Pereiti prie turinio

Atrakcionai1

Nariai
  • Pranešimai

    7
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Atrakcionai1 Pranešimai

  1. Na, suprasčiau jei tai būtų sakoma teisme - savo poziciją gi vis tiek reikia ginti, aš irgi tą patį šnekėčiau, jei jau tektų šitą šalį atstovauti. Bet gana juokinga girdėti tokius teiginius čia, tuo labiau iš kažko, kas teigia išmanantis apie prekių ženklus.

    Įtariu, kad čia tikrai apsireiškė pats patentinis trolis ir visos šitos kalbos yra tiesiog taktikos dalis - pavaizduoti, kad tikrai pasiryžęs savo ženklą apginti ir įtikinti geruoju jam sumokėti.

     

    Realiai šansai su tokiu ženklu laimėti teisme - menki. Nebent prieš tokius nelabai ką išmanančius konkurentus.

     

    Reikalavimo mokėti nėra , yra tik siūlymas . O kas nenori ,niekas nedraudžia jiems naudoti žodžių junginius : vandens burbulai,balionai ,rutuliai ar dar kitokius.

  2. Taip pat pripučiant yra tekę matyti , kaip nemąstantys šios paslaugos tiekėjai pučia su benzininiu lapų pūstuvu orą į kamuolio vidų , taip pripumpuodami į vidų benzino garų ir smalkių- ka tuom nori pasakyti , kad pučiant atitraukiu uztrauktuka ir pūčiu su visais dūmais, jei ne esi bandęs su pūtikliu pūsti taip ir sakyk, ten patenka tik vamzdis kuris pučia ora, o dūmai išeina visai pro kita pusę. Jei neklystu kamuoliais užsiimu kur kas ilgiau nei tas , kuris priekaištauja dėl jo"Brendo" naudojimo.

     

    Su tokiu suvokimu ,tik Jūs ir galite naudoti benzininį pūstuvą. Ar bandėte atlikti oro mėginio tyrimą ir sužinoti kuom kvėpuoja viduje esantis žmogus pripūtus su benzininiu pūstuvu ?

    Dėl jūsų patirties drysčiau abejoti, nes vien domenas vandenskamuoliai.lt užregistruotas anksčiau nei Jūs dar tik planavote įsigyti šiuos kamuolius ir ieškojote "verslo partnerio".

     

    (PVC ir TPU), kurių kokybė labai skiriasi- čia irgi nelb tiesa, man realiai , net pvc labiau patiko, nes tpu yra lengvesnė, kai vejas yra, nelb gali plaukioti ir ji minktesne, einant vandeniu nelb patogu, nes kojos labiau smenga į jį.juolab jei plaukiotojai neatsargūs lengviau jį suplėšitį.Br to kai nuomojame kamuolius paklausiam, jums benzininę pompą ar elektrinę, nevisada prie ežero elektros rasi.

     

    Manau , kad PVC patiko labiau , nes jie per pus pigesni už TPU , o neturint pradinio kapitalo veiklai ir pridaroma visokių nesamonių , negalvojant apie vartotoją , o siekiant greitos investicijų grąžos.

  3. Na skirtumas, manyčiau, pakankamai didelis :blink: . Jeigu Jūs užregistravote silpną prekės ženklą, kuris pažeidžia trečiųjų asmenų interesus (ką ir galima pastebėti iš šios temos pirmos žinutės), tretieji asmenys gali kreiptis į teismą dėl prekės ženklo panaikinimo. Ir teisme Jums tektų gerai pasistengti, siekiant įrodyti prekės ženklo skiriamąjį bruožą.

