Pereiti prie turinio

arbata

Nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

arbata Pranešimai

  1. Turiu fb puslapi , buvau uzsisakes reklaminiu kampaniju keletai savaiciu, jas ivykdziau - pinigus nuskaite - istryniau kampanijas.

     

    Taciau sio menesio gale , ziuriu, kad is banko sask dingo apie 30-40 euru, o pasirodo feisbukas juos graziai nuskaiciavo. Ta prasme, jau po to, kai atsiskaiciau uz paslaugas ir istryniau kampanijas.

     

    Kaip atsisakyti bet kokiu paslaugu, kad nebenuskaitinetu man nieko? :D nes kaip ir neberandu, visi promote istrinti. Speju jau pinigu per paypal susigrazinti nebeiseis

  2. As tai mesceu tuos mokslus jei tau nelimp. Pakeleuceu po ussieni, padirpciau anglijes fabrikeli, uzdirpciau saibu dyzeliniuj bemvuj. uskalus pinigele ir lietuvoj gyvent galima o jei turint bemv tai ir mergelikiu neaciginsi. pajausi ka diploms nieka verc nes nieka ten neismogsi. da po keletos a keliolikas metu pamatysim tave per 24 valandas.

     

    Man atrodo tave ten pamatyti šansų daugiau su iš medžio drožtais bajeriais :D

  3. Labas.

     

    Man tai kažkaip keistai atrodo. Pats pasirinkai, atėjai studijuoti ir dar nemokamai, pamatei, kad sunku tai jau nebepatinka, nes viskas neįdomu. Tai jei tu nori malonumų ir poilsio tai universitetas tam ne vieta, tada skrisk ten kur šilta, atsigulsi po palme, išgersi kokteilio, suvalgysi bananą. Na o jei nori kažko išmokti tai reikia mažiau skųstis ir tiesiog daugiau veikti. Aš nesakau, kad reikia būti tobulu, bet tiesiog nepadaro tas, kas nesistengia, o pastangos universitete yra labai vertinamos.

    Keistas tavo sprendimas. Pamatei biški matematikos, sužinojai kad laukia fizika, grafika, skaitmeninė logika, architektūra tai jau ruošies tepti slides į kolegiją. Tai pačios įdomiausios temos. Tai tu taip lengvai atsisakai nemokamų ir naudingų žinių? Keistas tavo poelgis. Viskas ką tau reiktų padaryti tai išlaikyti viską bent ant minimumo ir mokslų viduryje pasirinkti siūlomą kryptį. Viskas. Viskas yra paprasta. Tau tiesiog reikia daugiau pasidomėti, daugiau bendrauti su universiteto valdžia, o ne pradėti planuoti kažkokias išlyginamasias, perėjimus kažkur. Jeigu tu taip blaškysies ir vaikščiosi per įstaigas, nes matai matematika nepatiko, tai netapsi nei tu matematiku, nei programeriu, nei multimediku. Tai kaip tu įsivaizduoji save gyvenime ir darbe? Įsivaizduoju, darbdavys ateis pas tave ir sakys "Va yra darbo", o tu ką? Sakysi "Neįdomu, nedarysiu"? Ir tada keisi darbą? Nejuokauk taip.

     

    Na išmokti pasitempus ir tą fiziką įmanoma, ir skaitmeninę logiką. Tik tas mokymasis vardan mokymosi užknisa, aplamai aš gal temą sukūriau ne kiek pasiskųsti dėl sunkumų, kiek pasiklausti jūsų, ką manote, kaip eiti teisingu keliu. Nes manau vis tiek informatika aukštesniuose kursuose bus labiau orientuota į programavimą, o aš tikrai savo ateities su tuo nesieju. Bet tu teisus, nemokama vieta tikrai laiko pasilikti, o jei noriu nemokamos, man du keliai, arba pradėti studijas kitais metais nuo rugsėjo nemokamoje, arba... eiti į mokamą ir tikėtis gauti nemokamą;? Meh.

  4. Gal truputį ne į temą, bet pastebėjau, tau atrodo, kad tikrasis gyvenimas prasidės tik baigus universitetą/kolegiją/išvis visus mokslus. Taip nėra. Jei ir mestum būtent dabar, tu per šiuos metus galėtum nuveikt be galo daug. Galėtum dirbti paprastą, išsilavinimo nereikalaujantį darbą, ką nors savarankiškai mokytis ar išvis keliaut. Tau teks mokytis visą gyvenimą, todėl nelauk, kol viską išmoksi.

