Pereiti prie turinio

akagintaras

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    376
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    0%

akagintaras Pranešimai

  1. Vieną žinutę apie tai jau įdėjau į Asmeninį tobulėjimą, o čia naujiena yra skirta tiems, kas domisi uždarbiu.

     

    Šiuo metu darau akciją Facebook'e, kur siūlau nuolaidų kuponus, norintiems mokytis kalbų internetinėje kalbų mokymosi sistemoje LingQ. Akcija paskelbta dviejuose FB puslapiuose:

     

    http://www.facebook.com/anglukalbospamokosinternete ir http://www.facebook.com/kaipgreiciauismoktiangliskai

     

    Po pirmų 2 dienų skaičiai tokie:

     

    Pareikalauta virš 350 kuponų, 268 like'ai (140+128)ir 60 (45+15) share'ų.

     

    Kam įdomu, kaip tai vyksta, nuorodas daviau. Akcija vyks iki šios dienos vidurnakčio.

  2. Niekaip negaliu nuspręsti, ar dėti žinutę čia ar į kitą temą, kur eina kalba apie uždarbį iš žmonių, kurie mokosi kalbų - Pinigai autopilotu - LingQ affiliate programa. Jeigu galima, įdėsiu į abi vietas.

     

    Čia žinia yra skirta tiems, kam rūpi asmeninis tobulėjimas ir konkrečiai tiems, kas nori išmokti arba pagerinti savo kalbėjimo užsienio kalbom įgūdžius.

     

    Šiuo metu Facebook'e platinu kuponus, kurie suteikia galimybę mokytis internetinėje kalbų mokymosi sistemoje LingQ su 20% nuolaida, kuri galios per visą buvimo sistemoje laikotarpį. Per pirmas 2 dienas buvo pareikalauta virš 350 kuponų. Akcija baigsis šiandien 24:00.

     

    Kam įdomu, ji vyksta čia:

     

    http://www.facebook.com/anglukalbospamokosinternete

  3. O webmoney galesime nupirkti mes arba parduoti jums, jei reikes :) Cambist.eu

    Nu va kokia gera tema.

     

    Prispyrė reikalas nusipikti WMZ ir čia radau sprendimą. Cambist.eu žada įvykdyti operaciją per 1 dieną, bet realiai WMZ į piniginę buvo įskaityti per kelias minutes. Tiesa malonumas nepigus... Nors deklaruojama, kad už operaciją reika mokėti 1,9%, bet dolerio kursą paskaičiavo tikrai riebų.

     

    Jei banke šiuo momentu negrynų dolerių pirkimo kursas yra 2,68, tai Cambist'ui sumokėjau visus 2,80. Kitaip sakant realiai paslauga man atsiėjo ne 1,9%, o 4,48%. Jeigu būčiau važiavęs į Foxbox, būtų reikėję mokėti 6% plius deginti benzą ir gaišti laiką. Čia gi viskas gavosi tikrai operatyviai ir sklandžiai. Ir truputį pigiau.

     

    Tiesa rusai irgi truputį nustebino. Tuo metu, kai Lietuvoj už 68 EUR reikėtų mokėti apie $88, tai rusai suskaičiavo visus $102.

     

    Jeigu Cambist.eu man būtų pakeitęs LTL į EUR, būčiau nuo smulkios operacijos sutaupęs 15 eurų (68 vietoj 83).

     

    Išvada

     

    Rusiškas sąskaitas geriau apmokėti ne baksais, o eurais :)

  4. Pirmą kartą tai sužinojau iš Karloso Kastanedos, o paskui tą patį pakartojo dar ir Steve Jobs. Aš pacituosiu Kastanedą rusiškai - taip kaip perskaičiau. Tikiuosi dėl to nekils rūpesčių.

