Pereiti prie turinio

native23

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    20
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

native23 Pranešimai

  1. Nemanau jog tau reiketu kurti nauja dizaina ir pan. Galetum imti, kad ir is cia . Aisku, pirmiausia kils mintis "made in china" ir pan. Taciau jis yra testuotas, puikiai parduodamas bei sulaukia teigiamu ivertinimu. Apskritai Kinijoje elektriniu dviraciu (net ir karuciu) kultura yra plataus masto, kai vos ne kas trecias zmogus toki pritaisa turi. Pats taip pat vazinejau elektriniu dviraciu, tik aisku ne tokiu moderniu, turejau gerokai stambesni, malonu pasivazineti )

    Pasirinkimo daug, o tau siuo atveju reiketu tobulinti pridedant norimus komponentus. Nuorodoje dviratis maksimaliai kainuoja apie 350 euru. Su didesniu kiekiu, kaina drastiskai krenta. Jo maksimalus greitis 35km/h (yra kitu greitesniu), o nurieda iki 40km atstuma. Minusus kuriuos matau siame dviratyje tai svoris - 21kg bei ilgas baterijos krovimo laikas iki 6 val.

    Beto, Kinijoje prekes nera pigios, jos yra teisingos kainos, o pas mus brangios :)

  2. Idomu, as pats Kinijoje esu virs 3 metu (siuo metu taip pat cia), beveik visa si laika praleidau Guangzhou mieste, aisku turiu galimybiu persikelti kitur, taciau esu prisirises prie sio miesto. Ir tikrai nezinau koks pasiulymas mane isgrustu is cia :)

     

    Temos autoriaus isgyvenimai truputeli skiriasi nuo mano, bet tai normalu, nes cia esu visai kitokiomis aplinkybemis, bei i gyvenima cia atvykdamas neturedamas darbo. Skirtingai nei ankstesnius kartus kai atvykdavau i Kinija (pvz.: 2009 metais), galiu sneketi, rasyti bei skaityti ju kalba, taip pat pazystamuju ratas nuo anksciau. Pazystami, kurie man padeda kaip tik gali. Igauti kinu pasitikejima nera sunku, tik reikia tuo uzsiimti, pavyzdziui mano namu seimininke neima jokio depozito is manes.

     

    Kas del europietiskos isvaizdos (baltaodis), aisku, kinams tai patinka, budavo pries 6 metus kai tai erzindavo, su laiku ipratau or ir uzsenieciu mieste pagausejo per tuos metus. Daugelis kinu supranta, kad esu Kinijoje netrumpa laika. Klausiu kodel, o sie atsako jog as elgiuosi ne kaip turistas ar naujokas. Platesnio paaiskinimo negaunu. Esu skaites studentu ispudzius bei pats bendraves su jais apie gyvenima Kinijoje. Poziuriai skiriasi, jie visuomet pabrezia blogus dalykus atgalios nepasakydami nieko teigiamo. Apskritai labai sudetinga ju klausytis kai sneka apie gyvenimo ipatumus Kinijoje, kai patys mokosi universitete, gyvena duotame kambaryje, bei gauna stipendija. Nors nepatiria kasdienines rutina kai ieskai darbo ir gyvenamosios vietos, keliesi eiti i darba.

     

    Darbai Kinijoje: aisku reikia tureti sertifikata kuris susijes su dabu i kuri taikaisi, galima uzdirbti gan nemazai, tik reikia ieskoti. Isoriniu tinklapiu tam nezinau. Taciau Kinijos viduje pats populiariausias www.51job.com . Pats daugiau dirbes kaip anglu kalbos mokytojas, alga puiki, ieskau darbu cia kai reikia www.echinacities.com (algos parasytos tikros). Pavyzdziui man nera lengvi uzsiimimai su mazais vaikais, nors darzelyje galeciau pradeti dirbti kad ir nuo rytojaus. Gerai tai jog turiu patirties mokytojaujant vyresnio amziaus mokinius bei suaugusius. Tad galiu taikytis i lengvesnius darbus sau net nebudamas "native English speaker" kas norint isitvirtinti dideiame Kinijos mieste daznai yra butina.

