Pereiti prie turinio

theatlaslt

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    33
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

theatlaslt Pranešimai

  1. O ar jis neišsiskiria? Nedaug yra tokių, manyčiau daugiau kaip tavo tikrai yra 😉, no offense. Kiekvienas pabraižymas gali būti logotipas, nereiktų smerkti žmogaus už jo vaizduotę ir būdą kaip ir iš ko padaryti. Matyt sužinojus kaip logotipas buvo sukurtas iškart atsiranda nuvertėjimas jam. Pilna logotipų, kurie buvo maždaug panašiu būdu padaryti, tokio pačio kaip dabartinio, nemačiau.

     

    Galėjai, kai kurie gali ir Picasso piešinius nupaišyti, bet nenupaišė pirmiau nei jis.

  2. Sveiki, norėčiau sulaukti kritikos ar komentarų apie mūsų įmonės logo:

     

    q36yo0po1f.jpg

     

     

    Logotipas yra skirtas parodyti, jog yra futuristinio tipo, švarus, paprastas. Futuristinė A raidė. Naudojamas technologinių žinių ir naujienų tinklui. Kitaip, lietuviškasis "WIRED".

  3. Visą tai, kas vyksta dabar pas mus, seniausiai yra pritaikyta Kinijoje. Ten porą programėlių valdo socialų gyvenimą, taip pat ir su maisto užsakymų, orais. Visi tinderiai, whatsappai, twitteriai yra integruoti į vieną. O padaro socialinį tinklą monopolišką.

     

    Labai įdomu link kur viskas traukia ir kaip viskas užsibaigs. Šiuo metu Facebook, bent jau man, asmeniškai, blunksta. Žmonės nebenaudoja jo. Instagramas dabar labai į viršų kyla, nes vaizdo įrašai ir nuotraukos kelia "infinite scroll" priklausomybę. Jeigu pastebėjot, tai kai prisijungiat į FB dažnai išmeta vaizdo įrašą pirmiau nei kokį pranešimą, norint užkrėsti vartotoją pasilikti ilgiau.

  4. "Facebook" naujoji sistema leis kelti savo CV, planuoti darbo pokalbius, reklamuoti darbo skelbimus, o jei būtų ieškoma tam tikro darbo pasiūlymo, kurio dar nėra, įmanoma nustatyti įspėjantčius pranešimus. Visa tai galėsite tvarkyti išmanaus telefono aplikacijoje "Facebook".

     

    Toks įmonės ėjimas gali būti tikra rakštis socialinei darbo platformai "LinkedIn". Šis tinklas skirtas bendrauti su verslo partneriais, užmegzti naujus profesinius ryšius ir ieškoti darbo ar darbuotojų. Nors "LinkedIn" Lietuvoje nėra toks populiarus tinklas, "Facebook" bendrovei tai puiki galimybė užkariauti dabartinius Lietuvos darbo skelbimų portalus, kaip CVonline.lt ar CVmarket.lt.

     

    Kai "Facebook" įmonė prisidės prie darbo paieškos platformos, manoma, jog riba tarp privataus ir viešojo gyvenimo socialiniame tinkle nubluks. Tie, kurie negali atsispirti pagundai ir nori skelbti dalykus, kurių darbdaviams geriau nematyt, saugiausia išeitis yra naudotis privatumo nustatymais. Kadangi "Facebook" ruošiasi pavogti "LinkedIn" ir kitus su darbu susijusius tinklų vartotojus, bendrovė nori įsitikinti, kad žmonės, kurie ateityje ieškos darbo jų platformoje, suvokia savo atsakomybę už tai, kuo dalinasi viešai. "Tai, ką jūs darote šiandien, gali būti prieinama žmonėms ateityje, o tai gali būti svarbu jūsų darbo paieškai" - teigia "Facebook" pagalbos tinklapis. "Būkite atidesni, prieš darant sprendimus, kadangi šie, ateityje, gali kainuoti". Kitaip parašius, jei planuojate ieškotis darbo su šia nauja sistema, patartina išsitrinti kompromituojančias vakarėlių nuotraukas, pranešimus ar užsilikusias žaidimų užklausas.

     

    Daugiau informacijos apie naujausią "Facebook" sistemą: Straipsnis

  5. Kinijos paieškos sistema "Baidu", "baltajame popieriuje" (ang. white-paper) paskelbė teoriją, kuri patvirtina savo naujausią išradimą dirbtinio intelekto srityje. Tai yra programa, kuri gali pamėgdžioti balsą. Tam padaryti reikia tik poros sekundžių įrašo, kuriame būtų girdimas balsas, kurį norite atkartoti. Negana to, su duota informacija galima keisti jo akcentą bei patikrinti, kaip skambėtų balsas jei jį naudotų priešinga lytis.