     

    Каждый раз как ты начинаешь колебаться и откладывать на завтра что-то новое, что мог бы сделать сегодня, или сделать что-то, что ты делал уже раньше - все, что ты должен сделать - это бросить взгляд через свое левое плечо. Там ты увидишь мимолетную тень. Эта тень - твоя смерть, и в любой момент она может приблизиться, положить руку на плечо и увести тебя. Так что действуй - то, во что ты вовлечен сейчас, может быть твоим последним действием, полностью характеризующим тебя, как последнее твое действие на этой планете

    Ir idėjos paaiškinimas iš R.Bandler'io ir J.Grinder'io:

     

    Одним из способов конструктивного использования этого - понять что такое разрешение на колебание, нерешительность. Когда вы не решаетесь, то действуйте так, как если бы вы были бессмертны. А вы, леди и джентельмены таковыми не являетесь. Вы же не знаете, где и когда вы умрете. И одна из вещей беспокоится за свою нерешительность - не значит действовать бессознательно, заключается в том, чтобы внезапно бросить взгляд через левое плечо, вспомнить, что там стоит смерть и сделать ее своим советчиком. Он или она всегда скажут вам, что же вы должны сделать, что отражало бы полностью все ваши личностные потенции. И не меньше.

    Jeigu trumpai ir lietuviškai, padarykite mirtį savo patarėja. Ji visada patars teisingai.

     

    Aš irgi nematysiu vieno žmogaus. Nei šiais metais, nei kitais. Niekada. Dar nežinau kaip tai bus. Bet kažkada būna pirmas kartas. Taip pat, kaip ir paskutinis. Tačiau laikyti tai, ką turime, duotybe, yra žmogiška. Lygiai taip pat, kaip ir suprasti, ką turėjome, dažniausiai mes sugebame tik tada, kai tai prarandame.

     

    Tokia jau mūsų prigimtis. Laimingas tas, kuris supranta, ką turi, dabar. Man labai patinka Gary McSpadden žodžiai:

     

    The things that really matter a lot is what's happening right here in this room.

     

    Gerų švenčių :)

  5. Ši tema norintiems patobulinti savo asmenybę bus kaip tik. Čia vaizdelis iš Londono - kaip tai vyksta.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=uxgoWeLH8ew

     

    O čia apie tai, kaip visa tai prasidėjo (reikia pažiūrėti video):

     

    Anthony Robbins Foundation's International Basket Brigade

     

    Anthony Robbins Foundation kiekvienais metais pamaitina daugiau, kaip 2 mln. šeimų. Lietuvoje prie šios misijos galima prisijungti per Dariaus Jonausko paramos projektą.

     

    Kalėdinis paramos projektas - 2011 m.

     

    Smulkiau apie tai, kaip tai daroma, prisegtame faile. Pinigų ten niekas nerenka ir neprašo. Idėja yra tame, kad perduoti dovanas žmonėms. Kas nedrįsta arba dėl kažkokių priežasčių negali to padaryti pats, gali perduoti savo krepšį kitiems projekto dalyviams. Kontaktinė informacija taip pat yra prisegtame faile.

    Instrukcija-kaip-paruosti-ir-perduoti-krepseli.pdf

  6. Gintarai o tau nebuna taip, kad nuo klausymo ar readingo jau pikint pradetu? As va jau 500 valandu kazkur klausiausi anglu kalbos, tai tadar jei vel bandau klausyt tai atrodo i toleta greit begsiu issivemti. Turbut reik pertraukele padaryt.

    Aš kaitalioju turinį - nuo self-help prie dainų, nuo komedijų prie tragedijų ir pan. Pavyzdžiui pradėjau skaityti "Life's Golden Ticket" po to persimečiau prie "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykių" lietuvių kalba :)

     

    Kartais kokias pora dienų visai nieko neklausau ir nežiūriu. Paskui vėl norisi. Kartais persimetu prie vokiečių. Nereikia užknisti savo smegeninės. Turi būti įdomu, tada ir seksis. Kaip sakė Vera F. Birkenbihl "mūsų smegenys yra nuostabus organas, padedantis išgyventi. Jeigu mokomės prasmingų dalykų, mums nuostabiai sekasi".

