Pereiti prie turinio

TomasAchmedovas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    153
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

TomasAchmedovas Pranešimai

  1. Sveikas,

     

    Šios e. parduotuvės priima Bitcoin:

     

    http://www.dronai24.lt

    http://www.promaksa.lt

    https://www.serveriai.lt

     

    Beje, priima ir šios fizinės parduotuvės:

     

    http://bitcoinlt.org/kur-atsiskaityti-bitkoinais-lietuvoje/

     

    Galima nuvaryt alaus išgert, pavalgyt ir namo parvaryt su taksu vien už bitkoinus :)

     

    Norėčiau paminėt, kad BTC keist ir priimti galima ir per CoinGate.com, lietuvių projektą.

  2. Na, kad ir pats leciausias framework'as butu, uzdesi varnish'a, pajungsi tarkim koki sphinx ar elastic ir vaziuos kuo puikiausiai.

    Bandant nenukrypti nuo temos, sakyciau, ziurek tiesiog kas labiausiai patinka. Gal visai neblogai butu apsidairyti ir paziureti kiek turesi draugu/bendraminciu su kuriais galesi apie kazkuria kalba ar frameworka padiskutuoti. Is esmes, tai su visais gali gauti panasu rezultata.

    Sakykim, jei daromas projektas yra rimtas ir generuoja pajamas, tai nedidele reiksme tures ar tas servas uz 5USD ar uz 500USD... Uz 5 baksus, vistiek netiks, nes bus permazai vietos tiesiog, ir tarkim jei lankysis 30k zmoniu, kurie pastoviai kazka spaudines, tokio servo cpu ir ramu neuzteks. Atsiras koksnors cache serveris, atsiras load balanceris, master ir slave db su replikacijom ir t.t...

    RoR panasus i Laraveli (o Laravel panasus i Symfony2 :D ), tai ismokes sita, nusausi kaip ir kelis zuikius... Del Python nelabai galiu kazka gudraus patart daugiau... :)

     

    Išmokt bet kokį framework/kalbą nėra problemos, ne tame klausimas. Noriu sužinot ar yra firmos kurios būtent su Django dirba, RoR mačiau, bet kaip sakiau Ruby nėra ta kalba su kuria dirbčiau prie didesnių projektų, tai labiau orientuojuosi į Django.

     

    Šiaip yra cloud, žmonės nusiperka ko reikia. Reikia disko vietos - perka disko vietą.

     

    O kaip sakė HOST321 performance žiauriai skiriasi - http://attractivechaos.github.io/plb/ jei tikėt šia lentele tai PyPy tris kartus ir daugiau greitesnė negu Ruby ir kiek žinau Ruby ir PHP performance yra gan panašus. Tai žinok jei realiai toks skirtumas tai net nėr ko čia lygint su PHP :) Kai dar turint omenį, kad Python sintaksė žymiai patrauklesnė.

     

    Viskas kaip ir aišku, jeigu skriptinę kalbą tai Python, bet kad klausimas ar nereiks vėliau ieškot klientų n laiko Lietuvoj. Ai kitas dalykas su Python nelabai "įkiši" tų reprezentacinių saitukų (o tokiu užsakymų tikrai nemažai) dėl lietuviškų host trukumo. Aišku galima užsienį imt, bet kartais klientui sunku paaiškint kaip per iv.lt užsimokėt už paslaugas :)

     

    Nukrypo tema šiek tiek į "Agurkai vs Pomidorai", bet vistiek įdomu pasiskaityti :)

  3. Nelabai supratau, tu pirmam poste apie Ruby ar apie RoR kalbi? Nes panaši diskusija gaunasi, kaip kad vienam poste java, o kitam javascript

     

    Na javascript nera Java frameworkas. Šiek tiek supainiojau, sorry. Kadangi kalba eina apie web dev. tai šneku apie web frameworkus, tai sakydamas Ruby ar Python turiu omenį jų web frameworkus RoR ir Django, bet vėl gi Python ir Ruby turi ne tik šiuos frameworkus tai sakyt tik RoR ar Django šiek tiek neteisinga.

     

    Nesamonė.....su PHP atlaikyti 30 000u/d reikėjo VDS 3core, 2gb ram, perdarius viską su python+django, pakanka tokiam pat lankomumui VPS iš DO už 5usd/mėn :)

     

    Deja, bet skirtumas tikrai didelis :)

     

    Neparašiau, kad naudojant HHVM galima stipriai paspartint PHP na, bet ten jau kaip ir ne PHP. Žodžiu sorry už sumaišymą vėl. Bet vistiek nesitikėjau, kad toks didelis skirtumas bus.

