Pereiti prie turinio

nvu

Nariai
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie nvu

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Gal gali patikslinti lentelę: iš "Band B40" pakeisti į "Bands B40, n40"? 2. Kam Bitė naudoja B38 ar jo išvis nenaudoja? 3. n1 ir n3 - kol kas LT operatoriai nenaudoja, bet planuoja? Ar yra informacija, nuo kada preliminariai?
 2. Nusprendė išjungti DSS ar n28? Ar mano lentelė pirmame post'e teisingai sudaryta?
 3. Dėkui! Pasitikslinti norėčiau: Bitė n38/B38 nenaudoja (4G/5G)? Tele2 tik n78 naudoja 5G?
 4. 900 MHz naudojamas tik 2G? 😆 Šaltinis: https://www.telia.lt/privatiems/pagalba/sutartys-ir-saskaitos/paslaugu-teikimo-dokumentai/maksimalaus-greicio-salygos Viskas su tavim aišku 😆.
 5. Apie po++uistus, kurie viešai deklaruoja savo poziciją, nėra ką kalbėti. Forume temų daug, galite eiti prie kiekvienos ir rašyti, pvz., kad jos neskaitysite, kad parduodamo daikto/paslaugos nepirksite ir pan. Kam ši informacija yra reikalinga po++uistams neaiškinsiu, kam bus aktualu – pasinaudos. Puslapyje nurodoma, kad B8 priskirtas visiems operatoriams, bet pagal Cellmapper tik Telia naudoja. n1 ir n3 LT lyg ir nenaudojamas. n38 ir n40 naudoja Bitė, bet puslapyje to nenurodyta. O Tele2, kaip ir Telia, naudoja tik n28 ir n78 5G ryšiui?
 6. Nuomonės neklausiau, negali/nenori padėti - gali praeiti pro šalį.
 7. Manau daugeliui būtų pravartų žinoti, kokias 4G/5G dažnių juostas naudoja LT mob. ryšio operatoriai. Randu tik pasenusią ir neaktualią informaciją. Pradėjau pildyti lentelę, bet trūksta informacijos. Gal kas galės papildyti/pataisyti. Lentelė atnaujinta (2024-05-21), jei matote netikslumų – praneškite.
 8. Gal kam bus aktualu. Telia MC888 modemą parduoda už pilną kainą - 399€, bet pasirinkus 6 mėn. sutartį ir pigiausią planą (10.90€) modemą galima įsigyti už 263.40€ (43.90€ x 6 įmokos). Kaip Telia konsultantė informavo, modemas yra išperkamas ir po sutarties galiojimo pasibaigimo lieka jums. Pats nebadžiau, "verslo modelis" keistokas, bet gal kas norės pabandyti.
 9. Eilinė istorija apie Bitę. Naujas klientas šių metų sausio 31 d. pasirašo paslaugų teikimo sutartį. Po kurio laiko patikrina savo savitarną ir mato, kad mėnesinis mokestis 1.88€ didesnis nei buvo nurodyta sutartyje. Nueina į Bitės saloną pasiteirauti, kodėl taip, ir gauna atsakymą, kad čia sistemos klaida, per kelias dienas viskas bus sutvarkyta. Praeina savaitės, niekas nesikeičia. Tada parašo Bitei užklausą el. paštu ir gauna standartinį atsakymą: Atrašius į jų laišką su paaiškinimu, kad gruodžio mėnesį asmuo Bitės klientu nebuvo, tad ir informuotas tikrai nebuvo, gauna atsakymą, kad
 10. Nenoriu Nokia antenos tvirtinti išorėje ar viduje ant lango. Ieškau „viskas viename“ sprendimo. O čia būtų atskirai antena, PoE blokelis, maršrutizatorius ir dar laidų raizgalynė. Tad rinktis tenka iš ZTE, Huawei ir Zyxel. Pastarasis (būtent tas modelis) turi vienas geriausių charakteristikų ant popieriaus. Pigiau negaunu, kiekvieno gamintojo premium gaminiai antrinėje rinkoje kainuoja panašiai.
 11. Ar yra kas bandęs Zyxel NR5103E? Yra kažkokių atsiliepimų apie jį? Ar gerai veikia su visais LT operatoriais?
 12. Ta prasme aš negalėsiu nuvykti pvz. į Latviją, nusipirkti prepaid sim kortelę, kuriai įsigyti nereikia pateikti jokių asm. dokumentų ("Inexpensive Internet and calls from several operators are available to tourists with prepaid sim cards without presenting documents") ir atvykęs į Lietuva ja naudotis? Lietuvos mob. ryšio operatoriai galės kažkokiu būdu atskirti, kad užsienyje įsigyta kortelė buvo įsigyta nepateikiant asm. dok.?
 13. Pasidalink. Nors su dideliu kiekiu duomenų dirbti moku, būtų proga palyginti, ar nepadariau kur klaidų. P.S. Nieko nepažadu; esant laikui, norui ir galimybėms, pabandyčiau kažką nuveikti.
 14. Ir kaip visada visi viskuo patenkinti. Niekuo nesistebiu, kam tas privatumas išvis reikalingas... O ar nusikaltėliai negalės įsigyti išankstinių mokėjimo kortelių be identifikacijos ne Lietuvoje ir jomis naudotis?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...