     

    Taip, visur kinai kalba skamba kiek kitaip, nes tiksliau mandarinu yra primesta visai Kinijai is valdzios. Nemazai vietoviu turi savo kalba, kuri labai kuo panasi i mandarinu. Siuo atveju autoriaus mineta Kantono kalba, daugelis ja laiko tik eiliniu dialektu, nors realiai ji skiriasi kaip diena ir naktis. O ir rasyboje kone puse zenklu turi skirtingas savokas ir ju isdestymas skiriasi. Viesose vietose kantono stiliaus rasyba nenaudojama, nes atvykeliu is aplinkiniu vietu yra gan nemazai. Galiu susisneketi is Kantonu, bet cia jau sudetingiau. Pati sudetingiausia lokali kalba su kuria susiduriau yra Shantou hua. O jeigu kalbant apie mandarinu kalbos akcentus, tai man paciam sudetingiausia suprasti GuangXi ChongQing zmones.

     

    Del vizos i Kinija. Per pastaruosius keleta metu vizu isdavimo rezimas ypac pasikeite, dar 2013 metais ja galimejo prasitesti ilgam laikotarpiui nekeliaujant toli, uztekdavo nulekti iki HK ar Macao. BEt po siai dienai ten vizos jau nebegalima pasidaryti. Norint gauti darbo viza reikia tureti atitinkamus dokunmentus darbui i kuri prasaisi, jei mokytojauti, tai reikia Tesol, tefl ar celta sertifikatu,bakalauro, plius turi buti "native English speaker" jei nori papulti i didesni miesta. Kitiems darbams taikoma tas pats, turi tureti susijusius dokumentus. Verslo viza, cia reikia pakvietimo laisko, jei neturi imones kuri tave pakviestu, bei ju laiskas butu pakankamai geras kad irodytu ka veiksi ten pvz metus, tada ne problema. Jeigu neturi, tuomet tenka pirkti.

     

    Beto, zmones is Guangdong (Kantonas - Guangzhou) save laiko kinais, jie nepatenkinti tik tuo, kad mokyklose draudziama naudoti Kantono kalba :)

     

    Autoriau, pridek mane per QQ 1211907092 (wechat tas pats), paplepesim :)

  3. Domejausi tuo, bet kinu rinka atsitverus milziniskais muitais (100% ribose). Ar yra kokiu prekiu grupiu, kurias galima ten eksportuoti be siu drastisku anti importo muitu?

     

    Taip, yra. Elektronika bei maistas išlaiko žemiausius muito mokesčius (0-20%). tačiau maista importuoti į Kiniją ypač sudėtinga. Dalykai kurie yra naudingi visuomenei nėra labai aukštai apmokestinti. Taip pat priklauso nuo įmonės kuri importuoja, vis gi socialistinėje valstybėje ryšiai duoda didėlę įtaką.

     

    Siūlyčiau ne eksportuoti iš Kinijos, o importuoti į ją. Turint kiniškai šnekančius pagalbininkus, ir žinant jų verslo tvarkymo ypatybes, galima uždirbti labai padoriai.

     

    Būtent tai ir yra planuose, būdamas Kinijoje sutvarkysiu reikalus, bei atsidarysiu parduotuvę Taobao puslapyje kuri bus skirta Lietuviškoms prekėms. Taip pat čia www.haitaocheng.com - lyderis siūlantis Kinams nusipikrti produkcijos iš užsienio.

  4. Tie, kurie nusiperka pigų, kinietišką telefoną, ir skundžiasi jo bloga kokybe, nemanau ar gautų kažką įspūdingesnio Lietuvoje už tokią pačią kaina. Reiktų orientuotis į kiek brangesnius modelius, bet su mažesniu antkainiu negu pas didžiuosius gamintojus.

    Gal kas plačiau žinote kaip yra su Google Apps(Play Store, Gmail ir pnš.) telefonuose, siųstuose iš Kinijos ? Girdėjau jog gamintojai nelabai mėgsta įdėti šias programėles.

     

    Del Google Apps, Kinijoje tiek Facebook, tiek Youtube yra blokuoti. Taip pat ir Google yra apribotas, jei Kinijoje nori naudotis google, tai permeta i google.com.hk, Kinijos valdzia negali blokuoti Google Hong Kong'e, nes jie vis delto iki 2047 turi nelieciamybes teises.

