziau ir leido pareiškimą parašyti buvo šioks toks tyrimas, poto teismas priteisė grazinti Lt, jau pusė metų kaip negrąžina :-D

     

    Dar sakė mes padetumeme tik tada jeigu tave būtų apgave per interneta ir padetumeme nustatyti tapatybę. Šiaip jeigu netave viena apgavo tada jau lengviau yra kai daugėja pareiškimų ant to zmogaus, policija kitaip ziuri tada.

     

    ar kreipėtės į antstolius dėl skolos išieškojimo?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...