Pereiti prie turinio

jolahas368

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

jolahas368 Pranešimai

  1. Jei atvirai iš tavo šnekos net neatrodo kad tu norėtum pasveikti.. wink.gifwink.gif

    Vat užsportuok normaliai, bet tikrai normaliai. Kad net vyrai sutike sakytų: Wow, seni gerai atrodai. Ir pažiūrėsi ;) esmė ta kad tu turi jaustis gerbiamas, tuomet nebijosi ir šnekėti, kai jausi kad tave gerbia ir t.t.

     

    Planas B: Sakyk kad aš lopas ir čia nieko nežinau, o tu žinai ir toliau sirk :D

    Tas uzsisportavimas matysis tik pleze, yra daug rimtu bodybuilderiu kuriu raumenys per rubus nesimato ir net nepasakyso, kad sportuojantis ir siaip gera forma nepades siai problemai (is patirties sakau) , aisku atrodytu logiska, kad uzsisportuoji ir jautiesi kaip dievas, bet kei pats neturi social anxiety negali teigti kad sportas isgelbes ne viskas taip paprasta ir be to pats sportuoju 6metus ir tikrai gera forma nepadejo.

  2. Yra dar ir daugiau tokiu zmoniu, tik labai daug kas nesireiskia, nes bijo arba patys nesuvokia, kad turi ta sociofobija. Issivisciusiose salyse kaip Amerika, D. Britanija dar tik pavirsius gliaudomas cia tu visu social anxiety, o musu kaime pavadinimu Lietuva supratimas apie sociofobija tai dar kaip kokiam 17 amziuj. Patarimai is kitu vartotoju sitam puslapyje tai parodo ir patvirtina. Kazka patarti tai as nelabai galiu, nes sios problemos neiveikiau ir kazin ar dar kada nors iveiksiu. Gali bandyti eiti ta kognityvine pazinimo terapija darytis, bet as nezinau ar paprastoj poliklinikoj ja duoda, jei ne tai i privacia eiti reik. As tai netikiu ten tom visom psichologu nesamonem, nes jie nieko naujo nepasako ka pats gali internete pasiskaityt angliskai. Moki pinigus tam paichologui, kad tiesiog issisneketum. Galutinis variantas tas, kad tu turesi iseiti is savo komfortos zonos, daryti tai, kas tau kelia baime. Tai sitai gali daryti net ir be psichologo pagalbos. Moksliskai tai vadinasi exposure therapy. Save ismeti i nepatogia situacija. Man asmeniskai nepadejo ne per nago juodima. Kai kuriu tu situaciju dar labiau bijau. Vienintelis geras patarimas tai butu ieskotis tokiu paciu zmoniu kaip tu. Viskas drasiau tada tampa ir jeigu pastoviai susitikineji su tais zmonem kokius 5-10 metu tai gal ir galima apmazint ta drovuma kazkiek. Problema tame, jog labai sunku rast tokiu kaip mes. Lietuva maza salis, plius puse nesuvokia, kad turi sociofobija, kiti suvokia, bet bijot rasyti ir susipazinti, treti ne tam mieste gyvena kaip ir tavo atveju. Dar kitas patarimas vaistus vartot pradet, bet as tai kryzium pries juos, nes salutiniai poveikiai ziaurus buna. Vieba dalyka pagerina, penkis pablogina. Sitas social anxiety yra baisus dalykas visomis prasmemis, jis griauna gyvenima tavo akyse ir tu nieko negali padaryt, nes tau automatiskai ta baime isijungia. Po vezio ir neigalumo social anxiety yra trecia ziauriausia liga pasaulyje. Kartais pagalvoju, kad geriau buciau kurcias viena ausim arba netureciau keliu rankos pirstu, bet netureciau sitos tragedijos pavadinimu social anxiety. Jau isivaizduoju save sedinti 75 metu su prazilusia barzda ir vis dar bijanti uzkalbinti zmones. Kartais sapnuoju, kad kas nors paima ir isjungia ta social anxiety mygtuka manyje ir as tampy normaliu. Kad viskas taip butu paprasta......

    Man tai nera tokia bloga situacija, kad galeciau lyginti su veziu ir tikiuosi, kad kazkaip iveiksiu problema.