    Dazniausiai, reikia jog telefonai buti perkrauti (ROOT angliskai) programos kuri pilnai atblokuotu telefona. Per kant telefonus is taobao galima tartis su jais del to, tik reikia papildomai primoketi iki 30 juaniu (12lt mazdaug). Kiek zinau, tai Gionee ir Zopo neblokuoja Google Apps, nes jie labiau orientuojasi i uzsienio rinka, ir Kinijos valdzia visiskai neturi jokios itakos jiems. Taciau tokios kompanijos kaip Xiaomi, Meizu, Oppo yra paveiktos, nebent jie atsidaro atskira skyriu Europoje ir pan.

  5. Man asmeniskai labiausiai patinka Meizu MX3 ir ju sukurtas spalvingas Flyme OS (Android pagrindu). O siaip Kinijoje Xiaomi vienareiksmiskai deda visus savo vietinius konkurentus i vieta (Neskaitant ne Kiniskus brandus). Ypac po to, kai jie sukure nauja telefonu prekini zenkla - Red Rice. Visai neseniai, pries maziau nei 2 menesius pasirode Red Rice Note su pakankamai ispudingais parametrais (yra triju tipu, pagal galinguma), bei kaina maksimaliai siekia tik $240. O istikruju ir ta pati Meizu MX3, kaip ir Xiaomi Mi3 galima isigyti uz $280 mazdaug.

     

    Kiek zinau, ir girdejes tai jog TCL yra labai gerbiamas Kinijoje, del patvarumo ir pan, taciau jie atsilikineja, ir pralaimi rinkos dali. Man teko kazkada laikyti ZOPO C2 Hong Kong'e, tiksliau planavau ji pirkti, taciau isejo taip, kad nusipirkau ZTE telefona uz beveik dvigubai pigiau. ZOPO nesiseka tapti populiariais Kinijoje, vargiai vienas is 100 kinu bus girdeje apie Zopo. Tad jie labiau orientuojasi i uzsienio rinka , kitas idomus faktas yra tas jog Zoppo telefonai Kinijoje yra brangesni nei uzsienyje.

     

    Kas liestu ZTE, tai jie labai populiarus Amerikoje, ir panasu, kad jie butent tvirtinasi uzuot kazka dare Kinijoje, nes ju naujieji (skaiciuojant paskutinius 24 menesius) nelabai yra perkami Kinijoje. Galbut del to ZTE pristate savo atskira prekini zenkla pavadintu NUBIA, dar pries metus budavo rasoma ZTE Nubia, taciau dabar to "ZTE" nebeakcentuoja. Nubia taip pat turi keleta ispudingu telefonu pasiula, tokie kaip: Nubia Z5S (kaina apie 250$) ir Z5Sn (350$), neuzilgo iseis ypac ispudingas Nubia X6 su 6.4 coliu ekranu, kaina bus apie $450.

     

    Vivo - taipogi ispudingu parametru telefonus turinti kompanija kuri isiverze i rinka uraganiniu greiciu. Ju produktas Xplay X5 pralauze visus ledus, kiek veliau seke Vivo 3S su 3GB ramu kuris susilauke milzinisko susidomejimo nepaisant to , kad kainavo tikrai daug $570 kai isejo i rinka. siuo metu galima isigyti uz $460. Neuzilgo iseis Vivo Xshot bei Vivo X520L kurie taip pat kaip ir Vivo 3S palaikys 4G rysi.

     

    OPPO bene populiariausia kompanija mobiliuju irenginiu kompanija Kinijoje, pries pusantru metu stebino su savo Find 5, o per 6 paskutinius menesius isleido Oppo N1 su pirmaja slankiojancia kamera, bei Oppo Find 7A (kaina apie $360), pigesnis variantas palaikantis 4G rysi. Taciau zmones vis delto labiau didziojo brolio Find 7, kuris tures 2.5GHz procesoriu, 3GB ramu bei 4K filmavimo kamera. Verta pamineti, kad Oppo nusprende ikurti savo antrini prekini zenkla OnePlus, kiek zinau modelis One su 4G galimybe ir 64GB vidine atmintimi kainuos apie $350, taciau dar negaliu patvirtinti.

