Pereiti prie turinio

Led

Nariai
  • Pranešimai

    16
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Led Pranešimai

  1. Na, nežinau, aš turiu gana didelę e-cigaretę (modą, jei tiksliau), kaitiklis irgi ilgas, bendras ilgis turbūt daugiau nei 20 cm, taigi, dėmesį atkreipia. Ir net 1/10 praeivių į mane nežiūri, nebent pažįstami paklausia ką čia turiu ir po savaitės patys nusiperka elektroninę. :D

    Bazių pirkt nerekomenduočiau pradžiai, reikia žinoti kaip maišyti, be to, užmaišius reikėtų dėl geros kokybės palaukti kelias savaites, tą pačią dieną garinti užmaišytą skystį yra labai bloga idėja. Jei norisi, kad žmogui patiktų e-cigaretė, Inawera skysčių, kaip pačių pirmųjų, pirkti tikrai nerekomenduočiau. Jie yra lenkiški, abejotinos kokybės ir daug kam netinka - tai skrandį ar gerklę erzina, tai dantenos kažkam kraujuoja. Aišku, yra kam tinka, patinka ir jokių pašalinių poveikių nesukelia, bet, deja, ne visiems taip, todėl gali iškart atbaidyt nuo garinimo. Rekomenduočiau pirmam kartui Liqua, daug kam patinka obuolių, miško uogų skoniai. Jei draug didelis tabako gerbėjas, tai galima ir tabakinį skonį paimt, pavyzdžiui, Liqua tradicinio tabako.

    Kaip jau kažkas minėjo, ecodūmas yra nebloga, patikima parduotuvė.

    Kokią e-cigaretę pirkti priklauso nuo to, kiek gali tam išleisti. Pigiausi rinkinukai dažnai išmetimui būna.

  2. Stojimo metai 2012, vf vieta.

    1) Ar žmogui, turinčiam dvi akademines skolas gresia vf vietos netekimas?

    2) Kiek skolų reikia turėti, kad išmestų iš universiteto?

    3) Jei, tarkim, tas žmogus turi 20 kursiokų ir visi jie studijuoja nemokamai, ar įmanoma netekti vf vietos?

     

    Pati KTU nestudijuoju, tad nežinau, o reguliaminas nelabai atsakė į klausimus.

  3. Baigiau mokyklą prieš 3 metus ir visą laiką referatus rašiau ranka. Pagrindinis mokytojų motyvas - daug kas naudojasi "salės pagalba" (t.y. nukopijuoja is interneto), tad referatų rašymas ranka esą bent priverčia labiau įsigilinti į medžiagą, kurią nukopijuoji, lyginant su copy-paste metodika, kai rašai kompiuteriu.

  4. Klausiu apie magistrantūrą (MSc). Ar įmanoma nusiųsti nepilnus savo duomenis ir gauti kažkokias sąlygas, kurias turiu išpildyti, kad mane priimtų (pavyzdžiui, tam tikras vidurkis ir IELTS balas)? Jei gerai pamenu, jiems iš manęs reikia PS, planuojamo tyrimo aprašo, pažymių, IELTS, 2 rekomendacijų. Ar įmanoma užsitikrinti vietą dar kažkurio dalyko neturint? Norėčiau žinoti savo galimybes kuo anksčiau, kad turėčiau laiko apsispręsti ką daryti blogiausiu atveju - ar likti bandyti į prastesnį universitetą, ar imti gap year, ar iš viso likti Lietuvoje.

  5. Gal kas nors galėtų parekomenduoti kokią protingo filosofo (arba bent psichologo) knygą apie žmogaus pasirinkimo problemą? T.y. kad autorius pats su savimi papolemizuotų ar žmogus visada laisvas rinktis. Manyčiau, šią temą galima suprasti dvejopai:

    1) tarkim, žmogus negali rinktis, nes gyvena fašistinėj valstybėj

    2) žmogus negali pats rinktis, nes daug dalykų jam padiktuoja visuomonė ir jis pasąmoningai gyvena pagal kažkieno nustatytas normas suvokdamas jas kaip savas

     

    Mane domintų autoriai, nagrinėjantys antrąjį variantą. Norėčiau, kad būtų lietuviškai, nes kol kas galimybės neleidžia pasirinkti skaityti anglų kalba. :D

     

    Ačiū.

  6. Jei VDU yra vietų, neatmesčiau šito varianto, kadangi įstoti su tokiu balu ten realiau. Beje, pati studijuoju psichologiją, tad rekomenduočiau gerai pagalvoti ar verta ją rinktis, kadangi mokytis nėra labai jau lengva (gal ne taip sunku kaip inžineriją, bet visgi ne lengviausias dalykas iš socialinių mokslų). Greičiausiai teks baigti dar ir magistro studijas (taigi, iš viso 6 metai studijų, o norint oriai uždirbti iš konsultavimo, derėtų ir kokios psichoterapijos krypties pasimokyt), kadangi po bakalauro nei mokykloj, nei konsultavimo srity dirbti negalėsi, o organizacinės psichologijos srity irgi vargu ar darbą gausi, nebent pažįstamų turi. Jei su mokymusi ne pakeliui, tada psichologija tikrai nėra geriausias pasirinkimas.

     

    Prašau atminti, kad čia tik mano asmeninė nuomonė ir patirtis. :)

  7. Aš klausiu apie magistrantūrą, čia mano bakalauro studijų planuojamas vidurkis. :) Kadangi domina MSc (t.y. tyrėjus rengiančios programos), labai baisu, kad dauguma į šią vietą pretenduojančių jau bus 10 tyrimų padarę ir 20 straipsnių parašę, kas gyvenant Lietuvoje yra neįmanoma, tad toks mano vidurkis gali būti nepakankamas.

     

    Magistrantūra Škotijoje mokama, tad domina kokia tikimybė gauti finansinę paramą. Beje, gal kas nors žino ar įmanoma kokiu nors būdu iš karto užsitikrinti vietą doktorantūroje?

  8. Mano situacija tokia - universitete (bakalauras Lietuvoje) rezultatai normalūs (mažiausias vidurkis galėtų būti 9, tačiau tikiuosi išlaikyti 9,5), turiu šiokios tokios patirties tyrimų srityje ir jei spėsiu, baigusi studijas jau turėčiau turėti vieną ar kelias publikacijas moksliniuose žurnaluose (be abejo, pretenduoju tik į žurnalus su mažu impact factor).

     

    Kokios mano galimybės įstoti į klinikinės psichologijos magistrantūrą Škotijoje arba Anglijoje (domina tik MSc)? Ar verta svajoti apie Edinburgą ir Glazgą, ar verčiau iš karto svajoti kukliau?

     

    Kokia tikimybė gauti finansinę pagalbą ten?

  9. Domiuosi magistrantūros (tiksliau, MSc) studijomis Škotijoje, labiausiai domina The University of Edinburgh ir The University of Glasgow, dominančias programas irgi išsirinkau. Jei planuoju baigti psichologijos bakalaurą vidurkiu 9<x<9,5, baigiamojo darbo įvertinimu 9-10, ir, tarkim, neturėdama jokių publikacijų moksliniuose leidiniuose, tai yra kažkiek realių šansų įstot į minėtuosius universitetus, ar derėtų rinktis iš prastesnių? Matau visus entry requirements, bet kažkodėl abejoju ar daug žmonių įstoja su tuo minimaliu reikalavimu, t.y. 2:1 Honours degree.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...