Pereiti prie turinio

Bakisltu

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. O kaip jai turi kelis kanalus ant vienos paskyros ir vienas iš kanalų gauna 3 įspėjimus. Tai uždaro tik tą kanalą ar visą paskirą? Nes ten dėl tu įspėjimų labai griežtai rašo.
 2. Kiek į vieną video dedat standartiškai tagų? Čia turiu omenyje įprastai, kad išvengti įspėjimų. :rolleyes:
 3. Šaunuoliai ;) Gal prie populiarėjimo turi įtakos tagus kokius naudojat? :rolleyes:
 4. O kaip sukuriate tas judančias vizualizacijas ant paveiksliuku? Jas naudoja ir dauguma kanalu. Prireikė kuriant gimtadienio video :D
 5. Linkiu didžiausios sėkmes vystant projektą! Tik sudomino tai, kad sakot, jog sunku surasti muzikos be autorių teisų, o kanale yra Rihannos dainų. Tai jos neturi autorių teisų ir galima jas laivai naudoti?
 6. Sveiki, pardaviau ebay kelis daiktus, paypal iškart atskaičiuodavo fee apie 6 procentus. Bet dabar likau maloniai nustebintas, kai ebay atsiuntė sąskaitą už praeitą mėnesį. Ten suma daug didesnė nei mano pliusas. Ar turiu ją apmokėti? http://www.part.lt/img/0c85bef214fe40d2648cd4485fb674ad911.JPG
 7. Ačiū, padėjo nuoroda. Viską leido padaryti per senesnę paypal versiją :rolleyes:
 8. Jums tai padėjo? Nes tokio būdo niekur nenurodo. Ir gerų anglų įgūdžių skambučiui reikia?
 9. Bandau, bet paypal šitą išmetą: http://www.part.lt/img/e28c2133ec2975734205f3e06312816b619.JPG Ar aš tiesiog pačiame ebay kažko nerandu?
 10. Laba diena, pradėjau pardavinėti smulkmenas EBAY. Tačiau susidūriau su problema, kad EBAY leidžia įdėti tik 10 skelbimų per mėnesį. Prašo susieta banko sąskaita su PAYPAL ir taip padidinti limitą, tačiau Lietuvoje galimybės tokios nėra. Gal yra išsprendę kas nors šią problemą?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...