Pereiti prie turinio

Impaler

Administratoriai
 • Pranešimai

  1.655
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%

Impaler paskutinį kartą laimėjo Kovo 2

Impaler patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Impaler

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data Gruodžio 27

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Vilius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Twin Peaks, Netherealm
 • Pomėgiai
  MTB dviračiai, muzika, video žaidimai, web kūrimas

Paskutiniai lankytojai

7.974 profilio peržiūros
 1. Sėdžiu ant Orlando HB jau 11 metų be jokių problemų. 🙂 Per tą laiką pakeičiau vieną komplektą porankių (20 eur iš musono prieš 4 metus) ir preitais metais tą hidraulinę pakėlimo / nuleidimo pompą už 20 eur) iš Kėdžių centre pakeitė (kur ir pirkau tą kėdę). Ką su ja šiemet planuoju padaryti, tai sėdimą dalį kur nors duoti perdėti paralonu iš naujo, nes jau susėdėjau visiškai 😄 Pamenu kietų Itališkų ergo kėdžių kažkada buvo parduotuvė buvo Nordikoj, kur dabar jau jų vietoje yra Sušiai, nepamenu pavadinimo, bet teko vienoj pasėdėt kėdėje už 500 eur, tai atrodė visai rimtas varianta
 2. Imi Wordpress su kokiu nors builderiu ir pirmyn? 🙂
 3. @xanderleaner ačiū už patikslinimą, nepagalvojau, kad gali omeny turėti kaip forumas valdomas, o ne kaip jis padarytas 🙂 Nežinau kaip jums, bet man tiek reddit'as tiek discourse ir panašūs forumai yra kažkokia evoliucija atgal į 2000s ir atgal. Viskas belenkiek minimalu iki tokios ribos, kad atrodo mokėti reikia už CSS naudojimą. Mano nuomone atrodo labai skurdžiai ir be jokio charakterio, jokio cinkelio nėra dizaine, kuris keltų kokių teigiamų emocijų.
 4. ką tiksliai turėjai omeny sakydamas, kad nekurti tokių kaip sg ar užd? 🧐
 5. Kas liečia dar forumus, kad jų ilgalaikė problema buvo, kad nebuvo normalaus apps'o per ką būtų patogu ir lengvą forumą skaityti, gauti push notifikacijas, O FB buvo kiekvienam telefone.. IPS Community - uždarbyje naudojama bei, mano nuomone, pati geriausia ir konkurentų neturinti bendruomenių platforma, prieš kelis metus metė resursus į apps'o gaminimą, bet kažkodėl gavosi šnipštas. Buvo pasirinktas kompromisas - PWA notifikacijos (uždarbyje šiuo metu to dar nėra) po to, kai Apple uždegė žalią šviesą tai technologijai.
 6. Reklamuotis kitų grupėse klausimas kiek ilgai pavyks, ar tai toleruos jų adminai. Šeimininkas gali būti tik savo grupėje ir joje talapinti kokius tai straipsnius patarimus, jų ištraukas ir nukreipti pilnam skaitymui į forumą. Siūlau paskaitinėti https://www.invisioneer.org/ kur galbūt rasi idėjų / patarimų kaip vadovaut forumams.
 7. Mano nuomone forumas visada bus visa galva aukščiau už visokias grupes, kur turinys yra greito vartojimo, nepaieškomas, nesusistemintas, nesekamas ir galimai dar algoritmų įtakojamas kas liečia rodymą. Dar nepamirškim varianto, kad grupėse tu nevaldai ir neturi turinio, o jei FB susišvies, kad grupėje kažkas negerai - ji dings be pėdsakų. Atsakymas neturėti vieno, bet keletą sklaidos kanalų, naudoti tą patį FB ir Telegram reklamuoti ir nukreipti vartotojus į forumą.
 8. Mėlynai šviesai ir ryškumui automatiškai reguliuoti naudoju https://justgetflux.com/ Be jos neįsivaizduoju darbo vakarais.
 9. O akys neraudonuoja? Neperšti po nakties ryte ar nepūliuoja? Pastebėk atidžiai. Gal esi virusą pasigavęs ir negydai? Reiktų antibiotikų tokiu atveju.
 10. Aš esu už tai, kad geriausia atiduoti remontui tuščią, suformatuotą telefoną ar kompiuterį, kad būtų visiškai ramu. Bet idealiu atveju priduodant telefoną galėtų užtekti iškelti jautrią informaciją ir uždėti passcode'ą. Su kompiuteriu dar net paprasčiau, išimi hardą ir įdedi kitą tik su OS. Kas liečia telefonus, tai siutas imdavo, kai MTTC nuneši, paprašai pakeisti garsinimo mygtuką, o jiem reikia ištrinti viską. Ir nesusisšnekėsi kaip su žmonėmis. O man atgal setupinti minimum 2-3 valandos, kartais ir daugiau ir jokie full-backup create/restore vis tiek to nepadaro, nes atsistato ne visi
 11. Ech, linkiu sušvelnint praradimus kiek įmanoma.. 😕
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...