Pereiti prie turinio

Leadas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.776
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Leadas paskutinį kartą laimėjo Kovo 22 2019

Leadas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Leadas

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1989-02-13

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  H.
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Deja..Kaunas..
 • Pomėgiai
  Baliai-festivaliai :D
 1. Kiek teko girdėti apie būsto vertinima tai labai didelę įtaką turi šalia parduotų būstų kainos, jeigu geranoriškas vertintojas tai gali dar kiek pritempti kaina, jeigu būstas tvarkingas ir pan. Nesusisgundyk kokia nors kompanija kuri nėra patvirtinta banko, ji gali įvertinti būsta tokiai sumai kokiai reikia, bet bankas tokio vertinimo nepriims.
 2. ICY BOX Hdd converter 2.5" to 3.5" SATA HDDs Atiduodu. Berods nenaudotas, Vilniuje pasiemate patys, su paštomatu ±2€
 3. Dividendus moka ir už dalines.
 4. Pas mane namie buitinė technika vos ne visa skirtinga, electrolux, siemens, bosh principe jokio skirtumo koks gamintojas, svarbu funkcijos kurios būtų reikalingos. Tik su šaldytuvu bus ateityje problemų, nes pirkau Hitachi, atrodo ir veikia super, bet jis nestandartinio dydžio tai ji pakeist bus reikalų, aišku čia jau tokia kaina, kai patinka daiktas :D O dėl technikos pirkimo man rekomendavo pabandyti btn.lt, jeigu perkant daugiau parašyti jiems ir pasiderėti dėl kainos.
 5. Apie Samsungus prieš porą metų sakė, kad jeigu pirkti čia pas mus, tai tik pagamintą Korėjoje. Bet kiek teko skaitytis apie Samsung šaldytuvus, skalbimo mašinas tai vidutinės klasės prietaisai kažkaip nežibėjo gerais atsiliepimais, o brangūs atvirkščiai. Bet manau, kad neturi didelės įtakos, svarbu kuris daiktas labiau patinka, o po 5 metų tiketina tiek vieno, tiek kito gamintojo, eis į pabaigą.
 6. PIrkimai http://www.cvpp.lt/index.php?option=com_vptpublic&task=sutartys&Itemid=109&filter_show=1&filter_limit=50&vpt_unite=&filter_tender=auto&filter_number=&filter_proctype=&filter_authority=&filter_jarcode=188785847&filter_purchaseCode=&filter_cpv=&filter_valuefrom=&filter_valueto=&filter_contractdate_from=&filter_contractdate_to=&filter_expirationdate_from=&filter_expirationdate_to=&filter_supplier=&filter_supplier_jarcode=&filter_agreement_type= Man rodos šitas konkretus: 70. 2020-09-03 Nr. 5-ST2-250 UAB
 7. Grįžtant į Telia iš Tele2, pasiūlė 32GB už 8.5€ Pasiliekant Tele2, pasiūlė 4GB + 100 GB metams, t.y išnaudoji tuos 4 ir tada skaičiuoja jau iš to 100. Už 5.5€
 8. Man rodos šiais laikais tokie atvežimai nebeneša jokios piniginės naudos, nebent vienetai. Viską galima užsisakyti iš bet kurio pasaulio krašto, labai daug dalykų yra pas mus tai manau čia tik papildomas apsikrovimas būtų dėl keletos eurų.
 9. Nemažai kolegų buvo užsikabinę ant panašaus dalyko Huel tik vadinasi. Pradžioje labai patiko ir džiaugėsi, po to kažkam atsibodo tas pats per tą patį, tik viena mergina vis dar reguliariai taip pietauja, kiti labiau pasiliko kaip atsarginį variantą, kai nėra galimybės papietauti ir reikia greitai.
 10. Pas mane prie lenovo galingesnės ausinės pakankamai tyliai grojo, tai pasiemiau stiprintuvėlį, kažką panašaus ir jis pridėjo pakankamai garso: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/meridian-explorer-dac-roxcore-d11-48521473.html
 11. Pas mane namie pirkta keliais etapais tai yra ir Electrolux, ir Siemens, ir Bosh, ir Hitachi. Kas tuo metu atrodė tinkama tą ir ėmiau, visa buitinė technika juoda, tai nemačiau tikslo derinti vieną gamintoją.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...