     

    Iš čia darosi aišku, kodėl taip nesiseka tiems, kad bando mokintis gramatikos - smegenys paprasčiausiai atmeta tą šlamštą, kaip kokį svetimkūnį, kadangi tai ne tik kad nepadeda išgyventi, o netgi trukdo. Reikia įsiklausyti į savo organizmą, tada viskas bus gerai.

  7. Tai tiek trumpai. Jei kada kam kiltų noras užvesti diskusiją apie tradicinio švietimo (ne)naudingumą, mieliai įsiterpčiau su savo požiūriu ir argumentais.

    Neverta. Aš tingiu rašyti, o kitiems tikriausiai nebus labai įdomu. Tokia tema jau yra:

     

    Kaip išgelbėti vaikus nuo mokyklos įtakos? Ar būtina gerai mokytis?

     

    Ji gana įdomi, yra ir pačių mokytojų pasisakymų. Mas susidarė įspūdis, kad tie, kam nelabai sekasi gyvenime, mokyklą gerokai pervertina - matyt galvoja, kad jiems nesiseka todėl, kad blogai mokėsi. Dėl to dusina savo vaikus ir prievartausja gerai mokytis.

     

    Bet kuriuo atveju geriau yra mokytis, negu nieko neveikti ir, kol sužinosi, ko nori iš gyvenimo, geriau mokytis gerai. Tai būtų tarsi koks apsidraudimas nelaimės atveju. Bet jeigu tiksliai žinai, ko nori (daugeliui žmonių tas žinojimas ateina gerokai vėliau - jau baigus mokyklas), tada geriau mokytis to ko nori ir ko tau reikia. Steve Jobs savo kalboje Stanford'o studentams pasakė, kad kai jis metė mokslus, galėjo užsiimti tuo, kas jam įdomu ir reikalinga, o ne gaišti laiką dalykams, kurių jam nereikia. Bet tam reikia žinoti, kas tau bus reikalinga. O pakol nežinai, galima pasimokyti ir bendrų dalykų.

     

    Aš per daug nesureikšminu mokyklos ir manau, kad 80% rezultatas yra daugiau negu pakankamas normaliam žmogui.

     

    Apšikom temą žmogui. Ko gero reikia, kad moderatorius ją iškuoptų :)

  8. Čia yra fakas ir niekas nepasikeis, kol pati, niekam tikus, švietimo sistema nesikeis. ;)

    Ji niekada nepasikeis, kadangi jos misija yra ruošti darbininkus turtingiems žmonėms. Kas turi pinigus, tas kontroliuoja valdžią. O mokykla yra valdiška įstaiga...

     

    Turtingi žmonės apmoka rinkimines kampanijas, o valdžia po to turi atidirbti už tą paramą - sudaryti savo geradariams palankias verslo sąlygas ir pabloginti sąlygas jų konkurentams. Kaip manote, dėl ko Lietuvoje yra dusinamas smulkusis verslas? Todėl, kad valdžiai iš jo - jokios naudos. "V lapu" neduoda tpsknt.

  9. Nepatinka man tokie pasisakymai. Mokykla sugeba ir gali išmokyti daug. Bėda ta, kad dauguma iš mokyklos pasiima tik mažą dalį to, kas duodama. Po to ir atsiranda šitokie teiginiai.

     

    Patys pagalvokit. Anglų kalba mokykloje mokoma 9 metus (jei nuo ketvirtos pradedam). Dabar ir nuo antros klasės dažnai būna. Pakartosiu - 9 metai. Per tiek laiko žmonės įgyja mokslų daktaro laipsnius, kiti uždirba milijonus, treti padaro nuostabius atradimus ar parašo pasaulinio garso veikalus. Nepykit, bet tie, kas per tiek laiko nesugeba bent pusėtinai išmokti vienos varganos užsienio kalbos, yra dundukai.

     

    Atsiprašau už ekskursą, paprasčiausiai jaučiu pareigą nors kažkiek mokyklą apgint.

