Pereiti prie turinio

KillaBee

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    29
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

KillaBee Pranešimai

  1. Sveiki. Team'as sudarytas iš 2 front-enderių ir 2 back-enderių. Taip pat turime draugų/kolegų SEO ir dizaino srity.

    Pagr. tech:

     

    • Javascript (React, React Native)
    • Python (FastAPI, Django)

     

    Su frameworkais kaip wordpress nedirbam. Jeigu reikia pvz. eshop'o su daug custominių ir nestandartinių funkcijų, galim kurti ne su frameworku: daugiau laisvės, geresnis performance.

    Nedirbame su projektais mažesniais nei 100 valandų, tai būtų pvz. mini fix'ai.

    Per savaitę galime progresuoti bent 40h, todėl projektą, įvertintą 160h, išdirbsime per mėnesį.

    Klausimai dėl kainų laukiami į PM. Sudaromos sutartys. Bendrų temų klausimai yra laukiami!

    ačiū

  2. Sveiki, ieškau React front-end programuotojo. Reikalavimai:

    • 2/3+ years of experience
    • In-depth knowledge of a JS framework – React
    • Experience in Typescript (optional)
    • Understanding of REST API/GRAPHQL/Redux/GIT
    • React native experience (big plus)

    Atlyginimo rėžiai:

    Mid: 1500 - 2200 eur; Senior: 2200-3400 (į rankas)

     

    papildymas: darbas medium dydžio įmonėje Vilniuje

  3. Cia webinis. Pusiau realus projektas, pusiau mokomasis :) Nes iki siol mokinausi Java, bet dabar prireike ir fronta pasijungti.

     

    Tirsa ziurejau apie Context Api kur prieš tainkitas narys rrkomendavo. Tai kiek pasidomejau, visai tinkamas variantas laikyti rolei. Is tokeno issiparsinu role, ir Context Api pasiduodu. O is contexto galiu pasiimti bet kur.

    Jei naudosi redux'ą, tai tiesiog redux store naudok, turėtų būti patogiau

  4. Taip, del ID manau tikrai nereikia, nes chekinsiu backe is security contexto pasiimdamas info. Kaip geriausia tada daryti su protected routes? Jei yra kelios roles. Vienas is variantu, tuomet su tokenu pasiduoti tik role. Ja laikyti reduxo pagalba (ko gero gal teisingiausia, tiesa apie redux minimaliai dar turiu ziniu) ir tada i routu propsus pasiduodu role, ir jei ji atitinka, rodo ta route.

    Manau, gerai sugalvojai. Atsimink, kad gali būti scenarijus pvz.: user'is turėjo kokią nors moderatoriaus role, jį demotini, tačiau pas jį vis dar lokaliai yra sena role. Reikės šitą atsiminti. Dėl pačio componento struktūros, tai gali pačiame routerio faile pasiimt iš selectoriaus userio rolę ir nereikės passint per propsus. Taip pat gali įdėt redux store persistorių, kad kitą kartą atėjus nedingtų rolė.

    Beje, čia webinis appsas ar react native?

  5. Dėkui už info. Dabar darau kaip tik web varianta, kur tokena saugosiu localstorage. Tik kilo klausimas. Ar is backo pasiduoti json kur butu tokenas bei papildomai userio info (ID, role) ar paduoti is backo tik tokena, o user info pasiimti is tokeno payload?

    Gali dėti į vieną auth endpointą. O tą userio info irgi nori dėti į localstorage?

     

    Namų darbų: https://en.wikipedia.org/wiki/Separation_of_concerns

     

    edit: užbėgsiu už akių, ir jeigu tavo atsakymas, kad nori dėti ta info į localstorage, tai: https://stackoverflow.com/questions/10322389/how-to-deal-with-localstorage-for-multiple-users/10322740#10322740

  6. Siūlau praeit html css pačioj pradžioj, taip tai ne programavimas, bet daug esminių dalykų išmoksi. Ir turi ne vien tutorial žiūrėt, bet ir pats kurt, tai ką išmokai, praktika bus. Toliau javascript. Ir žiūri ar yra loginis mąstymas ir ar patinka tai daryt, ir poto renkiesi kalbas.

