Pereiti prie turinio

Rulis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.048
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 2. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 3. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo GiGalo DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Susidaro įspūdis, kad esi kaip vaikėzas, pasinėręs į kokį žaidimą ir negalintis nulipti nuo jo, o iš amžiaus sprendžiant toks nesi. Suprantu jeigu būtų viso šito vargo kažkoks galutinis tikslas, bet panašu, kad tu jo neturi, o tiesiog užsiimi tuo sekindamas save, kad tiesiog užsiimt, daugiau nieko apart forexo nematai ir nenori matyti ir neplanuoji matyti. Gyveni ne tikrą gyvenimą, o savo susikurtoj iliuzijoj.
 4. Patinka
  Rulis sureagavo į TomasKi Iš jūsų vagia, o jūs atsakote šypsena?   
  Auksiniai žodžiai, auksiniai žodžiai. Eikime visi į McDonalds valgyti, sąžiningo piliečio turi būti daug.
 5. Patinka
  Rulis sureagavo į Ginciuz Nemokama SEO konsultacija   
  Tą, kuri atneštų daugiausiai ROI tiek man, tiek klientui. O jei rimtai, tokio dalyko kaip neriboti pinigai nebūna, viskas turi ribas. :)
 6. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 7. Patinka
  Rulis sureagavo į sanis Samsung Galaxy S2   
  Gali pabandyt:
   
  https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.sgs2simunlockcode&hl=en
   
  rašo kaikam veikia. Arba gali xda-developers.com forumuose pasikuist. Tikrai rasi.
 8. Patinka
  Rulis sureagavo į zvirbluitis Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  "Ramiame Meksikos žvejų kaimelyje atostogaujantis amerikietis stebėjo, kaip vietinis žvejys iškrauna ryto laimikį. Tas amerikietis buvo pasiturintis vienos prestižinės JAV verslo mokyklos profesorius, tad neištveręs nusprendė meksikiečiui šį tą nemokamai patarti.
   
  - Sveikas! - Šūktelėjo amerikietis. - Kodėl taip anksti baigiai žvejybą?
   
  - Nes sugavau užtektinai žuvų, senjore, - atsakė nuoširdus meksikietis. - Bus gana pamaitinti šeimai ir dar šiek tiek parduosiu. Dabar su žmona papietausiu ir kiek pailsėjas pažaisiu su vaikais. Tada po vakarienės nueisiu į barą, išgersiu truputi tekilos ir su draugais pagrosiu gitara. Man to pakanka, senjore.
   
  - Paklausyk, mano drauge, - pasakė verslo profesorius. - Jeigu jūroje žvejotum iki vėlyvos popietės, lengvai sugautum dvigubai daugiau žuvų. Pardavęs daugiau žuvų ir pasitaupęs šiek tiek pinigų, po kokių šešių, na, gal devynių mėnesių galėtum įsigyti didesnę ir geresnę valtį, bei pasisamdyti kelis padėjėjus. Tuomet galėtum pagauti keturis kart daugiau žuvų. Tik pagalvok, kiek pinigų dar papildomai užsidirbtum! Po kokių metų ar dvejų turėtum iš ko įsigyti antrajį žvejybos laivelį ir pasisamdyti daugiau žmonių. Jeigu veiksi pagal šį verslo planą, po šešerių ar septynerių metų būsi savimi pasitikintis didelės žvejybinės flotilės savininkas. Tik isivaizduok tai! Tuomet galėsi perkelti savo pagrindinę kontorą į Meksiką, o gal net Los Andželą. Po kokių trejų ar ketverių metų Los Andžele tavo akcinės bendrovės akcijos taps kotiruojamos vertybinių popierių biržoje. Tu tapsi generaliniu direktoriumi - turėsi daugiaženklį atlyginimą ir akcijų paketą. Po dar kelerių metų - tu tik pasiklausyk! - keletą kartų sėkmingai supirksi akcijas iš rinkos ir tapsi milijonieriumi! Garantuoju! Esu gerai žinomas JAV verslo mokyklos profesorius. Nusimanau apie šiuos reikalus.
   
