Pereiti prie turinio

KinKinKin

Nariai
  • Pranešimai

    6
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

KinKinKin Pranešimai

  1. Reikia įsivertinti kelis dalykus - tai kintančius rodiklius. Pvz. pagal ekonominę situaciją, kai kurie tiekėjai nurodo, jog gali perskaičiuoti aptarnavimo mokestį ir pan.

    Nėra smagu, kai kinta pasaugojimo mokesčiai, kai keičiasi sąlygos ir t.t. (čia bendrai apie saulės energetiką)

  2. Vis daugiau ir daugiau žmonių tampa dizaineriais nes sugebėjimas piešti nebėra reikalingas bent kiek pramokus dirbti kompiuterinėmis programomis. Taip vyksta ir dėl spartaus crowdsource dizaino konkursų populiarėjimo. Žinoma atsiranda "gudresnių" dizainerių už kitus, kurie susigundo lengvai pasipelnyti ir pradeda kopijuoti idėjas. (iš microstocks'ų iš kitų dizainerių darbų). Kaip galime apsaugoti savo idėjas? Noriu pasidalint internetiniu puslapiu, kuriame galite kaip skelbia puslapis "Protect your Copyrights, Online and for Free!". MYOWS.

    Kas tokio nežinojo, tikiuos pravers. Sėkmės kūryboje.

    Šiek tiek kyla abejonių dėl šios sistemos. Man labiau ji panaši į uždarą portalą. Kur "find and remove copy" labiau galioja tik jų sistemos viduje. Ir jie net neprižiūri autorinių teisių, tik suteikia galimybę ištrinti iš sistemos dublikatus. Ar klystu? Man pasirodė būtent taip. :)

    Kaip ir paveikslėlių birža su galimybe jos viduje apsaugoti autorystę.

  3. Sveiki visi,

     

    Tęsiu savo straipsnių rašymą uždarbis.lt forume. Šio straipsnio tema, yra "kaip sukurti sėkmingą internetinę svetainę".

    Prieš skaitant šį straipsniuką, siūlau paskaityti šiuos straipsnius:

     

    Dažnai būna, kad sugalvojate kažkokią internetinę idėją. Turbūt tik ją sugalvojęs, dažnas pamąsto, kad iš jos galėtų užsidirbti. Pradedame galvoti visokius planus, kaip tai įgyvendinti, bet retai tai užsirašome.

    Taigi, mano pirmasis patarimas, būtų sugalvojus gerą idėją (na, ji jums visada bus iš pradžių gera), susirašyti ant balto popieriaus lapo, tokius dalykus, kaip įgyvendinimas, funkcijos, išlaidos, bei, kuo šis projektas bus KITOKS.

     

    KITOKS projektas - ir vėlgi, labai įdomi tema, nuo kurios priklauso didžioji sėkmės dalis. Kitoks projektas, gali būti unikali idėja, kuri internete dar nebus įgyvendinta, kitokia parduotuvė, kuri pardavinėja prekes tokias kaip ir kituose parduotuvėse, bet daro tai geriau, t.y pardavinėja pigiau bei turite tarkime kokią greito ir nemokamo pristatymo funkciją.

     

    Taigi, realiai, iš viso šito, išplaukia klausimas - Kuo mano sugalvota svetainė turi būti geresnė už kitas svetainės, arba Kodėl mano internetinėje parduotuvėje žmoniems verta pirkti

     

    Taip pat mano nuomone, labai svarbu, yra paklausti pačio savęs. Ar aš pirkčiau šioje parduotuvėje prekę, ar ne? Taip, gali būti taip, kad jūs galvodamas idėją galvojote apie tai, ko reikėtų kitiems, tačiau tuo atveju, jūs pasiklauskite savo draugų, ar jie pirktų tą prekę.

     

    Puikus pavyzdys, galvojom su draugu pardavinėti LED marškinėlius. Tačiau, geriau apmąsčius, susidūrėme su keliomis kliūtimis.

    Pirma kliūtis tai tokia, kad internete jau buvo parduotuvių, kurios juos pardavinėja. Mes tų marškinėlių pigiau negalėtume parduoti, o jei pardavinėsim brangiau - niekas nepirks.

     

    Kitas dalykas, jei vis dėl to pakelsi kaina, kad apsimokėtų juos pardavinėti, ar tai padės? Mano verslo modelis, yra nuo prekės užsidirbti bent 40% proc, taigi galiausiai kaina gavosi apie 60-70 LT. Ir, aš paklausiau savęs, ar aš pirkčiau šiuos marškinėlius už tiek. - Atsakymas, ne. Taip pat paklausiau draugo, išgirdau tą patį atsakymą, dar poros draugų - ir vėl tas pats ne. Taigi, ši idėja užsibaigė, net neprasidėjus. Ir gerai, kad taip atsitiko, nes jei savęs nebūčiau to paklausęs, būčiau praradęs daug pinigų.