     

    Ši technologija egzistavo ir anksčiau, bet tuo metu, norint pradėti imituoti balsą, reikėjo skirti daugiau laiko sistemai apdoroti. "Baidu" įmonė šią programinę įrangą demonstravo jau 2017-ais metais, tačiau balso pamėgdžiojimui reikėdavo įrašo, kuris būtų bent 30-ties minučių trukmės. Programinių įrangų kompanija "Adobe" turi programą, pavadinimu "VoCo", kuri gali sukurti balsą su 20-ties minučių garso įrašu, kai tuo tarpu Kanados startuolis "Lyrebird" tą patį gali padaryti vos per dvi minutes. Kiniškas "Google" ("Baidu") šią technologiją sutrumpino iki sekundžių ir oficialiai tapo pirmaujančia įmone balso imitacijos srityje.

     

    Daugiau informacijos: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=314344399089553&id=294626017728058&fs=5

  6. Rusai turi https://habrahabr.ru/ , jei kažką tokio sukurtumė Lietuvos rinkai, manau prisijungtu ir daugiau IT žmonių su naujienomos kuriomis jie domisi taip pat.

     

    EDIT: Apie https://geektimes.ru/ kalbėjau labiau, nes habrahabr labiau IT profesionalai.

     

    Stengsimės sukurti platformą, kurioje ne tik IT žmonės būtų bet ir pradedantieji, kurie domėtųsi technologijomis.

     

    O tai technologijos.lt čia nėra susiję?

     

     

    Ne, jų skelbiamoje informacijoje yra panašumų, tačiau jų įvaizdis nėra pritaikytas naujosioms kartoms. Šiuo metu yra begalę būdų kaip skelbti naujienas ir pasiekti kuo didesnę auditoriją, tačiau technologijos.lt nelabai matyti, kad tai daro. Norime pritaikyti skleidžiamą informaciją kuo platesniai ir įvairesniai žmonių grupei, tad rašymo internete nepakaks.

  7. Sveiki, uzdarbis.lt nariai,

     

    Su tikslu:

    Mūsų komanda ieško žmonių, kurie galėtų prisidėti prie naujos įmonės kūrimo. Jeigu turite laisvo laiko, idėjų ir noro, pasiūlymas kaip tik Jums!

     

    Kas mes?

    “The Atlas” - žmonių grupė, kuri siekia padėti suprasti mūsų skaitytojams šiuolaikinį pasaulį bei jį supančias naujienas. Mūsų pagrindinė misija yra paskatinti Lietuvos piliečius skaityti ir domėtis mokslu bei technologijomis.

     

    Problema:

    Kadangi Lietuva neturi labai stipraus mokslo ir technologijų informacinio pagrindo, mes nusprendėm jį pastatyti. Padarius išsamią apžvalgą apie bendroves, kurios skelbia žinias ar naujienas apie technologijas ir mokslą, supratome, jog čia yra šiokia tokia spraga. Kai pasaulio žinių ir naujienų kompanijos kyla į viršų, mūsiškės - nelabai, tad norime pasaulio naujoves atnešti ir pas save.

     

    Situacija:

    Šiuo metu, turime Facebook puslapį, kuriame pradedame skleisti naujienas ir žinias apie naujausias technologijas ar mokslo atradimus. Visi turime savų reikalų nesusijusių su "The Atlas", tačiau stengiamės perkelti savo visus darbus naudingo tikslo link - pastatyti Lietuvai stiprų informacijos srauto tinklą. Facebook puslapis yra tik pirmasis žingsnis mūsų strategijoje, kuris yra orientuotas auditorijai rinkti.

     

    Jei turite kokių idėjų ar pastabų mūsų dabartiniam projektui, mielai perskaitysime ar išklausysime. Tačiau, jei domitės šia sritimi, bet nežinote kaip kitaip padėti mūsų projektui, visada vertinsime jūsų palaikymą kelyje!

     

    The Atlas Facebook puslapis

    The Atlas Steemit puslapis

    The Atlas Instagram puslapis

  8. Patento nuotraukoje galima matyti planšetinio kompiuterio dydžio ekraną, prie kurio yra prijungti keturi, skraidymo funkciją atliekantys, propeleriai, galintys pasukti vaizdą kryptimi, kuria droną kontroliuojančiam žmogui būtų patogu stebėti vaizdą. Skraidantis ekranas turėtų jutiklius, kurie gali sekti galvos bei akių judėjimą. Ši technologija gali nuskaityti veido bruožus ar vyzdžius ir to pasekoje pateikti informaciją susijusią ir priklausančią nuo žmogaus išreikštos emocijos.

     

    Daugiau informacijos: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=308409326349727&id=294626017728058

  9. Tikras "siaubas" laukia to iPhone 8 beigi X, kuriuose f1.8. Bet skaičiukai lieka skaičiukais, sensoriaus dydis irgi turi reikšmės, o ar bus geriau nei Google Pixel 2, tai DxOMark sustatys į vietas po testų, paprastiems vartotojams ir taip jau toli gražu iki atskyrimo kas geriau ar blogiau.

    Kainodara bus bent adekvatesnė nei nuograužų, ar tokia pati, t.y. prie pat triženklės sumos ir virš jos + modelyje?