  Meksikietis žvejys idėmiai klausėsi, ką įsijautęs amerikietis jam dėsto. Kai profesorius baigė, meksikietis paklausė:
   
  - Bet, senjore profesoriau, ką gi aš darysiu su tais milijonais dolerių?
   
  - Amigo! Su šitiek šlamančiųjų galėsi ramiai išeiti į pensiją. O taip! Išeiti į penciją. Galėsi įsigyti nedidelę vila gražiame žvejų kaimelyje kaip šis, mažą valtelę, kad rytais galėtum pažvejoti. Galęsi kasdien pietauti su savo žmona, o paskui be jokių rupesčių mėgautis siesta. Pavakary turiningai leisti laiką su vaikais, o po vakarienės pagrosi gitara su savo draugais kokiojo užeigoje, gurkšnodamas tekilą. O taip, turėdamas šitiek pinigų, mano bičiuli, galėsi išeiti į pensiją ir ramiai gyventi.
   
  - Bet, senjore profesoriau, aš visą tai jau dabar darau."
 9. Patinka
  Rulis sureagavo į JustasP Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  Esu Justas, man 19 metų. Trumpai papasakosiu savo požiūrį į gyvenimą, kuris man padėjo pasiekti tikrai daug, nepaisant mano amžiaus ir kitų galimybių. Noriu tiesiog pasidalinti tuo su jumis. Galbūt kažkam tai suteiks didelės motyvacijos. Tikiuosi... Visi pesimistai, tikintys, kad judėjimas prieš visuomenės standartus yra blogis, verskite kitą puslapį.
   
   
  ĮVADAS
  Mano sritis yra kompiuteriai. Galbūt galėčiau tai vadinti ir IT, tačiau nesispecializuoju labai plačiai. Kompiuteriais pradėjau domėtis 11 metų. Pirmieji žingsniai buvo žaidimai. Esu laimingas, kad tai truko neilgai. Pažaidęs gerą pusmetį ir sulaukęs 12 metų išgirdau šią frazę: "užaugęs galėtum dirbti kompiuterių administratoriumi" (tuo metu padėjau sutvarkyti kažkokią problemą). Nuo to laiko ši frazė mane užkabino ir lig šiol ji gyvena mano širdyje. Būdamas 13 metų pradėjau rimtai žvelgti į kompiuteris ir skyriau jiems daug praktikos. Pirmosios svetainės, pirmieji programavimo darbai, pirmieji remonto darbai. 15 metų jau orientavausi šioje srityje, sekiau pasaulio naujienas, pradėjau teikti NEMOKAMAS svetainių kūrimo/administravimo paslaugas (kurios man tikrai padėjo tobulėti), taip pat pradėjau teikti kompiuterių remonto paslaugas pažįstamiems žmonėms (nelegaliai, nes tai man tada nebuvo svarbiausia). 17 metų padėjau tašką vaikiškose istorijose ir su giminaičio pagalba įkūrėme bendrovę (tai buvo 18-ojo gimtadienio dovana). Pagrindinė specializacija: kompiuterių remontas mūsų mieste. Praėjus pusantrų metų mes stipriai išsiplėtėme ir savo paslaugas teikiame Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose, o dukterinius partnerius, kurie plėtoja mūsų projektus, turime 18 pasaulio šalių. Taip pat papildėme savo teikiamų paslaugų asortimentą programavimo paslaugomis, verslo konsultacijomis, tekstų vertimu ir kita.
   