     

    Gionee idomi kompanija, kuri taipogi nera pati populiariausia Kinijoje, ir labiau orientuosjasi i tolimuju azijos saliu rinkas Taciau gamina isties galingus telefonus. Ju telefonas Elife E7 buvo pirmasis su 3GB ram berods. Ir taip jie zinomi kaip isleide siuo metu ploniausia telefona - Gionee S5.5 .

     

    Dar viena kompanija kuri populiarumu isispraudzia i top 3 Kinijoje (tarp Oppo ir Xiaomi) yra Coolpad, daznas Kinas turi si telefona, tik tiek, kad jie nespeja gaminti kazka naujo pagal rinka, nors ju telefonai pakankamai brangus, vistiek yra perkami.

     

    Is zinomesniu yra Huawei ir Lenovo (sunkiai sekasi jiems Kinijos rinkoje), Iuni, G'Five (tik kazko pristabde savo progresa), Hai'er, DooV.

    O visi kiti pasauliui pristatomi prekiniai Kinisku telefonu zenklai nelabai kuo issiskyria, o yra ir tokiu kurie net neegzistuoja Kinijoje, o tiesiog pagaminti kokiu fabrikeliu ir pigiai pristatomi rinkai.

  6. toj kinu parduotuvej iveskit: 技嘉 GA-78LMT-S2 kaina 284Y padauginam is 0.4 gaunasi 113.6litu . Musu elekronikos parduotuvese analogiska uz 125 Litus + paprasta grazint. Ar verta kazka cia dar isradineti?

     

     

    188 Juaniai perkant vieną vienetą, Pardavėjas Extra Gold (100K + pozityvių atsiliepimų) http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.84.v0TEur&id=36569432886

     

    150 Juaniai perkant vieną vienetą, pardavėjas Extra Gold parduoda tik VIP nariams http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.178.v0TEur&id=15770029584

  7. Hmm.. ar čia tu gudresnis už visus ar kaip gaunasi, koks čia skirtumas, ar tiesiog tarpininkas?

    kurių ir taip, kaip priversta, o yra ir tų kurie šiaip geresnių taškų ieško, didmeniniam verslui, nemanau, kad čia tu siūlai stebuklą.

     

    Žinoma, kad tai nėra stebuklas. Kaip matai, kolkas nieko nesiūlau o tiesiog ieškau partnerių / kolegų. Daug laiko praleidau Kinijoje, per tą laiką spėjau integruotis į jų visuomenę. Nedrįsčiau teigti jog esu už kuri nors iš čia esančiu protingesnis, tačiau kas susiję su Kinija greitai išsprendžiu.

  8. Sveiki,

     

    Esu ieškojęs kolegų prieš mėnesį šiame forume. Neradau tinkamų asmenų kurti, vykdyti prekybinę veiklą tarp tolimųjų rytų ir Europos. Aš taip lengvai pasiduoti nemėgstu, todėl bandau šioje vietoję dar kartą. Per mėnesį detalizavau prekybinį modelį, susitariau (pasirašiau bendradarbiavimo sutartis) su Kinijos kompanijomis (logistika), Guangdžou mieste gyvena, bendradabiauja su manimi Wisely Yang. Visais klausimais, problemomis padės išpręsti ši mergina (kol pats neišskridau į Kiniją) Rezultatai:

     

    + Galiu pasiūlyti pačius mažiausius komisinius už tarpininkavimą perkant iš taobao.com / tmall.com supermarketų. Bet tik tai uzdarbis.lt nariams.

    + Padėti susirasti kokią tik norite prekę. Daug kas pigiau, tačiau ne viskas. Siūlau, rekomenduoju išbandyti vietinių Kinijos kompanijų produkciją. Kokybė dažnai lenkia mūsų vakarietiškų prekių. Supraskite viskas gaminama tame pačiame fabriku tinkle, tik produkcijos surinkimo etapo gale dedama A arba B raidė (prekiniai ženklai).

    + Pasiūlyti vienas palankiausiu prekių atgabenimo kainas.

     

    Tačiau to viso nedarysiu. Kol nepabaigsiu savo projekto justrading.co, viskas turi būti labai paprasta. Apsipirkimas. Man dar reikia pagalbos, kad tai įgyvendinti:

     

    + neturiu suprogramuotų unikalių užsakymo formų ir menkų klaidelių yra tinklapyje.

