Pereiti prie turinio

Faunderis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  814
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Faunderis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.202 profilio peržiūros
 1. Ar telpa tau ji lektuve į rankinį bagažą?
 2. Ar yra kuprinių su normaliu nugaros atlošu, kad einant nešlaptų nugaros apačia, kas dažniausiai būna, o vedintusi kažkiektai?
 3. Sveiki, parekomenduokit talpę kuprinę, kad tilptų laptopas 15.6, būtų nors 3-4 skyriai kuprinėje, būtų talpi reikalui esant, atlaikytų ne vieną sezoną ir aišku tilptų į rankinį bagažą keliaujant.
 4. Sveiki, parekomenduokit ekonominį dviračiui priekinį šviestuvą, kad nebūtų gaila palikti prie prirakinto dviračio ir normaliai apšvietų tamsoje, gerai būtų su reguliuojamomis padėtimis ir įkraunamas.
 5. Anglų kalba. Panašiai tik kita bendrovė.
 6. Kas gali paaiškinti? Kokia veiklą reikia įregistruoti ir kokie mokesčiai bus,kad susitvarkyti šitą pranešimą? Ir apsimoka registuoti veiklą, jei uždarbis maksimum iki 70 eurų pe mėnesį? "Paskutinis priminimas: pateikite mokesčių informaciją sistemoje „AdSense“ iki 2021 m. gegužės 31 d., antraip jūsų kanalui gali būti pritaikytas numatytasis mokesčių tarifas, siekiantis iki 24 proc. visų jūsų pajamų, gautų visame pasaulyje."
 7. Sveiki, gal ką domintų darbas online žaidimų vedimas, jei taip susisiekite pateiksiu daugiau informacijos. Ką tik Kaune įsikūrusi tarptautinė internetinių žaidimų transliacijų įmonė ieško žaidimų vedėjų ir kito personalo. GRAFIKAS LENGVAI DERINAMAS SU STUDIJOMIS AR KITOMIS VEIKLOMIS. Aukštasis išslavinimas- NEBŪTINAS, darbo patirtis- NEBŪTINA! Visko išmokysime. Darbas nuo 0.7 etato iki 1 etato. ✔️ Jauni, veržlūs, draugiški kolegos; ✔️ Galimybė tobulėti. ✔️ Galimybė greitai kilti karjeros laiptais; ✔️ Nemokami vaisiai ir gėrimai. ✔️ Bonusų sistema. ✔️ Mokymai. ✔️ Pasirenkamas darbo laikas. Je
 8. Manau nuo pagrindų pradėk, nes kas tau atrodo akivaizdu kiti gali būti girdėję pirmą kartą.
 9. Kad šita viena iš paprasčiausių manau, paprastesnė nebent sims 4. O iš nemokamų tokios nerasi, nebent Blender, bet inai nėra taip greit išmokstama, dar sketch up senesnė versija yra nemokama.
 10. Per Bolt buvo galima užsakyti, gali pabandyti.
 11. Sveiki. Pasiūlykti išmanųjį lengvą, nedidelį, nereikia plytos, kuo mažesnis svoris tuo geriau. -Reikia, kad baterija būtų apie 4000 mha ir daugiau. -Ekranas apie 6 inch daugiau nereikia, kad kuo ilgiau baterija laikytų. -Svoris apie 150 g. daugiau nereikia. - Aišku, kad nebūtų outdated. Ar yra rinkoje tokių išmaniųjų? Pavyzdžiui žiūriu Huawei P40 ir tas 175 g. o baterija ir tai tik 3800...
×
×
 • Sukurti naują...