Pereiti prie turinio

Yogho

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Tmaster minėjo (nors jis irgi sakė, jog nėra tikras), jog perkant iš ali iki 1k, ali sumoka visus mokesčius. Ar net perkant iš ali iki 1k paštas galėtu prisikabinti ir paprašyti pvm? Kai kurie nariai sako, kad siunčiant per Standart shipping'ą siuntą pristatys omniva ir tuomet nebus problemų. Ar tikrai? Kaip apskritai tuomet geriausiai daryti?
 2. Dėkui. O jeigu perku iš Kinijos, bet ne iš Ali. Suma iki 150 eurų, tai kiek suprantu muito mokesčio neturiu mokėti. Jeigu parduodantys žmogus sako, jog visus mokesčius sumoka (tai yra į kainą kurią jam sumoku įeina pvm), tai tuomet irgi man nereikia nieko mokėti/deklaruoti? Nebent tas žmogus nesumokės pvm? Blogiausiu atveju jei jis nesumokėtu, tai tuomet man reikėtu pačiam kažkur kreiptis ar man bus pranešta, kad turiu sumokėti ir panašiai?
 3. Super. O kaip dėl muito mokesčio? Kaip būtų situacijoje, apie kurią aprašiau?
 4. Labas visiems. Pastaruoju metu pastebėjau, kad tai gan aktuali tema, tai ir aš turiu klausimą susijusi su prekių pirkimų iš Kinijos ir muito mokesčiais. Tarkim jeigu perku prekes iš AliExpress ir ten yra nurodyta, jog pvm yra įskaičiuotas. Tuomet pagal idėją neturėčiau jau mokėti pvm ir deklaruoti, nebent pardavėjas nesumokėtu to pvm? Ar kaip šioje situacijoje yra? Tarkim jeigu užsakinėčiau iš 3 skirtingų pardavėjų prekes (užsakinėčiau tą pačią dieną, bet daryčiau 3 skirtingus apmokėjimus) ir sumokėčiau: 60, 50, 90 eurų. Bendrai tai pasiekčiau 150 eurų, bet mokėsiu 3 kartus, tai per
 5. Dirbsiu pagal IV, pirksiu prekes iš tiekėjų ir pardavinėsiu. Klausimas dėl išlaidų deklaravimo, ar reikia pateikti tik pirkimų sąsaktias faktūras ar reikia ir banko išrašo? Turiu omenyje, tarkim perku savo vardu ( sąskaitoje faktūroje mano vardas ), bet sumoku tiekėjui ne iš savo banko. Ar taip galima daryti, ar būtinai turiu mokėti iš savo banko ir pririšti bankinius pavedimus?
 6. Kaip tik skaičiau apie dvigubo apmokestinino išvengimo sutartys. JAV pakliūna į sąrašą valstybių, su kuriomis Lietuva bendradarbiauja. Klausimas, ką turėčiau daryti, kam rašyti? Kokius dokumentus/įrodymus pateikti VMI? Ką tiksliai turėčiau išsiaiškinti su JAV?
 7. Norint vykdyti tokią veiklą, kokią vykdau turėjau išsiimti EIN ( Employer Identification Number ), su kuriuo galiu mokėti pajamų mokesčius užsienyje, kadangi veiklą vykdau tik ten ( tiek pirkimai, tiek pardavimai ). Tai mano atveju kaip gaunasi? Turėjau iš pradžių Amerikai sumokėti mokesčius, o tada nuo tos sumos dar Lietuvai? Kas faktiškai gaunasi nesamonė.
 8. Vykdau veiklą pagal IV užsienyje, tiksliau Amerikoje. Veiklos sritis - dropshippinimas. Gyvenu Lietuvoje. Pajamų mokestį mokėsiu Amerikoje, siųsiu jiems visus invoicus. Klausimas - kokius mokesčius turėčiau sumokėti Lietuvoje? Mačiau kažkur informaciją, jog tokiu atveju galima išvengti mokesčių Lietuvoje arba sumokėti tik skirtumą. Galbūt kas nors galėtu papasakoti apie tai daugiau? Ką turėčiau pateikti įrodant?
 9. Nu jo, realiai per atitvarus neturėtu nufotografuot, tačiau kaip tos naujos audi rašo, kad filmuoja ,,viską ir visur''.
 10. Sveiki. Turiu Jums tokį klausimą. Galbūt kas nors iš Jūsų nusimanot nežymėtuose policijos mašinuose, jų radaruose ir žinote, kaip fotografuoja tų mašinų radarai. Ar jie fotografuoja tik iš galo, ar gali ir iš priekio. Jei yra borteliai/tvora, tai tarkim kaip tada, ar priekį vis tiek gali nufotografuot?
×
×
 • Sukurti naują...