Pereiti prie turinio

allaxh

Nariai
  • Pranešimai

    4
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

allaxh Pranešimai

  1. Tie kas sukūrė Bitcoin tikri šaunuoliai, nes bankai ir valdžia šnipinėja žmones per bankų sąskaitas, apriboja laisvę ir verčiami mokėti mokesčius per prievartą. Anoniminė sąskaita gali garantuoti asmens privatumą.

    Tik problema, kad nėra jų sąskaitų, kad galėtų pervesti kažkas pinigus iš oficialaus banko į Bitcoin sąskaitą. Nebent abu naudotų tokia paat Bitcoin sistemą. Ar vis įmanoma pervesti pinigus minėtų būdu?

     

    Pabandysiu atsakyti i klausima. Nezinau ar tikrai teisingai suprantu ko klausiama.

    Bitcoin sistema yra visiems vienoda. Panasiai kaip internetas, jis gi visiems vienodas. Nera kazkokio antro ar kito interneto.

    Kas liecia pavedimus, tai bitcoin sistemoje galima pervedineti TIK bitcoin'us is vienos bitcoin saskaitos i kita. Jei tu nori pervesti bitcoin'us kazkokiam savo draugui, o tu turi eurus o ne bitcoin'us, tai tau reikia issikeisti eurus i bitcoin'us ir tada juos pervesti draugui.

    Jei tu turi bitcoin'us o nori draugui pervesti eurus i jo saskaita banke, tai vel gi issikeiti bitcoin'us i eurus ir eurus pervedi i draugo saskaita.

    Yra kompanijos kurios sia konvrtacija atlieka automatiskai, bet tada tau reikia pasitiketi ta kompanija.

  2. Perskaičiau tą straipsnį iš elektronika.lt apie valiutų laukinius vakarus ir buvau sužavėtas. Sužavėtas tuo kaip lengvai galima manipuliuoti žmonių emocijomis pasakant tiesą (arba beveik tiesą), bet ne iki galo. Arba tokiu kampu pateikti informaciją, kad atrodytų visiškai priešingai negu jį atrodo pateikiant kitokiu kampu.

    Čia off-topik'as, bet papasakosiu seną anekdotą iš sovietinių laikų: Brežnevas ir JAV prezidentas (tarkim Reiganas) susiginčijo kas greičiau nubėgs 100 metrų distanciją. Surengė varžybas, kur bėgo tik dviese, ir Reiganas aplenkė Brežnėvą. Kitą dieną laikraštis Pravda rašo "Vakar vyko tarptautinis 100 metrų bėgimas. Brežnėvas užėmė garbingą antrą vietą, o Reiganas deja atbėgo tik priešpaskutinis".

     

    Dabar apie straipsnį: transakcijų lankstumas, tai kad transakcijos hash'as supakuotas į bloką gali atrodyti kitaip negu hash'as kurį siuntėjas išsiųsdamas paskaičiavo (ant savo lokalaus kompiuterio) yra žinoma seniai (tiesa straipsnyje tas parašyta, bet suinterpretuota kitaip) ir tai nėra protokolo klaida. Tai yra savybė, kurią reikia žinoti, norint daryti savo biržą arba kokią nors sistemą, kur vyks automatinis išsiuntimas bitcoin'ų ir to išsiuntimo fakto patvirtinimas. Transakcijų lankstumas neleidžia keisti svarbių duomenų, tokių kaip siuntėjo adresas, gavėjo adresas, bitcoin'ų kiekis, pavedimo paskirtis (label). Taigi pagal šiuos rodiklius, o ne pagal transakcijos hash'ą turi būti nustatomas sėkmingo pavedimo faktas. O tai, kad kadaise (prieš 3-4 mėn.) buvusi didžiausia birža identifikuodavo sėkmingą transakciją pagal hash'ą ir tuo pasinaudojo hacker'iai, man (kaip bitcoin'o sistemos vartotojui) nekiek neparodo protokolo spragų. Tai parodo biržos darbuotojų maža kvalifikaciją bitcoin'o sistemos supratime.

    Kai siuntėjas tikrins grandininį bloką, jis ieškos originalaus hešo
    Va šitame sakinyje iš straipsnio yra pasakyta nesąmonė. Gal, jei siuntėjas nėra susipažinęs su bitcoin'o protokolu, tai gal jis ir ieškos originalaus hash'o. O vat žinovas žiūrės į siuntėjo adresą, gavėjo adresą, išsiųstu bitcoin'ų kiekį ir pavedimo paskirtį (label).

     

     

    Jie gali pasiųsti daug užklausų lėšų išvedimui, tuo pačiu nesuteikdami sistemai galimybės patikrinti balanso pakankamam lėšų kiekiui.
    Šito sakinio biški nesupratau. Tą prasme vagys prisilogins prie savo biržos accaunt'o, kur yra 1 BTC ir šimtą kartų nuspaus siusti į 1G58ydrSDF54... sąskaitą ir biržos sistema nežinos ką daryti?! Tai čia vėl biržos programinės įrangos problemos o ne bitcoin'o protokolo.

     

    Šios kenkėjiškos programos patenką į jūsų PK kietąjį diską ir laukia tos akimirkos, kai jūs įeisite į savo piniginę „Bitcoin“ sistemoje, kad sužinotų jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį ir perduotų jį tinklo piktadariams.
    Ties šiuo sakiniu galima tą pati pasakyti ir apie klasikinę elektroninę bankininkystę. Jei jau turi kenkėjiškų programų, tai gali laukti visko.

     

    o kam, apskritai, mums reikalingi bitkoinai?
    Va į šitą klausimą norėčiau išreikšti savo nuomonę. Vat man keista, kodėl už skaičiuko vieno banko(siuntėjo) duomenų bazėje nurašymą ir kito banko duomenų bazėje (gavėjo) prirašymo man reikia mokėti 30 lt (čia šneku apie pavedimus iš lietuvos į kitą europos sąjungos banką). Tai tam mums bitcoin'ai ir reikalingi, kad tokie pavedimai į bet kurią pasaulio šalį, bet koks bitcoin'ų kiekis, į bet kokį bitcoin sistemos adresą kainuotu ne 30 lt, o 0.0001 BTC = 0.1 lt. Be to aš esu garantuotas, kad gavėjas, jei teisingai nurodė savo adresą, tas lėšas gaus, ir tai užtrūks viso labo 10 min. (iš tikro tai apie 1 val., nes tik po 6 patvirtinimų galima naudoti gautas lėšas)

     

    O tie kurie prisipirko bitcoin'ų ir tikėjosi užsidirbti, bet nesigavo. Tai spekuliacija yra rizikingas dalykas, ir visada reikia neatmesti galimybės, kad visi supirkti aktyvai gali virsti dideliu NULIU. Mano nuomone iš bitcoin'o kurso praturtės vienetai, kuriems tiesiog pasiseks (praturtės aišku iš tų, kuriems nepasiseks, tokia kaip savotiška loterija gaunasi). Bet vat kai bitcoin'as įsivažiuos, tai bankininkai praras pinigus, o tie prarasti pinigai tiesiog išsidalins visiems pasaulio žmonėms, kurie naudos bitcoin'ą vietoje tradicinės bankinės sistemos. O galvoti, kad dėl bitcoin'o visi taps turtingi, tai mažu mažiausia kvaila.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...