Pereiti prie turinio

justutiz

VIP nariai
  • Pranešimai

    3.305
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo orux Logotipu ivertinimas   
    Na tada jau cia galim gilintis i teorija, kurios pas mane daug. Kas visgi yra logotipas, kas grafinis elementas. (tiesa, cia dar ne viskas, juos dar smulkiau galima skirstyt)
     
    Logotypes or Logos are graphic representations, emblems or devices for companies, organisations or individuals; a symbol or mark that can be easily recognised and is uniquely identifiable. Logotipe tekstas - ne. Neskaicius turi zinot, ka matai. Logotipas turi but atpazystamas zmonem, kurie net nemoka skaityt. Logotipas turi but atpazystamas, net jei matai tau nesuprantamos kalbos imones logotipa. Tiesa, galima daryti isimtis, atsizvelgiant i kultura. Daug simboliu pvz Indai ir Europieciai supranta kitaip, del kulturos, tad i sita reikia atsizvelg pries kuriant.
  2. Patinka
    justutiz sureagavo į ReikiaPuslapio Paskaita "Laravel 5: nuo nulio iki pirmo projekto"   
    UPDATE: deja, renginys atšauktas dėl asmeninių priežasčių (artimo žmogaus sunki liga).
  3. Patinka
    justutiz sureagavo į RiciukasLT Ką vežtis į Angliją?   
    jei dirbt vaziuoji tai butinai loptopa imk, nes is neturejimo ka veikt prasigersi
  4. Patinka
    justutiz sureagavo į dz0 Python programavimas   
    Python3 pagrindų kursas LT kalba su interaktyviais pavyzdžiais ir pratimais
    http://cscircles.cemc.uwaterloo.ca/0-lt/ (galima mokintis ir anglišką variantą ; )
     
    Yra integruota "Pagalba" -- prisiregistravus, sprendžiant uždavinį galima parašyti žinutę, jei kas neaišku. Standartiškai ją gausiu aš, arba galite pasiinkti kitą prisiregistravusį "guru" savo profilio nustatymuose.
  5. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo heAt0n Matematikos žinių trūkumas programuojant   
    http://ims.mii.lt/~linas/alkykom/files/knyga.pdf va ko tau reikia
  6. Patinka
    justutiz sureagavo į zilvinasg HUB Šiauliuose   
    Atsiprašau, jei pataikiau ne į ta temą, bet tikslinę auditoriją manau pasieksiu.
     
    Kreipiuosi į Šiaulių laisvai samdomus specialistus. Turime įkūrę HUB'ą ir kviečiame pas mus darbuotis. Ši idėja įgyvendinta su savivaldybės pagalba ir skirta jaunimo verslumui skatinti, todėl darbo vieta nekainuoja. Turime sutvarkytas patalpas, įrengtas darbo vietas, galimybę naudotis virtuvėle, konferencijų sale ir t.t. Kadangi aš pats esu narys, sąžiningai galiu pasakyti, startupas geriau neras. Vienas minusas, Šiauliuose labai sunku suformuoti bendruomenę, be kurios HUB'as netenka dalies savo žavesio. Visa info FB grupėje, kurios nuorodą daviau.
  7. Patinka
    justutiz sureagavo į ReikiaPuslapio Niekam nereikia jūsų verslo idėjos   
    Pastaruoju metu internete padažnėjo wannabe-verslininkų pranešimų iš serijos "turiu nerealią idėją, ieškau kas prisijungtų prie komandos". Paskutinis pavyzdys - FB grupėje "Lietuvos webo profesionalai" ta tema gavosi kilometrinė diskusija.
     
    Noriu pafilosofuoti ta tema ir truputį nuraminti tuos, kas skraido padebesiais ir galvoja kad "vat tuoj sukursiu projektėlį, greitai subėgs lankytojai ir uždirbsiu milijonus".
     