     

    galbūt taip atrodo, aplinka tokią nuomonę suformavo. Kai nuolat augdamas girdi, kad be diplomo esi niekas gyvenime, tai supranti... :) bet ne veltui čia atėjau patarimo paklausti, čia renkasi begalę žmonių su skirtingais požiūriais į gyvenimą, man patinka iš jūsų pasimokyti

  5. Ačiū visiems, kurie nepatyngėjo pasakyti vieną ar kitą žodį. Na nežinau, kaip kažkuris narys pastebėjo teisingai, mane gal labiau traukia IT iš multimedinės pusės. O baigus kolegiją ir turint tarkim multimedijos diplomą, daleiskim dar jį išsilyginus, galiu pretenduoti į valstybines darbo vietas tik multimedijoje, ar kaip ir programuotojas (jeigu tą sugebu daryti) ? Nes jau tada studijuočiau tai,kas įdomiau man, o programavimo jau manau galiu ir vienas pats išmokti... Universitete ar taip, ar taip vieni mokomės, tik priverčia tą daryti. :)

     

    Dar esminis klausimas išliktų, ar eiti sekantį semestrą į mokamą ir tikėtis gauti nemokamą, ar puse metų padirbėti ir stoti į nemokamą ;? Meh. Kaip gaila metų, galėčiau jau antrakursis rugsėjį būti tuomet.:)

  6. Sveiki. Nors teko kalbėti jau su keletą narių privačiomis žinutėmis ta tema, bet nusprendžiau sukurti ir temą, kad ją perskaitytų daugiau narių ir taip pat galėtų išreikšti savo nuomonę. Situacija gana paini ir minčių kratinys gali pasirodyti ne visai rišlus. :D

     

    Šiuo metu esu KTU pirmakursis informatikoje ir jau du mėnesiai kaip mąstau, kad esu gal ne visai savo rogėse. Man visada patikdavo IT: programavimas, video makingas, darbas su elektroniniu garsu. Kol čia neatsirado tiek teorijos, į kurią gilintis man visiškai neįdomu. Atrodo dar tik pirmo semestro galas, o man jau visa tai patapo kaip lažas. Nejaučiu nei potraukio, nei noro gilintis. Manau egzaminus irgi praeisiu pitakais, nes tiek kompiuterinę grafiką, tiek matematiką bei šių dalykų teorijų niekaip nesugebu išmokti iki galo. Gerai, o gal ir nelabai noriu. O pasižiūrėjus į tai, ką dar mokysimės, išvis... Skaitmeninė logika, fizika, kitais metais kompiuterių architektūra...;?

     

    Iš kitos pusės, gal kiek ne tą kryptį pasirinkau, nes pats IT man patinka. Mąstau apie perėjimą į kolegiją... Kauno kolegiją. Į multimedijos specialybę, ten atrodo kiek įdomesnė specialybė, o ir žmonės neperkrauti teorijos. Kiek domėjausi, jei yra poreikis, išsilyginti diplomą didelių problemų nėra po to. Tik yra viena bėda, kad krepšelio iš uni į kolegiją persinešti neleidžia įstatymas. Jei stočiau tiesiai į antro semestro multimediją KK (taip galima,domėjausi, nes nėra baisaus kreditų skirtumo) , tai ar būtų sunku ten išsikovoti nemokamą vietą po semestro? Atrodo galėčiau palaukti puse metų ir stoti per naujo ir gauti 100% finansuojamą, bet kai pagalvoji, puse metų, ar metus, prarasti šiek tiek gaila.

     

    Prie to, aplinkos spaudimas. Tėvų ir aplinkinių "Kaip tu čia toks gražus, fainas ir protingas eisi į kolegiją, jei universitete turi nemokamą vietą". Atrodo, kad turiu pilną pasirinkimo teisę, bet kartais susimąstau, kad gal jie ir teisūs. Kaip manote?