    O Jūsų pasiūlymas labai linksmas, investuoti savo pinigus ir laiką, kad įrodyčiau, jog uzdarbis.lt forume buvau teisus :D . Aš ir turiu linksmų pasiūlymų: užregistruokite prekės ženklą "futbolo kamuoliai", tikrai atsiras norinčių vartoti šiuos du žodžius viename sakinyje, franšizės sėkmė garantuota. :)

    Kaip jau minėjau pasistenkite gerai suprasti prekės ženklų registravimo tvarką . Futbolas,krepšinis,rankinis ar vandensvydis yra sporto šakos , kur naudojami kamuoliai . Jei žinote sporto šaką , kurios pavadinimas yra vanduo galite supažindinti ir mane . Taip pat jei būtų užregistruota plastikiniai , guminiai ar dar kokie nors ,tai tikrai galėtumėt užprotestuoti .

  4. Džiaugiuosi, kad stengiatės išaiškinti nesuprantančiam apie prekės ženklus ir jų apsaugą, malonu iš Jūsų pusės. Mano kukliu supratimu, prekės ženklas- bet koks žymuo, kurio paskirtis – atskirti vieno asmens prekes arba paslaugas nuo kito asmens prekių arba paslaugų, t.y. ženklas turintis skiriamąjį bruožą ir jeigu šis ženklas negali vykdyti jam skirtos funkcijos turi būti neregistruojamas, o įregistruotas- panaikinamas.

    Taigi klausiu Jūsų dar kartą: Jūsų nuomone prekės ženklas "Vandens kamuoliai" apibūdinantis paslaugas, susijusias su Waterball (į lietuvių kalbą neversiu, nes galima juk išversti ir vandens rutuliai) nuoma ar prekyba, yra stiprus prekės ženklas ar silpnas? Nes, mano nuomone, tai yra silpnas prekės ženklas (jeigu jį galima pavadinti prekės ženklu), o ta aplinkybė, kad pasitelkdami šį ženklą pradėjote platinti franšizę, nors ar tai tiesa- nežinau, nesuteikia Jums papildomų teisių į prekės ženklą, jeigu jis per naudojimą neįgijo išskirtinio bruožo. ;)

     

    Kaip ir visada pavyzdį pasirenkate labai skambų, bet ne į temą. Panasonic yra stiprus prekės ženklas, kuris neturi sąsajų realiame gyvenime, todėl jeigu kas nors padaro nedidelius pakeitimus, tokie jų veiksmai gali būti suprantami kaip prekės savininko turtinių teisių pažeidimas.

    Kadangi Jūs taip mėgstate pavyzdžius, pateiksiu ir aš keletą garsių. Nescafe buvo viena iš pirmųjų bendrovių sukūrusių receptą masiniai tirpios kavos gamybai, bet ji nepavadino produkto tirpi kava. Kodėl- nes tai būtų bendrinis pavadinimas ir galiausiai ji būtų praradusi apsaugą! Pampers ir google kovoja prieš pareiškimus, kad šie prekės ženklai įgijo bendrinį pavadinimą. :)

     

    Koks skirtumas ar stiprus ar silpnas prekės ženklas ? Mes kalbame apie prekės ženklą ir jo apsaugą , o Jūs bandote teigti , kad jei silpnas tai jis ne prekės ženklas. Aš jums siūliau sandorį , bet kaip matau nesiryžtate įrodyti , kad žodžių junginys "vandens kamuoliai " nėra prekės ženklas .

  5. Man susidaro toks įspūdis, kad užkabinau patį prekės ženklo savininką :D . Aš nepateisinu žmonių, kurie eina lengviausiu keliu, tačiau ir neginu tų, kurie siekia perdėtai naudotis intelektinės nuosavybės apsauga ir ją suabsoliutina. Šiuo metu prekės ženklo savininko įdirbį matau tik vieną: waterball išvertė į "vandens kamuoliai" :huh: .

    O vienintelį Jūsų argumentą, kodėl tai turintis skiriamąjį bruožą prekės ženklas: kad kiti asmenys gali išversti waterball į vandens rutulys, burbulas, balionas ar kitas :| .

    Kadangi daugiau aplinkybių nežinau, todėl ginčas, manau, į niekur neveda ;).