   
  PRINCIPAI, APLINKOS DĖSNIŲ NEPAISYMAS BEI NEAPSAKOMAS UŽSISPYRIMAS IR MOTYVACIJA
  Tai, ką aprašiau įvade, tėra paprastas ir nedetalus "history".
  Kompiuterius aš myliu. Tai gali nuskambėti klaikiai, tačiau taip nėra. Ateitį su kompiuteriais pasirinkau todėl, kad aš su jais užaugau ir jie man "įėjo" į kraują. Domėjimasis, bandymas atrasti kažką naujo, problemų sprendimas - šie dalykai neleidžia stovėti vietoje ir verčia nuolat tobulėti.
  Iki kokių 16 metų visada sulaukdavau priekaištų, kad neva per daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Sulaukdavau pasiūlymų išeiti į lauką, išgerti alaus, kažkur išvykti. Esu laimingas, nes to atsisakiau. Lauke būdavau tik vasaros vakarais, kuomet jusdavau labai gryną orą ir pasisemdavau ramybės bei įkvėpimo. Išvykų taip pat vengdavau, nes kelionės man nebuvo prie širdies. Pasilepindavau tik išvykomis prie jūros keletą kartų per metus. Apie "draugus", kurie būtų padarę daugiau žalos nei naudos, net nekalbu. Net bjauru klausytis iš 15-18mečių tokius žodžius: "einam gerti", "statai" ir pan. Nors draugų rate ne visi buvo tokie. Tiesiog vengdavau plataus komunikavimo, nes tai saldžių vaisių neduodavo. Neužkibau už alkoholio, cigarečių, narkotikų lyno ir tuo džiaugiuosi. Kad ir koks savanaudis atrodyčiau, tačiau dabar džiaugiuosi, kad esu vienu laipteliu aukščiau už tuos, kurie pasirinko kelią su sidro buteliu rankoje. Na, o tų žmonių, kurie eina pagal "visuomenės standartus" nesuprantu ir negerbiu.
  Savo kelyje atradau daug principų. Daugelis žmonių mano, kad principai yra blogai. Paprieštarausiu. Mano asmeniniai principai ir nusistatymas, kategoriškumas, pasikėlimas bei užsispyrimas leido man išlaikyti pusiausvyrą sunkiausiais periodais. Pateiksiu vieną pavyzdį. Turiu įgimtą nusistatymą prieš kaip sakoma "tūsus". Mano aplinkoje dauguma "tūsinasi", į savo verpetą bandė įtraukti ir mane. Iškėlęs galvą rodžiau, jog man tai yra tiesiogine prasme nusispjauti. Suprantu, kad reti "tūsai" nėra blogai, bet kalbu apie "tūsus" keletą kartų per savaitę. Gaila man tokių žmonių - tai amplitudė žemyn. Turiu savotišką relakso būdą: tai gaivus oras, pasivaikščiojimai, džiazo koncertai, operos teatrai, restoranai, meditacinė joga. Galų gale - taurelė vyno rankoje vasaros naktį stovint lauke ir žvelgiant į žvaigždėtą dangų.
  Atsiribojęs nuo visuomenės ir pasinėręs į darbus prie kompiuterio jausdavau ne tik malonumą, bet ir neapsakomą norą tapti kažkuo "tuo", į "ką" žmonės galėtų žiūrėti ne kaip į eilinį tipą, o kaip į garbingą žmogų. Dabar aš toks esu. Pastebimas gatvėje, žinomas (nors supratau, kad man nepriimtina savybė), ir svarbiausia - gerbiamas. Nieko nėra malonesnio negu išgirsti šiuos žodžius parduotuvėje: "ponas, gal rašom sąskaitą su nuolaidėle? :)" arba turėti savų žmonių ratą, kurie pagalbos kreipiasi į mane, nes žino, kad aš tai galiu. O galiu todėl, nes aš tai įrodžiau nesišvaistydamas gatvėje, o dirbdamas ir mokydamasis.
   
   
  MYLĖK SAVO SRITĮ IR JI MYLĖS TAVE
  Dauguma žmonių pasirenka profesiją tokią, kad ji suteiktų jiems daug pinigų. Šiame punkte žmonės "susimėto". Rinktis profesiją pagal išskaičiavimą arba pagal: "Petras, Jonas, Antanas ir dar 40 žmonių pasirinko buhalterio darbą, tiks ir man" yra tiesiog KVAILA. Esu be galo dėkingas savo giminaičiui Tadui D., kuris padovanojo man kompiuterį, ir tik to žmogaus dėka dabar esu tuo, kuo esu.
  Grįžtant prie temos, šioje dalyje norėjau pasakyti, kad svarbu yra IEŠKOTI savo srities, o ne SPĖLIOTI. Kadangi pats užkibau ties kompiuteriais būdamas būdamas paaugliu, tai suprantu, kad tas laikotarpis man padėjo "prisitaikyti" prie kompiuterių ir juos pamilti. Svarbu yra gerbti ir mylėti savo sritį. Tik tokiu atveju visada būsi skaidrios nuotaikos, nebus vidury darbo jokių "WTF, kas čia per š..." ir svarbiausia, būsi tikras savo srities specialistas - ne tu ieškosi žmonių, o jie ieškos tavęs.
   