     

    Kitais žodžiais tariant, situacija f.u.c.k.e.d up ir net nežinau iki galo ką daryti. Bėja, neįsivaizduoju savo karjeros kaip programuotojo, norėčiau nebent tą daryti kaip hobį ir pauždarbiavimui, tačiau tikrai ne visą gyvenimą. Dar tai yra viena iš priežaščių, dėl kurios galvoju, kad informatika man nelabai netinka. (būtent šita specialybė, ne sritis)

     

    Ką daryti? :)

  7. Pats geriausias patarimas: studijuok tą specialybę su kuria ateityje dirbsi ir neisi į darbą sukandęs dantis.

    Pats studijuoju KTU programų sistemas ir esu finansuojamose vietoje. Kaip žinai, 2 metus yra bendri dalykai, tai nori nenori - programuoti teks. Kadangi nuo šių metų pasikeitė rotacijos įstatymas ir reikia turėti ne mažesnį nei 7 vidurkį, kad iškristum iš finansuojamos vietos, tai jeigu gausi nefinansuojamą vietą po perėjimo į kitą sritį, tai pasistengus galėtum gauti finansuojamą vietą.

     

    Ačiū už atsakymą, būtent link to ir bandau eiti, kad nereikėtų sukandus dantis eiti. :) Programuoti teks, o programavimas man sekasi pakankamai gerai, manau, kad tai gali būti papildomas mano užsiemimas, nes vis tiek viską ką išmokau per šį semestrą, išmokau savarankiškai. Tik gal jau nuo trečio kurso norėtųsi ką nors įdomiau veikti, kaip ir sakiau, su garsu ir video, man tai labai patinka daryti.

  8. Sveiki, esu pirmakursis KTU studentas, turiu finansuojamą vietą "Informatika" studijų programoje. Nors jaučiuosi,kad man čia visai gerai sekasi, bet pradėjau galvoti apie multimedijos technologijas, nes tik dabar supratau, kad man galbūt arčiau širdies ne programavimas, grafika ar metalas, o video,audio ir kt. apdirbimai ir mokslas apie tai.

     

    Bet KTU prodekanas sakė, kad galiu pereiti tik tuo atvėju,jeigu pereisiu sesiją be skolų ir TIK į mokamą vietą galiu prašymą pildyti, o po to bandyti gauti nemokamą.

     

    Norėjau paklausti ką apie tai manote, ar sunku labai ten tą nemokamą vietą iškovoti bus? Nes dabar esu finansuojamoje, ir savo noru eiti į mokamą biškutį baisu, nes visgi pinigai ne maži.

     

    Prie to pačio, gal kažkas Multimedijos technologijas KTU ar kur kitur studijuoja, ir gali ką nors konkretaus pasakyti apie šias studijas?

  9. Tu mažiau kreipk dėmesį į tą "vieną narį". Paskaityk kitus jo pranešimus ir bus aišku, kad ignoruot jį reikia :)

     

    Studijuot verta/neverta? Eidamas studijuot, nusiteik, kad ten tik kažkiek 'ant kelio' užves, nieko ten neišmoksi. Svarbiausia tinkamai išsirinkti kryptį (arba apytiksliai). O jeigu ir nepataikysi - nieko tokio. Studijų dalykas nėra toks svarbus kaip pats procesas.

     

    Manęs studijuot tėvai nevertė, bet aplinka netiesioginį spaudimą tikrai darė (pažįstami, klasiokai, visuomenės požiūris "į niekur neįstojusius"). Mielai grįžčiau į 12 klasę ir imčiau gap year. Ir maučiau iš čia anglų kalbos mokytis. Angliškai normaliai kalbėt išmokau po 10 metų baigęs 12 klasę :D

     

    Nori labai abstrakčiai į IT pažveglt - studijuok IT paslaugų valdymą VGTU. Plačiai apsižiūrėsi, bet nieko konkrečiai neišmoksi :) Šitam forume yra keletas baigusių tą.

     

    Dėl svetimo miesto, tai tikrai bus sunku, kai iš anksto toks nusistatymas. Turiu draugų, kurie įstojo į Vilnių ir iškart čia nenorėjo studijuot (tai ir baigė po pirmo pusmečio).

     

    O kodėl taip elgtumeisi, grįžęs į 12-tą klasę? Tiesiog, dėl smalsumo klausiu. :)

     

     

    Nu matai, jeigu norėtum būti programuotoju tai galėtum rasti darbą ir be diplomo, svarbu mokėti programuoti. Tačiau kai turi VF vietą, tai tas lapas tau nepamaišys, o jeigu ir šiais metais gavai VF į informatiką, tai kitais metais manau irgi gausi VF vietą. Mažiau tėvų reikia klausyti kai renkiesi ką nori daryti pats, suprantama, kad tėvai kaip ir kiekvieno abituriento, nori, kad įgautum tą specialybę greičiau ir galėtum kabintis į gyvenimą, bet pra***** NET VIENERIUS METUS = 0, dar gal netgi pasikeis tavo norai. Studijavau Kaune, esu gyvenęs ir Vilniuje, tai Kaunas man niūresnė vieta yra taip pat, bet kad ramiau viskas - tai faktas. Žodžiu, jeigu tavo balas buvo gan aukštas, tai ir kitais metais gautum tą VF vietą.