    Apskritai į Lietuvą pastaraisiais metais atėjo verslo optimizmo mada - atsirado startuolių, visokių hubų, *camp'ų, o ir tas pats Forum One įgavo pagreitį. Visiems yra rėkiama: ateikite ir darykite verslą, tai yra paprasta, reikia tiesiog [turėti idėja / daug dirbti / geros komandos / pasirinkti nišą / profesionaliai parduoti] - pasirinkite tinkamą variantą. Ir tautiečiai prisiklausė tokių minčių, juk iš tikro pasakoja rimti dėdės, kurie jau sukūrė verslus, kaip čia galima jais netikėti.
     
    O bet tačiau. Realus kelias iki bent kažkokios minimalios sėkmės yra daug daug daug (DAUG!) sudėtingesnis, negu pasakojama motyvacijos knygose ir kalbama konferencijose.
     
    Sakykime, kad sugalvojote idėją nerealiam verslui, kuris, jūsų galva, turi iššauti ir atnešti jums turtus. Kaip dažniausiai įsivaizduojamas tolimesnis kelias:
    - Iš kur nors gaunu pinigų pradžiai - juk mano idėja tokia nereali, visi duos pinigų
    - Pasamdau komandą, kuri sukurs afigeną produktą/paslaugą
    - Įdedu reklamą į Google/Facebook/Uždarbis arba šiaip į enternetą, dar girdėjau kad pora kilogramų SEO padeda
    - Ateis kvadrilijonai lankytojų, kurie norės iš manęs užsisakyti viską ką pasiūlysiu
    - Profit
     
    Dabar grįžkime prie dažnesnės realybės:
    - Vien į idėją niekas investuoti nenori, teks krapštyti pinigus iš savo ar artimųjų kišenės
    - Žmonių samdymas irgi nėra lengvas: juk norėsite pigiau, o tada nukentės kokybė, o ir dar pataikysite ant neteisingų žmonių, dėl ko kūrimas užtruks 2x ilgiau ir kainuos 3x brangiau
    - Pakeliui dar atsiras tuzinas idėjų, ką pakeisti, patobulinti ar išmesti iš pirminės idėjos - visam tam įgyvendinti vėlgi reikės pinigų
    - Pirminė reklama bus brangi ir neduos tinkamo efekto - net jei žmonės ir ateis, tai nereiškia kad pirks
    - Sužinosite, kas yra konversija ir kad skaičiai yra žiaurūs, kad kažką perka internete kas šimtasis/tūkstantasis lankytojas
    - Blem, kiek pinigų sukišta, o užsidirbti nesigauna... Raukiam.
     
    Trumpai tariant - paveiksliukas:
     
    http://static6.businessinsider.com/image/4f967b9469bedd6828000031/success-sketch.png
     
    - - - - - - -
     
    Bet yra ir šviesi medalio pusė. Nesmerkiu žmonių, kurie nori pradėti savo verslą. Tai yra labai labai sveikintina, ir pats nuoširdžiai padedu kam tik galiu, jei kas kreipiasi su įdomiom idėjom. Bet problema yra tame, kad per daug aplinkui matau rožinių akinių. Taigi, ką noriu patarti turintiems nerealią verslo idėją:
     
    1. Nusiimkite rožinius akinius, nusileiskite ant žemės, papasakokite savo idėją kažkam patyrusiam, o geriau keliems žmonėms, surinkite kritiką, permąstykite raudoniolika kartų, ar verta pradėti.
     
    2. Paklauskite realių potencialių klientų, ar naudosis jūsų paslauga. Gali ir čia atšokti noras, kai suprasite kad kuriate projektą sau ir savo katei.
     
    3. Paskaičiuokite realius verslo kūrimo kaštus ir galima pelną. Skaičiai, skaičiai, skaičiai. Aišku, pradžioje juos prognozuoti sunku, bet reikia bent įsivaizduoti, ar kalba eina apie tūkstančius, dešimtis tūkstančių, ar šimtus tūkstančių.
     