     

    https://www.freecodecamp.org/ va vienas geriausiu šaltinių, turi ir youtube kanalą.

     

    Sekmės

    Visiškai sutinku. Javascript taip pat rekomenduočiau dėl to, kad kodą gali pasileist net ir browserio devtoolsuose.

  7. Rekomenduoju ignoruoti negatyvius komentarus, kažkas įsileido per daug 2020 metų negatyvo į galvą lol.

    Tavo klausimas labai abstraktus, analogiškas sportui būtų: "Noriu sportuoti, nuo ko pradėti?". Pirma reikėtų sukonkretinti savo svajones. Tai galima lengvai padaryti atsakius į klausimą "ką aš noriu kurti?" arba išsirink vieną iš šių kategorijų: desktop, web, mobile. Gali programuoti dizainus wordpress temoms su js, html ir css, gali programuoti appsus su native kalbom kaip java ar swift, gali programuot AI su pythonu. Taip pat esu girdėjęs apie css-only programuotojus (žinau kaip nerealistiškai taip skamba :D). Pasirinkimų begalė, bet prisimink, kad visada gali persikvalifikuoti. Jei domintų asmeninės pamokos/konsultacijos, gali parašyti PM, kažką sugalvosim.

  8. Vartotojo duomenys turėtų būti naudojami tik prisijungimo metu. Jei prisijungimas sėkmingas, tuomet backend grąžina vartotojo tokeną (pvz. JWT). Jis sukuriamas kiekvienam prietaisui atskirai (dažniausiai, jei naudojamas kažkoks frameworkas backend'ui (pvz Laravel), tai jie jau turi paruoštus pluginus tam). React'as tą JWT išsaugo pas save (ir būtinai javascript localstorage, kad išliktų ir perkrovus puslapį). Tada kiekvieną kartą kreipiantis į backend'ą reikia perduoti tą JWT ir backend'as pagal jį ieško vartotojo ir apdoroja užklausą.

     

    1. Permission tipas ir vartotojo ID gali būti naudojama atvaizdavimui, bet visos užklausos, kurioms reikia permission'ų, turėtų būti apsaugotos backend'e.

     

    2. Logout'as daromas kreipiantis į backend'ą kuris ištrina token'ą pas save ir papildomai ištrinti React'e ir js localstorage token'ą, kuriuo identifikuojamaa vartotojas.

    Nors pats renkuosi localstorage, JWT taip pat galima saugoti cookies, kokiam redux persisted storage, jei graphql, tai cache.

    Jei darai simple auth eksperimentą, šitai nėra taip svarbu, tačiau dažniausiai yra naudojami du tokenai: auth ir refresh. Auth naudojamas darant API requestus, jeigu auth tokenas failina (dažniausiai turi expiration laiką), tada daromas requestas prašant naujo auth tokeno headeryje prikabinant refresh tokeną. https://stackoverflow.com/questions/38986005/what-is-the-purpose-of-a-refresh-token

  9. Stipriai priklauso nuo įgūdžių. Kaip viskas vyksta: gauni projekto dokumentaciją, ją įsivertini valandom kiek užtruks, ir tada VALANDOS*VALANDINIS. O dėl pačio valandinio, tai svyruoja nuo 1 euro iki unlimited. Prisimink, kad samdant įmonę, taip pat mokama už administracinę jėga (PM, PO), atkerpama įmonės owneriams. Gali drąsiai prašyti 30% daugiau nei gaudavai samdomam full-time darbe.

  10. Jei gerai pamenu, EU nėra options tradingo varianto. Jei to nereikia, siūlyčiau rinktis Trading212. Radau viską, ko reikia. Tik, deja, limit sell'ui (ir jaučiu buy) negalima dėti akcijos kiekio po kablelio. T.y. negali uždėti 2.5 akcijos, nebent 2 arba 3.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...