   
  SAVI NIUANSAI
  Visada buvau tokios nuomonės, kad turiu pažinti savo sritį taip gerai, kaip pažįstu savo penkis pirštus (nors tiesą sakant jų pavadinimų nežinau). To pasekoje "dėjau" ant švietimo sistemos, mokykloje pradėjau mokytis minimaliai. Visą save atidaviau savo sričiai. Kas mėnesį pirkdavau naujų knygų, jas skaitydavau, konspektuodavau, analizuodavau. Net nepastebėjau, kaip į mano galvą be jokių mokymosi atmintinai įaugo keli šimtai sąvokų (nuo kas yra kompiuteris iki kas yra 2x AES). Prie mokymosi medžiagos sėdėdavau net laisvesnių pamokų metu. Tuo esu laimingas - prizinės vietos įvairiuose konkursuose, laimėtas microsoft konkursas (atvėręs daug galimybių įsidarbinti kompiuterių srityje), bendradarbiavimas su apple mokymosi tikslais. Mokydamasis mokykloje pagal standartinę švietimo sistemą to tikrai nebūčiau pasiekęs, TIKRAI.
  Dabar esu dvyliktokas, besiruošiantis egzaminams (pagrinde tik matematikos ir lietuvių k.), nes informatikai ruoštis nereikia (tiesiog suprantu šį dalyką labai gerai). Kokia paseka to, kad nesimokiau anksčiau? Jokia. Prastesni pažymiai - ne kelio pabaiga. Ruošiuosi egzaminams su tam tikrų žmonių pagalba turbūt dar geriau, negu kad būčiau kažką išmokęs seniau, o dabar viską atkartojęs. Sutaupiau ir laiko ir nervų.
  Tiesa, mokykloje vis tik problemų turiu. Keista yra tai, kad jos susijusios ne su mokslu, o labiau su elgesiu. Kadangi turiu įmonę, tuo pačiu turiu begalę svarbių reikalų. Per pamoką vidutiniškai sulaukiu 5 skambučių į kiekvieną telefoną (jų yra 3), į dalį tenka atsiliepti. Kreivi mokytojų žvilgsniai - tikrai erzina. Na bet jau pripratę visi, nes supranta, kad tai kuo užsiimu nėra kažkokios paistalynės ir kai kurie netgi rodo pagarbą tam - leidžia nelankyti pamokų ir pan.
   
   
  IŠ DABARTIES
  Gyvenimo ramstis - rimtumas ir susikaupimas. Susidariau naują įvaizdį - solidų ir išdidų. Dabartis nepalyginama su praeitimi. Dabar tenka daug keliauti, o prie kompiuterio sėdėti - minimaliai. Tiesa, mokymąsi (iš knygų) palaikau ir dabar. Kodėl nepalaikyti, jeigu man tai patinka? Per mėnesį tenka sudalyvauti ~5 konferencijose. Vasarą praktiškai vienos kelionės po užsienį. Esu vidutinės klasės fizinio pasirengimo žmogus. Nesportuoju štanginėse (nors seniau tai dariau, kol pasikeitė norai), neužsiiminėju komandiniu sportu (nepatinka). Retu metu kartas nuo karto palakstau su krepšinio kamuoliu - susirenkame nevykėliai, nemokantys žaisti krepšinio ir bandome kažką "išplėšti".
  Savotiškas mano sportas yra meditacija. Tai vidinės ramybės ir stiprumo palaikymas. Meditacija yra gyvybiškai svarbi, be jos nebūčiau toks aktyvus ir neturėčiau tiek daug fizinių ir protinių jėgų. Į meditaciją integruoju vakarinius pasivaikščiojimus lauke (deja, bet ne kiekvieną vakarą pavyksta tą padaryti). Na, o finišas yra mityba. Jau antrą mėnesį vartoju lengvą maistą (pagrinde salotos su tunu, retkarčiais jautiena, vištiena). Kaip gėrimą impregnuoju arbatą bei mineralinį vandenį. Ramunėlių arba melisos arbatos puodelis prieš miegą yra NUOSTABU. Kam tokia mityba? Tai vėlgi mano principas. Toks maistas yra labai sveikas, jame gausu vitaminų, kurie labai padeda tokiu įtemptu gyvenimo ritmu. Beje, arbata didina darbingumą.
   
