Pereiti prie turinio

MindaugasLT

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.222
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

MindaugasLT paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 25

MindaugasLT patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie MindaugasLT

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Mindaugas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Pilnai sutinku kad geras domenas visada geriau, jis atskleidžia pačio puslapio tematiką, o lengvi žodžiai ar įsimenamos jų kombinacijos visada labiau patraukia dėmesį. Dėl SEO įtakos raktažodžio panaudojime, tai čia jau atskira diskusija, aš lieku prie savo nuomonės, kad jo įtaka labai minimali. O apibendrinimui, tai visgi svarbiausia ką lankytojas aplankęs tą tinklalapį ras, jei atsidarius puslapius jis nesupras kas ten kur ir kaip ir išjungs, tai nei domenas, nei SEO nepadės didinti pardavimus.
 2. na mano pvz su xyz truputį su ironija reiktų žiūrėti, tačiau betkokiu atveju domenas iš vieno žodžio tikslinio yra geriau ir solidžiau. Raktažodžių įtaka domene buvo prieš n metų atgal, dabar seo taip nebeveikia. Pateiktas pvz su šilumos siurbliais top pozicija tikrai ne dėl panaudotų raktinių žodžių domene.
 3. dėl seo tai domenas visiškai jokios įtakos neturi, gali kad ir molis1598xyz.lt iškelt į TOP pozicijas. Čia labiau įvaizdžio klausimas normalus domenas be visokių skaičių ir brūkšnelių. Bendrinis pavadinimas tiesiog lengviau įsimenamas ir potencialiems klientams nereikės ieškoti koks ten buvo molis-24 ar molis365 ir pan.
 4. sportozinios.lt 250 € batupasaulis.lt 200 € statybospaslaugos.lt 300 € turizmopaslaugos.lt 150 € trikotazas.lt 500 € autostart.lt 100 € visosdalys.lt 70 € NTplius.lt 700 € MD.lt 300 € Motodalys.lt 1500 € Galiu išrašyti sąskaitą. Kreiptis A.Ž.
 5. Jei žiūrima į ateitį, tai visuomet solidus domenas ilgalaikėje perspektyvoje yra geriau, nei visokios 24-123 kombinacijos iš skaičių ir pan.
 6. VPS, dedikuoti serveriai, hostingas ir kiti smulkūs darbai susiję su web. Galiu padėti su Linux serverių OS diegimu, administravimu, atnaujinimų diegimas, atsarginės kopijos ir pan. Raid konfigūravimas, ZFS, LVM. Valdymo pultų diegimas svetainių talpinimui, nemokami ir mokami. Taip pat galiu padėti su Directadmin įvairiais klausimais. Galiu padėti su SEO, wordpress, dėl laiko stokos tik smulkiais klausimais. Galiu pateikti Ahref ataskaitas apie SEO rezultatus, raktažodžių pozicijas ir palyginimą su konkurentais. (Kaina nuo 5€/už ataskaitą.) Web svetainių perkėlimas i
 7. tai parodžiau pvz su žvaigždute prieš domeną, vienas įrašas tik ir bet kokias raidžių kombinacijas nukreips į tavo norimą domeną, nebent netaip supratau ir tau reikia į skirtingus url nukreipinėti kiekvieną kombinaciją.
 8. tikriausiai kažką blogai suvedęs. pirmam laukelyje įrašyk *.domenaskazkoks.com tada pasirenki nukreipimą ir apačioj url į kur nukreipt. Palaukt gali tekt iki 1-2min kad įsigaliotų pakeitimai.
 9. https://support.cloudflare.com/hc/en-us/articles/4729826525965-Configuring-URL-forwarding-or-redirects-with-Page-Rules kdl nesigauna per čia?
 10. Tu čia teorijos paskaitęs vardini man tuos greičius ar kaip? cat5e nedideliu atstumu kas daugumoj butų ir yra nuo šviesolaidžio iki pc 2gbps eina be problemų. Atsinaujink teorijos žinias: https://en.wikipedia.org/wiki/2.5GBASE-T_and_5GBASE-T https://en.wikipedia.org/wiki/Ethernet_over_twisted_pair Jei vistiek abejoji pasijunk 2 pc su cat5e per switcha ir pasitikrink su iperf greitaveika. Sėkmės atradimuose.
 11. cat5e laisvai palaiko 2gbps, naujesnės motininės taip pat jau turi 2,5 gbps palaikymą.
 12. pasiskaityk cia daug pvz kada pvm moka pardavejas kada pirkejas: https://www.vmi.lt/evmi/documents/20142/390959/KM2914+Paslaugų+suteikimo+vieta+ir+apmokestinimas.pdf/577b6696-c517-11fe-2740-e36f14c738b8?t=1619694585848
 13. 5-15 ct priklausomai nuo tematikos ir metų laikotarpio.
 14. o esi tikras kad cron užduotis parašyta tinkamai? Ar bandei rankiniu būtų į linux crontab failą tą komandą įrašyti?
×
×
 • Sukurti naują...