Pereiti prie turinio

KinKinKin

Nariai
 • Pranešimai

  6
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie KinKinKin

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Reikia įsivertinti kelis dalykus - tai kintančius rodiklius. Pvz. pagal ekonominę situaciją, kai kurie tiekėjai nurodo, jog gali perskaičiuoti aptarnavimo mokestį ir pan. Nėra smagu, kai kinta pasaugojimo mokesčiai, kai keičiasi sąlygos ir t.t. (čia bendrai apie saulės energetiką)
 2. Šiek tiek kyla abejonių dėl šios sistemos. Man labiau ji panaši į uždarą portalą. Kur "find and remove copy" labiau galioja tik jų sistemos viduje. Ir jie net neprižiūri autorinių teisių, tik suteikia galimybę ištrinti iš sistemos dublikatus. Ar klystu? Man pasirodė būtent taip. :) Kaip ir paveikslėlių birža su galimybe jos viduje apsaugoti autorystę.
 3. Na čia labiau psichologija, nei techniniai patarimai, kaip antai pavyzdys su varle. Aišku ir to reikia. :)
 4. Na, bet sutikimas su taisyklėmis juk nereiškia, kad aš noriu jog mane klientą mulkintu ar kaip kitaip sunkintu man padėti (nekalbu apie konkrečią el. parduotuvę, o bendrai sakau). Tai jei tokie dalykai vyksta nesklandžiai, čia jau pačiam verslui reikia pamąstyti apie paslaugo kokybės gerinimą ir kaip gerinti tokias situacijas. :)
 5. Lenkijoje taip pat vekia AdWords reklama. Priklausomai kokius raktinius žodžius naudojate? Pvz. skandinavijos šalyse beveik nėra AdWords reklamos ir ji ypatingai brangi. Už vieną paspaudimą galima sumokėti ir po 2 - 3 EUR. Suprantama ten ir ekonomika visiškai kitokia. Naujam projektui reikia reklamos, bet reikia nereiškia = yra galimybių. Pvz. jei nėra finansų, lėta būdas auginti projektą, nuolat pildant kokybišku turiniu. Tiek seo, tiek AdWords efektyvios reklamos priemonės, tačiau reikia viską įsivertinti, jei įdomu, gali rasti čia straipsnį apie Google reklamą per AdWords ir SEO.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...