     

    EDIT

     

    Jei neturi motyvacijos - tai nestok. Tau dar bus dalykų, kurie nesusiję su informatiką (filosofija, karjeros planavimai ir kiti dalykai.)

     

    O tiesa, kad valstybinėse įstaigose nepriema be diplomo dirbti ir tų pačių programuotojų?

  10. Klaipeda zinok tikrai niuru :D As dabar Klaipedoje gyvenu tai ziemos sezonu ten tikrai niuru :D

     

    Na kaip kam, aš gal kai nuo ten kilęs.... Atrodo kitaip. :)

     

     

     

    Tarp kitko, vistiek daugiau ar mažiau šiame forume žmonių šiuo bei tuo susiję su IT. Daug kas ir baigę studijas ar studijuoja. Gal galite paneigti/pagrįsti vieno nario žodžius, kad informatiką studijuoti neverta? Aš programų sistemų nesirinkau, nes nenoriu to grynojo programavimo, noriu abstrakčiau pažvelgti į visa tai.

  11. Informatiką studijuoti tikrai neverta.

     

    Galima paklausti kodėl?

     

    O kuo tas kaunas blogai? Ko jame trūksta? Kas dėl Gap year, tai po to gali būti sunku prisiversti vėl mokytis, o čia per 3 mėnesius, pailsi ir vėl eini, protas nelabai "atšąla".

     

    O tai iš kur esi, kad taip Kaunas nepatinka? Aš pats iš Kauno į Vilnių už kelių dienų išsikraustau dėl studijų, bet antipatijos savo miestui nejaučiu jokios. Kaunas graži, rami vieta. Naktinis gyvenimas tik savaitgaliais, bet nemanau, jog tai yra minusas. Kaunas turiu ir daug pliusių. Išvardinsiu keletą: pigus viešasis transportas (už 5 eur studentas gali mėnesį važinėti kur tik nori, kada nori ir kiek nori), mažesni atstumai, pigesnis stovėjimas ir nuo 18 h nemokamas, mažiau kamščių. Žodžiu, Kaunas tikrai nėra blogai. Galbūt manai, jog ten daug marozų, piktų žmonių, bet taip nėra. Kaune dar nei karto manęs niekas nei užpuolęs nebuvo, žodžiu nieko blogo neatsitiko. Reikia tiesiog nesivelti į konfliktus ir vengti pavojingų rajonų. O dėl studijų, KTU tikrai geras univeras.

     

    Kogero daug blogų dalykų girdėjau. Arba dėl to, kad to vidinio grožio ar pliusų įžvelgti taip ir neteko. Ten tikrai atrodo labai nyku, palyginus su Vilniumi ar ta pačia Klaipėda.

  12. Kaunas ir man niūresnis nei Vilnius, jeigu dėl miesto tai gali perstoti kitais metais į Vilnių ir tau užskaitys pirmus metus vis tiek, tik negali studijose susidaryti didesnis nei ~18 kreditų skirtumas. O jeigu iš viso nežinai ar nori studijuoti, tai žinoma nestudijuok, prisidarysi dar skolų, neteksi VF ir dar mokėti reikės už studijas. Pailsėk nuo mokslų, pakeliauk, kol tikrai nuspręsi mokytis :)

     

    P.S. kauniečiai, yra koks sporto klubas Petrašiūnuose? :D

     

    Dėkoju už komentarą. Žinai, dėl to gapo. Tėvai sako ale greičiau pradėsi studijuot, greičiau įgausi specialybę. O pasiemęs gap'ą, dar kitais metais tyngėsi stoti. O aš tiesiog taip noriu pakeliauti, apskritai daug dalykų suvokti. Programavimas.... Taip, tai man. O ar gali būti kažkas baisiau už tiksliuko ir menininko mišinį? Kartais pagalvoju, kad nepaisant man tų visų pinigų, aš gal labiau norėčiau stoti į menus. Nors VBE surinkau šimtuką iš informatikos, esu prikūręs daug tinklapių ir pluginų, ir mane tai žavi, bet atrodo.... mano siela pernelyg nerami tokiam darbui.

