Pereiti prie turinio

Glorious

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    125
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    100%

Glorious Pranešimai

  1. Vykdau individualią veiklą pagal 591100 kodą,

    pats kuriu 2D animaciją bei jai skirtas iliustracijas,

    papildomai galiu pasirūpinti profesionaliu įgarsinimu.

     

    Filmuko kaina įskaitant scenarijų, įgarsinimą, iliustracijas, animaciją, tėra triženklė.

     

    Keli senesni animacijos pavyzdžiai (savaičių bėgyje atnaujinsiu temą su naujom pavyzdinėm animacijom)

     

    Iliustracijų pavyzdžiai bei šiek tiek info apie mane: http://iliustratorius.wix.com/portfolio#!iliustracijos/x8qk2

     

    Palikti žinutę galit [email protected]

  2. Viskas mokymosi tikslais. Iš pradžių nusprendžiau atkuri savo tikrą kambarį, o vėliau prijungiau ir praeitą projektą, drakoną.

    Stilius low poly, tik modeliuojant kambarį negailėjau detalių. Ir šiek tiek blogai kamerą nustačiau, jaučiasi nešvarus jos judesys vienoj vietoj, bet tai pastebėjau per vėlai.

     

    Komentarai, pasiūlymai ar tiesiog peržiūros labai laukiamos, ačiū. :D

     

    https://www.behance.net/gallery/36797199/My-Room-Low-poly-3D-animation

  3. Bet čia ir yra pagrindinis klausimas galima sakyt - kiek reikės sumokėt dizaineriams, kad apsimokėtų leisti tą knygelę? Žinoma, jei planuoji parduot kokių 50,000 vienetų tai viskas okey, pora tūkstančių neskaudės išleist dizainams. Bet jei nori tik išsimėgint rinką, tai spausdinsies tik kokius 500 knygelių ir nueisi į minusą su tokiom dizainerių kainom :\

     

    Gali ieškoti dizainerių iš idėjos ir sudaryti sutartis, kad pelną pasidalintumėt procentais.

  4. Aišku gali ir freelancerį iš Indijos susirast kuris tau pigiai padarys, bet ar patenkintas būsi nežinau. :D

     

    Pats darbas toks dažniausiai atliekamas su iliustratorium ir grafine planšete, pasidarai pdf failą ir atsispausdini kur tik nori.

     

    Jei dirbi profesionaliai, nori normalių licencijų ir planuoji spausdint piešimo knygą ir užsidirbti iš tų dizainų, dizaineris tikrai atsižvelgs į tai ir kaina gerokai kils.

     

    Ir aš kažkaip manau, kad tas spalvinimo knygas, kurių pilnos lentynos dabar knygynuose, kuriamos ir leidžiamos pačių dizainerių, kiek jas mačiau, ten vieno žmogaus darbas. Net pagalvojau dabar, kad pačiam reiktų kažką sukurti tokio savo dukterėčiai ant gimtadienio. :D

  5. Jei galvoji samdyti dizainerius, kad nupieštų juos ir paskui išleisti spalvinimo knygą, labai abejoju ar tau tai atsipirks. Kainos niekas nepasakys, bet geras dizaineris, kuris sugebės kurti tokias iliustracijas be klaidų, paprašys tikrai nemažai. Sakyčiau vieno tokio kaina prasidėtų nuo 50eu minimum, jei tik rastum geranorišką studentą ieškantį darbo. :D

  6. Gal nelabai į temą, bet internete pilna skamerių, kurie prisiperka iš aliexpress visokių šudukų po 1.5dol ir pardavinėja po 25eurus ir jiems tai puikiai sekas. vyram.lt, luckyone.lt ir t.t.

     

    O dėl moteriškų papuošalų, kai matoma, kad jie daromi rankomis, moterys tai tikrai vertina ir perka, yra keli geri pavyzdžiai she she, lovein, illusion. Bet čia jau svarbu gerą skonį turėti ir kažką išskirtinio sukurti.

    post-94637-0-68991900-1450436117_thumb.png

    post-94637-0-55825200-1450436132_thumb.png

    post-94637-0-81263700-1450436146_thumb.png

    post-94637-0-98992700-1450436156_thumb.png

  7. Sveiki, turiu kelis klausimus. Planuoju išsiimti individualią veiklą grafiniam dizainui, pajamos nebūtų didelės, viską ką uždirbsiu noriu investuoti į būtiną inventorių.

