Pereiti prie turinio

xdvx

VIP nariai
 • Pranešimai

  1.954
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  100%

xdvx paskutinį kartą laimėjo Liepos 29 2010

xdvx patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie xdvx

 • Rangas
  Studentas Darius
 • Gimimo data 1989-05-26

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Darius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  WEB programavimas, SEO, Lažybos, Pokeris

Paskutiniai lankytojai

3.742 profilio peržiūros
 1. Mane jau penktadienį kvietė į pokalbį. Pokalbyje pasitikslino ar tikrai mane domina akademija, ar nenorėčiau pas juos pavyzdžiui gal eit dirbti vietoj akademijos ir panašiai :D
 2. Tai kaip supratau, shared hostingo kokybiškų paslaugų jie pažadėti negali. Dabar man reik užsisakyti serverį, jį susikonfiguruoti. Persikelti 10-imt svetainių, pakeist kiekvienos DNS`e IP adresus. Kam išvis tokia paslaugą siūlyt, kaip shared hostingas, jeigu negali užtikrint jos kokybės.
 3. Rudeni tik pakyla revenue, paprastai 3 kartus mažiau būna. Na shared hostingo planas normalus, dėl 5-ių tūkstančių lankytojų, neapsimoka pačiam administruotis serverio, kam apsikraut bereikalingais darbais. P.S. šiaip su Hostex serveriais, susisiekiamumu, tikrai jokių problemų nebūdavo. Čia jau kažkokio sys admino chaltūra savaitgaliui buvo. Bet nežinau reiktu per nagus tokiam duot. Arba perspėt, kad užsienio traffico neaptarnausim šiam serveriui, gal kelkitės į VPS/Dedikuota, nes esam beviltiški ir nebesugebam teikt paslaugų kaip ankščiau.
 4. Tai ko delfį kai atakavo pas juos serveryje, jie užsienio neužblokavo. Tiesiog puikus sprendimas. Nereik teisint, tiesiog daro chaltūras ir tiek. Patingėjo kažkas savaitgaliui, užblokavo užsienį, turėkit bėdą.
 5. Saitai nedideli, bet revenue 30-50 eurų per dieną. Tai kelios dienos, jau tikrai nemenki nuostoliai. O saitai sudėjus 5000 lankytojų neturi, tj dedikuotą imt, pačiam prižiūrėt tikrai prasmės nėra, ypač dar kai taip optimizuoti. Sunku net patikėt, kad kažkam gali šaut mintis nukillint visą užsienio liniją į visą pilną saitų serverį.
 6. Sveiki, gal ir pas jus yra lygiai ta pati problema. Nesupratęs kodėl netikėtai mano užsienio projekto trafficas visiškai pradingo vakar/šiandiena, ir lietuviško projekto trafficas smulktelėjęs netikėtai pastebėjau, kad abi svetainės nepasiekiamos visiškai ne iš Lietuvos. Gal kas susidūrėte su šia problema. Jau užregistravau ticketą. Dar tokio lygio svetainių talpinimo paslaugų tiekėjų sulaminimo nebuvau matęs... P.S. Naudoju shared hostingą, tai tikrai ne man vienam problema bus.
 7. Reik žmogaus, kuris parašytų man konferencijos organizavimo planą. Pavyzdys: http://www.mokslai.lt/referatai/kursinis/konferencijos-organizavimas-puslapis1.html Man reikia panašaus darbo, tik ne tokio smulkaus. Aprašymas bent 10 lapų. Ir kokių iki 10 skaidrių, labai primityvių, power pointu apie pačią konferenciją, kad galėčiau pristatyt. Tiksli užduotis: http://pastebin.com/YS86dLqZ Atlygis: 100LT PM čia arba skype xdvx_personal Aprašymo reik iki ketvirtadienio 12 ryto. Skaidrių penktadienio vakarui. Darbas neturi būti tobulas, man užtenka 5, kad tik nebūtų skolos :)
 8. Reik žmogaus, kuris parašytų man konferencijos organizavimo planą. Pavyzdys: http://www.mokslai.lt/referatai/kursinis/konferencijos-organizavimas-puslapis1.html Man reikia panašaus darbo, tik ne tokio smulkaus. Aprašymas bent 10 lapų. Ir kokių iki 10 skaidrių, labai primityvių, power pointu apie pačią konferenciją, kad galėčiau pristatyt. Tiksli užduotis: http://pastebin.com/YS86dLqZ Darbo eiga: Parašyti titulinį puslapį, surašyti užduoti, ir pradedi nuo vietos parinkimo, o tuomet jau viskas paeiliui:technika, programa, sodinimas, biudžetas. Atlygis: 100LT PM čia arba skype xdvx_personal
 9. Naudingas, jei šiaip nusprendi pasižiūrėt ką naujo, kas primetę. O šiaip nžn, galima juk padaryti, kad surašytum vardus kurių dainų neimportuoti arba atvirkščiai.
 10. http://listenyourfriends.com Šioks toks prototipas. Nežinia kiek jis dar veikia. Per anksti dalintis, bet gal taip greičiau bus atrast kas ne taip. Spaudžiat facebook connect. Tuomet įrankis pradės importuot jūsų visų draugų sukeltas dainas. Ir sukurs grojaraštį. Dėl techninių limitacijų, bus sugeneruojama MAX 3500 naujausių dainų.
 11. Šis puslapis skirtas tik generuoti grojaraštį iš savo sharintų youtubę nuorodų. Bet va prieš porą dienų sugalvojau kaip techniškai būtų galima sugeneruoti visų draugų grojaraštį. Ankščiau man buvo pasakyta, kad tai techniškai neįmanoma, bet tas žmogus klydo, jau radau sau atsakymus. Taigi gal pabandysiu parašyti scriptą ir pajungti http://ListenYourFriends.com Žodžiu jei kažkas pavyks, pranešiu.
 12. Taip boostrapą naudojo. Visai neblogai kaip tik šitam appsui viskas ir išsidėliojo.
 13. Pakeičiau, nors nežinau ką tai pakeitė :) Slashas dizainą pateikė, bet nematė galutinės "užmautos" versijos, nes atostogauja. Gali būt daugiau klaidų.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...