     

    Bet galų gale prakeiktas Kaunas. Kiek jūsų teko studijuoti Kaune? Ir kokie atsiliepimai? Nežinau ar stereotipų veikiamas, ar ko, bet jaučiu didelę antipatiją tam miestui.

  13. Sveiki, tokia situacija. Gavau VF vietą KTU informatikos studijose, bet... nežinau ar iš tikrųjų labai noriu mokytis. Stojau ne bereikalo, tačiau artėjant mokslo metams suprantu, kad gal norėtųsi ir baigus mokyklą pasidaryti vadinamuosius "Gap year", pamatyti kitas šalis ir pailsėti nuo visko. Bet tėvai to girdėti net nenori.

     

    Gal dar šiek tiek gailiuosi ir dėl pačio miesto, įstojau ne pirmu numeriu, tad mano svajonė studijuoti Vilniuje žlugo. Kaunas atrodo labai niūrus, 4 metus jame praleisti atrodo gana rimtas iššūkis, kai simpatijos jam nejaučiu.

     

    Ką patartumėte daryti?

  14. sveiki vakar laikiau regitroje praktika ir susimoviau, kaip zinau sekanti karta galima laikyti neanksciau nei po 7 dienu. Taciau kodel man dabar artimiausias datas rodo tik birzelio men? :o

     

    O draugui kuris pirma karta laiko rodo, kad artimiausia dar balandzio gale...

     

    Cia esu skaites del rezervuoto procento pirma karta laikantiems, bet nejaugi antra karta ar trecia karta laikantiems teks tiek laukti ??

  15. priklauso nuo univero, kai kurie univerai reikalauja tam tikrų egzaminų (tarkime, offeris iš šių metų, Computer science and Physics:

     

    University of Edinburgh. This offer is subject to you obtainingAward of Brandos Atestatas with 9/10 in the majority ofschool exams and 90/100 in Mathematics state exam and 85/100in Physics and one further state exam. Academic IELTS scoreof 6.5 or above overall, with a minimum of 5.5 in eachcomponent or TOEFL at 92 or above (internet based) with aminimum of 20 in each componen)

     

    aciu , as labiausiai abejoju del fizikos nes jeigu univeras paprasytu tik vidurkio o ne vbe tai ta vidurki galima labai lengvai pasidaryti mokinantis b lygiu, a lygyje mokinantis tikrai neturesiu gero pazymio bet uztat gal vbe geriau islaikysiu...

  16. Iš esmės aš dar gyvenu tokiu galvojimu, kad kai kurie viešbučiai nenori prisiimti atsakomybės už nepilnamečius. Bet daugumai nėra svarbu, svarbiausia - pinigai. Dabar jau nereikia daug kur net ir dokumentų pateikti. O keliauti labai laisvai galite.

     

    dekoju, belieka sumastyti dabar kazka :]

  17. Sveiki, darausi PUPP kalbejimo plana. Reikia siektiek pagalbos.

     

    Tema : Pasigirsta nuomonių, kad rašytojai per mažai dėmesio skiria paauglių

    problemoms, trūksta gerų knygų paaugliams. Remdamiesi savo patirtimi

    patvirtinkite arba paneikite šį teiginį.

     

    Gal turite patarimu kokiu argumentu ar panasiai? As pats manau kad tu knygu yra prikurta daug jaunimui, tik jie ju neskaito.

     

    busiu dekingas uz betkokia pagalba arba argumenta

  18. Pirmas stojimų turas vyksta LMTA Vilniuje, vėliau gali skirstytis ir jei praeini pirmą turą eiti į Vilnių, Kauną, Šiaulius, Klaipėdą :)

     

    Mokosi tie kurie ne šiaip ten eina, o išties tie kurie vaidina, šoka, groja, dainuoja, tad patekti nėra paprasta :)

     

    tai nieko paprasto nera... cia ir taip aisku

  19. Pragyventi įmanoma, bet arsi juodai studijuojant, pakliūti taip pat belenkaip sunku... O ir pakliuvęs gali išmesti Tave, nes pastoviai išmėto, bet tiesa jeigu bernas tada geriau, gerų bernų trūksta, o mergų ten apsčiai :)

     

    man atrodo imanoma aktorystes ir klaipedoj mokintis yra kazkoks universitetas, tai nebutinai i LMTA.

    Man klaipeda arciau net uz vilniu.

    Cia taip baisiai prigazdinot nejaugi rimtai ten tik vienetai mokinasi?

    Beja uz ka ismeto?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...