  4. RoR'ą nuklonavo Laravel'is. Iš esmės, dabar su šiuo PHP frameworku viską gali daryti kaip ir taip pat. Tai nežinau, koks pointas imti RoR, jei patinka tik struktūra... Apie darbo pasiūlymus teko daugiau kartų girdėti su RoR.

    Taip pat, žinau žmonių, kurie dirba su Python. Minėjo, kad Python pakelia didesnį krūvį. Ar tai tikrai tiesa negarantuoju :)

     

    Jo, tas tiesa. Netgi šiek tiek pikta. Na, bet vistiek šaunuoliai, kad bando gerint PHP.

     

    Na matai Ruby iš prigimties yra produktyvesnė, kaip ir Python. Jei lygint flat Ruby ir PHP tai su Ruby daug greičiau rašomas kodas. Be to rezultatas beveik toks pats ką rašai su Ruby, Python ar PHP, ten realiai tas skirtumas labai neryškus ir jei jau neužtenka PHP webui, tai nieks nedės Python ar Ruby nes jos kažkiek spartesnės, o dės kokia Java ar pan. kaip, kad padare Twitter'is. Tai performance atžvilgiu mano nuomone skirtumo nėra. O jei performance skirtumo nėra tai lyginam tada kalbos sintakses ir PHP vs Ruby ar Python, šiuo atveju manau PHP pralaimi. Kitas dalykas Ruby ir Python programuotojai yra brangesni. Na, bet tas kalbų "vs" yra beprasmis mano nuomone, dauguma kalbų yra geros svarbu sau patinkančia rast.

  5. Galiu pasakyti vieną - Python + Django rasti darbuotojų LABAI sunku....todėl perspektyvos yra, dėl ROR - nežinau....

     

    Su RoR papraščiau bus, turi facebook grupę https://www.facebook.com/vilniusrb su 180 narių, palyginus su PHP grupę 633 nariais tai nedaug, bet kiek domėjausi tai susirenka nemažai iš jų, kiek buvęs PHP meetuose tai kaip ir panašiai susirenka, tiesa PHP meet'uose gan senokai nebuvęs. Tai sakyčiau Ruby Lietuvoj dar gyvuoja. Bet Python tai kaip sakai tikrai sunku kažką aptikti. Na, bet jeigu gerai mokėt Python ir Django tai tikrai susirinktu klientų ratas ir būtų tų darbu. Bet labiau norėčiau firmoj padirbt, atsibodo freelancint jau :)

  6. Twitter bootstrap, CSS frameworkas. I ka i eina ivarus helperiai kurie zymiai palengvina darba. Visu pirma permesk aki http://getbootstrap.com/getting-started/ http://getbootstrap.com/css/ http://getbootstrap.com/components/ http://getbootstrap.com/javascript/ ten rasi beveik visa informacija kokios tik gali prireikti, jei nera - googlini.

     

    Norint kazka keisti geriausia tai daryti naudojant css prepocesorius (Less, Sass), bet ten siek tiek sunkiau. Gali paprasciausia overwritint ( includini css faila zemiau bootstrapinio css failo, html headeri ) ir i ji rasai visus pakeitimus kokiu tik nori.

     

    Kolkas siulau per daug nieko nekeist ir bandyt padaryt su pure twitter bootstrap, na ten tikrai nera sunku, visas tas frameworkas tiesiog yra, kaip sakiau helperiu rinkinys, tokiu kaip grid sistema, mygtukai ir pan.

  7. Reikia atlikti 7 uzduotis iki pirmadienio + max pora dienu. Kaina rasom asmenine zinute.

     

    Uzduotis:

     

    14. Kokia jėga stumia vienas kitą du rutuliukai, įelektrinti iki 600 V potencialo ir esantys ore 20 cm atstumu vienas nuo kito? Rutuliukų spinduliai po 1 cm.
    
    38. Kiek pakilo varinio laidininko temperatūra, jeigu jo varža padidėjo dvigubai?
    
    44. Dviem ilgais lygiagrečiais laidais, nutiestais 16 cm atstumu, teka priešingomis kryptimis 30 A stiprumo srovės. Kokia yra magnetinio lauko indukcija taške, kurio atstumai nuo abiejų laidų vienodi ir lygūs 10 cm?
    
    59. Elektromagneto apvijos induktyvumas 0,5 H, varža 15 Ω. Prie apvijos prijungta nuolatinė įtampa. Per kiek laiko joje išsiskirs šilumos kiekis, lygus apvijos magnetinio lauko energijai?
    
