Pereiti prie turinio

ornes

Nariai
  • Pranešimai

    7
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    0%

ornes Pranešimai

  1. Matau kad dabar Tavo mąstymas yra toks:

     

    - Turiu X pinigų gamybai, iki tam tikros užsakymų ribos

    - Reikia kažkaip ten internete pasireklamuoti, bandysiu daryti viską pats

     

    Taip mąsto "dirbantys sau", bet ne verslininkai. Verslininkas mąstytų taip:

     

    - Kaip su turima pinigų suma maksimizuoti pardavimus. Į kokius reklamos kanalus įdėti 80% kapitalo? Kokius konsultantus samdyti?

    - Ko reikia mano klientams, kaip padaryti produktą pačiu geriausiu?

     

    Verslas turi judėti. Kai tik pradėsi daryti normalius pardavimų srautus - prie tavęs rikiuosis žmonių eilė, kurie norės tau skolinti pinigus apyvartai ir augimui. Neleisk sau galvoje įsistatyti rėmų apie ribotas gamybos ar darbo jėgos išteklius.

     

    600 EUR iš kelių mugių nėra rimtos pajamos.

     

    Kaip verslininkas, mąstau taip: Jeigu darau verslą, tai turiu jį sureguliuoti taip, kad jis nuo pat pradžių darytų bent 3x daugiau pelno negu vidutinis atlyginimas ten kur gyvenu. Na, pvz., jeigu gyvenu Vilniuje ir čia vidutinis atlyginimas yra 12 000 EUR/metus, tai verslas turi pradinėje stadijoje daryti bent 36 000 EUR pelno per metus. Jeigu mažiau - neverta gaišti laiko ir gadinti nervų, nes tai ne verslas o hobis. Dirbk samdomą darbą toliau ramiai nesukdamas galvos ir kaupk kapitalą bei tobulink savo verslo sistemą iki tol kol bus verta ją įgyvendinti.

     

    Verslo esmė yra gerai sureguliuoti skaičiukai. Turbūt visi mano, kad pardavinėti benziną yra labai geras biznis. Na, turbūt - bet dalis kompanijų vis vien bankrutuoja.

     

    O kaip su ausų krapštukais? Arba plastmasiniais šaukšteliais? Pirkėjų - milijonai! Geras biznis? Žinoma! Ar būsiu milijonierius pradėjęs pardavinėti ausų krapštukus? Gal taip, gal ne. Esmė skaičiukuose :) Tas, kuris daro 1ct pelną nuo šaukštelio - gali būti Forbes žmonių sąraše, o tas kuris daro 0.8ct - galbūt jau bankrutavo.

     

    Taigi, sėkmės darant verslą. Tikiuosi, kad tai neliks hobiu. Mąstyk apie pardavimus, efektyvumą, pinigų srautus, galbūt produkto tobulinimą - o visa kitą palik savo srities profesionalams!

     

    Na pagal pateiktą logika nebūtų smulkiųjų verslininkų šalyje jeigu visi taip galvotų, o rimtai tai manau kaip tik geriau pradėti po truputį vystyti veiklą, juolab, kad tai visu pirma yra hobis. O dėl pelningumo tai truputį grybaujama su "35tūkst. kitaip neverta pradėti".

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...