Pereiti prie turinio

Erazijus

Nariai
  • Pranešimai

    45
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Erazijus Pranešimai

  1. Žodžiu, kaip Martynas ir rekomendavo, perkėliau numerį iš Telios į labas. Kai gavau žinutę iš Labas, kad numeris bus perkeltas, po kelių valandų paskambino iš Telios ir pradėjo klausinėti, kodėl išeinu. Atsakiau, kad brangios kainos, ilgai esant klientu negaunu normalių pasiūlymų ir tt. Konsultantė iškart pradėjo trinti lazankes, kad anksčiau turbūt kalbėjau su naujom konsultantėm ir ale jos nemokėjusios pažiūrėti ne viešų planų :D Žodžiu, paklausė kur išeinu, ką siūlo ir tt. Tai galų gale išėjo susitarti 34gb, neriboti skambučiai, sms už 8eu/mėn. Viskas liuks, tik dabar tas kelių dienų langas, kai sėdžiu Labas tinkle kol Telia atveš naują kortelę, biški užknisa :D.

  2. Kad per didelė - faktas. :) Su grasinimais tikrai nieko nepeši. :) Jei pereini į kitą operatorių tai geriausiai pereiti ant išankstinio apmokėjimo (kad kai gausi gerą pasiūlymą, nebūtų jokios sutarties su nauju operatorium), tai jei į bitę - tai reiktų pereiti į labas. Su labas yra gerai tai, kad nusiperki pakuotę kioske ar pan. užsiregistruoji savitarnoje, supildai anketą perkėlimo ir viskas, niekur eiti nereikia, numerį perkels į labas. Na, o kai Telia paskutinę dieną paskambins su pasiūlymu geru, tai atsiųs kurjerį, jis atveš naują SIM kortelę su tuo pačiu numeriu ir numeris gryš atgal į Telia. Tai va tiek žinių. :)

     

    Jei netyčia Telia nepaskambintų, tai iš labas pereisi į ežį pasiimsi už 5 €/mėn neribotus pokalbius 25 GB ir kas mėnesį sutaupysi po 14 €/mėn. ;)

     

    Taip, kad bet kokiu atveju nepraloši. :)

     

    Ačiū už atsakymą :). Dar klausimas - Telia skambina į senąjį numerį (t.y. tą, kurį nori perkelti) ar į naują (tą, kurį nusipirkau)?

  3. Sveiki,

    Pagalvojau, kad mano mokama 19eu/mėn suma už 10gb Telioj yra ryškiai per didelė. :D Bandžiau skambintis į Telia, kad pasiūlytų kažką geresnio, tai nieko išpešti nebuvo įmanoma, tik kad už tą pačią kainą duotų 12gb, kurie, jei neišnaudoji, nusikeltų į kitą mėnesį. Pasiskaitęs temą supratau, kad grąsinimais nieko nepasieksiu, reikia perregistruoti numerį pas kitą tiekėją. Tik gal galit paaiškint kaip veikia šita schema, per kiek laiko visas suveikia ir ar daug popierizmo, jei tarkim užpildžius prašymą pas Bitę man skambina Telia, priimu jų naują pasiūlymą, tai vėl reikia eiti į Telia ir iš naujo rašytis sutartį ar viską padaro ant seno abonemento? Ar nebus taip, kad jokio pasiūlymo iš Telios nebegausiu ir tiesiog būsiu nudegęs perėjęs pas kitą operatorių?

     

    P.S Telios klientu buvau >10 metu.

  4. Prieš 6 metus kalbėjau, tai nelabai ir pamenu, bet tikrai nebuvo taip sunku. Tiesiog reikia kaip įmanoma nusiramint ir nesijaudint, nes nervai ir stresas ne vienam pakišo koją. Šiaip jei mokaisi maždaug C2 lygyje ir dar mokytoja griežtesnė, tai neturėtų kilt problemų. Labiau galva reiktų pasukt dėl brandos egzaminų.

    Ta prasme dėl brandos egzaminų? Tai dabar kalbėjimas yra pirma brandos egzamino dalis ir kalbėjimo balas sumuojasi su writingo, listeningo ir readingo užduotimis.

  5. O šiaip ką galit pasakyt apie tą kalbėjimo dalį? Nes realiai, mokaus tipo C2 lygio sraute, tai mokytoja spaudžia mus ganėtinai nemažai. Prašo labai sunkaus žodyno kalbant ir sako, kad per tas 3-4min, norint gaut maximumą, reikia parodyt viską, ką moki. Bet kiek kalbam su kitais, tai lyg ir atrodo, kad nėra ten taip sunku bent surinkt bent 70proc taškų. kaip yra?

  6. Sveiki, artėja anglų egzamino kalbėjimo dalis. Kiek žinau, neužilgo sužinosime porininkus, su kuriais kalbėsime dialogus. Taigi, klausimas būtų toks, gal iš asmeninės patirties, gal iš psichologinės pusės vertintojui, ar geriau, kad dialogo partneris būtų geriau kalbantis, ar blogiau kalbantis angliškai?

