Pereiti prie turinio

Pardavejasnulis

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  1. Kas liečia Soc draudimą - turi galimybę jei pirmus metus užsiemi IV veikla jų nemokėti. O kada mokėti? Yra atskiri kodai, gali mokėti tiek kas mėnesį, tiek kas metus deklaruojant pajamas.
  2. Ergo yra konservatyvus fondai, ten labai ilgai į pliusą neišeisi. O ir apsaugų atžvilgiu nekažka. Jeigu norit kad sutartis kadanors atsipirktu - reiktu rinktis arba mandatum (bet turi bėda ta, kad jie atsirenka žmones ką drausti, ir pakankamai sunku gauti pas juos draudimą. Matęs atveju kai nedraudžia žmonių vien dėl to, kad rūko), arba compensa (tačiau compensoje su apsaugom bėda - viskas yra susieta su gyvybės draudimo kaip apsaugos suma, ko pasekoje sutartis išbrangsta). Iš bėdos galima PZU, bet tenais dar papildomų mokesčiu yra kurie labai daug pelno suvalgo + fondai nėra patys pelningia
  3. Na, bet pripažink, yra paslaugų kurias reiktu turėti, tačiau žmonės dažnai nesusimasto, kol nebūna per vėlu jau, kad jos padėtu. Tokios paslaugos be outbound reach tiesiog neišgyvens :D
  4. Peržiūrėjau, iš principo reiškias čia unwinnable dalykas, ir faktiškai visi kas užsiema aktyviais pardavimais pažeidžia įstatymus.
  5. Taip, tačiau jei tai pirmas kartas įspėjimas, tai tada - pamatuota rizika. Vistiek, šalti skambučiai trunka tik iki tada, kada susiformuoja ratas, kuris pats tau atneša leads, bet kad jų gauti - matau tik šitą būdą. Po kol kas darbas per soc tinklus atnešė pakankamai mažai naudos.
  6. Supratau. Pats dirbu su draudimais, investavimu ir paskolom, tai kas liečia įmones, siūlom Draudimus/ III pakopas kaip motyvacinius priedus darbuotojam, arba draudimus susijusius su seksualiniu priekabiavimu, kroviniu apsaugojimu, ataku nuo kibernetiniu ataku ir t.t. Tai pagal idėja, faktiškai visos įmonės suinteresuotos turėtu būti vienu ar kitu mūsų produktu, tiesiog šiek tiek baimės buvo dėl pačio nelegalumo faktoriaus, bet jei tai reta situacija, tai tada viskas gerai.
  7. O kaip su Juridiniais? Spėju retai praneša apie pažeidimus?
  8. O kaip su skambučiais? Galbūt tai rečiau pagaunama? Arba pro pirštus žiūrima? Gal yra net jei pasiskųs, pirmam kartui arba įspėjimas arba reikalavimas nutraukti veiksmus be baudų?
  9. Kiek teko domėtis, b2b irgi nelegalus, tačiau ne dėl bdar'o, o dėl elektroninių ryšių įstatymo. https://www.glimstedt.lt/publikacijos/asmens-duomenu-tvarkymas-tiesiogines-rinkodaros-ir-lojalumo-programos-tikslais-kokie-pazeidimai-daromi-dazniausiai-ir-kaip-ju-isvengti/ „Tiesioginės rinkodaros pranešimas elektroninių ryšių kanalais (SMS, el. laiškais ir kt.) asmeniui gali būti siunčiamas tik gavus jo išankstinį sutikimą, nepriklausomai nuo to, tai fizinis ar juridinis asmuo.“ O šiaip, gal žinai iš praktikos, tiek b2b, tiek b2c sektoriuje kokios baudos buvo? Gal tik su ispėjimais išsisukama?
  10. Sveiki, man kilo klausimas dėl tiesioginės rinkodaros. Daugelis kompanijų bando reikalauti iš savo darbuotojų/ bendaradarbiavimo sutartimi dirbančių partnerių šaltų skambučių, nesvarbau ar b2c ar b2b segmentui. Tačia kiek teko ieškoti informacijos, labai dviprasmiški atsakymai randami. Viena vertus, teisiškai tiek b2c, tiek b2b skambučiai šaltiems kontaktams yra nelegalūs. Kita vertus, verslai sako kad yra normali praktika imti numerius iš rekvizitai.lt ir siūlyti savo paslaugas. Taigi, kaip yra iš tiesų? Gal aš ką nors ne taip supratau? Jeigu jie tai daro legaliai, kaip jie gauna sutikimus
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...