    Kaip ir su Akropolio pavyzdžiu, nežinau kam pateikiate franšizės apibrėžimą? Kuo tai susiję su prekės ženklu? :huh: Čia dėl to, kad franšizė dažniausiai vykdoma po prekės ženklu? Reklamuojatės, tikitės pritraukti naujų klientų? Ar manote, kad pasirinkę bendrinį pavadinimą, bet pradėję platinti franšizę (pradėjote garsinti pavadinimą) įgijote papildomų teisių, nes kitų asmenų vandens kamuoliai yra prastesnės kokybės ir nusipelno būti vadinami tik vandens burbulais? :)

    Džiaugiuosi,kad bent jau suprantate kas yra franšizė. O kas yra prekės ženklas taip ir nesupratote :((.Jei sugebėtumėte teismo ar kitokiu būdu panaikinti šį prekinį ženklą , skirčiau premiją , su sąlyga ,kad jei nepavyks to padaryti Jūs įsipareigosite ginti šį prekinį ženklą .

    Atsakydamas į Jūsų paskutinį klausimą pateiksiu pavyzdį: "Panasonic" firma neleido kiniečiams naudoti savo prekinio ženklo , tai jie savo produktus pavadino "Panasoanic" , skamba panašiai , bet kokybė manau skiriasi :))

    Jei nebūtų prekinių ženklų , tai nebūtų sąlygų ir franšizei ! Franšizė ne dažniausiai , o visada vykdoma po prekės ženklu !

  6. Tikrai nemanau, kad vidutinis vartotojas perskaitęs "vandens kamuoliai" susies šį prekės ženklą su konkrečiu paslaugų teikėju. Todėl Jūsų pasakymas, kad per naudojimą šis ženklas įgijęs skiriamąjį bruožą yra tikrai stiprus :huh: . Greičiau pažvelgčiau į šią situaciją iš kitos pusės, įdomu kaip prekės ženklo savininkas populiarino ir padarė prekės ženklą plačiai žinomą, ką dar taip pat reikėtų įrodyti. Ir net ir tuo atveju, jeigu savininkas ir darė kažkokias investicijas ir tik dėl jo pastangų visi pradėjo naudoti šį prekės ženklą, net ir tuo atveju nelaikyčiau tai prekės ženklu, nes tokiu atveju žymuo yra tapęs bendriniu, apibūdinančiu paslaugos rūšį. Tikrai nei vienas vidutinis vartotojas nesies šio prekės ženklo su konkrečiu asmeniu (nors, atlikę apklausą, visada galite man įrodyti, kad aš klystu).

    P.S. Nesuprantu Jūsų pavyzdžio su Akropoliu, kuo tai susiję su nagrinėjama situacija? Gal tada dar reikėjo paminėti bendrinį žodį "Apple", būtų dar solidesnis pavyzdys ;) . Aptariamoje situacijoje vandens kamuoliai ir yra naudojami paslaugos teikime. O kuo buvo susijęs bendrinis žodis Akropolis (prieš 2002 m.) su Jūsų minimomis prekybos paslaugomis?

    Jūs bandote pateisinti tuos , kurie pasinaudoję kitų įdirbiu nori lengviausiu keliu įsitvirtinti rinkoje . Juk niekas nedraudžia naudoti žodžių junginių "vandens rutuliai", "vandens burbulai" , "vandens balionai" ar dar kitokį . Manau Jums yra tekę girdėti apie Franšizę .

    (Franšizė – sutartis, pagal kurią franšizės davėjas už piniginį atlyginimą suteikia ilgalaikę teisę franšizės ėmėjui (verslo savininkui) naudoti franšizės davėjo firmos vardą, logotipą, technologijas, vadybos metodus, veiklos bei sprendimų žinias ir paslaptis.