  7. Kas dėl gyvenimo, tai turbūt, kad imsi net ne viešbutį, o tiesiog kokį butuką per airbnb. Pervežimai jo, sutinku, kad brangūs, bet žiūrėtumėm iškart turbūt mikriuką kokį, kuris į centrą veža. O dėl bilietų, tai verta laukt kažkokių pigimų ar ko? Ar tiesiog dabar eit į wizzairą, ryanairą, rinktis datą ir pirkt, nes nieko daugiau neišlošim?

  8. Sveiki,

     

    Su drauge planuojam kelionę vasaros metu, liepos pradžioje. Tik nežinome, kaip daryti. Ar bilietus pirkti dabar, ar laukti pavasario vidurio/galo ir tada ziuretis? Kaip sakot, kada būtų pigiau? Žiūrinėjom ir keliones pas makalių ar travelbook.lt, tai yra tikrai gerų variantų, bet datos ankstesnės, negu tinka mum. Tai galvojam ar nenudegtume ir rastume tokių pasiūlymų ir vėliau, laukdami iki pavasario?

  9. Sveiki,

     

    planuoju rašyti samprotavimo rašinį, tad norėčiau patarimų. Gal galit pasidalint terminais, tarptautiniais žodžiais, kuriuos daug maž bet kokia tema galima būtų įdėti siekiant geresnio įspūdžio? Ir gal šiaip turit kokių patarimų, kaip "protingiau" apipavidalinti rašinį, sudaryti vertintojui geresnį įspūdį?

  10. Laba diena,

     

    Sudomino galimybė studijuoti Danijoje. Gal atsilieps ten esančių žmonių. Domintų viskas, nuo stojimo sąlygų iki pragyvenimo kainų. O gal kažkas tiesiog domėjotės ir galite suteikti informacijos. Kaip su įstojimais, ko reikalauja, ar tiesa, kad Danų universitetai labai stiprūs finansų sektoriuje, kokia padėtis su IT mokslais, kokios perspektyvos po baigimo ir taip toliau?

  11. Sveiki, renkuosi naują telefoną. Apsistojau ties šiais variantais. Prieš tai turėjau iphoną 5s, tai likau patenkintas ir pardavęs planavau taipogi persimest ant iphono, bet pasidomėjus apie kitus telefonus, OP3 sumaišė visas kortas. Ką jūs siūlytumėte pirkti? Šiaip pagrindiniai kriterijai tai, kad nestrigtų, greit viską atidarinėtų, bent jau neblogai fotografuotų bei turėtų ryškų, gražų ekraną.Ką siūlytumėt? Atkreipiu dėmesį, kad iphoną imčiau tiesiog 6-ą, ne 6s-ą.

  12. Tai dabar turiu tuomet Fizika A, Istorija A, Programavimas A, Lietuvių A, Matematika A ir Anglų B2. Tuomet taip ir palieku, visi dalykai patinka, jei ką, po pirmo semestro planą galima keist, gal netyčia atrasiu save ir žinosiu, kad kažkurio dalyko tikrai nereikia. Ačiū už patarimus :) Jei kažkas dar galit kažką pasakyt į šią temą - pirmyn, tikrai padėsite daugiau ar mažiau! :)

     

    Mesk viską, eik į humanitarinius mokslus, po 5-6 metų bus labai labai paklausu.

     

    Juokauju, reikia rinktis tas kas patinka, jei širdis nėra apsispręndusi, tuomet tau reikia paragauti darbo, t.y. tose srityse tarp kurių neapsispręndi.

    Dėl IT čia kiek paprasčiau būtų to dalyko paragaut ir jau ragauju šiek tiek, o dėl ekonomikos jau kitaip. Turiu pusbrolį ekonomistą, tačiau jo kelias visai kitoks. Jis mokėsi ISM universitete į kurį nelabai įstočiau dėl pinigų, o ir dabar ekonomistų nebedirba jis, pradėjo savo verslą. Tad realiai jam tos studijos buvo ne tam, kad dirbt ekonomistų, o tam, kad turėtų daug žinių savam verslui. Šiaip dabartinis mano planas būtų stoti į IT, pabaigti bakalaurą ir tada magistrą mokytis ekonomiką, vien tam, kad turėti didesnį supratimą apie finansus. Vienaip ar kitaip taip pat planuočiau kurti savo įmonę ateityje, todėl tas ekonomikos magistras praverstų (tikiuos :D).

  13. Labas,

     

    Ką tik prasidėjo vienuolikta klasė, individualūs tvarkaraščiai ir t.t. Bet aš pilnas abėjonių. Šiaip širdis linksta ties IT ir Ekonomika, tačiau nesu visiškai apsisprendęs. Gaila, kad egzaminai šiom sritim skiriasi. Kaip manote, ar būtų logiška mokytis 5 dalykus A lygiu? Informatika, Fizika, Istorija (3 savaitines pamokas, nors galima ir 4) ir matematika? Šiaip istorija man toks patinkantis dalykas ir žinau, kad daug kur jos egzamino reikia, tačiau tuo pačiu nežinau ar man būtent reikės. Ką patartumėt daryti? Pasilikti tai, ką turiu dabar? Nebus per daug apkrauta galva? Gal kažkas susidūrėt su panašia situacija?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...