Pereiti prie turinio

DonIT

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie DonIT

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Buhalterija visada lieka MB narių atsakomybė, jei buvo vykdoma veikla. Net ir įmonės išregistravimas, neatleidžia MB narių, nuo atsakomybės. Bet, kai veikla nevykdoma, nėra ir jokios buhalterijos. RC paskelbia įmonę likviduojama, jei ji neteikia atskaitomybės (kad ir nulinės). Palaukia kurį laiką ir paskui priima sprendimą išregistruoti.
 2. Dėkui @hm7 O dar gal galėtumėt pakomentuoti, kuris parametras aktualesnis 5G ryšio kokybei: RSRP ar SNR ? Nes jungiantis prie didesnę spartą duodančio bokšto dabar turiu tokį pasirinkimą: RSRP: -80 ir -85 dBm ir SNR: 15-20 dB SNR arba RSRP: -68 ir -72 dBm ir SNR: ~10 dB SNR RSRQ abiem atvejais (ir beveik visur mano namuose) -11 dB
 3. Tai tada geriau paliksiu Registrų centui išregistruoti, nė piršto nereiks pajudinti. :)
 4. Aš iki šiol maniau, kad su minusiniu SINR internetas jau neveikia..?
 5. Papildau matavimų istorijos grafine informacija, tiesiai iš Nokia modemo.
 6. Jei konkrečiai iš šito bokšto, tai vidurkis bus apie 50-60 Mbit/s. Naktim ir dienom 100 Mbit/s ima (toks planas), vakarais būna ir tik 20 Mbit/s. Speedtest veikia. Kitam bokšte, kur kokybė gerokai prastesnė ir dažniau atsijunginėja, vidurkis apie 90 Mbit/s Abu bokštai maždaug 700-800 m. atstumu (į skirtingas puses), tik pirmojo siųstuvai nukreipti į mano pusę, o antrojo - kardinaliai į priešingą.
 7. Papildau postą grafine informacija, kaip dabar esu palikęs modemą ir pridedu pora klausimų: 1. Įdomu kodėl modemas nerodo 5G RSSI ? 2. Kas yra NCI ir kodėl pas Bitę jis N/A?
 8. Pas mane irgi atsijunginėja 5G (lieka 4G), bet vos kelioms sekundėm ir vėl prisijungia prie 5G ir sakyčiau gana dažnai taip. Ir turbūt tai reiškia, kad ne viskas gerai su ryšio infrastruktūra, nors bokštas matosi pro langą. Tiesa, susidarė toks įspūdis, kad kuo silpnesnis 4G, tuo tokių atsijunginėjimų mažiau... Tiksliai nežinau kiek tai pasijaučia ryšiui, nes labai sunku užtaikyti tą laiką ir pamatuoti.
 9. Parduodama mažoji bendrija. Vykdžiusi veiklą apie 4 metus. Paskutinius 5 metus - veiklos nevykdė (sustabdyta veikla per VMI). Nulinės ataskaitos RC teiktos tvarkingai kasmet. Ne PVM mokėtoja. Buvusi veikla - IT, hostingas. Be skolų. Registracija - Klaipėdoje. Yra išpirktas geras domenas. Du nariai, kurių įnašai - 50 eur. Parduoda savaime suprantama abu. Kaina: 1. Be domeno - 50 eur. 2. Su domenu - 150 eur. Detalės - privačiai.
 10. Taip, visiškai tą patį... iš esmės tai 2 metrų horizontaliai, 0,5 m vertikaliai ir pačio modemo kampo diapazonas.
 11. Reguliuoju Nokia FastMile modemą ir "pasistojo" klausimas: kiek stabiliam ir geram 5G ryšiui svarbus 4G ryšys? Jei konkrečiai tai kalba apie Bitės tinklą. Pavyzdžiui...: yra vietų kur rodo labai gerą 5G ryšį, bet prastoką 4G ryšį. Yra vietų, kur ryšio kokybiniai parametrai apylygiai (4G geresnis, 5G prastesnis nei pirmas variantas) ir yra vietų, kur 4G idealus, bet 5G prastokas. Tai kuri vieta būtų geriausia?
 12. Apie pora metų atgal iš Telia pirkau Jabra belaides ausines už 79 eurus, kai visur kitur kaina buvo virš 100 eurų. Tiesa ausinės užsistovėjusios, ne naujausio modelio, bet puikiai veikia iki šiol. Kitas variantas, pora dienų atgal pas Tele2 mačiau Mikrotik SXT 4G lauko modemą už 69 eurus, kai visur kitur apie 100 eurų kainuoja. Taigi... būna, pasitaiko variantų, bet tikrai ne taip dažnai.
 13. Neprieštarauju. Subsidija yra tiesioginė finansinė parama, skirta kompensuoti nuostolius arba tam tikrais atvejais - negautos kainos dalį. Bendrai paėmus pats save nei vienas juridinis vienetas negali subsidijuoti. Tai tiesiog negali būti laikoma subsidija, nes kvaila būtų vesti dar kažkokią papildomą apskaitą toms pajamoms, kurios jau ir taip gautos. Kišenė juk bet kuriuo atveju viena ir ta pati. Operatorių atveju, vienas ar keli tūkstančiai mažai pajamų atnešančių klientų, iš esmės niekaip neįtakoja papildomų išlaidų (jų nedidina), nes visos papildomos išlaidos - tai išrašyti jam sąskai
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...