    4. Sukurkite pirmą produkto versiją kiek įmanoma greičiau. Taip vadinamas MVP skirtas ne garsiai pristatyti save pasauliui - o parodyti realų veikimą pirmiems realiems pirkėjams ir sugeneruoti pirmus realius užsakymus. Jei matote, kad šiame etape kažkas REALIAI susidomi ("realiai" = moka pinigus), tada eikite toliau. Priešingu atveju - galbūt apsimoka sustoti čia.
     
    5. O tada jau viskas pagal situaciją - jei šiame etape jaučiate potencialą, tada darykite platesnę versiją, investuokite į reklamą, didesnę komandą ir plėskite akiratį.
     
    Štai tiek padrikų minčių. Nieko nenorėjau įžeisti, tiesiog tampu kažkiek alergiškas verslininkų "svajukų dramblionėms", tai tikiuosi šis postas bent kažką privers susimąstyti.
  8. Patinka
    justutiz sureagavo į ReikiaPuslapio WordPress online-kursas ir kodėl verta kurti WordPress pluginus   
    Sveiki,
    Noriu jums pristatyti naują online-kursą apie WordPress, kuris projekte phppamokos.lt startuos jau nuo lapkričio 1 dienos: Kaip kurti WordPress pluginus?
     
    Pats kursų projektas startavo labai sėkmingai ir viršijo mano asmeninius lūkesčius - pirmi du kursai (apie PHP pradmenis ir Laravel) sulaukė jau 55 studentų, tad laikas judėti toliau.
     
    Naują kursą apie WordPress ves Arūnas Liuiza, uždarbyje ir šiaip internete labiau žinomas kaip IdeaG. Jis neseniai paleido savo WordPress klausimų-atsakymų projektą Klausk Arūno, o taip pat prisideda prie WordPress branduolio tobulinimų. Arūnas turi 11 metų PHP patirtį ir specializuojasi būtent su WordPress. Be to, jis yra ir dėstytojas, tad tikrai žinos, kaip efektyviausiai mokyti.
     
    Kodėl WordPress ir kodėl pluginai?
     
    Dabar bendrai apie WordPress ir kam reikia mokytis kurti pluginus. Reali patirtis iš mano praktikos: ateina klientas, kuriam reikia "paprasto puslapio su WordPress" (nes girdėjo iš kaimyno kad WordPress yra paprasčiausia ir pigiausia). Iš pirmo žvilgsnio - jokių problemų: įdiegti WordPress, pasirinkti dizaino temą, įdiegti porą būtiniausių pluginų (Akismet, SEO ir pan) ir atiduoti klientui pildyti turinį. O bet tačiau: kai projektą pradeda realiai naudoti, prasideda pageidavimų koncertas. Reikia kad veiktų taip, ir dar kitaip, ir dar tos anos funkcijos reikia. Tada prasideda pluginų paieška.
     
    Ieškant pluginų, tikrai galima pagirti WordPress ekosistemą - tikrai yra iš ko pasirinkti. Bet problemos yra dvi:
     


     
    Dažnai rasti pluginai daro viską "beveik gerai" - tai yra, jie sukurti pagal daugumos poreikius, o ne pagal jūsų konkretų projektą. Dėl to būna - arba funkcijų per daug ir sunku susigaudyti, arba kokio nustatymo trūksta, ar lietuviškos raidės neveikia.
    Dauguma pluginų neturi valdymo panelės vertimo į lietuvių kalbą. Ką ten - dauguma apskritai nepritaikyti vertimui. Ir jūs nustebsite, kiek žmonių nori valdyti savo puslapį būtent lietuviškai. (kitaip mano anglų kalbos pamokėlių projektas 100balu.lt nebūtų toks populiarus).

     
    Tai šioje situacijoje yra dvi iseitys: arba bandyti laužyti pluginą ir pritaikyti sau, arba sukurti savo, būtent to projekto poreikiams. Tik abiem atvejais reikia žinoti, kaip kuriami ir iš ko sudaryti pluginai.
     