    + neturiu žinių apie rinkodarą (reklamos biudžeto skaityk nėra :)

     

    Ieškau 1.5 kolegos / vieno ir pusės:

     

    + Programavimo darbų tikrai daug nėra: reikia unikalios užsakymo formos (pop up) / sujungti mokėjimų sistemas / ir keletą pataisymų tinklapyje. ČIA 0.5 kolegos

     

    + Rinkodara. Sunkiau. Ieškau asmens kuris: išdrįstų, norėtų ir nė akimirkai nesuabėjotų, kad galima “Label made in China” paversti kokybės atitikmeniu klientų pasamonėje. Sutinku, kad ne visoms prekėms tai įmanoma. Bet įdomumo dėliai su kievieno pasiūlytai prekei (JAV, Europa) galiu surasti Kinjos kompanijos gaminama produkcija, kuri prilygsta arba lenkia kokybe. Išimčių yra, Kinai dar ne viską gamina. ČIA 1 kolega, gal net ir daugiau reikės pareikalauti iš savęs.

     

    Siūlau:

     

    A) Galiu atidirbti, ieškodamas, užsakydamas, suorganizuodamas prekės atgebenimą į LT (free of charge). Jus rašote man “Ilja surask mano merginai auskarus už 50 lt.” Ir Ilja Jums dirba mieli ponai :) Sutariame sumą, kuria atidirbsiu. Savo kaininką pateiksiu.

    B) Partnerystė “for ever”. Kitaip susitariam dėl Jūsų dalies projekte / Atsitraukimas, aš (arba kiti) išperka Jūsų dalį (24 mėnesių pelningumas). Aptariama individualiai, Jūsų dalis (%).

     

    Neatsibodo skaityti? Pateikiu detalesnę informacija:

     

    https://docs.google.com/document/d/1pBKIFrTwFRcEfQLo5Ft1evrx1zbm81pUkZgic9dSma8/edit

  9. Sveiki,

     

    Pirmiausiai norėčiau prisistatyti, mano vardas Ilja L. pastaruosius du metus gyvenau Kinijoje (Guangdžou mieste, 广州). Pastebėjau tendencija, populiarėjančių Kinijos gamintojų (brandinių produktų) prekių paklausą pasaulyje. Elementaru Vatsonai, ir aš noriu pasinaudoti šia galimybe.

     

    Apie prekes:

    Išmanieji telefonai. Tokių gamintojų kaip “Xiaomi” (per 1 min. Kinijos vidaus rinkoje Xiaomi Redmi Note parduota virš 100 tūkst. vienetų), “Meizu”, “Gionee” ir pan. Prekės perkamos skirtos Kinijos rinkai, todėl žymiai pigiau, bet yra vienas menkas minusas išmaniųjų telefonų maitinimo šaltiniai (pakrovėjai) yra Kiniško standarto. Į kiekvieną pakuotę turėsime įdėti perėjimą.

     

    Šiuo metu yra:

    + Atrinktos tinkamos prekės.

    + Padaryti aprašymai.

    + Nupirkta “Open Cart” tema.

    + Nupirktas domenas.

    + Susitarta su tiekėjais.

    + Susitarta su siuntų tarnybomis, logistikos kompanijomis.

    Apibendrinant liko keli smulkus darbai.

     

    Ieškau žmogaus turinti šiuos sugebėjimus:

    1. Specialisto gerai išmanančio “Open Cart” sistemą. Reikės koreguoti programinį kodą.

    2. Turinčio spekulianto (prekės) arba rinkodarininko patirties. Nereikia “kieto” programuotojo, reikia tarpinio varianto tarp programuotojo ir kiti įgūdžiai.

    3. Gera arba puiki anglų kalba (žodžiu, raštu).

    4. Suvokimas ko siekia iš gyvenimo.

     

    Su manimi gali susiekti šiuo el. paštu [email protected] atsakęs į šiuos klausimus:

     

    1. Metai

    2. Patirtis e.komercijoje.

    3. Kiek valandų per dieną/savaitę galėtumėt skirti darbams?

    4. Patirtis su “Open Cart”?

    5. Anglų k. žinios 1-10

    6. Uždarbis.lt nick

    7. Kodėl nori dirbti su dropshipping ir dar mažai žinomais prekiniais ženklais?

     

    Pats greitu metu išvykstu atgal į Kinija, todėl galėsiu kontroliuoti prekių kokybę, derėtis dėl prekių ir pristatymo kainų. Vilniuje paliksiu atsakingą asmenį. Todėl privalumas jei naujas kolega gyvena Vilniuje. Tuo atveju 2 žmonės, būtų Vilniuje. Kitas (aš) Kinijoje.

