Pereiti prie turinio

Qube

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Qube

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Tuo ir užsiima įmonė plius pridygo ant kiekvieno kampo tos cnc, visi ieško kur pigiau. Tai tokia įdėja yra, kad kažkuo dar užsiimt, ir man nuo to procentai krenta. Galiu ir oficialiai ir "iš po stalo" daryt.
 2. Nu jo pagamint lengva, bet, kaip įkišt žmogui, kad jam to daikto reik. Teks žiūrėt ir domėtis apie etsy/amazon/pigu.lt ir kitur, kaip kas vyksta, kokie mokesčiai ir panašiai. Pasižiūrėsiu video, dėkui.
 3. Jei kaip sakoma gera idėja, būtų galima tartis ir gaut procentus nuo pardavimo, čia kaip ir ne problema. Dėl padėkliukų ir kitu menkniekių, kurių ir taip pilna, galima tiesiog parduotuvę atidaryt ir išpjaut kada ir jei užsisako, kad nelikt su pilnu sandėliu padėkliuku. Dėl žaislų, tai aš jau idėjų ir šablonų turiu, greit pjaunas, lengva apdirbt, medžiagos pigios. Tad irgi reiktu pridaryt po pavyzdį ir arba į parduotuvę kelt/etsy ir kitas platformas arba priedo dar siųst didmenininkam/siūlyt dropshipping paslaugas.
 4. Sveiki, gal durnas klausimas, kad klausiu kitų, bet yra galimybė pasinaudoti CNC staklėmis. Tik klausimas kyla kokį galutini(-us) produktą(-us) būtų galima gaminti. Dabar testuosiuos padėklus ir lėkštes iš medienos. Dar idėja yra iš HPL pjaustymo lenteles ar taip kažkokius padėkliukus daryt, nes lieka gan nemažai atraižų. Po to baldai kur iš fanieros sluoksnių susirenka ir gaunasi su tarpais. Bet čia jau daug darbo. Ir žaislai surenkami. Kas dar paprastesnio būtų ?
 5. 1. Siuntimo numeris yra. 2. Galvojau apie taisykles, kuriose būtų nurodyta, kad pirkėjas turi filmuoti išpakavimą ir be video medžiagos nebūtų toliau nagrinėjamas skundas. Pats taip darau ir savo pardei padaręs, nes jau vienas rašė, kad produktas sugadintas, nors grynai matosi, kad pjovė su peiliu ir perpjovė odą. Taisyklės yra, kad neskaito, neatleidžia nuo atsakomybės ir taisyklių nesilaikymo. 3. Jo čia problema. 4. Epolicija, bet jei rimtai, tai daryčiau patvirtinimą su dokumentu, bet vėl niekas nenorėtų to daryti, pats to nedaryčiau, nesiusčiau lempiniai svetainei savo duome
 6. Turiu sita lifetime nuo seno: https://woocommerce-multivendor.com
 7. Čia tas pats, motininė firma. Tai visu pirma būtų padaryta, kol negauna prekės, pinigai įšaldyti. Paskyros patvirtinimas būtų.
 8. Sveiki, atsidariau savo parduotuvę, kur pardavinėju "custom" aksesuarus seniems automobiliams, kol kas tik tais mersam. Užsakymai krenta, bet norėčiau išnaudoti svetainės seo ir srauta, nes gan nemažai parodymų ir paspaudimų, bent jau man. Per 14 dienų 1000 parodymų, 50 paspaudimų, nuotraukos 1200 parodymų, 5 paspaudimų. Taip srautas nėra labai didelis, bet jis yra. Įkelti tik keli produktai ir gal 20 nuotraukų. pagrindinis srautas Europa, padeda kalbos. Kalbos yra: Žinau, kad yra rrr.lt, bet pas juos kiek skaitęs gali registruotis tik šrotai/įmonės. Mano idėja, paleisti sveta
 9. Sveiki, ieškau kas parašyta temos pavadinime. Parašykit kainas ir reitingus
 10. Reiktu pasižiūrėt koks medis ten maždaug, nes vis tiek lomelę klijuot arba ieškot tokio pat medžio kuris medis ?
 11. Geriausia Kaunas, bet galiu atlėkt 150km aplink, Foto įmesk arba iš google maždaug kaip atrodo konsolė
 12. Sveiki, Ieškau tų kas vis dar važinėja ar bent turi garažę senus BMW, MB, Audi ar tais kitus auto, tokius kaip Volvo 240. Gaminu puodelių laikiklius, kurie dedasi į centrines konsoles, bet reikalingas testinis automobilis norint išmatuoti. Po išmatavimų padovanočiau. Taip pat peleninės adapterius, bet irgi reikia fizinės peleninės. MB reiktų 190 BMW - labai daug apie jų modelius nenusimanau, bet ieškau, pas kuriuos tiesiog yra centrinė konsolė tuščia tokių, kaip E36 ir pnš. Audi iš vis nežinau ar turėjo, vieną mačiau, kur kasetės dedasi. Puodelių laikiliai:
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...