Pereiti prie turinio

Lost159

Nariai
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Lost159

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Senąją kai išėmiau pradurtiau,labai lengvai gali pradurti.
 2. Aš nesakau kad ji orginali. Bet esme ta kad ji užvakar įdėta jau antra baterija bet problema tą pati. Tai as ir galvoju ar man vel pardavejui eiti sakyti kad baterija sudina. Ar aš cia per daug tikiuosi. Aišku labai keista kai sena 4 metu. baterija geriau laiko negu nauja.
 3. Sveiki, tikiuosi gal yra kas su patirtimi šitame klausyme. Yra huaewi p10 pas draugę rankose jau 4 metai. Ir turėjo originalia baterija kuri nebuvo bloga bet sakau vistiek keičiam. Nu ir pakeičiau aš baterija ir tik idėjas nauja žiūriu 10% baterijos tik iš pakelio išėmus(visad gi privalo būti ~50%). Nu ir prasidėjo tokie dalykai kad likus ~20% telefonas išsikrauna žaibiškai. Likus 5% miršta. Ir šiaip gyvenimo trukmė naujos baterijos mažesnė. Parašiau parduotuvei jie sako ateik duosim nauja. Pasiemiau įdėjau nauja o ten išvis gamikliškai 5%. Ir dabar vėl tos pačios problemos. Tad klausima
 4. Ačiū, taip ir bandysiu daryti. Informuosiu kaip sekėsi
 5. Bairis tame kai aš atvariau. Jis sako: labai geras naujas klientas nes visad su naujeis kyla daug problemų. Reiškia kad ne viena mane apgaudinėja. Tai gal yra kur pranešti
 6. Iš kur tie 200. Tai keičiau geberatoriaus diržą ir itempeja. Itempejas Bosnijije iškrito po savaitės.....
 7. Sveiki, nuvariau masina kad pakeistu tarpinė variklio laidus ir kita š. Už remontus sumokėjau virs 200 šimtų. O jau po dviejų mėnesių teko viska per nauja daryti. Dar pasirodo seni laidai sulipdyti o nekeisti naujais. Tarpie irgi lygiai tą pati stovi. Labai puikiai atsimenu nes pats ardžiau varikli. Ir matau kad niekas nekeista. Servisas nelegalus. Tartis nenori. Turit idėjų?
 8. Net jei tos skolos ir iš užsienio?? Įdomiai čia parašiai. Dar viena beda yra kad tas turtas yra kitame mieste o aš esu Vilniui. Labai sukelia daug problemų kad aš turėčiau grįsti dėl notaro. Bandau ieskotis nuotoliu kažko.
 9. Iškilo problema kad gaunu palikimą ir nežinau nei ka daryti ar nuo kopradėti. Turtas Lietuvoje bet ilga laika žmogus buvo Vokietijoje ir bijau kad pasiėmus turtą siurprizas koks skolų ateis į Lietuvą. Gal kas turėjo identiška situacija ir šiaip žinot kaip vadinasi vokiškas vmi?
×
×
 • Sukurti naują...