    Būtent dėl to su Arūnu ir sugalvojome tokį kursą. Nes jaučiame kad poreikis yra didelis - net jei gyvenime nesukursite nei vieno nuosavo plugino, svetimame WordPress kode gaudysitės kaip žuvis vandenyje.
     
    Kas pirmesnis - tas gudresnis ir gauna nuolaidą
     
    Taigi, kursas prasideda nuo lapkričio 1 dienos, ir pirmiems 10 studentų taikoma 25% nuolaida. Turint omenyje kad jau 5 studentai užsiregistravo, vietų liko nedaug - paskubėkite. O net ir be nuolaidos kaina tik 79 Lt - už žinias, kurios ateityje jums uždirbs tūkstančius.
     
    Dar kartą nuoroda: online-kursas "Kaip kurti WordPress pluginus"
     
    P.S. Jei turėsite pageidavimų kitokios temos PHP kursams, drąsiai siūlykite, atsižvelgsime. Kol kas artimiausiame plane - "Objektinis programavimas su PHP" ir "Test-driven development su PHPUnit".
  9. Patinka
    justutiz sureagavo į European Virtuali MasterCard kortelė internetui - SpectroCard   
    Norime pristatyti virtualią mokėjimo kortelę SpectroCard!
     
    Tai yra virtuali mokėjimo kortelė, su kuria galima atsiskaityti internete visur, kur
    priimamos MasterCard kortelės.
     
    Privalumai:
    1. Jums nereikia turėti banko sąskaitos.
    2. Kortelė išduodama automatiškai.
    3. Kortelė kainuoja tik 1 EUR.
    4. Nemokami atsiskaitymai bet kur internete.
    5. Jums nereikia eiti į banką.
    6. Labai platus kortelės papildymo būdų pasirinkimas. Pavyzdžiui, įmoka Perlo terminale (grynais), Maxima kasoje, banko pavedimu ir pan. Įmokų būdų pasirinkime nuolat plečiame ir artimiausiu metu bus jų dar daugiau.
     
    Jeigu jau naudojatės kažkokiu mūsų įmonės produktu ir turite ten sąskaitą, tai registruotis nebereikia. Turėtų tikti tie patys loginai.
     
    Kaip naudotis?
    Tiesiog prisiregistruokite SpectroCoin sąskaitą, pasipildykite piniginę, įsigykite kortelę ir ją papildykite.
     
    Ar ir yra galimybė įsigyti fizinę kortelę?
    Kol kas ne, tačiau artimiausiu metu pristatysime šią paslaugą.
     
    Kiek kortelių galiu turėti?
    Kadangi paslauga pristatyta tik prieš kelias dienas, kol kas uždėtas 2 kortelių apribojimas vienai sąskaitai. Vėliau jis bus pakeltas. Jeigu norite turėti daugiau kortelių, turite kurtis naują SpectroCard sąskaitą.
     
    Ar galiu atsiskaityti kortele Skrill, Payla, pokerio puslapyje, Amazon?
    Taip
     
    Ar galiu pasitvirtinti tapatybę Paypal sistemoje su šia kortele?
    Taip
     
    Kokie kortelės limitai ir mokesčiai?
    Spauskite čia
     
    Ar galiu kortelę papildyti bitkoinais?
    Kol kas tokios galimybės nėra.
     
    Kokia valiuta išduodama kortelė?
    Kol kas kortelė išduodama eurais.
     
    Ar bus taikomi papildomi konvertavimo mokesčiai, atsiskaitant kita valiuta nei kortelė?
    Nebus. Atsiskaitymams taikomi palankūs valiutos keitimo kursai.
     
    Jeigu kiltų papildomų klausimų, klauskite. Stengsimės kuo skubiau atsakyti :) O kadangi produktas naujas, tikimės sulaukti pastabų ir pageidavimų, kad galėtume padaryti paslaugą kuo patogesnę!
  10. Patinka
    justutiz sureagavo į ReikiaPuslapio 5 patarimai, kaip efektyviausiai mokytis programavimo kalbų   
    Per savo gyvenimą esu mokęsis gal tuzino programavimo kalbų - vienų reikėjo mokyklai ar universitetui, kitas pritaikau realiame darbe. Per tą patirtį pastebėjau kai kuriuos dėsningumus ir galiu patarti, kaip mokytis efektyviau ir į ką atkreipti dėmesį.
     