     

    Pirmas klausimas, tarkim per 5 mėnesius susikaupia 1500eu pajamų ir visus juos noriu išleisti ant naujo loptopo su kuriuo galėčiau plėsti savo tą veiklą. Ar galima tada nurodyti jį kaip išlaidas? Ar kažkaip kitaip laimėti perkant kompiuterį, kad mažiau tų mokesčių būtų?

     

    Antras klausimas, jei atsidarau veiklą ir po 9 mėnesių išvykstu studijuoti į UK, ar reiktų ir toliau mokėti socialinį draudimą norint išlaikyti veiklą ir dirbti tiesiog per atstumą? Ar tada geriau užšaldyti veiklą Lietuvoj ir pačiam UK kažką atsidaryti?

     

    Ačiū.

  8. Niekados nebūsi geru dizaineriu (pačiu geriausiu!!??), jei nebūsi įvaldęs piešimo, spalvos ir t.t Juk tai labai svarbu dizaine. Todėl ir stojamieji pirma tikrina piešimo galimybes, tavo suvokimą, kūrybiškumo užuomazgas, problemos/ užduoties sprendimą. Dėl sąsajos, tam yra portfolio ten gali skleistis ir rodyti savo logotipus ir visus grafinius darbus kiek nori. Bet aukštoji įstaiga (bent VDA) nori išsiaiškinti žmogaus rankos galimybes, nes ten vyksta DAUG rankų darbo. Ir ne tik apie piešimą eina kalba. Tiesiog nemokėdamas piešti sunkiai gaudysies užduotyse, tau sunkiai seksis, negalėsi estetiškai įgyvendinti idėjų ir apskritai jų išreikšti. Juk estetika- antras dizainerio vardas. Beje, šiemet stojamuosiuose tipografikos užduotis buvo (VDA).

     

     

    Beje, susidaro vaizdas, jog va ateini į įstaigą, sėdam prie kompų ir kuriam visokius logotipus ir kitą stuff be nieko, bet ne - čia ne užsienis, kur taip daroma.

    Atsiprašau už padrikas mintis ir klaidas, dar neatsigavus po peržiūrų :)

     

    Nepamirškim ir fotografijos, kurios neįvaldęs netapsi geru dizaineriu (pačiu geriausiu!!??), nes nebūsi įvaldęs šviesotamsos, perspektyvos, kompozicinio sumanymo ir kitų esminių dizaino dalykų.

     

    Tikriausiai pati baigei dailės mokyklą ar lankei kažkokius piešimo kursus, mokytoją turėjai... Sutinku, kad galbūt vda ir pražūtum be piešimo, bet visiškai nesutinku su ta dalim, kad būtina įvaldyti piešimą norint būti geru dizaineriu. Paguglink "graphic designer who cant draw" ir pamatysi kiek daug atsakymų į tai...

    Grafinis dizainas labai plati specialybė. Tu gali dirbti su foto manipuliacijom, motion graphics, tipografija ir tau tikrai nė velnio nereiks to tobulo piešimo kurio reikalauja vda.

     

    Kita vertus, ką reiškia geras dizaineris? Tas kurio darbai traukia akį, ar tas kuris rinkoje tvirtai stovi ir uždirba gerai, turi galimybę atsirinkti klientus ir t.t.? Jei nori gerai pragyventi su grafiniu dizainu, teks būti marketingistu, ne menininku.

    , valandos trukmės kalba apie grafinį dizainą žmogaus, kuris tuo verčias daugiau nei 20 metų.

     

    Ir aš tikrai abejoju ar užsienyje sėda prie kompų ir kuria visokius logotipus ir kitą stuff be nieko. :D Ar tu galvoji, kad vda paruošia geresnius dizainerius nei tie karališki Anglijos universitetai kurie nereikalauja tobulo akademinio piešimo? :|

     

    Neverta ginčytis, nes vda ruošia tikrai kitokius dizainerius nei užsienis. Šaunuolė, kad įstojai į vda, aš pats turbūt neįstočiau. VDA studentai dažnai laikomi pasikėlusiais menininkais ir ne aš taip sugalvojau, girdėjau tokius atsiliepimus žmonių. Nebūk viena jų ir neįžeidinėk žmonių sakydama, kad jie nebus geri dizaineriai neįvaldę piešimo pieštuku. <_<

  9. Svarbiausia, jog darbas būtų estetiškas ir kokybiškas, nesvarbu, kiek valandų darei. Bet smagu žiūrėti į šį giedrą ir nuotaikingą darbą. Dar būtų smagiau, jog dar būtų hand letteringo, kaip ir tavo vardo logotipe. Šaunu!