    60. Solenoidą sudaro 1200 vijų ir geležinė šerdis. Jo ilgis 150 cm, skerspjūvio plotas 20 cm2. Kokia solenoido magnetinio lauko energija, jeigu juo teka 1 A srovė? Geležies magnetinė skvarbą 1400.
    
    76. Kuri dalis fotoefektą sukeliančių fotonų energijos eikvojama išlaisvinimo darbui, jeigu didžiausias išlekiančių elektronų greitis lygus 106 m/s, o juos emituojančio cinko paviršiaus raudonoji fotoefekto riba atitinka 29·10-8 m bangos ilgį?
    
    77. Į metalo paviršių krinta spinduliai, kurių bangos ilgis 0,36 μm. Spindulių srauto galia 5 μW. Koks yra soties fotosrovės stiprumas, jeigu 5% visų krintančių fotonų išmuša iš metalo elektronus?
    

  8. Beje, kažkodėl ne vienas žmogus kartoja, kad talpinimas yra programuotojo atsakomybė ir vis nesuprantu kas tai jiems įkalė į galvą...

     

    Matai kame reikalas, bent jau pas mane labai dažnai užsakovai būna tokie kurie galima sakyt nieko nenusimano IT srityje, ką jau kalbėt apie hostingus ir t.t. Tai čia jau žmogiškai padėt galima pastatyt tą tinklapį į hostingą. Kitas dalykas žmogus pirkdamas sako, kad jam reikia svetainės, nū tai galima suprast, kad nori su hostingais ir domenais visais.

     

    Su normaliais klientais visada susitarsi. Na, o su lohais prasidėt neverta :) Kad ir suma patenkinama ar net labai gera - nėra galutinis faktorius, kaip sakau visada - geriau neuždirbt, bet patausot nervus. Ir dėl šito, ankščiau dirbdavau su visais kas $$ duodavo ko pasekoje tiesiog negalėjau n laiko žiurėt į kodą, tai taip išeidavo, kad labiau apsimokėdavo nedirbt negu dirbt :D

  9. Pamačiau, kad buvo nuskaičiuota 180 Lt:

     

    2013-12-13	180.00	(7.5)7-10-84048; 13.12.09; Debeto mokėjimo nurodymas Nr. 174180 PSD įmokų įsiskolinimas už 2013 m. 10, 11 mėn. PSD įmokos ind.veiklos: 180,00 Lt.; VSDF VALDYBA PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS

     

    Esmė tame, kad už 2013 m. 10 mėn. jau buvau pervedęs, bet neužskaitė. Galbūt neteisingai kažką nurodžiau(šiaip jie mato mano asm. kodą ir visą kitą reikiamą informaciją)?

     

    17.	2013-11-21	VSDF VALDYBA PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS	PSD	-90.00

     

    Be to kokiu būdu galima būtu susigrąžinti tuos 90 Lt ?

     

    Dėkui už informaciją.

  10. Yra keli būdai to pasiekt, bet tikriausia tau tinkantis bus:

     

    Sukuri normalų select su visais option ir jį darai opacity: 0;

     

    <select>
       <option value="1">Redaguoti pirma irasa</option>
       <option value="2">Redaguoti antra irasa</option>
       <option value="3">Redaguoti tracia irasa</option>
       <option value="4">Redaguoti ketvrita irasa</option>
    </select>
    

     

    Tada kuri imitacinius elementus pvz.:

     

    <div class="select"> <!-- Imitacinis <select> -->
       <span data-option="1">Redaguoti pirmą įrašą</span> <!-- imitacinis <option>
       <span data-option="2">Redaguoti antra įrašą</span> <!-- imitacinis <option>
       <span data-option="3">Redaguoti trečią įrašą</span> <!-- imitacinis <option>
       <span data-option="4">Redaguoti ketvritą įrašą</span> <!-- imitacinis <option>
    </div>

     

    Be to nebūtina rankiniu būdu kurt, galima tiesiog pasiimti iš <select>

     

    Su JS(BS jQuery biblioteka naudoja tai vieni juokai padaryt) padarai, kad kaip tau reikia tie span išlįstu na ir -

     

    $(".select").on("click", "span", function() {
       $("select").val($(this).attr("data-option"));
    });
    

     

    Netikrinai, bet esme manau supratai :)

     

    Taip, galima isimest plugina pajungt ir nezinot kaip veikia, bet geriau pasidaryt paciam, kad kita karta sia vieta nebutu problemu.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...