    1. Pradėkime nuo rezultato: koks galutinis mokymosi tikslas?
     
    Atrodytų, kad klausimas gan kvailas, juk ir taip aišku, kad mokomės tam, kad gautume žinių, kurias panaudosime ateityje. Bet čia ir prasideda variantai - kam būtent panaudosime?
     
    Pavyzdžiai:


     
    Noriu išlaikyti tos kalbos egzaminą ir gauti sertifikatą
    Noriu pabandyti sukurti savo pirmą nedidelį projektą
    Noriu surasti darbą kur programuosiu ta kalba
    Noriu tiesiog suprasti kalbos pagrindus ir palyginti su kitomis kalbomis

     
    Sutikite, kad šiais atvejais mokymosi procesas turėtų būti skirtingas. Egzaminui reikėtų labai gilintis į kalbos subtilybes ir studijuoti teoriją, o konkretaus projekto sukūrimui gali užtekti tik svarbiausių funkcijų.
     
    Taigi, nuspręskite, kam mokotės, tada bus aiškiau, kaip tai padaryti. Šiame straipsnyje laikysiu, kad jūsų tikslas ilgalaikis - išmokti kalbą ir ateityje įsidarbinti.
     
    2. Praktika turi prasidėti nuo pirmos dienos
     
    Atsimenu tas dienas, kai programavimo mokiausi iš popierinių knygų, nes neturėjau kompiuterio, o internetas namie atsirado dar vėliau. Tie laikai seniai praėjo - internetas prieinamas visiems, technika atpigo, serverių kainos išvis juokingos, o informacijos nors vežimu vežk. Taigi, kai pradėsite studijuoti kalbą, iškart pradėkite taikyti žinias. Perskaitėte kur nors skyrelį - neskubėkite toliau, pabandykite praktikoje.
     
    Tai duoda dvigubą rezultatą: visų pirma, praktiškai pritaikyti dalykai geriau įsimena, o kitas dalykas - kai matysite savo darbo vaisius, tai suteiks papildomos motyvacijos, nes žinosite, kad "Vau, aš galiu!"
     
    Kita vertus, net jei kas nors neveiks ir nesiseks, tai irgi bus naudinga - giliau pasinersite į tos kalbos subtilybes, pradėsite Gūglinti ir StackOverflow'inti, paklausite kolegų patarimų - sunkiau sukaupta informacija įsimena dar geriau.
     
    3. Netingėkite Gūglinti
     
    Čia pratęsiant praeito punkto mintį, reikia ne tik mokėti surasti informaciją (kas kartais irgi nėra lengva), bet ir nepatingėti tai padaryti. Turiu omenyje, kad forumuose ir socialiniuose tinkluose dažnai pasirodo klausimas "Kaip padaryti X" kai atsakymas slepiasi vos po viena Google užklausa. Arba, dar blogiau, žmogus klausia, kaip išspręsti problemą, bet pats dar net nepabandė nei vieno sprendimo varianto.
     
    Taip, interneto auditorijos galia yra didžiulė, bet nepripraskite prie gero - įsidarbinę, tiesiog neturėsite laiko laukti kitų žmonių pagalbos, informaciją reikės surasti pačiam ir greitai.
     
    Trumpas patarimas dėl StackOverflow - naudokitės jų vertinimų sistema ir pasitikėkite tik labiausiai "pliusuotais" atsakymais, o taip pat visada tikrinkite atsakymo datą, nes tai kas veikė prieš kelis metus nebūtinai bus aktualu.
     