    Franšizė – produkcijos realizavimo sistema, kai įmonė veikia tarsi ji būtų sudedamoji dalis plačiai žinomos, pripažintos, su savu prekiniu ženklu ir technologija bei įranga užsienio kompanijos.)

    Naudojant tam tikrą prekinį ženklą yra įsipareigojama teikti tam tikros kokybės paslaugą ar prekę ir jei kažkas naudodamas svetimą prekės ženklą pateikia į rinką nekokybišką produkciją (dažniausiai vadinama piratine ), tai nukenčia tikrasis prekės ženklo sąvininkas .

    Kas liečia vandens kamuolius tai taip pat yra siekis garantuoti klientui kokybišką prekę ir paslaugą nes šis produktas yra gaminamas iš skirtingų medžiagų (PVC ir TPU), kurių kokybė labai skiriasi . Nekokybiškų kamuolių labai dažnai plyšta siūlės ar atsidaro užtrauktukai esant klientui vandenyje,kas sukelią nepasitikėjimą šia pramoga . Taip pat pripučiant yra tekę matyti , kaip nemąstantys šios paslaugos tiekėjai pučia su benzininiu lapų pūstuvu orą į kamuolio vidų , taip pripumpuodami į vidų benzino garų ir smalkių .Tai ar galima leisti jiems naudoti tą patį pavadinimą kurį naudoja patirtį turintis tiekėjas ir atsakantis už kokybę ? Tam ir yra siekiama garantuotai užtikrinti klientui gauti kokybišką paslaugą ar prekę. Tai tik keletas pavyzdžių .

  7. Sunku ką nors pasakyti dėl prekės ženklo naudojimo tavo veikloje, tačiau iš prekės savininko atsiųsto laiško ir truputį paieškojęs informacijos internete susidariau nuomonę, kad jis nieko nepeštų kreipęsis į teismą.

    Kaip jau kažkas minėjo: prekės ženklo skiriamojo bruožo neturėjimas yra absoliutus negaliojimo pagrindas, o įregistruotas prekės ženklas tiesiogiai apibūdina patį daiktą- bendrinis pavadinimas. Iš wikipedijos perskaičiau, kad tuos vandens kamuolius išplėtojo kažkas iš JAV dar 1998, o paraiška prekės ženklui įregistruota pateikta tik 2010 metais. Nors pačioje paraiškoje įvardinta ne pati prekė- vandens kamuolys, o pagal klasifikaciją- paslaugos, susijusios su šiuo daiktu: pramogos; sportinė ir kultūrinė veikla. Tačiau tai, mano nuomone, tikrai yra bendrinis pavadinimas ir prekės savininkas neturėtų teisės uždrausti jį naudoti kitiems asmenims, besiverčiantiems tapačia veikla.

    Todėl manau užtektų informuoti prekės savininką, kad jokių veiksmų imtasi nebus ir ginčui pakrypus teisine linkme, bus pareikštas priešieškinys dėl prekės ženklo panaikinimo, kaip neturinčio skiriamojo bruožo.

    Jūsų teigimas , kad vandens kamuoliai yra bendrinis pavadinimas - klaidingas, šis žodžių junginys išpopuliarėjo kai buvo pradėtas naudoti pažymint tam tikrą veiklą . Ši veikla sėkmingai galėjo būti įvardinama kaip vandens burbulai ,vandens balionai , vandens rutuliai , todėl prekės ženklas vandens kamuoliai dėl naudojimo yra įgijęs skiriamąjį požymį. Kiti šios paslaugos tiekėjai gali naudoti prekinį ženklą kuris nėra tapatus ar panašus į jau įregistruotą prekių ženklą , bet jie nori naudoti išpopuliarintą ir visiems žinomą.

    P.S. Žodis AKROPOLIS yra bendrinis , bet tikrai jo niekas Lietuvoje negali naudoti pažymėdamas prekybos ar paslaugų teikimo vietą , nes yra UAB "AKROPOLIS GROUP" užpatentuotas .

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...