Pereiti prie turinio

MinKava

Nariai
  • Pranešimai

    38
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

MinKava Pranešimai

  1. Labas,

    tam, kad išbandytumėt savo integraciją, jums reikia turėti Paysera accountą, susikurti projektą, o projekto nustatymuose įjungti bandomuosius atsiskaitymus ir savo integracijoje panaudoti parametrą "test" = 1. Projekto tvirtintis nebūtina, taigi pati procedūra ilgai netrunka, nereikia laukti, kol patvirtins pateiktus įmonės dokumentus.

     

    Kaip užsiregistruoti, sukurti projektą ir atlikti integraciją, yra aiškiai pateikta čia - http://payserademo.com/registration/

     

    Paruošti sprendimai ir bendra įmokų surinkimo dokumentacija publikuojama pas pačią Paysera developer puslapyje:

    https://developers.paysera.com/lt/payments/current#integration-via-plugins

  2. nori pasakyti, kad nereikia? ir kas galėjo sugalvoti, kad nereikia komunikabilumo.. ohmy.gif Arba tu nesuvoki ką reiškia žodis komunikabilumas.

     

    Nu priklauso dar gal, kur dirbi. Kai kur gal gauni nurodymus ir jei sekasi, nekliūvi, nereik ten ir to komunikabilumo. Bet vis dėlto, daug kur jo daugiau ar mažiau reikia. O tai paskui ir gaunasi nutylėjimai, nesusikalbėjimai...

  3. O čia man vienam atrodo, kad banko kaltė, o ne Paysera? Jeigu dėl kažkokių sistemos trikdžių Paysera negalėjo priimti pinigų ir visi pinigai automatiškai grąžinami į banko sąskaitas, tai ar ne bankas šituo rūpinasi? + nesklandumai buvo su UK banku , ne su Paysera.

     

    Man ir taip atrodo. Nes kažin ar Paysera rizikuotų taip savo klientais. aišku nervina, kai ilgai užtrunka ir gerai nuolat pajudint.

  4. 1 centas gal i nesvarbu, bet man pasirodė kad tai požiūrio "aj, bus gerai..." pavyzdys. daug kur teko jį stebėti. Atrodo instrukcijos buvo gana paprastos: euras kainuoja tiek ir tiek, kainas rašome abiem valiutom išvertę pagal kursą. Tačiau vistiek prekybininkai (ypatingai smulkesni) sugeba kažką prisigalvoti.

  5. Gal menkniekis, bet manau toks būdas geriausiai tiktų reklamuotis šiltuoju metų laiku, kai dienos ilgesnės, žmonės daugiau laiko praleidžia lauke, o pažiūrėjus į dangų nelyja į akis. Turbūt apgalvojote tai :)

  6. Dėl kepurių: Ne visada užkimba klientas už mažiausios kainos. Aš manyčiau, kad kaina reikėtų laikyti ties vidurkiu ir akcentuoti kokybę arba 'lietuviškumą' kaip jau minėjo pushkis. Dar kilo tokia mintis - nebandėt pardavinėti kaip pateikiant kepures kaip kalėdines dovanas per grupinis.lt ar panašius puslapius taikant nuolaidą?

  7. atsiradus deklaravimo klausimui man labai įdomu, kaip skaičiuojat grąžą... Dabar yra taip, kad turėsit deklaruoti ir nemaža dalis palūkanų bus valstybei, todėl 12 proc. grąža pavirs kiek? 5? Kaip skaičiuojat?

     

    Tai nuo pajamų sumos atskaičiuojamas kažkoks procentas... Dar nesidomėjau šituo. Tikrai būtų naudinga jei pasidalintų kas žino. Jei iš 12 į 5 pavirstų - tai būtų per daug, apie 60% mokesčiams...

  8. Aš save laikau biški pažengusiu junioru ir daugiu mažiau viską suprantu. Aišku yra sunkokų vietų kur ir nieko nerišu, bet tai kol kas problemų nesukelia. Sunkiausia man turbūt ne su pitonu susija dalykai o šiai su CS, kadangi aš pats iš kitos sferos ir neturiu bazinius CS pagrindų.

     

    Jeigu žinai, list comprehensions, kažkiek generators, OOP ir šiaip pačio pitono specifikos, tai susidorosi. Dėstytojas labai geras ir kursas padarytas kruopščiai.Be to, kuo daugiau nežinai, tuo daugiau išmoksi, svarbu tik tą lygmenį, kad bent kažka suprasti turėti.

     

    Va ir aš neturiu tų pagrindų. Bet pabadysiu klausyt ir pažiūrėsiu kaip seksis. Ačiū!

  9. Įdomios mintys apie Like'us. Pritariu tam, kad daugumoje atvejų Like'as yra praradęs savo prasmę ir spaudžiamas automatiškai, kaip patvirtinimas kad mačiau kažkokį turinį. Dar įdomu būtų jei plačiau aprašytumėte kaip Like'ai yra naudojami dabartiniame internetiniame versle. Jei Like'as yra spaudžiamas negalvojant, ar vis dar galima daryti kokias nors išvadas iš to kas pažymėjo tavo turinį?

  10. Sveikas, aš prieš savaitę pradėjau eiti Udacity kursą C212 Design of computer programs. Dėstytojas yra labai kompetentingas (dirba Google research department vadovu) meždiagą pateikia įdomiai ir visai suprantamai. Dar tik antrą pamoką įpusėjau, bet jau visai gerai pagilinau žinias, ypač kas liečia generators, list comprehensions, stadard library ir kt. Rekomenduoju.

     

    pvz, net nežinojau, kad tokio sudėtingumo list comprehension/generator galima daryti

    (x for x in list1
          if x is not None
          for y in list2
          for z in list3
          if x*y*z == var)

     

    Ačiū už rekomendaciją! O ant kiek sudėtingas šis kursas? Rašo kad intended for experienced Python programmers...

    Ir ar reikia susimokėti norint išklausyti visą kursą? ar galima kažkaip nemokamo periodo metu pasibaigti jį?

  11. Sveiki,

    Tema atrodo nebeaktyvi, bet vistiek užklausiu, gal kas atsilieps:

    Turiu Python pagrindus, baigiau 1 semestro kursą universitete. Kaip galėčiau toliau tobulintis? Programavimas nėra tiesiogiai susijęs su mano darbu, bet kartais tikrai praverčia. Gal yra kokios literatūros/kursų, kurie nėra skirti visai pradinukams?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...