    4. Parodykite savo rezultatus kažkam patyrusiam. Galite ir man.
     
    Svarbu įvertinti tarpinius rezultatus. Sakykime, sukūrėte savo pirmą mini-projektą ar kažkokią užbaigtą funkciją. Galite džiaugtis, bet duokite įvertinti kodą kitiems, pagal galimybes labiau patyrusiems. Gausite neįkainojamų pamokų ir patarimų.
     
    Bet svarbu kad būtų į ką žiūrėti. Jei jau norite paprašyti profesionalų, kad skirtų savo laiką (o laikas - pinigai), tai pasistenkite jo sutaupyti, nerodykite kiekvieno mažo žingsnelio ir netrukdykite su smulkmenomis. Na, arba pasiruoškite sumokėti kaip už korepetitoriaus konsultaciją.
     
    Taip pat iš anksto paruoškite konkrečius klausimus, kur galima būtų atsakyti neskiriant per daug laiko.
     
    Blogo klausimo pavyzdys:
    - Gal galite įvertinti, ką sukūriau? (iškart neaišku, į ką žiūrėti, juk viso kodo neskaitysi)
     
    Gero klausimo pavyzdys:
    - Ar teisingai surašiau adresus į routes.php failą? Gal galima geriau ar trumpiau?
     
    5. Nenustokite mokytis - gyvenimas nestovi vietoje
     
    Pabaigai - mano konkretus pavyzdys: teoriškai turiu 12 metų PHP patirties. Bet per tuos metus teko keliais etapais pasitempti, o kartais ir visiškai persimokinti kai kurių dalykų:


     
    Nuo funkcinio prie objektinio programavimo
    Nuo PHP4 prie PHP5
    Nuo paprasto PHP iki frameworkų
    Nuo darbo per FTP prie komandinės eilutės ir Composer filosofijos
    Nuo Codeigniter prie Laravel
    Nuo tik kodavimo iki dalinio serverių administravimo ir paruošimo darbui

    Ir t.t. Mintį pagavote. Taigi, nenustokite mokintis, jei norite visada būti profesionalu, išmokti Hello World yra tik ilgo kelio pradžia.
     
    O kokių patarimų turite jūs, jei kada mokinotės programavimo?
     
    Straipsnio originalas: PHPpamokos.lt
  11. Patinka
    justutiz sureagavo į ReikiaPuslapio PHP online-kursas pradedantiesiems   
    Sveiki,
     
    Noriu papasakoti apie naują, jau antrą online-kursą projekte PHPPamokos.lt - šįkart tai PHP online-kursas pradedantiesiems. Pirmasis buvo (ir vis dar vyksta, dar galima užsirašyti) apie Laravel 4, o pats visas projektas gimė po šio Uždarbio posto prieš pusmetį.
     
    Taigi, jei norite išmokti kurti web-projektus su PHP kalba, arba turite patirties su TVS'ais kaip WordPress/Joomla/PrestaShop ir norite giliau suprasti jų platformos PHP pagrindus, kviečiu registruotis į kursą.
     
    Kodėl mokamas kursas ir kuo tai skiriasi nuo tutorialo?
     
    Dažniausias "trolių" argumentas, kurį girdžiu - tai "kam mokėti už tokį kursą, kai informacijos ir taip pilnas internetas nemokamai". Taip, tiesa, bet čia siūlau ne tik tekstines pamokas ir ne tiek pačias pamokas, kiek labiau savo paties paslaugas kaip korepetitoriaus: galėsite klausinėti manęs ir/arba kitų studentų, konsultuotis apie kurso medžiagą ir bendrai apie PHP. Tai būtent už tai mokestis. Be to, nuo paprastų tutorialų pamokos skirsis tuo, kad bus skiriami namų darbai, praktinės užduotys ir testas po kiekvienos pamokos.
     
    Taip pat pats nustebau, kiek žmonių noriu mokytis lietuvių kalba ir iš (bent kažkiek) pažįstamo mokytojo, o ne iš kokio nors Tuts+ ar Sitepoint kurso.
     
    Kokiu principu vyks kursas?
     