    Ačiū. :) Kai baigsis įtemptas gruodis (šventės, stojimas į uk) pradėsiu daugiau dirbti, dažniau uždarbiečių forume spaminsiu. :D Motion graphics, hand lettering ir yra tie du dalykai kuriems daug dėmesio dabar noriu skirti. Smagu, kad pastebėjai tą logotipą.

  10. O ką nors keistu jei būčiau socialinis inžinierius, ekonomikas ar dar koks kitoks? O ką čia tavo nuomone reikia suprasti? Aš nesakau, kiekvienas žmogus laime mato kitaip. Bet aš čia jokios laimės nematau.

    Pakeistų tavo žinias. Suprasti čia reikia labai daug jei jau nori diskutuoti apie gyvenimo prasmę ir pilką masę.

     

    Darbas kurį tu dirbi neįstato tavęs į kažkokius rėmus gyvenime, tu juose pats užsidarai. Ir apskritai, darbas nėra VISKAS gyvenime. Būdamas furistu tu gali galvoti tik apie maistą kurį tuoj suvalgysi ir naujus lietniakus kuriuos grįžęs namo dėsi ant savo automobilio. Bet gali būti furistu kuris važiuodamas klauso audio knygų apie įvairias temas, o laisvu laiku rašo savo filosofinę knygą.

     

    Geriausias pavyzdys kurį sutikau gyvenime yra mokytojai. Yra tokie, kurie niekada negalvojo jais tapti ir dabar savo nesugebėjimu valdyti nei savęs, nei savo gyvenimo gadina vaikų edukaciją ir ant jų išlieja savo nepasitenkinimą savimi. Bet yra ir tokių mokytojų, kaip mano buvusi matematikos mokytoja. Ji su savo esamu vyru pradėjo draugauti dar mokykloje, dabar yra jau močiutė. Ji turi savo nuomonę apie gyvenimą, yra laiminga, moka mylėti, moka mėgautis savo darbu jau daugiau nei 20 metų. Ji lankosi visuose miesto renginiuose, ten šoka, linksminasi, į namus net nesineša jokių darbų susijusių su matematika, viską palieka mokykloje ir be viso to ji yra viena geriausių matematikos mokytojų mano mieste. Ir kas pasakytų, kad jos gyvenimas yra beprasmis?

     

    Tikiuos suprasi mano žinutę

     

    Dar siūlau perskaityti šį trumpą straipsnį ir padaryti savo išvadas http://psichika.eu/blog/e-durkheimas-kodel-kasdieniam-gyvenimui-stinga-prasmes/

  11. Neskaičiau visko, tik permečiau akim tekstą. Tavo pilkos masės apibrėžimas labai vaikiškas, o kultūrų palyginimas atrodo kaip prastas Žako Fresko kalbų pamėgdžiojimas. :D

     

    Nėra viskas taip paviršutiniška gyvenime kaip tu čia parašei.. Siūlau tau pradėti domėtis psichologija kaip hobiu. http://psichika.eu/ puiki pradžia.

     

    Kas dėl gyvenimo prasmės, pirma reikia suvokti kas yra prasmė. Pasakyk, ar prasminga palaikyti komoje gulinčio žmogaus gyvybę kai jo smegenys visiškai mirusios ir net jei jis pabustų, jis tiesiog nebebūtų žmogus?

     

    Tu sakai, kad tie žmonės dirbantys monotoniškus darbus yra beverčiai, nesuteikiantys niekam prasmės, o tu va nori gyventi prasmingą gyvenimą. Iš kur tokie drąsūs argumentai? Ar tu socialinis inžinierius? Galbūt ekonomikas? Ar antropologas? Ar tikrai supranti kaip vyksta tas mūsų kasdienis gyvenimas ir kodėl žmonės dirba tuos monotoniškus darbus? Ar tavo nuomone kiekvienas žmogus dirbantis tą patį darbą 20 metų yra nelaimingas?

