Pereiti prie turinio

Niedas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  92
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Niedas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, reikėtų boto, kuris statytu ant ruletės tam tikrame tinklapyje. Jei kas sugebat parašykit į pm, aprašysiu plačiau kaip kas.
 2. Sveiki, reikalingas labai paprastas one page puslapis. Reikėtų, kad įmanoma būtų list'ą atsidaryt, kur galėčiau sudėti tinklapius su juose galimais panaudoti kodais. Iš esmės reikia, kad kažkas nupieštų ir sukoduotų. Aprašysiu plačiau privačia žinute.
 3. Sveiki, planuoju kurti žaidimo serverį ir reikalingas VPS, kuris turėtų būti Vokietijoje. Galbūt turite pasiūlyti, kur galėčiau nusipirkti tokį VPS ?
 4. Sveiki, siūlau filmavimo/fotografavimo paslaugas su dronu. Esu naujokas šioje srityje, todėl ieškau patirties. Paslaugas galiu atlikti už simbolišką kainą (įskaičiuojant išlaidas ant kuro iki jūsų vietos). Galiu nufilmuoti jūsų NT objektą, statybų objektą, ar bet ką kitą, priklausomai nuo jūsų poreikių. Galiu parengti trumpą pristatomąjį filmuką iš surinktos medžiagos. Taip pat galiu ir fotografuoti bei paruošti nuotraukas naudojimui (suredaguoti). Norėčiau pasikartoti ir pabrėžti, jog neesu profesionalas, darbus atlieku siekdamas įgauti patirties, todėl darbai kartais gali nepatenkinti jūsų l
 5. Registruotas iv.lt Perleidimas nemokamas Galioja iki 2021 Balandžio 23d Pradinis statymas 1 eur Min kelimas 1 eur Laimetojas skelbiamas 24h po paskutiniojo statymo
 6. Jo, atsiprašau pamiršau parašyt ir nebeleidžia paeditinti :/ .lt domenai abu iki Birželio 12, o .com iki Birželio 19.
 7. Sveiki, parduodu GTA V serverių topų projektą. Į projektą įeina tinklapio failai, trys domenai : gtavserveriai.lt, gtavservers.com gtaserveriai.lt Patį tinklapį galite pamatyti čia : gtavserveriai.lt Jeigu turit klausimų rašykit į pm, atsakysiu. Lankomumo nėra, reklamuota nebuvo. Reikėtų pasitvarkyt šiek tiek tinklapį, nes vizualiai tikrai neatrodo labai patraukliai, bet šiaip pagrindas yra. Yra ir ADMIN panelė šiokia tokia, eina trint serverius, rašyt naujienas, trint vartotojus, stebėt, kas balsuoja ir panašiai.
 8. Sveiki, parduodu trys domenus gtaserveriai.lt gtavserveriai.lt gtavservers.com, visi registruoti iv.lt, galioja dar mėnesį. Taip pat yra serverių topų failai paruošti, registracija/prisijungimas, serverio pridėjimas į sąrašą, balsai ir t.t, šiuo metu neturiu niekur paleidęs tos svetainės, bet paleisiu ryt arba poryt, pridėsiu čia linką į temą. Kainos neturiu nustatęs, svetainė nebuvo paleista, nebuvo reklamuojama. Jeigu ką sudomins rašykit į pm.
 9. Sveiki, ieškau, kas kuria android APP'sus. Parašykit PM, parašysiu, ko reikia plačiau.
 10. Sveiki, skelbiu šio domeno akcioną, registruotas iv.lt ir galioja iki 2020 metų Birželio mėnesio. Pradinė kaina 1€ Minimalus kėlimas 1€ Pirk dabar: nėra € Laimėtojas skelbiamas po 48h val
 11. Sveiki, skelbiu šių trijų domenu akcioną, visi registruoti iv.lt ir galioja iki 2020 metų Birželio mėnesio. Pradinė kaina 25€ Minimalus kėlimas 1€ Pirk dabar: nėra € Laimėtojas skelbiamas po 48h val
 12. Sveiki, parduodu tris domenus : gtavservers.com gtaserveriai.lt gtavserveriai.lt Visi domenai registruoti iv.lt, galioja dar 8 mėnesius. *Taipogi galiu parduoti ir su jau paruošta svetaine - www.gtavserveriai.lt Laukiu pasiūlymų AŽ.
×
×
 • Sukurti naują...