    Kurso pradžia - spalio 1 dieną, bet jau dabar prasidėjo išankstinė registracija (pirmiems 10 studentų nuolaida, ir jau liko tik 5 tokios vietos). Tai spalio 1 dieną pasirodys pirma pamoka, ir nuo to kas 2 dienas pasirodys vis po naują pamoką. Kada skaityti pamoką - studento pasirinkimas: ar tą pačią dieną, ar vėliau, ar kitą dieną. Taip pat su pamoka, kaip sakiau, pasirodys praktinė medžiaga ir testas su 10 klausimų, žinių pasitikrinimui.
     
    Taip pat svarbu - vietų skaičius bus ribotas. Dar tiksliai nenusprendžiau dėl skaičiaus, bet tikslas - skirti laiko asmeniškai kiekvienam mokiniui ir jo klausimams. Tad paskubėkite.
     
    Tai tiek bendros informacijos, jei kils klausimų - kreipkitės šioje temoje arba rašykite [email protected]
    Iki greito susitikimo online-paskaitose!
  12. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo giant Logotipu ivertinimas   
    http://dribbble.com/Surgailis
    https://www.behance.net/gallery/nyMusikk-identity/13599445
    https://www.behance.net/gallery/Acapo-Visual-Identity/13900957
    https://www.behance.net/gallery/Identity-Branding/13877119
    https://www.behance.net/gallery/Com/12916459
    https://www.behance.net/gallery/Negative-space-animal-masterpieces/8380403
    https://www.behance.net/gallery/Cool-marks/8885641
     
    ir dar begale
     
    uzdarbyje yra didele problema, su zmoniu susitaikymu, kad uz juos yra geresniu ir daugiau ismananciu. Zmogus paprase ivertint jo darbus, ivertini ir lieka nepatenkintas, kad ivertinai blogai, nes darbai blogi. Kam tokia tema kurt tada, jei nemoki priimt kritikos ir nenori tobulet is zmoniu, kurie turi daugiau patirties, ziniu ir issilavinimo.
  13. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo Mr Kent Kelionė: 31selfie.   
    Kas? Kodėl ir visa kita pirmame įraše.
     
    Taip pat turiu prašyma, kad jei kas visgi užsiprenumeruos RSS ar naujienlaiškį, tai kol būsiu išvykės, įmeskit postų linkus i šitą temą. Ačiū.
     
    1 postas: http://www.maziliauskas.lt/j/31selfie-raas-nr-0
     

  14. Patinka
    justutiz sureagavo į contrast8 Pirmasis logo markas   
    Kaip pirmas darbas nera labai prastas. Jei kritikuot.. Linijos perplonos, ju perdaug. B raides cia nera, primena skaiciu 18.
  15. Patinka
    justutiz sureagavo į iPauL 100 Lietuvos turtingiausių žmonių   
    Galėjo su nick'ais čia surašyt
  16. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo orux Logotipu ivertinimas   
    Na tada jau cia galim gilintis i teorija, kurios pas mane daug. Kas visgi yra logotipas, kas grafinis elementas. (tiesa, cia dar ne viskas, juos dar smulkiau galima skirstyt)
     
    Logotypes or Logos are graphic representations, emblems or devices for companies, organisations or individuals; a symbol or mark that can be easily recognised and is uniquely identifiable. Logotipe tekstas - ne. Neskaicius turi zinot, ka matai. Logotipas turi but atpazystamas zmonem, kurie net nemoka skaityt. Logotipas turi but atpazystamas, net jei matai tau nesuprantamos kalbos imones logotipa. Tiesa, galima daryti isimtis, atsizvelgiant i kultura. Daug simboliu pvz Indai ir Europieciai supranta kitaip, del kulturos, tad i sita reikia atsizvelg pries kuriant.
  17. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  18. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  19. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  20. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  21. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  22. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  23. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  24. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
  25. Patinka
    justutiz gavo reakciją nuo karenla KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.   
    KAIP RAŠYTI GERĄ KELIONĖS BLOGĄ: 11 ŽINGSNIŲ.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...