     


     

    Juokaujant pasakyčiau, kad gyvenimo prasmė yra sunaikinti visus pasaulio idiotus ir šviesti žmones. O jei rimtai, prasmė yra padėti kitai gyvybei tapti laimingai, nepamirštant savęs. Interpretuoti tai galima labai įvairiai.

  12. V5- meškiukai su medumi. Šio logotipo idėja paprasta - du mieli meškiukai, kurie yra godūs medaus. Jų dizainas atspindinti pliušinių žaislų savybes: mielumą, švelnumą, lengvumą. Kad meškiukai būtų mieli, jų proporcijos atitinka įprastus pliušinius meškiukus: galva neproporcingai didelė, kūnelis mažas. Vis dėlto, siūlyčiau gerai pagalvoti prieš renkantis logotipą su meškinais ir medumi, nes tai gali labai klaidinti ir žmogus gali pagalvoti, kad logotipas skirtas kažkokiems saldumynams.

     

    Vienas variantas su tekstu, kitas be. Štrichavimo šiame variante atsisakiau dėl medaus stiklainio, logotipas taptų per "sunkus".

     


     

    V6 - meškiukai su širdimi už jų. Šio logotipo idėja panaši į praeito - tie patys du mieli meškiukai, tačiau jie godūs ne medaus, o meilės ir šilumos. Šis variantas yra aiškiausias, turbūt labiausiai tinkantis mielų pliušinių meškiukų prekybai. Jo mintis aiški, stilius lengvas, patys meškiukai mieli, išvaizdūs.

     

    Štrichuotas variantas geriausiai tiktų reklamai, paskutinis be teksto - siuvinėjimui.

     


     

    V8 - meškiukai godūs pinigų. Nuo praeitų dizainų nemažai pakeista jų išvaizda: stambesni veido bruožai, pridėtos detalės pabrėžiančios, kad šie meškiukai iš tiesų godūs. Mažas meškiukas paverstas suaugusiu, storu meškinu. Šis variantas išsiskirtų ir turbūt geriausiai įsimintų pirkėjų atmintyje, nes jis stipriausiai atspindi jūsų sukurtą pavadinimą - du godžius meškiukus.

     

    Prisegu eskizą, kuriame yra ir pinigų krūva po meškiukais, tačiau jų atsisakiau, nes jie nesižiūrėtų siuvinėjant. Štrichuota versija reklamai, paprasta - siuvinėjimui.

     


     

    Apibendrinant, variantą su medumi rinktis šiek tiek rizikinga dėl klaidingos siunčiamos žinutės. Variantas su širdele yra lengviausias, labiausiai tinkantis įprastiems pliušiniams meškiukams, kurie yra meilės ir švelnumo simbolis. Paskutinis variantas, atspindintis ypatingą meškiukų godumą tinka jeigu norit išsiskirti, sukurti neįprastą brandą, tačiau tai taip pat gali būti šiek tiek rizikinga dėl klaidingai suprastos logotipo siunčiamos minties.

    post-94637-0-30807100-1448800622_thumb.jpg

    post-94637-0-52156500-1448800625_thumb.jpg

    post-94637-0-50587100-1448800655_thumb.jpg

    post-94637-0-08920000-1448800659_thumb.jpg

    post-94637-0-56208300-1448800662_thumb.jpg

    post-94637-0-37189800-1448800930_thumb.jpg

    post-94637-0-07861300-1448800934_thumb.jpg

    post-94637-0-09418400-1448800937_thumb.jpg

  13. Štrichuota 6 varianto versiją, galbūt toks stilius jums patiks. Man asmeniškai toks logotipas internete bei spaudoje kur kas labiau atkreiptų dėmesį. Jei išsirinksit kažkurį mano logotipą, galėsiu lygiai taip pat nuštrichuoti. Ir kadangi dar yra nemažai laiko, prisegu kelias naujas idėjas, eskizus.

    post-94637-0-17169400-1448630670_thumb.jpg

    post-94637-0-73096900-1448630679_thumb.png

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...