    Mes turime pavyzdį, kai žmogus pradėjo kalbėti angliškai per 4 mėnesius, o po metų jau visai gerai jaučiasi anglų kalboje. Kodėl? Todėl kad jos mokėsi ne mokykloje.

     

    Per 9 metus iš tikrųjų galima pasiekti daug. Bet ne mokykloje. Štai kur šuo pakastas. Tomas Edisonas, kurio vardu yra užpatentuota 1093 išradimai, mokykloje praleido vos 3 mėnesius. Kodėl? Todėl, kad mokytojų nuosprendis jam buvo būtent toks - "dundukas". Buvęs Amerikos plieno karalius, milijardierius Andrew Carnegie, kontroliavęs apie trečdalį visos Amerikos plieno pramonės, buvo baigęs 4 klases. Henry Ford, sugalvojęs kuo pakeisti arklį, tempiantį vežimą, taip pat buvo baigęs 4 klases. Bill Gates ir Steve Jobs nėra baigę aukštojo mokslo. Kaip beje ir rašytoja J. K. Rowling. Ne šventieji puodus žiedžia. Bet, kaip matome, ir ne dešimtukininkai.

     

    Vienas iš didžiausių marketingo autoritetų pasaulyje Seth Godin (beje taip pat nebaigęs aukštojo mokslo) yra pasakęs: "Jeigu nori tapti verslininku, neik į verslo mokyklą". Pavyzdžių turiu daugiau, negu pakankamai. Daugiau dar galima pamatyti čia:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=5RNSHMKFMT0

     

    Atkreipkite dėmesį į sąrašą žmonių, kurie yra kažko pasiekę gyvenime, nežiūrint į tai, kad nėra baigę aukštojo mokslo. Yra dalykų, kur mokykla būtina. Pavyzdžiui buhalteriams, daktarams, teisininkams, bet reikia suprasti, kad mokykla moko atlikti privalomas procedūras, o ne kurti. Jeigu nori būti geras pavaldinys, mokykla tau labai reikalinga. Jeigu nori tapti kūrėju, mokykla tau neduos beveik nieko.

     

    O tai, kad mokykla yra pati netinkamiausia vieta mokytis kalbų, jau laikas visiems žinoti. Tiek žinių ;)

     

    Atsiprašau už off topiką, bet nenoriu, kad žmonės, mokykloje neišmokę užsienio kalbų (kitaip sakant nomalūs žmonės, kurių yra 90-95%) laikytų save "dundukais". Jeigu kas pasakytų, kad dauguma užsienio kalbų mokytojų yra dundukai, tai su tuo galbūt ir sutikčiau :)

  10. Gerai parašei, trumpai - drūtai. Tik žiūrėk nenutautėk taip smarkiai lietuvybės atsisakęs :)

    Kai aš kažkada pradėjau naudotis internetu, Lietuvoj nieko neradau, angliškai nemokėjau, tai jūzinau vien rusų internetą. Dabar persimečiau prie angliško (na ir dar supermamų forumą bei uždarbį retkarčiais patikrinu) tai dabar jaučiuosi smarkiai nutautėjęs ir kaip sakoma "k sožaleniju ili k sčastju (?)" nematau kelio atgal...

     

    Tiesa, dar anuo metu perėjau prie rusiškų knygų skaitymo. Kai kurios man įdomios knygos Rusijoje yra išleistos 3000 egz. tiražu. Tikimybė, kad tokia knyga kada nors pasirodys lietuviškai, faktiškai yra nulinė. O "širpotriebas", nelaimei ar laimei, manęs neįdomauja.

  11. Nu, o jeigu iskils klausimu, ko tu pasiklausi kaip ka daryt? Tik tas kas desto, cia ne rusu ar anglu, kad gali pasiklaust tevu, draugu.

    Tebus žinoma, kad absoliuti dauguma "tų, kas dėsto" patys nemoka tų kalbų, kurių bando mokinti kitus. Viskas, ką jie turi - tai popierėlis apie tai, kad jie kažką baigė. Amen.

