Pereiti prie turinio

Emis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Emis

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1986-10-11

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Mantas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Laimėjo paprastumas, konkurso nugalėtoju skelbiamas anonims.
 2. Ačiū už dayvavimą, kadangi daug patinkančių darbų, reikės laiko apsispręsti, bet per artimiausias dienas paskelbsiu nugalėtoją.
 3. Šiek tiek komentarų: Tą išlengtą tekstą būt gerai išlyginti. Patikęs darbas, nėra ko ir bepridurt.. Jeigu foną padarytum raudonos spalvos, o ne juodos? Tą backgroundinį piešinuką geriau pakeisti į kokį mobiliųjų tinklų bokštą ar kažką pan.
 4. Papildžiau kontaktais. Šiaip čia prašomas šablonas, tekstą turės būti galimybė pasikeisti pačiam.
 5. Sveiki, skelbiamas konkursas vizitinės kortelės šablonui (UAB "Enerlista). Kokursas iki 2015.02.18 20:00. Prizas 15 EUR. Apie įmonę: įmonė užsiima mobilių ryšių aptarnavimu, elektros darbai ir pan. Kažkokių ypatingų reikalavimų kolkas nėra, pasitelkit fantaziją. Kontaktai: Vardas Pavardė Pareigos UAB "Enerlista" Laisvės pr. 60-1107 LT-05120 Vilnius [email protected] Mob +370 620 XX XXX www.enerlista.lt
 6. Apsispręsti buvo pakankamai sunku, rinkomės net iš 8 patikusių darbų. Bet konkurso nugalėtoju skelbiamas anonims, jo darbas žemiau pacituotas. Prašau nugalėtoją susisiekti PM. Visiems kitiems ačiū už dalyvavimą.
 7. Ačiū dalyvavusiems, nugalėtoją paskelbsim per artimiausias dienas.
 8. Žemiau pacituosiu su komentarais patikusius darbus (komentarai po nuotraukomis): Pirmas patikęs, bet tas ženkliukas labai panašus į "rss" logo. Šitas vienas iš lyderaujančių. Patiko variantas su tašku. Minties kaip ir nieko, bet tas bokštas labai jau "aukštai" (didelis logo gautųsi). Patiko, tik pabandyk pridėti dar vieną mėlyną brūkšniuką. Pakeičiam į kokį kitą šriftą, nes šitas nesižiūri. Šitas taip pat patenka į trejetuką. Vidurinis variantas į tą pusę, bet norėtųsi kokio akcento su ryšiais, bokštais ir pan. Idėja į tą pusę. Taip pat prie lyderiaujančių. Ma
 9. Skelbiamas UAB "(pavadinimas pašalintas)" logotipo konkursas. Prizas - 80 EUR Konkurso pabaiga - 2015.01.18 18:00. Apie: įmonė užsiima mobiliųjų ryšių aptarnavimu (bokštai, stiebai, antenos ir t.t) ir elektros darbais. Logotipe turi būti įmonės pavadinimas (UAB nereikia įtraukti). Gali būti paantraštė "Ryšių aptarnavimas", bet nebūtina. Logotipas bus naudojamas internetinėje svetainėje, ant vizitinių kortelių, automobilių, aprangos, bei dokumentų. Neturėtų būti daug spalvų. Stilius kuo solidesnis. Lauksime pirmųjų pasiūlymų. Po to gal paaiškės ko norime :)
 10. Pirktas iShop'e (sąskaitą turiu). "Factory unlocked". Yra dėžutė ir visi priedai (laisvų rankų įranga, pakrovėjas ir SIM kortelės raktas). Buvo ilgai nenaudotas. Trūkumai: neveikia kamera, galas truputi pasibraižęs. Visa kita norm. Kaina 800 Lt. Derinama simboliškai. Veiksmas Vilniuje. Klausimai AŽ arba 862046741.
 11. Svarbu kad būtų sveikas korpusas. Gali būti be tam tikrų detalių.
 12. Reikalingas išorinio disko maitinimas. Išėjimas turėtų būti 12V ir 1.5A. Domina viskas kas tinka.
 13. Lonsdale'us ir Hanes maikutę paimčiau už 60 Lt, jei tinka.
×
×
 • Sukurti naują...