     

    Išlaidos

     

    Prieš sukuriant internetinį projektą, labai svarbu yra apskaičiuoti išlaidas. Ir tai yra labai svarbu padaryti tiksliai, nes apsiskaičiavus, gali jūsų idėja sužlugti. Iš anksto privalote visą tai numatyti. Susirašykite, kiek išleisite programuotojui bei dizaineriui (jei pats tuo neužsiemate), kiek išleisite hostingui. Galų gale, būtinai pasilikite pinigų reklamai.

     

    Funkcijos

     

    Prieš pradedant kurti internetinį tinklapį, sugalvokite visas tinklapio funkcijas. Jas turėsite pasakyti programuotojui, ir neduok Dieve pamiršite jas jam pasakyti, tada gali tekti keisti visą sistemą.

     

     

    Dar pora patarimų

     

    1. Negalvokite apie pinigus. Tai trukdys jums įsigilinti į patį projektą. Iš patirties sakau, kad geriausia yra sukurti projektą, ir jį plėtoti, tada pinigai ateis patys. Juk visi geriausi projektai, kai buvo kuriami, nebuvo galvojama apie pinigus.(pvz twitter, facebook, google). Tik po kokių metų ar dviejų, turėtumėte pradėti galvoti apie uždarbį. Tada jūs savo projektą pažinsite, ir iš jo jau gali būti atsiradę naujų uždarbio būdų.

     

    2. Užsirašę idėją, ir pasirašę tuos dalykus, kaip įgyvendinimas, funkcijos, kuo projektas bus kitoks, ir išlaidas, duokite mintims susigulėti. Dažniausiai tik sugalvota idėja mus apakina, ir mes tarsi pro rožinius akinius į ją žiūrime. Palaukite kokią savaitę, ir vėl paskaitykite tai ką esate pasirašę. Jeigu idėja Jums patiks - sveikinu, ir linkiu kibti į darbus.

     

    3. Atsiminkite, kad tik pagalvojus apie idėja, iškarto yra 50proc, kad ji bus sėkminga. Pradėjus ją įgyvendinti, procentai pakyla iki 80proc.

     

    4. Nesustokite pasitaikius pirmajai nesėkmei. Darykite tai, kuo tikite. Svarbu, yra neklausyti kitų, nes jai jau pradėjote, tai turite tęsti (na, nebent labai einate į "minusą"

     

    5. Išsirinkite gerą domeną, kad jis atitiktų svetainės turinį, bei pavadinimas kad būtų skambus bei įsimintinas.

     

    6. Pasirinkite kokybišką hostingą (nepataupykite), nes to priklausys jūsų svetainės ruputacija.

     

    Ir dar ant galo, viena iš istorijų:

     

     

    Na čia labiau psichologija, nei techniniai patarimai, kaip antai pavyzdys su varle. Aišku ir to reikia. :)

  4. Viskas tvarkoje su tuo Pigu.lt

     

    Pilnai juos suprantu. Iš dalies suprantu ir pirkėją, tačiau jo visiškai nepateisinu, nes net neabejoju, kad prieš įsigyjant prekę tikriausiai sutikai su prekių grąžinimo/keitimo taisyklėmis. Taip, kad yra kaip yra. Patariu tiek nebesinervint, nes abejoju ar ką bepakeisi :)

     

    Na, bet sutikimas su taisyklėmis juk nereiškia, kad aš noriu jog mane klientą mulkintu ar kaip kitaip sunkintu man padėti (nekalbu apie konkrečią el. parduotuvę, o bendrai sakau). Tai jei tokie dalykai vyksta nesklandžiai, čia jau pačiam verslui reikia pamąstyti apie paslaugo kokybės gerinimą ir kaip gerinti tokias situacijas. :)

  5. 2016-12-21 12:42, l777 parašė:

    Buvau lenkijoje ir bandziau vesti pagal google populeriausius raktinius zodzius lenkiskus per google pl ir nieko googlas nemete su addwordsu jokiu reklamu labai nustebau gal istatymai neleidzia reklamuotis per addwordse...

    Lenkijoje taip pat vekia AdWords reklama. Priklausomai kokius raktinius žodžius naudojate? Pvz. skandinavijos šalyse beveik nėra AdWords reklamos ir ji ypatingai brangi. Už vieną paspaudimą galima sumokėti ir po 2 - 3 EUR. Suprantama ten ir ekonomika visiškai kitokia.

    Naujam projektui reikia reklamos, bet reikia nereiškia = yra galimybių. Pvz. jei nėra finansų, lėta būdas auginti projektą, nuolat pildant kokybišku turiniu. Tiek seo, tiek AdWords efektyvios reklamos priemonės, tačiau reikia viską įsivertinti, jei įdomu, gali rasti čia straipsnį apie Google reklamą per AdWords ir SEO.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...