     

    O klausti reikia ne tėvų ir ne draugų, o tų, kurie kalba keliom kalbom. Reikia ne mokytojų, o modelių. Jų - pilna YouTube. Vertingiausia, ką gali iš jų išgirsti, tai kad nė vienas iš jų nesinaudoja mokytojų paslaugom. Ir didžioji dauguma neskaito vadovėlių.

     

    Nuo čia reikia ir pradėti. Jeigu pas tave su anglų viskas tvarkoj, tai čia - 43 poliglotų rekomendacijos viename ebook'e:

     

    The Polyglot Project

  12. O nebuvo minėta kiek žmonių taupo? Man kažkaip nekyla rankos rizikuoti su santaupomis ;).

    Ne. Buvo kalba apie 1 Lt/mėn. investavimą su 20% metinių palūkanų ir kuo tai gali pavirsti per kelis dešimtmečius.

     

    Siūlyčiau visiems pasileisti tuos video fone ir perklausyti vietoj muzikos. Yra labai racionalių idėjų, iš esmės apie mąstymą arba požiūrį. Dar viena citata:

     

    Kaip reikia elgtis su savo pinigais? Pirmiausia reikia gydytis nuo protinės neįgalios
  13. Čia yra prof. Rimvydo Jasinavičiaus seminaro (kaina 25 Lt) video įrašas. Jis duodamas nemokamai, kaip 2200 Lt vertės seminarų ciklo (TURTĖJIMO MEMŲ LAVINIMAS, VERSLUMO MEMŲ LAVININIMAS) promoušeno dalis.

     

    http://yonausko.lt/dovana-rj11#y=3217&a_bid=b465346a

     

    Jeigu kas nežino, kas toks yra Rimvydas Jasinavičius, tai čia kelios detalės iš biografijos:

     

    1990–1991 m. - Lietuvos pramonės ministras, LR Vyriausybės narys,

    1991–1992 m. - Lietuvos vadybos akademijos marketingo katedros vedėjas,

    1992–2001 m.- UAB "Bennet Distributors" gen.direktorius.

    http://www.biografas.lt/biografija/147-rimvydas-jasinavicius

     

    Šiuo metu - Mykolo Romerio universiteto dėstytojas, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, Intelektinio kapitalo ugdymo komiteto pirmininkas, Vilniaus apskrities trišalės tarybos pirmininkas, MRU Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto tarybos pirmininkas, VDA Tarybos narys.

     

    Papildymas.

     

    Dabar kaip tik žiūriu šitą seminarą ir ką tik sužinojau be galo įdomų skaičių. Pasirodo 67% Lietuvos žmonių yra išlaikytiniai t.y. patys nesugeba pakankamai užsidirbti pragyvenimui. Prie sovietų išlaikytinių buvo 33%... Panašu, kad chaliavščikai greitai nubankrotins verslininkus :)

  14. Čia gal dar reikia pridėti paaiškinimą dėl to FTC ir ką tai reiškia "duoti per galvą."

     

    Jie dirba labai paprastai. Įšaldo sąskaitą be jokių perspėjimų. Visos razborkės - po to. Girdėjau, kad yra ir nekaltai nukentėjusių. Į kalėjimą jų nepasodino ir pinigų neatėmė, bet žmonės prarado daug laiko ir nervų, be to kurį laiką negalėjo normaliai dirbti, o tai ir yra ne kas kita, kaip nuostoliai.

  15. Gerai kalba tas vyrukas per youtube.

    Ištikrųjų svarbiausia yra kalbėjimas ir supratimas kalbėtojo.

    Aš mokausi per ICC kursus nuotolinius, tai labai patenkinta. Viskas tinka, ne per daug gramatikos, CD klausausi.

    Puiku

    Svarbiausia yra turėti gerą laiką su kalba. Tada visa kita pasidaro niekai :)

    Aišku, reikia pereiti per visokius frustracijų periodus, bet, jeigu darai tai, kas patinka ir kas įdomu, visada būna lengviau.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...