Pereiti prie turinio

Mris

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Mris

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Reikia WP žinovo keletui smulkių darbelių su puslapio pakoregavimu (spec šriftus sudėti, ir pan). ačiū už atsiųstus kontaktus.
 2. Sveiki, Dėkoju dalyvavusiems už mintis ir pateiktus pasiūlymus. Atskirai imant bent kelių kūrėjų logo konceptai galėtų būti naudojami. Kaip prizinį variantą šį kartą renkame Rhymes idėją. Lauksiu PM.
 3. Laba diena, Šios stilistikos nesvarstom/nevystom, nes principas panašus į kitos konkuruojančios LT įmonės logo.
 4. toks simbolis lyg ir nelabai prasmingas/patrauklus.. Visi šiek kaip variantai vystymui... ar galima kryptis .. Kurių nepakomentavau, tai gal nepastebėjome "kabliuko", ar "kabliukas" labai dažnai naudojamas, ar labiau tinkamas kituose sektoriuose. Arba iš pirmo žvilgsnio nepavyko autoriaus užmanymo nuspėti, o aprašymo nėra.
 5. kaip variantas vystymui. Kažkiek panašumo į Kauno tiltų, Vilniaus elektros ir kt. konceptą
 6. Sveiki, Pradinių minčių matau... tai jau geriau 🙂 Bandau akcentuoti, kad viena tik į latakus nereikėtų sufokusuoti, nes buvo aprašyme minėtos bent jau 2 pagrindinės kryptys šiuo metu: "vanduo ir elektra". Tai reiktų bandyti tai vienaip ar kitaip apžaisti. Paprastai "rėkiantys" variantai atrodo aktualiau būtų B2C sektoriui.
 7. Sveiki, bandau akcentuoti netinkamas kryptis. su vamzdžiais ir panašiais "standartinės santechnikos" reikalais nieko bendro neturime... taip pat vienas iš variantų per daug į konkurentų panašus 🙂 logo, kad ir lakoniško, bet su mintimi ieškom.
 8. BAU Sistemos, UAB. www.bausistemos.lt ; Inžinerinių produktų (lietaus nuotekų tvarkymo sistemos, atsarginiai energijos šaltiniai) įgaliotas atstovas (dileris). BAU Sistemos Lietuvos rinkai tiekia HAURATON (lietaus nuotekų tvarkymo sistemos), AKSA (dyzelinius elektros generatorius): konsultuoja projekto planavimo etape, organizuoja tiekimą, pataria statybos metu. „Bau“ – statyba(os). Logo reikalavimai: švarus, lakoniškas, bei keliantis pasitikėjimą dizainas, orientuotas į B2B klientus: statybų sektorius inžinerinės įmonės; projektuotojai, architektai, specializuot
×
×
 • Sukurti naują...