Pereiti prie turinio

Kipriuxxz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  81
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Kipriuxxz

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Kipras
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. El. parduotuvės priežiūra - banner'iai, prekių kėlimas, nuotraukų redagavimas, tekstų vertimas. TVS sistemos koregavimas pagal Jūsų poreikį, naujo funkcionalumo diegimas. Kaina individuali. Susisiekite žinute arba skambinti tel: +370 68 23 1527 Galime išrašyti sąskaitą.
 2. Case buvo uždarytas po to, kai buvo atliktas full refund. Kas toliau? Paypal atiduos tą užšaldytą sumą, ar kaip? Jei taip, kiek turi praeiti laiko?
 3. Gavau tokį mokėjimo statusą: "The funds that were placed on temporary hold have been reversed".
 4. Situacija tokia - klientas pirko paslaugą ir pirkimas nepavyko, o pinigai buvo nuskaičiuoti ir į sąskaitą įkrito. Jis iškėlė case, kad grąžinti pinigus.. Mano supratimu, sekančią dieną pats paypal grąžino jam visus pinigus, bent kaip rodo log. Taip gali būti? Bet kuriuo atveju, net jei ir paypal grąžino pinigus sekančią dieną po case atidarymo, case išliko neuždarytas ir paypal rašė, kad case užsidarys, kai atiduosite visus pinigus. Taigi po to buvo padarytas rankinis refund ir case užsidarė. Ir dabar, pagal viską, pirkėjas pinigus atgavo du kartus, arba aš kažko nesuprantu.
 5. Jei pirkėjas iškelia dispute resolution centre dėl produkto, tarkime jo negavo, ar pan. Kas atsitinka su gautais pinigais? Ar paypal juos grąžina pirkėjui automatiškai?
 6. Sveiki, ieškau žmogaus, kuris turi patirties paypal ir gali pakonsultuoti klausimu dėl pirkėjo disputes atvejų.
 7. Daugiafunkcinis įrenginys EPSON DX7450 - parduodu arba keičiu. Daiktą sudaro spausdintuvas, skeneris ir kortelių skaitytuvas. Spausdina ne itin gražiai, bet skeneris ir kortelių skaitytuvas veikia be priekaištų. Yra Kaune. Siūlykite savo kainą arba keitimo variantą. Kaip atrodo: http://www.epson.co.uk/files/assets/converted/510m-310m/c/1/1/c/c11c689-dx7400-inks-01.jpg.jpg
 8. Jau nėra. Modelio foto: http://content.hwigroup.net/images/products_xl/001453/samsung-syncmaster-205bw.jpg Stovi visai nenaudojamas. Jei netrukdys įjungimas iš kelinto karto, tai puikus daiktas. Anksčiau jungiau prie nešiojamo kompo. Būtų gerai, jei paimtumėte šiandien - būsiu vietoje.
 9. Nebėra. http://content.hwigroup.net/images/products_xl/001453/samsung-syncmaster-205bw.jpg Kaina sutartinė
 10. Stovi nenaudojamas, todėl parduodu. Gražiai spausdina nuotraukas ir dokumentus, nelieja, nėra jokių defektų. Reikia nusipirkti kasetę rašalo (arba pasipildyti). Aš, su pilna kasete, spausdindavau visus metus. Atiduosiu už simbolinę kainą arba keisčiau į ką nors. Tikiu, kad jis dar kam pravers. : Foto: http://www.canon-europe.com/images/PIXMA_iP1800_tcm13-1062074.jpg Rašykite savo variantą.
 11. Reikia pasiimti dėžutę, jei dar likusi. Jei nėra, tada parsisiųsti pvz. progamėlę Aida64 ir ten bus parašyta.
 12. Taip pat gali būti, kad suėjo defaultiniai microsoft driveriai, kurie ne visada gerai veikia. Tokiu atveju geriausiai viską diedgti iš motininės plokštės svetainės arba originalaus CD.
 13. Tikrinti temp, gal kaista. Pažiūrėti device manager, gal trūksta visgi kokio driverio? Jei anksčiau nestrigo, vadinasi ne geležis kalta, dar kartą patikrinti driver'ius.
 14. Parduodu muzikinį centrą Samsung MAX-ZB555. Geros kosmetinės būklės, gerai veikia. Garsas švarus, gerai skambantys žemi dažniai. Skaito CD MP3, 3 diskų keitiklis. Taip pat yra radijas, galima dėti ir kasetes. Galima jungti mikrofoną, taip pat jungti prie kompiuterio. Parduodu, nes pirkau kitą audio įrangą. Galingumas: 2x 70 W. Komplekte yra nuotolinio valdymo pultelis, antena, pridėsiu ir laidą kompiuteriui prijungti. ------------------------------------------ Parduota
 15. Pridedu turimų PC dalių nuotrauką. Viskas veikia, buvo keistos naujomis, todėl nebereikia. Taip pat parduodu ir spausdintuvą Canon ip1800 - veikia taip pat puikiai, tik išsibaigęs rašalas. Kam ko reikia, siūlykite kainą - atiduosiu tikrai pigiai.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...