     

    Yra duomenų, jog kaina "Samsung Galaxy S9" bus apytiksliai 841 eurų, o "S9 Plus" apytiksliai 997 eurų.

  10. Šių metų vasario 25-ą dieną, bus pristatytas naujasis išmanusis telefonas, kuris žada išsiskirti savo kameros sugebėjimais. Na, ir šiek tiek naujesniu procesoriumi.

     

    Artėjant atidarymo dienai, "Samsung" kompanija atvėrė daugelį paslapčių, kurios kankino telefonų entuziastus. "Pamirškite viską, ką žinojote apie kamerą" - teigia "Samsung". Tačiau užmiršti ne taip paprasta, kai rinka yra perpildyta išmaniųjų, su ir taip nuostabiomis kameromis. Neskaitant to, "S9" gali būti vienas iš mėgstamiausių išmaniųjų, fotografija besidomintiems žmonėms, nes šio telefono kamera turi galimybę keisti diafragmas nuo f/1.5 iki f/2.4, priklausomai, ką norite fotografuoti. Tiems, kurie nesidomi fotografija, tai gali būti painu, tačiau trumpai tariant, f/1.5 diafragma yra naudojama norint nufotografuoti vietas ar objektus, kurie yra labai arti, arba nėra ryškiai apšviesti, o jeigu norite užfiksuoti objektą su neryškiu fonu ir taip tapti "TV3" gamtos nuotraukų fotografu - diafragma f/2.4 tam puikiai tiks. "S9 Plus" antroji galinė kamera yra nustatyta būtent f/2.4 ir skirta portretams bei priartintoms nuotraukoms.

     

    "Samsung" reklaminis plakatas ir daugiau informacijos: "Samsung Galaxy S9 ir S9 Plus"

  11. Naujasis socialinis tinklas? Na nėra jis labai naujas, citata: "Launched March, 2016". Naudojuosi apie pora mėn., man primena vieną panašų tinklą, kurio pavadinimo dabar jau nebeprisimenu, irgi mokėdavo panašiu principu, galop tapo scamu ir liko skolingas daugeliui už kurtą turinį. Šitas steemit atrodo labai neblogai, yra ten nedidelė ir lietuvių bendruomenė. Statistika: Daily active users: apie 50000, total accounts apie pusė milijono, kasdien postų apie 150000-250000.

     

     

     

    Steem kriptovaliutos vertė ne virš dolerio, o daugiau nei 4 usd:

    https://coinmarketcap.com/currencies/steem/

    Buvo perkopus ir 7 usd šiemet.

     

    Ačiū už patikslinimą, pataisyta.

  12. Šių metų vasario 6d. amerikiečių astronautikos bendrovė "SpaceX" pirmą kartą žmonijos istorijoje paleido raketą su tokiu neįprastu kroviniu - kompanijos įkūrėjas Elon Musk išskraidino savo asmeninį pirmos kartos "Tesla Roadster" sportinį automobilį. Istorinis įvykis praėjo sklandžiai - raketa buvo paleista sėkmingai, bet kompanijos planai šiai raketai kiek skyrėsi nuo rezultatų. Tai "SpaceX" nesustabdė - vakar ji išgabeno savo dar vieną didelio masto projektą - du bandomuosius palydovus, kurie skirti apjungti žemę plačiajuosčiu internetiniu ryšiu.

     

    Transliacija galite pamatyti čia:

     

    Daugiau informacijos apie patį įvykį: "SpaceX" planai

  13. Ir?

     

    Ir pasaulis pradeda instaliuoti protezines rankas ar kitas kūno dalis į žmogaus kūną, kurie gali tapti pažangesni nei mūsų biologiniai organai. Žiūrint iš mažesnio kampo, galbūt tai nieko nereiškia, tik dar vienas išradimas. Bet iš kitos pusės, tai gali pakeisti žmonių evoliuciją, jeigu bus vykdomas masinis biologinių organų keitimas į labiau technologiškai išvystytus protezus.

     

    copywriter: Puslapio tikslas nesurinkti kuo daugiau like, o apšviesti žmones, kas gali laukti ateityje.

     

    Galbūt jums atsitiks kas nors blogo ateityje ir prarasite kokią nors kūno dalį, tad perskaitę nedidelį straipsnį, jau sužinote, jog protezų pritaikymas žmogui yra įmanomas ir tai vyksta Amerikoje.

  14. 2005 metais pilietis iš Floridos, vardu Johnny Matheny, neteko savo rankos dėl joje atsiradusio vėžio. J.Matheny gruodžio mėnesį buvo padovanota nauja techninio tipo ranka, tam, kad būtų galima patikrinti jos našumą kasdieniniame gyvenime. Po šio įvykio, Floridos gyventojas tapo pirmasis žmogus, kuris gyvena turėdamas rankos protezą, kurį gali valdyti mintimis.

     

    Daugiau informacijos: Protezinė ranka

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...