Pereiti prie turinio

Neformal~

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    2.844
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    2
  • Atsiliepimai

    100%

Neformal~ Pranešimai

  1. Sveiki,

    Gal galėtumėte parekomenduoti monitorių darbui iki 200 EUR. Dirbu tik su MS Office programomis. 

    Ofise naudoju Dell U2414H, atitinka visus poreikius, bet jau senas modelis ir Lietuvoje neberandu prekyboje. 

     

  2. Sveiki,

    Superku smulkius internetinius tinklapius. Jeigu turite ką pasiūlyti rašykite AŽ.

    Pagrindiniai kriterijai:

    • Lankomumas 10-30 u/d
    • Tinklapis yra LT kalba
    • Tinklapis nėra monetizuotas

    Labiausiai domina seni informacinio tipo tinklapiai, kurie yra apleisti ir savininkas norėtu jais atsikratyti. Taip pat domina adsense projektai

     

  3. Tokia skaiciuokle suklaidina ir sukalidins tukstancius zmoniu.

    Ankscioau buvo skaiciuokle kur reikejo ivesti kiekviena menesi kur gavai.

     

    Dabar pvz zmogus pradirbes 2 menesius ir gaves po 1000 eur supras, kad jam reikai ivesti 1000 eu visurki kaip ir tas, kuris pradirbo 30 menesiu.

     

    Turbut reiktu 1000+1000 ir dalinti is 30 suvest?

     

    Visų pirma, kad gauti nedarbo išmoką per paskutinius 30mėn reikia būti išdirbus mažiausiai 12mėn, bet būtų įdomu sužinoti kaip yra skaičiuojamas pajamų vidurkis jeigu žmogus yra išdirbęs mažiau nei 30mėn. Pvz. jeigu per paskutinius 30mėn darbo stažas yra 24mėn, tai ar skaičiuojant vidutinių pajamų vidurkį pajamos yra dalinamos iš 24mėn. ar 30mėn?

     

    Gal kas tiksliai žinote ir galėtumėte pakomentuoti?

  4. Kol neturi idejos daryk karjera ir tobulek savo srityje, bandyk susirasti junior developer darba imoneje kur galetum igyti transferable skills, kuriuos poto galetum isnaudoti ties savo projektais ir kur turetum galimybe padirbeti prie skirtingu projektu ir pamatyti kuo daugiau skirtingu procesu. Jeigu dabartiniame darbe tik rasai koda, kad automatizuoti kazkokius paprastus repetitive tasks, tai manau nelabai daug vietos turi tobulejimui. Na o prie savo asmeniniu projektu jeigu tokiu atsiras visada galesi po darbo prisesti.

  5. Moku anglų ir rusų. Po truputį mokausi italų, tačiau per Duolingo gan sunkiai gaunasi. Nežinau, ar amžius, ar appsas ne tas :)

     

    Duolingo yra gerai tik susipažinimui su kalba ir basicams išmokti, bet jeigu nori gerai išmokti kalbą tai geriausi yra tradiciniai kalbos mokymosi būdai. Mokaisi žodžius iš frequency listu + gramatika na ir klausai, skaitai bei kalbi ta kalba jeigu yra galimybė.

     

    Puseje pasaulio tu net nesusikalbetum su anglu ir rusu kalbomis, populiaruasia deja yra kinu kalba, ja daugiausia populiacijos pasaulyje kalba, tai mokedamas kinu kalba, pusej pasaulio gal ir susikalbetum.

     

    Mokėdamas kinų kalbą tu susikalbėtum tik Kinijoje ir dar keletoje šalių esančių šalia Kinijos daugiau šia kalba šnekančių žmonių nelabai kur rasi. Na o su anglų ir rusų kalbomis tu gali susišnekėti labai daug kur tiek vakaruose, tiek rytuose kadangi šias kalbas moka netik native speakeriai bet ir žmonės iš kitų šalių kur šios kalbos nėra gimtosios.

     

    Dar kas liečia kinų kalbą tai teko girdėti, kad net pačioje kinijoje ne visi kinai tarpusavyje susikalba kadangi yra keletas dialektų ir galimas daiktas, kad mažiau išsilavinę kinai net ir nevisi moka tą bendrinę kalbą.

     

    Teko pačiam matyti kaip kinietis su honkongiečiu tarpusavyje kalbėjo angliškai kadangi tai buvo vienintelė bendra kalba, kurią abu žinojo.

  6. Anglų kaip ir daugelis, Norvegų ... prireikė, kai norėjosi gero uždarbio ( kažkada dirbau Norvegijoje), o nuo vaikystės Rusų ir lenkų. Mokykloje mokinausi Prancūzų, bet taip ir atsimenu tik kelis žodžius.

     

    Kai yra noro tai išmokti nėra sunku, pvz Norvegų jau po 3 mėnesių susikalbėjau pilnai.

     

    Dėl sunkumo išmokti tai manau priklauso nuo to, kokio lygio kalbos žinių tau reikia. Jeigu tikslas tik susikalbėti paprastomis buitinėmis temomis, tada užtenka šiek tiek pramokti gramatiką ir išmokti 1000-2000 dažniausiai vartojamų žodžių, tačiau jeigu nori pasiekti tikrai aukštą lygį, kad be didesnių problemų galėtum šnekėti įvairiomis temomis tuomet jau reikia investuoti tikrai daug laiko į tai. Aktyviai mokantis manau tai užtruktų mažiausiai 2-3 metus.

