Pereiti prie turinio

jawax

Nariai
  • Pranešimai

    10
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

jawax Pranešimai

  1. Turi palikt antminty, reiškia atminties nemaitina. Pas mane taip pat buvo, sukeičiau laidus vietomis. Laikinas pliusas(maitina patį magą), nuolatinis pliusas (atmintį).

     

    Edit: su testeriu lengvai surasi kur kas, o mago laidų spalvos ir reikšmės surašytos knygelej, kuri buvo prie mago.

  2. Su energetiniais augalais irgi gali neišdegt, nes ne visur leidžia juos augint, nes jų šaknys ardo melioracijos sistemas.

    O apie triušius, tai draugelis augina, bet nėra taip, kad jie be proto daugintusi :-D, taip pat yra ligų nemažai, skiepai irgi nepigūs, kartais net nepadeda. Šiaip jei mėsą norėsi tiek parduotuvėm, reikės labai didelio kiekio triušių , reikės registruot ūkį, viską legalizuot, tam nemažai investicijų reikės. Galima augint ir parduot supirkėjams, gausi mažiau pajamų, bet lengviau parduosi.

    Geriausia turėt sodyba ir augint 50 kokių žasų, kad Kalėdom būtų tinkamos, 50 triušių, keletą kiaulių, avių dar galima. tada pagal skelbimus arba pažystamiem pasiūlai pirkti. Taip rastum pastovių klientų.

  3. i baldu pritariu nelysti,o vietoj kiauliu patariu auginti karves ta prasme jautiena nes lietuvoje ju dabar ziaurus trukumas atsiverti vietini laikrasti ir puse skelbimu kad perka galvijus/jaucius visokios agrovet,biovela,nematekas ne taip pavieniai asmenys o stambiosios imones,nes lietuviai visas jas veza i uzsieni daugiau moka su kiaule dabar geriau turguj paciam stoveti,nes jos yra pilna.

    Čia tik taip atrodo. Superka išmelžtas karves,parduoda kaip jautieną. O rimtai augint bulius nėra pigu, reik gerų veislių, bet jos labai brangios,o parduosi kaip karvę paprastą; reik daug technikos, žemės, čia ne su 100k pradėt, nebent esi ūkininkas ir kaip pagalbinę šaką pradėsi. Į užsienį dažnaisiai veža mėsinių veislės veršelius. Kam kaime augint jautį 15 mėnesių ir gaut max 3000lt, jei parduodi teliuką ir gauni virš tūkstančio lt. Nei darbo, nei pašarų.

     

    Apie kiaules: kaimynas augina, pats pardavinėja turguj, dešrų, lašinukų parūko, neblogai einas, bet čia irgi daug neišsiplėsi, nebent įkursi parduotuvę, bet tada ir veterinarijos tarnyba tikrins labiau ir panašiai.

  4. Nieko neregistruok kaupk ir viskas kokiam garaze tyliai,persipilk i paprastas 200l backas ir laikai,priregistruojant uzkals koki mokesti ir galesi moketi tiems pimpiams.

    Jo, galėsi mokėt gerą baudą, dar kokį akcizą, jei netyčia ras, arba kas nors pavydės ir paskūs. kaip sakė, geriausia su niekuo nesipykt.

  5. ne tonas :D o 24l,jei tas pats zmogus sake,kad uz 1km gauni 1.1eur tai pasidomek is kitur kiek moka.Nuolaidu tikrai nedaro kurui,jei turi pazystamu kokiu kurie turi zemes tegul issima ukio sertifikata(arba pats issimk) ar ka ten toki,bet tada darbo praradimo atveju jie negaus bedarbio pasalpos.O su tuo ukio sertifikatu galesi pilti zymeta dyzeli,o kai vaziuosi i uzsieni per kaliningrada vaziuoji(ziurint kur gyveni) zodziu per rusija ir ten pili baka pilna.

    Pirma pasidomėk apie žymėtą dyzeliną. Popierius sutvarkyt nėra lengva. Ten jo upių irgi negausi, nes duoda max 120 litrų hektarui pasėlių. Be to, kitų asmenų/firmų krovinių pervežimams jo naudot negalėsi, nes jis skirtas žemės ūkiui, todėl vilkikas/sunkvežimis turi būti ūkio nuosavybė, jei pagaus ant kelio, turėsi rodyt popierius, kad važiuoji su ūkio kroviniu, ar jo pasiimt.

     

    Geresnis variantas užsienyje piltis pilną baką. Bet tokio kuro irgi negalėsi parsivežęs išpumpuot į bačkas ir laikyt. Jei norėsi kaupt, reikės registruoti kuro talpyklas, statyti spec patalpą tam(nebūtinai), turėti įsigyjimo popierius. Ir nežinau ar galima kaupti užsienyje pirktą kurą.

  6. Pirmiausia reiktų gerai susipažint su tuo ES projektu. Nes būna kad firma užsiimanti projektų rašimu parengia verslo planą, finansavimą gauna, o vėliau tik sužino, kad turi didelių įsipareigojimų ES (didint darbo vietų skaičių, didint gamybos apimtis ir panašiai). Čia reik viską labai gerai paskaičiuot, įvertint galimybes, riziką, o tai neįgyvendinus planų NMA lieps atiduot kaškiek pinigų, žiūrint koks nusižengimas, o atiduot iš ko nebus. Be to, gaunančius finansavimą dažniau ima tikkrinti atitinkamos tarnybos.

  7. Tai vat, esu truputį skaitęs apie tokias stakles, bet pats apie jas nieko neišmanau, gal kažkas gamina kanors su CNC staklėmis iš aliuminio? Ir išvis, ar Lietuvoje yra CNC staklės, skirtos aliumui, kitam metalui? Nes tikrai žinau, kad yra medžiui, plastikui, bet apie aliuminį nežinau. Ir turiu šiokią tokią įdėją(lietuvoje tai būtų visiška naujiena.) Tik žinoma reiktų investicijų didelių, o pats jų neturiu... Tai vat, gal kas žinot ką nors ir pasidalinsit savo žiniomis?

    CNC programinių staklių Lietuvoje tikrai yra, bet kainos tai ohoho. Tekinimo rimtesnės nuo 150klt. Yra ir metalams, ir plastikams, bet čia labai daug sričių: pjaustymas, tekinimas, frezavimas, šlifavimas... O ka tiksliai nori gamint?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...