  3. Patarimai cia tai....... LOL. Jus neturit social anxiety ir net neisivaizduojat, ka tai reiskia ir koks jausmas sia problema tureti. Gal geriau gedos nedarykit sau su tokiais "patarimais". Tai tu tiesiog eik, tu tiesiog daryk, nu gi tiesiog drasos igauk, LOL LOL LOL. Ziauriausia kaip cia kazkoks rase tai tu susirask merga ir viskas pageres :DDDDDDDDD. Tu su savo kopustu bent kazkiek rauki, kad butent del social anxiety tu negali tos mergos susirast?

     

    As pats kenciu nuo social anxiety, drovumo. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Man 23 metai, studijavau Anglijoj ir niekas nepadejo iveikt to drovumo. Studijavimas svetimoj salyje nepadejo nei kiek, tai dabar atsisesk ir suvok ant kiek rimtas dalykas yra sitas social anxiety. Cia ne batus ismokt uzsirist. Visi tie patarimai iseik is komforto zonos ir t.t. absoliutus bullshit. Pristatymus angliskai dariau, seminaruose pries grupe zmoniu turejau kalbet, net praktika buvo su vaikais kur kalbet reikejo ir ka galvojat? Nieko. Ne per nago juodima niekas nepasistumejo.

     

    Visu pirma reikia issiaiskinti priezasti, kodel ta social anxiety turi. Yra dvi galimos versijos: 1) Patyriai patycias kazkokias budamas vaikas 2) Tai genetinis cheminis imbalansas tavo smegenyse. Jeigu variantas pirmas, tuomet tokios bullshit terapijos kaip cognitive behavioural therapy (dar kitaip vadinama cognitive bullshit therapy) gal net gali tau padet. Gali padet, nes jei tau pirmas variantas reiskia tau nera cheminio imbalanso smegenyse. Tiesiog tavo mastyma reiketu pakeisti is negatyvaus i pozityvu (ta terapija butent ir yra apie tai, kad i viska ziuret pozityviai). Jeigu tau antras variantas, genetika (cheminis imbalansas), tai cia ko gero tik vaistai gali padet pamalsinti simptomus. Cognitive behavioural therapy pavadinau bullshit therapy, nes sau pasakymas 10000 kartu koks tu nuostabus ir fantastiskas esi cheminio imbalanso nesutvarkys. O ta cognitive behavioural therapy ir yra paremta tuo, kad tu sau nesakai koks tu apgailetinas ir t.t., o izvelgi pozityvus koks tu fainas ir t.t. Toliau tesiant, priezasties vaistai niekada nepanaikins, bet gali pamalsint simptomus (maziau sirdis baladosis, delnai taip neprakaituos, busi labiau atsipalaidaves, kai reikes sneket su zmonem). Kodel tik vaistai gali padet antru atveju? Todel, kad smegenyse yra toks daiktas pavadinimu amygdala. Jinai atsakinga uz tavo visas baimes. Kai tu eini i kazkokia socialine situacija ir jeigu tavo ta amygdala yra per daug aktyvi, ji is karto siuncia signalus i kita smegenu vieta, kuri paleidzia su emocijom susijusius hormonus. Taip yra ijungiamas tas fight or flight procesas (baimes rezimas). Reiskia tu pradedi bijoti tos situacijos automatiskai, net negalvodamas apie ja, tau tas naturaliai gaunasi, nes pas tave ta smegenu puse per daug genetiskai jautri/aktyvi. Yra tyrimu atlikta kaip gime kudykiai pasodinami pries sukabintus zaislus. Tie zaislai yra pajudinami ir stebima kudykiu reakcija. Jeigu vaikas toliau normaliai sedi, be jokios reakcijos, reiskia, kad jo amygdala yra normalios busenos. Jeigu vaikas is karto pradeda muistytis ir neramiai reaguot i judanciaus zaislus, reiskia jo amygdala yra per daug jautri, jam is karto baimes rezimas isijungia patyrus nepazistama situacija. Tai yra irodymas, kad tu gali gimti su per dideliu jautrumu viskam, o jautrumas yra kertine dalis viso to social anxiety. Vienu zodziu cia patys mokslininkai dar normaliai net nezino, nes cia viskas i viena katila sueina. Jeigu tai yra priezastis del ko turi social anxiety, tai cia kol kas nieko neimanoma padaryti, tik nebent vaistais numalsint simptomus, bet visa gyvenima gyvensi su tuo drovumu ir baime socialinese situacijose.

