Pereiti prie turinio

kamekadzeee

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    465
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

kamekadzeee Pranešimai

  1. Oho. Čia viso plano naujai steigiamai bendrovei užsimanei. :)

    Blogerių puslapių apie tai bus kiek tik nori. Bet kažin kiek jų realiai verti dėmesio, o kiek yra paprasčiausi SEO straipsniai. Nieko gero pas juos neradau. O tai ko nori yra jau rimta analizė. Yra portalų, kur tokias atlieka. Nepigios analizės. Žodžiu, gali rasti dabar internete visą informaciją. Tik deja, darbo daug, o už jį niekas nemoka...

    Arba jo, pamatei, kad rinkoje yra skylė - užpildyk. Surink komandą, įsteik įmonę ir daryk tokias analizes. Tada už jas tau mokės. Ir analizės ir pinigai. Skant, du zuikiai...

     

    Gerbiamasis, akivaizdu, kad to reikia norint investuoti į kompaniją. Visa tai galima rasti kompanijos annual reporte. Visa bėda, kad jis 100-400 psl dydžio. Tai ko aš noriu? Aš noriu tik sutrumpinto informacijos gabaliuko, kad nuspręsčiau, ar VERTA eiti toliau ir pačiam gilintis į jos accounting policy, financial statements, notes, managament discussion (beje, taip, konkurentai, nauji produktai ir t.t., viskas yra įvardinta annual report'e).

  2. Uzvesiu ant kelio - bloomberg terminal, Thomson reuters (datastream ir banker one), money.net (nieko negaliu pakomentuot apie pastaraji). Visi mokami ir nemazai kainuoja. Korporacijoms licenzijos kainuoja $200,000 + per metus.

     

    Nemokamom naudotis neverta, kadangi joks protingas analitikas geros informacijso nesidalins nemokamai. Alternatyva - forumai.

     

    Dėkui už nuomonę, o ką manote apie morningstar, stockopedia?

     

    Beje, ar įmanoma naudotis keliems žmonėms tuo pačiu account'u? Galvoju apie grupinį pirkimą.

     

    P.S. Nesugebu rasti bloomberg'o ir reuters' kainų. Jie parduoda tik kompanijomis urmu?

  3. Sveiki. Kokį puslapį naudojate? Mokamas, nemokamas (jei mokamas - kiek mokate?)? A jei naudosiuosi brokerio paslaugomis, gausiu nemokamas analizes?

     

    P.S. Analistų rekomendacijas naudočiau kaip startinį tašką pabėgti nuo blogų idėjų. Domintų ne pačios pajamų, pelno ir t.t. prognozės (t.y. sausi skaičiukai be paaiškintų prielaidų, kuriomis reminatis jie buvo padaryti (kaip yahoo ir pan. - tokius puslapius žinau)), o labiau verslo plano, sektoriaus, industrijos analizė, įžvalgos, mintys apie artėjančių naujų produktų išleidimą, apie konkurentus ir t.t.

  4. Sveiki. Ką manote apie investavimą į S&P 500, Russel 2000, etc. indeksus? Kokie trūkumai ir kaip tai yra investuojama? Manau didžiausias privalumas yra tai, kad nereikia rinktis "favoritų", "statai" už krūvą akcijų, ir ta "krūva" žiūrint iš istorinės perspektyvos neša pelną investuojant ilgam laikotarpiui, ne spekuliacijoms.

  5. Sveiki. Į Lietuvoje pirktą telefoną įsidėjus three.co.uk kortelę, telefonas neveikia. Rašo, kad phone number - unknown. Nei aš galiu kitiem žmonėms, nei jie man rašyti/skambinti. Taip pat rašo "invalid card". Kitame telefone (salone three.co.uk tikrino) sim kortelė veikia ir salonas sako, kad problemos su mano telefonu. Kokios tai problemos, kaip jas išspręst? Telefonui apie 3 metai.

     

    P.S. Restartavau telefoną n kartų, buvau įjungęs, išjungęs, sim kortelę taip pat ne vieną kartą išėmiau-įdėjau.

     

    P.S.S. Iki tol naudojau labas (pasipildydavau sąskaitą ir naudodavau).

  6. Sveiki.

     

    1) Kokią firmą parekomneduotumėt? Ar TOSHIBA, HP gamina patikimus kompiuterius?

    2) Pastebėjau, kad Lenovo ir ypač Dell kompiuteriai yra brangesni nei kitų gamintojų. Ar to jie verti?

    3) Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei noriu išsirinkti nešiojamą kompiuterį, kurio baterija būtų geresnė, kompiuteris ilgiau veiktų?

    4) Ar verta pirkti i-7?

    5) Ar į kiekvieną nešiojamą kompiuterį be problemų eina įsidiegti SSD?

    6) Ar geriau pirkti kompiuterį su SSD ir prisidiegti HDD, ar atvirkščiai?

    7) Rinkdamasis kompiuterį, aš atkreipiu dėmesį į ramus, procesorių, ekrano dydį ir raišką, operacinę sistemą. Į ką dar turėčiau žiūrėti?

  7. Sveiki, greitai ir trumpai: man 16, nusprendžiau pradėti užsiimti prekyba smulkiais daikčiukais, kol kas bandysiu mažais kiekiais užsisakinėti iš interneto bet ką ir pardavinėti Lietuvoje, žiūrėti kas geriau, greičiau parsiduoda. Greitai darysiu savo pirmąjį užsakymą, tai bus BMW raktų pakabukai, pirksiu už 2$/vnt ir planuoju pardavinėti Lietuvoje facebook'o pagalba už 8€/vnt su nemokamu siuntimu klientams išperkamuoju paštu. Noriu paklausti, ar pirkėjas nesumąstys geriau pats užsisakyti iš ebay ir nusipirkti? Manau logiška, tačiau ir manau, kad aš pirkėjui siūlau greitesnį pristatymą (iš ebay'aus nuo 11 iki 35d.). Kokios jūsų mintys apie tai? Taip pat nepaprieštaraučiau jeigu ir numestumėte link'ų iš kurių galėčiau ką nors pasimokyti!

     

    Manau, kaina šiek tiek tavo turėtų būti mažesnė (net ir nesidomėjęs jų kaina, tikrai pasakyčiau, kad n kartų per daug - tai atgraso pirkėją pirkti).

     

    Ir ne, nemanau, kad kas nors mėnesį lauks vieno pakabuko ir siųsis iš ebay (dar už siuntimą pakloti reikėtų kažkiek dolerių).

  8. Jeigu ucas galiu rinktis 5 universitetus į kuriuos noriu stoti, tai ar būtinai visos specialybės turi būti tokios pačios? Tarkim iš Essex'o noriu Law, o iš Aberdeen - Finance.

     

    Gali. Bet atmink, kad rašyti gali tik vieną motyvacinį laišką, kurį matys visi universitetai. Jei motyvaciniame laiške rašysi, kad patinka ir finansai, ir teisė ir medicina, ir inžinerija, pats sumažinsi šansus, jog universitetai tau pateiks offer'į/ius.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...