Pereiti prie turinio

Tomas B

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  22
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  50%

Apie Tomas B

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Vardas
  Tomas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Na taip, esu savanaudiškai korumpuotas savo paties aukcione. Pasirinkau tą pirkėją kuris suregavo greičiau ir pasiūlė tinkamesnį variantą. Yra kaip yra 🙂
 2. Pradinis statymas 5EUR, aukciono pabaiga - šiandieną 12valandą nakties, lietuvos laikas. Facebook grupė - https://www.facebook.com/groups/parduodu10 , narių 4.9k Tai buvo filmai.in grupė skirta prekiauti filmai.in paslaugomis bei teikti informacinius pranešimus apie filmai.in veiklą. Buvo bendradarbiaujama ir su filmai.in administracija. Nariai susirinko patys. Dėl lrtk apribojimų grupė buvo uždaryta ir visas turinys ištrintas. Tad apie pora mėnesių grupė buvo visiškai uždaryta ir neaktyvi. Prieš tai buvo nemažai mokių vartotojų kurie pastoviai užsisakinėdavo filmai.
 3. Parduota už 450 ! Daug veiklos vyrai turite, kad taip kandžiojatės prie svetimų veiklų, sėkmės 😉
 4. Dabar didžiausias pasiūlytas statymas yra 400eur, jeigu per ateinančias pora dienų neatsiras didesnio statymo - telefonas bus parduotas.
 5. Gal gali patarti į ką turėčiau pasikeisti, kad atitiktų tavo nustatytus standartus, vertinimus ? O jeigu rimtai tai neturiu aš nei noro nei laiko žaidimams, visus jūsų siūlomus variantas ir patarimus labai vertinu, bet ačiū - turiu ir savo nuomonę, ir manau ties savo paties atliekamais veiksmais - turiu teisę ją ir pasirinkti, sėkmės. 😉 p.s tikiuosi pakankamai gerai atlaikiau jūsų "senbuvių" patikras.
 6. Ačiū už patarimus, bet aukcionas mano 🙂 aš sprendžiu kaip jis prasidės ir kaip pasibaigs, sėkmės 😉
 7. Baikit žmonės.. čia jau nepagarbos rodymas.. jau gavau tokį pasiūlymą tik už 400, tad kaina tik į viršų gali kilti.
 8. Iš dalies sutinku, bet ir šiuo atveju juk bus galima apsižiūrėti prieš pirkimą, o dėl kokybės tai sakau realią situaciją, battery health 98%, tad tai daug ką pasako, apie tai kam ir kaip jis buvo naudojamas. Įbrėžimų ar įskilimų tikrai nėra, alus nebuvo atidarinėjamas 😄 net nepamenu jog jis būtų kada nors iškritęs.
 9. Na taip, bet tokia kaina tai jau žemiausia ką galima rasti skelbimuose, o kokybė aukščiausia 🙂 Iš esmės sutinku atiduoti ir už 400eur jeigu nebus daugiau suinteresuotų.
 10. 98% , beveik kaip ir nuo pirkimo.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...