  7. Kiek radau paieškoje, paskutinės temos apie užsienio kalbas labai pasenusios todėl nusprendžiau sukurti naują. Kadangi esame maža tauta, tai tenka mokytis kartais net ir ne po vieną užsienio kalbą. Taigi pasidarė įdomu, kokias užsienio kalbas moka/mokosi uždarbio nariai. Ar sunku buvo jas išmokti, ar dažnai tenka jas vartoti? Galbūt visur pilnai užtenka anglų kalbos ir nėra reikalo mokytis papildomų kalbų?

  8. Sveiki su naujais metais visus!

     

    Ieškau gerai rusų kalbą mokančio (būtų idealu jei rusų kalba būtu gimtoji) žmogaus, nesunkiam pastoviam darbeliui.

     

    Reikėtu į Anki programėlę kelti rusiškus žodžius su lietuvišku vertimu, linksniavimo lentele, bei pavyzdinių sakinių, kuris atspindėtu kaip tas žodis yra vartojamas. Žodžius duosiu, iš kur imti visą medžiagą taip pat duosiu. Per mėnesį reikėtu įkelti apie 500-600 žodžių.

     

    Prisegų nuotrauką kaip atrodo viena Anki kortelė.

     

    Susidomėję rašykite AŽ su kainomis.

    post-13380-0-19557800-1546339144_thumb.png

  9. Ne tai faktas kad mes esam uzprogramuoti gyventi dviese, bet mano pagrindine mintis autoriui kad skubant ir butent ieskant tos paneles labiau uz viska, daug sansu kad susimesi su realiai netinkamu variantu vien is to didelio noro, o tada tik laiko klausimas kada viskas pasibaigs.

     

    Nespjaunu ir as i santykius, tikiu kad atrasiu ta zmogu kazkada gyvenime kur klausimu nekils ar cia tikrai tas zmogus.

     

    Taip, nemazai zmoniu turi seimas vaikus ir panasiai, bet ir reikia paziuret kiek skirybu, kad ir su tais vaikais jau buna, nezinau tikslios statistikos bet neabejoju kad su metais situacija tik blogeja. O jam bunant 30ties, turint tarkim savo busta, pastovu darba ir prisiziurint isvaizda jau net neabejoju kad bus lengviau surast tokio pacio amziaus moteri, negu kad susirast jaunute dabar. Moteru isvaizda su metais greit keiciasi, kai pacios pamato kad jau 30, o svajotas princas taip ir neatjojo, o vis dar vienisa tada ir norai ir pageidavimai is partnerio gerokai krenta, kad tik nepijokaus, nemus, bus istikimas ir jau gerai bus.

     

    Taip, ir gauni tada tokia kuri graziausius savo metus atidave jodama per desimtis b*biu :winner:

  10. Sveiki. Gal yra žinančių, ar sunku rasti darbą mokant norvegų ir anglų kalbas? Esu ne kartą girdėjęs, jog mokant skandinavišką kalbą, gauti didelį atlyginimą yra nesunku, ypač vadyboje, nes žmonių, mokančių šią kalbą yra ganėtinai mažai. Ačiū.

     

    Pasiuntinėk CV ir pamatysi ar sunku ar ne, čia šitaip nelabai ką sužinosi. Žinau žmogų, kuris dirba Western Union su Norvegų klientais ir uždirba ~900eurų mėn, kiek žinau darbas nėra sudėtingas ar reikalaujantis kažkokių specifinių žinių. Žinoma jeigu turi gerus vadybinius įgūdžius ir sugebi parduoti Norvegijos rinkoje tada atlyginimui ribų nėra.

  11. tiesiog vadovai parodo su pirštu kur statyti ir kaip statyti, beždžionės ir stato.

    Skirk specialistą nuo beždžionės.

    Specialistas yra tas kurio darbo nesupras ir nemokės tiesiogiai dirbti direktorius, bet tuo pačiu matys specialisto kuriamą vertę. O beždžionė yra tas kuris stovi fabrike ir daro tą patį, arba atėjęs į darbą per tris mėnesio išmoksta darbą kurį dirbs visą gyvenimą

     

    Gerai, paimkime tavo apibrėžimą kas yra specialistas. Tuomet pagal jį "beždžionėms" galime priskirti tiek dalį fizinį darbą dirbančių žmonių, tiek dalį ofisinį darbą dirbančių žmonių. Man tiesiog nepatyko, kaip narys Copywriter išsireiškė, kadangi iš jo pasisakymo susidaro toks įspudis, jog jo nuomone jeigu esi ofiso darbuotojas ir dirbi ofisinį darbą tai gali laikyti save aukščiau fizinį darbą dirbančių žmonių ir prilyginti juos "beždžionėms" nors neretai ir pats busi tokia pati "beždžionė" tik kitoje aplinkoje. Tokia buvo mano pagrindinė mintis, kurią norėjau pasakyti.

  12. Gal todel, kad tu paprastu zmoniu darba atliktu ir treniruotos bezdziones, o klaviaturu barskintojai baigia fizini darba daugumoje sektoriu isvis automatizuoti? Kas investuotojui apsimoka labiau, moketi tukstanciams bezdziongalviu ar keliems zmonems kurie sukuria, idiegia ir priziuri visa sistema?

     

    Jei kalba eina apie tuos kurie dirba fabrike prie linijos tada sutinku su tavimi, bet šito tikrai negalima taikyti visoms profesijoms. Įdomu būtu pamatyti kaip tos beždžionės pastatytų daugiabūčius namus, suremontuotu kelius, iškirstu miškus ir t.t.. Kitas dalykas yra tai, jog eilinis ofiso darbuotojas mažai kuo skyriasi nuo eilinio fizinį darbą dirbančio darbininko. Vienintelis jų skirtumas yra nebent tas, jog eilinis ofiso darbuotojas universitete išmoko keleta protingesnių žodžių.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...