Pereiti prie turinio

Evaldelis

Nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Evaldelis

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Norint pradėti dirbti, reiktų isigiti dar domeną ir ji registruoti, reikės įsigyti seo įrankį, isigiti hostinga, atsidaryti sąskaitą paysera. Atsiuntė pvz kaip bus valdoma iš pulto, pažiūrėjau kaip ir nesudėtingai atrodo. Pristatymai bus per visus pastomatas.
 2. Sveiki, radau, kad parduoda el.puslapi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį pries perkant? Puslapis pardavimų nevykdė. Hostinga reikės nusipirkti pačiam.
 3. Pardaviau savo įmonę per notarą. Ir labai tuo džiaugiuosi, kadangi po metų atėjo kriminalistai į namus daryti kratos. Pasirodo kam pardaviau įmonė pridarė machinaciju už 106 tūkst. € ir paskutinė įmonės buveinė mano namai. Gerai kad viskas buvo per antstolius, kitaip būčiau turėjęs problemų, tai patarčiau viską daryti per antstolius.
 4. Sveiki, gal yra šioje grupėje žmonių, kurie atsidarinejo privatu vaikų darželį arba labai arti su tuo yra susidūrę ir galėtų pakonsultuoti? Žinau reikalavimų yra tikrai nemažai, bet įveikiami. Ar papasakoti savo istoriją kaip sekėsi viskas 🙂
 5. Ieškau panašių staklių, gal kas turi parduoti, arba žino kur nusipirkti?
 6. Kol kas ne, dėlto čia ir parašiau, gal atsiras kas su tuo susidūre. Įdomu kokia yra pardavimo kaina didmena, tada būtų galima skaičiuoti toliau. Sertifikatų žinau kad reikia, bet ar kaukem jas turi išduoti ar užtenka kad mašina būtų sertifikuota.
 7. Radau už gerą kainą vienkartinių kaukių gamybos masina. Įdomu gal kas esate su tuo susidūre, ar įmanoma atsidarius MB jas realizuoti? Ar sudėtingas reikalas dalyvauti viešuose pirkimuose ir juos parduoti, vaistinėms, parduotuvėms. Gal kas esate kažką girdėję, ar žinote. Būtų svarbi bet kokia info norint apsispręsti.
 8. Panevėžys. Jeigu ne gaminate, ar turite bent jau Tvoralenčių gamybos staklės? Pačios skardos? Ar pajegsite per menesi pagaminti nuo 3km iki 10km Tvoralenčių?
 9. Sveiki, gal žinote kas gamina metalines Tvoralentės? Esu statybininkas, todėl ieškau tiekėjų kas pagamintų pagal mano išmatavimus metalinės Tvoralentės didmeninėmis kainomis, kiekis būtų nemažas. Domina tiktai kas gamina, o ne per parduoda, gal atsiras kas žino kur kreiptis
 10. Nemažai reikalavimų reikia, didžiausia problema, termiškai apdoroti jas, įdomu ar kas apsimetu jau pagamintas apdoroti, kad atitiktu standartus. Bet galima ir vienkartinius daryti, ten praktiškai jokių reikalavimų nėra. Bet ir pinigai mažesni.
 11. Tarkim aš susitvarkiau biurokratija, issiemu visus leidimus, įdomu ar įmonės labai perka tas paletės, ar norint konkuruoti, turiu leisti kaina vos ne savikaina. Nes dėvėtų yra nemažai, bet naujų tik kelios įmonės Lietuvoje
 12. Sveiki, ar esate kas susidūre su euro palečių gamyba? Ar dideli reikalavimai paletėms? Ar būtinai mediena turi būti sausa? Nes sausa mediena gana brangi. Ar gali bet kas ženklinti? Lauksiu visų pasisakymų. Ačiū
 13. Laba diena, ieškau pagalbos ir informacijos, kas tikrai žino. Ar reikalinga licenzija vežti žmonės į ES šalis? Keleivinis Mikroautobusiukas iki 3.5t. 8+1 keleivis.
×
×
 • Sukurti naują...