Pereiti prie turinio

Synthetix

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Synthetix

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sugundė mane magnetuko pasiūlymas, tik akis užkliuvo už vieno dalyko: Kokie greičiai yra pasirinkus BEST-08 planą?
 2. Sveiki, Noriu pasidomėti/pasikonsultuoti su jumis. Šiuo metu esu Bitės klientas ir mano planas pamažu baigiasi. Turiu planą "Lengviau Neribotai" (kaip ir pavadinimas sako, viskas yra neribotai, + 20GB ES ir kaži kiek žinučių bei minučių). Už planą moku 21.5. Svarbu tai, kad nei minutės, nei žinutės nėra aktualios, gali būti ir minimalus kiekis, tačiau pagrindinis dalykas yra internetas - jo man reikia daug. Dažnas mėnuo būna 200GB+. Taigi, ar apsimoka inicijuoti numerio kelimą ir laukti kažkokio geresnio pasiūlymo, ar laikyti šitą planą ar visgi susigundyti išanktinio apmokėjimo planais: ta
 3. Sveiki, Ieškau Iphone Xs. Tik su veikiančiu face id ir baterija >80%. Vilnius - Panevėžys!
 4. Šiuo metu naudoju 7 plus. Dydis prie delno man labai tinka, todėl žiūriu labiau į XS'ą, nes nors ir pats korpusas šiek tiek mažesnis, ekranas per visą colį didesnis ( kas bent jau man ,asmeniškai, yra pliusas )*. O dėl spartos, faktas, kad abu modeliai yra geresni. * lyginat su XS MAX.
 5. Taip pat papildau: Ar kas esat susidūrę su refurbished telefonais iš amazon.de? Nes kaina įeina į mano diapazoną ir rodos tai yra saugesnis pasirinkimas nei perkant iš skelbiu.lt
 6. Sveiki, laikas keisti telefoną ir iškilo klausimas: šiuo metu biudžetas yra apie 500eur. ir akys krypsta į du modelius : SE arba XS/XS max. SE už tokią kainą išeina naujas, XS/XS max naudotas. Kas jūsų nuomonę būtų geriau? Eilę metų jau naudoju Apple produkcija, softas problemų nekelia, surinkimo kokybė irgi patinka, todėl nesiruošiu pereiti į androidą ( taip pat ir technologijų ekosistema nebe taip draugautų). P.s su stipriais argumentais galit pateikti ir stock android versiją turinčius telefonus ( Pixel ar OnePlus). Iš anksto dėkoju už atsakymus!
 7. Atsiimu statymą pasikeitus aplinkybėmis.
 8. O įjungto nuotrauka? Nes kažkoks keistas atspalvis matos LCD.
 9. Sveiki. Susidūriau su įdomia vieta. Varlėje toks pat telefonas pateikiamas įvairiomis kainomis, kartais net pigiau nei kituose puslapiuose? Pvz SONY M5 aqua : https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/sony-xperia-m5-e5603-baltas-50-quot-ips-lcd--3476639.html https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/sony-xperia-m5-baltas--1790973.html ir daug tokių pavyzdžių. Ar čia apgavystė, ar refurbished'ai? Būtų malonu jei pasidalintumėte žiniomis :)
 10. Sveiki forumiečiai! Galbūt kažkas turi p9 lite 16/17 metų ir gali įvardyti jų skirtumus, panašumus , trūkumus? Ar ką jūs pasiūlytumėte biudžetiniui telefonui iki 300e? Bus naudojamas internetui naršyti, žiūrėti video, ir nuotraukoms.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...