   
  SAVI ATRADIMAI
  Norint kažko pasiekti reikia pilnai pažinti save. Darbo efektyvumui atradau savo laiką. Daugiausia jėgų turiu bei didžiausią kiekį darbų galiu atlikti nuo ~12h dienos iki ~19h vakaro.
  Nepaminėjau, esu ankstyvas paukštis. 5h ryto - jau būnu atsikėlęs. Jeigu tai įprasta diena, iki mokyklos 3h laiko - atlieku daug darbų, tačiau gaila, bet ne visu pajėgumu. Miegoti tenka eiti anksti - dažniausiai 23h jau miegu. Toks kasdieninis balansas yra gerai, o jeigu išsibalansuoju kokį kartą - pasekmės būna: mieguistumas ir ne nuotaika visą dieną. Taigi, pakartosiu, kad geras gyvenimo būdas - yra NUOSTABU.
  Dar vienas atradimas - savęs išnaudojimo galimybės. Čia norėčiau įterpti citatą: "Vieninteliai apribojimai yra tie, kuriuos nusistatome sau patys - Robin Sharma". Plėčiau savo žinių profilį savarankiškai. Užsienio kalbų pagrindus išmokau mokykloje, tęsiau - savarankiškai. Dalį dalykų, kurių neišmokau mokykloje išmokau savarankiškai. Bendravimo etiketą bei viską, kas man tikrai pravertė išmokau savarankiškai, nes to mokykloje niekada nemokė ir vargu ar kada mokys. Didžiąją dalį dalykų savų gyvenime atlieku savarankiškai. Nuo to jaučiuosi tik geriau. Savarankiškumas išugdė mane tokį, koks esu. Galbūt vieniems atrodau kvailas, o kitiems keistas, tretiems protingas, o ketvirtiems įdomus, tačiau svarbiausia yra pasitikėjimas savimi.
   
   
  TIKRASIS VEIDAS
  Iš perskaityto teksto galėjote suprasti, kad esu pasikėlęs. Taip, aš toks esu. Pasikėlimas man suteikia jėgų ir stiprybės, ištvermės. Tačiau skirtingai nei daugelis kitų išdidžių žmonių, visada padedu žmonėms kurie turi bėdų. Tuo pačiu šiek tiek pasireklamuosiu. Jeigu kas nors turite asmeninių problemų (psichologinės problemos, pinigų trūkumas ar kitos bėdos), rašykite. Tiems, kam tikrai sunki situacija, galiu įdarbinti lengvam darbui. Tiems kam trūksta pinigų, galiu paskolinti jų (xxxLT) be jokių procentų. Na, o jei yra psichologinių problemų, drąsiai galite kreiptis. Psichologiją išmanau, nes mano gyvenimas šiek tiek susijęs su psichologinėmis problemomis ir padėsiu kiek galėsiu.
   
   
   
   
  Taigi, kiekvienas iš mūsų gali pasiekti tiek, kiek pats to nori. Nekreipkite dėmesio į visuomenės standartus, stereotipus. Kurkite juos patys! Neklausykite aplinkinių žmonių, kurie nori jus matyti tokiais ar anokiais - tik jūs patys žinote, kuo norite būti. Ribų nėra. Visas ribas užsibrėžiame patys. Nors yra sakoma: "mokytis ar kažką daryti niekada nevėlu", aš pakoreguosiu ir pataisysiu: "mokytis niekada nevėlu, tačiau kuo anksčiau pradėsi ir atrasi savyje tai, ko tau reikia, tuo bus geriau". Laužykime standartus, nebūkime vientisa masė.
   