  10. Man siuntimas atgal i kinije su Traking Nr. kainavo 11.25lt uz 25gr.Nes vietoj "tablet'o" gavau mob.dangteli :lol: ...

     

    http://i46.tinypic.com/30xfu4o.jpg

     

    Tau gerai :rolleyes: paypal'as uzrase Angliskai adresa( o gal pats isivertei su gg.transleitu) ,man tai dave toki :lol:

    黄石西路88号, 广州市, 广东省 510000 China

     

     

    :D Idomiai cia, sioje gatveje as dirbu. :D

  11. Mazai kas uzsako visą konteinerį pilną. Dažniausiai konteinerį užpildomę iš 3-4 klientų užsąkymų. Mes dirbame tik su Kinų gamyklomis, o ne su perpardavinėtojais tai dėl kokybės nesiskundžiame, nekokybisku prekių dar nebuvome gave. Bet niekada negali žinoti kas jiems pašvies. :D

     

    :D Nekokybisku prekiu dar nebuvote gave, klausimas a isvis turejote koki uzsakyma? Manau jog tu esi vienas asmuo, o ne "mes". O kokybe priklauso nuo to kiek tu moki jiems uz prekes gaminima. Realiai tai imanoma nukopijuoti bet ka ir net geresne kokybe nei kad originalas. Ir apskritai kokio dydzio komisinius tu imi? Juk tu sedi Kinijoje (kaip ir as), tai tu labai lengvai gali apgauti zmogu, zinau jog tokie dalykai pasitaiko labai jau daznai. Gali sakyti klientui jog tarkim maike is gamyklos kainuoja 10Lt, bet tu gali pirkti uz 8Lt. Su gamyklomis labai jau lengva susitarti kokia suma jie turi irasyti dokumentuose.

    Ir beto, jei zmogus nores uzsisakyti prekiu kurios uzimtu kad ir puse konteinerio, jam neapsimoketu kreiptis pas tave. Jis pats gali lekti i kinija ir per kelias savaites susitvarkyti reikalus. Neisleistu daugiau nei 3000LT.

     

    Beto ir nereikia is karto moketi visos sumos. Yra nemazai gamyklu kurios priima depozita 30-50%. O likusia dali gali sumoketi poto kai jie issiuncia konteineri.

  12. Mazai kas uzsako visą konteinerį pilną. Dažniausiai konteinerį užpildomę iš 3-4 klientų užsąkymų. Mes dirbame tik su Kinų gamyklomis, o ne su perpardavinėtojais tai dėl kokybės nesiskundžiame, nekokybisku prekių dar nebuvome gave. Bet niekada negali žinoti kas jiems pašvies. :D

     

    :D Nekokybisku prekiu dar nebuvote gave, klausimas a isvis turejote koki uzsakyma? Manau jog tu esi vienas asmuo, o ne "mes". O kokybe priklauso nuo to kiek tu moki jiems uz prekes gaminima. Realiai tai imanoma nukopijuoti bet ka ir net geresne kokybe nei kad originalas. Ir apskritai kokio dydzio komisinius tu imi? Juk tu sedi Kinijoje (kaip ir as), tai tu labai lengvai gali apgauti zmogu, zinau jog tokie dalykai pasitaiko labai jau daznai. Gali sakyti klientui jog tarkim maike is gamyklos kainuoja 10Lt, bet tu gali pirkti uz 8Lt. Su gamyklomis labai jau lengva susitarti kokia suma jie turi irasyti dokumentuose.

    Ir beto, jei zmogus nores uzsisakyti prekiu kurios uzimtu kad ir puse konteinerio, jam neapsimoketu kreiptis pas tave. Jis pats gali lekti i kinija ir per kelias savaites susitvarkyti reikalus. Neisleistu daugiau nei 3000LT.

     

    Beto ir nereikia is karto moketi visos sumos. Yra nemazai gamyklu kurios priima depozita 30-50%. O likusia dali gali sumoketi poto kai jie issiuncia konteineri.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...