     

    As ka dar pats pastebejau, tai labai nuo aplinkuj esanciu zmoniu priklauso. Visa visuomene yra pastatyta ant extroverto idealo. Extrovertas yra iskalbus, charizmatiskas, outgoing, visada pozityvus, entuziastiskas. Extrovertu yra didzioji dauguma pasaulyje. Jeigu tu neatitinki tu extroverto savybiu, tu busi matomas kaip kitoks, nepritapelis, keistuolis, nes visi like extrovertai vadovaujasi visuomenes stereotipais, kurie ir buvo sukurti tu paciu extrovertu, todel extrovertas ir yra isaukstinamas. Mano pointas tas, kad jeigu tu butum perkeltas i negivenama sala su tokiais paciais kaip tu, 99%, kad neturetu niekas jokios social anxiety, nes jaustusi patogiai tarp savo tipo zmoniu. Toks dalykas kaip normalus ar nenormalus neegzistuoja (nebent tu esi psichinis beprotis saudantis visus). Tas "nenormalumas" atsiranda del to, kad likusi visuomenes dalis vadovaujasi extroverto idealu.

     

    Vienu zodziu, daug cia prirasiau. Cia viskas i sita komplekta gali ieiti: gyvenimo traumos, genetika, dalbajobai extrovertai neuzsiciaupiantys aplinkui ir t.t. Pabaigai tik paprasyt noreciau - jeigu neturit geru patarimu, tai nerasykit nieko geriau, protingesni atrodysit. Jus net per nago juodima nesuvokiat, ka reiskia gyvent su sita problema. Kiekviena socialine situacija kaip koks darbo interviu ar kalba pries 1000 zmoniu auditorija.

    Turejau vilties, jog atsiras bent vienas forme kuris tures sia problema ir gales suprasti mane, dekui tau labai uz toki issamu komentara, beje, negali buti sios abi priezastys? nes kaio ir minejau darzelyje buvau labai nedrasus ir berods penktoje klaseje kai intensyviai sportavau turejau spuogu del to kazkiek tyciojosi, ka patartum tokiu atveju?

  4. Dėkui visiems už patarimus, gali būt, fappingas kažkiek įtakoja tą problemą kaip ir minėjo narys ibbra, stengiuos susilaikyti ir manau, kad tai kažkiek padeda, su laiku tikiuosi bus geriau.

     

    Visus atsakymus rastum perskaites Tony Robins knyga Neribota galia, jei padarysi pratimus esancius knygoj, galesi ne tik pakeisti save, kad galetum bendrauti, bet ir ismoksi suzaveti betkuria mergina ;)

     

    100% garantija!

    Gal yra atsisiųsti tą knygą iš kažkur pdf, ar budinai reikia pirkti, jei taip ar tikrai verta, nes pasiskaitęs mačiau neigiamų komentarų.

  5. Sveiki, esu Žanas, man 17metų ir susidūriau su problema (social anxiety) kuri kamuoja nuo pat vaikystes tikslaus lietuviško termino neradau, bet esmė ta, jog man yra labai sunku bendrauti su žmonėmis t.y nedrąsu palaikyti akių kontaktą, o nuo ilgesnio pokalbio norisi pasišalinti, nesijaučiu savimi ir panašiai sunku apibūdinti, bet manau kas turi šią problemą mane tikrai supras. Vaikystėje darželio laikais turėjau nemažai draugų bet su vyresniais buvo labai nedrąsu kalbėti, sunku ištarti ne žodį, o mokykloje pradžioje negalėjau laisvai bendrauti, ar skaityti teksto nors mokėjau tą daryti neblogai, dabar galiu kalbėti su žmonėmis, bet tai yra pakankamai sunku su nepažįstamais, kartais sunku pasisveikinti, dėl to ir nepavyksta susirasti merginos kaip norėtusi, matau kaip kaikurie žmonės su labai paprasta išvaizda sugeba sudominti keleta merginų kaip niekur nieko, taigi gal kas turėjot šią problemą ir žinote sprendimo būdą? Praktika bendraujant gali padėti, t.Y kai ilgai bendrauju su konkrečiu žmogumi galiu jaustis savimi, bet padarius kokią savaitęs pertrauką vėl pasidaro nedrąsu, pamenu 3 klaseje tevas pasirase su mokytoja kazka, kad siustu mane pas psichologa, bet del ekskursijos negalejau nuvyksti, del ekskursijos,todel viskas taip ir liko taip pat teko girdėti iš tėvo, kad jan vaikystėje buvo panaši situacija, bet dabar viskas susitvarkę ir laisvai komunikuoja su žmonėmis (ben jau aš taip manau) p.s dabar sportuoju ir dirbu internete lauksiu pasiūlymų, bei komentarų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...