  Apie save, kaip teksto autorių, nelabai noriu šnekėti, nes tai ką parašiau yra mano asmeninis gyvenimas, todėl nelabai noriu identifikuotis.
   
  Ačiū už skaitymą, labai viliuosi, kad ką nors iš jūsų šis tekstas bent maža dalele motyvuos. Nepykite už stiliaus klaidas, kurių šiame tekste daug - tekstą rašiau dvi valandas ir labai nebeturiu noro šiuo metu jį koreguoti. Su laiku jį ištaisysiu. Na ir galiausiai būčiau dėkingas, kad kritikos būtų kuo mažiau. Tai ką parašiau yra mano asmeninis gyvenimas, už kurį esu atsakingas aš pats. Kiekvienas mes esame savo likimo kalvis.
   
  Baisiausias netikėjimas yra netikėjimas savimi - T. Karlailis
 10. Patinka
  Rulis sureagavo į latwiz Kokį mobilų telefoną imti ?   
  Pats naudoju ant ios 5 . Gavus zinute, ji pasimato ,,notifications" skiltyje, uzrakinimo uzsklandoje ir pranesimas prie skype ikonos.
  Kai skambina arba ateina zinute, iphone suskamba.
 11. Patinka
  Rulis sureagavo į Alaloitas Kokį mobilų telefoną imti ?   
  Android tai tikrai veikia fone ir ateina pranesimai is karto, o ant iOS man atrodo senesniuose tos programos fonuose taupumo sumetimais uzmiega, pats naudoju 5.0.1 veikia fone, pranesimai ateina is karto, čia tikriausiai nuo 5 iOS kai pasirode notification juosta.
   
  Zinoma veikiantis skype telefone kur kas labiau baterija eikvoja.
 12. Patinka
  Rulis sureagavo į latwiz Kokį mobilų telefoną imti ?   
  Manau, kad protingiausia butu naudoti skype.
  Telefonas: ios arba android irenginys.
 13. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 14. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo GiGalo DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Susidaro įspūdis, kad esi kaip vaikėzas, pasinėręs į kokį žaidimą ir negalintis nulipti nuo jo, o iš amžiaus sprendžiant toks nesi. Suprantu jeigu būtų viso šito vargo kažkoks galutinis tikslas, bet panašu, kad tu jo neturi, o tiesiog užsiimi tuo sekindamas save, kad tiesiog užsiimt, daugiau nieko apart forexo nematai ir nenori matyti ir neplanuoji matyti. Gyveni ne tikrą gyvenimą, o savo susikurtoj iliuzijoj.
 15. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo GiGalo DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Susidaro įspūdis, kad esi kaip vaikėzas, pasinėręs į kokį žaidimą ir negalintis nulipti nuo jo, o iš amžiaus sprendžiant toks nesi. Suprantu jeigu būtų viso šito vargo kažkoks galutinis tikslas, bet panašu, kad tu jo neturi, o tiesiog užsiimi tuo sekindamas save, kad tiesiog užsiimt, daugiau nieko apart forexo nematai ir nenori matyti ir neplanuoji matyti. Gyveni ne tikrą gyvenimą, o savo susikurtoj iliuzijoj.
 16. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 17. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 18. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 19. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 20. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 21. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 22. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo GiGalo DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Susidaro įspūdis, kad esi kaip vaikėzas, pasinėręs į kokį žaidimą ir negalintis nulipti nuo jo, o iš amžiaus sprendžiant toks nesi. Suprantu jeigu būtų viso šito vargo kažkoks galutinis tikslas, bet panašu, kad tu jo neturi, o tiesiog užsiimi tuo sekindamas save, kad tiesiog užsiimt, daugiau nieko apart forexo nematai ir nenori matyti ir neplanuoji matyti. Gyveni ne tikrą gyvenimą, o savo susikurtoj iliuzijoj.
 23. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 24. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
 25. Patinka
  Rulis gavo reakciją nuo Leadas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...