Pereiti prie turinio

Faunderis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  817
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Faunderis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.347 profilio peržiūros
 1. Pats naudoju binance Binance, galima stakinti ir subcribinti populiariausius coinus BTC, ETH, ADA ir kitus. Dariau recearchą galima rasti ir geresnius procentus, bet mokesčiai pervedimo daug suvalgo, tai pasilikau prie Binance. Pliusai, kad turi B2B trade, tai galima pirkti valiutą tiesiai iš žmonių su apsaugom ir 0 mokesčiai, galima nusipirkti coinų su paysera, revolut ir kitom platformom. Taip pat senai veikia ir saugumo lygis geras. O stakint žiūriu maždaug į top 10 coinų pagal market cap, kurie turi perspektyvų iš technologinės pusės. Registracijos linkas
 2. Ar telpa tau ji lektuve į rankinį bagažą?
 3. Ar yra kuprinių su normaliu nugaros atlošu, kad einant nešlaptų nugaros apačia, kas dažniausiai būna, o vedintusi kažkiektai?
 4. Sveiki, parekomenduokit talpę kuprinę, kad tilptų laptopas 15.6, būtų nors 3-4 skyriai kuprinėje, būtų talpi reikalui esant, atlaikytų ne vieną sezoną ir aišku tilptų į rankinį bagažą keliaujant.
 5. Sveiki, parekomenduokit ekonominį dviračiui priekinį šviestuvą, kad nebūtų gaila palikti prie prirakinto dviračio ir normaliai apšvietų tamsoje, gerai būtų su reguliuojamomis padėtimis ir įkraunamas.
 6. Kas gali paaiškinti? Kokia veiklą reikia įregistruoti ir kokie mokesčiai bus,kad susitvarkyti šitą pranešimą? Ir apsimoka registuoti veiklą, jei uždarbis maksimum iki 70 eurų pe mėnesį? "Paskutinis priminimas: pateikite mokesčių informaciją sistemoje „AdSense“ iki 2021 m. gegužės 31 d., antraip jūsų kanalui gali būti pritaikytas numatytasis mokesčių tarifas, siekiantis iki 24 proc. visų jūsų pajamų, gautų visame pasaulyje."
 7. Sveiki, gal ką domintų darbas online žaidimų vedimas, jei taip susisiekite pateiksiu daugiau informacijos. Ką tik Kaune įsikūrusi tarptautinė internetinių žaidimų transliacijų įmonė ieško žaidimų vedėjų ir kito personalo. GRAFIKAS LENGVAI DERINAMAS SU STUDIJOMIS AR KITOMIS VEIKLOMIS. Aukštasis išslavinimas- NEBŪTINAS, darbo patirtis- NEBŪTINA! Visko išmokysime. Darbas nuo 0.7 etato iki 1 etato. ✔️ Jauni, veržlūs, draugiški kolegos; ✔️ Galimybė tobulėti. ✔️ Galimybė greitai kilti karjeros laiptais; ✔️ Nemokami vaisiai ir gėrimai. ✔️ Bonusų sistema. ✔️ Mokymai. ✔️ Pasirenkamas darbo laikas. Je
 8. Manau nuo pagrindų pradėk, nes kas tau atrodo akivaizdu kiti gali būti girdėję pirmą kartą.
 9. Kad šita viena iš paprasčiausių manau, paprastesnė nebent sims 4. O iš nemokamų tokios nerasi, nebent Blender, bet inai nėra taip greit išmokstama, dar sketch up senesnė versija yra nemokama.
 10. Per Bolt buvo galima užsakyti, gali pabandyti.
×
×
 • Sukurti naują...